Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Okulary WileyX

okulary

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
342 odpowiedzi w tym temacie

#81 OFFLINE   mariano44

mariano44

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 8 postów
  • LokalizacjaŚwidnik
  • Imię:Daniel

Napisano 31 styczeń 2017 - 11:57

Witam
Kupiłem wiley x echo, nie polecam, nie wiem jakim cudem ale trzymając w pokrowcu oryginalnym oczywiście ,chciałem wziąć je na ryby i zrobiło się na szkielku takie otarcie że po zalozeniu widać i przeszkadza w lowieniu.Jestem nadal w szoku .Przereklamowany sprzęt.Oczywiście na moje pytanie czy obejmuje gwarancja sklep centrum wedkarstwa już nie odpisuje.

#82 OFFLINE   maroni26

maroni26

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 85 postów
  • LokalizacjaPolskie wody
  • Imię:Wojtek

Napisano 31 styczeń 2017 - 13:44

A podobno takie mocne wytrzymałe na urazy i uderzenia ,to prawie 6 stówek w plecy :( Sam się zastanawiałem nad wyborem okularów i chyba zostanę przy tańszej opcji i kupie Solano



#83 OFFLINE   Najeżony

Najeżony

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 161 postów
  • LokalizacjaWlkp
  • Imię:Sławek

Napisano 31 styczeń 2017 - 14:17

Witam
Kupiłem wiley x echo, nie polecam, nie wiem jakim cudem ale trzymając w pokrowcu oryginalnym oczywiście ,chciałem wziąć je na ryby i zrobiło się na szkielku takie otarcie że po zalozeniu widać i przeszkadza w lowieniu.Jestem nadal w szoku .Przereklamowany sprzęt.Oczywiście na moje pytanie czy obejmuje gwarancja sklep centrum wedkarstwa już nie odpisuje.

Mógł byś pokazać na zdjęciach, jak wygląda to uszkodzenie?


Użytkownik Najeżony edytował ten post 31 styczeń 2017 - 14:17


#84 OFFLINE   Niedzielny

Niedzielny

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3780 postów

Napisano 31 styczeń 2017 - 22:00

Ja moje Sainty użytkuje juz kilka miesiecy. Spadły kilka razy na glebę, raz je po upadku kopnąłem niechcący... Jedyny ślad to minimalna ryska na ramce, ledwo widoczna. Szkła absolutnie nie ruszone.

Dziwie sie, ze cos mogłeś z nimi zrobic, tym bardziej trzymając je w pokrowcu... Reklamuj je, bo masz przecież na to długą gwarancje WileyX, a nie Centrum Wędkarstwa.

Użytkownik Żbiku edytował ten post 31 styczeń 2017 - 22:00

  • MarcinZet lubi to

#85 OFFLINE   altumhandmade

altumhandmade

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 32 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:ALTUM
  • Nazwisko:Altum

Napisano 02 luty 2017 - 16:59

Uzytkuje Wiley X z polaryzacją, cena cos około 300 zł. Jestem zadowolony.



#86 OFFLINE   Tomas81

Tomas81

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 592 postów
  • LokalizacjaToruń
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:K.

Napisano 02 luty 2017 - 19:20

Uzytkuje Wiley X z polaryzacją, cena cos około 300 zł. Jestem zadowolony.

A można wiedzieć jakiż to model? No i z jakiego źródła bo cena coś za niska jak za te bryle z polaryzacją. Przynajmniej w PL. Choć ja ściągając z USA zapłaciłem z przesyłką ponad 4 stówy.

 

Do Kolegi @mariano44.

Też bym prosił o fotkę tego zarysowania. Choć nie wydaje mi się aby w orginalnym opakowaniu mogło cokolwiek się im stać więc wina raczej jest po Twojej stronie. Ale przyznaję że Wileye można podrapać. Jednakże tylko lekko uważając na okulary jest to bardzo mało prawdopodobne. Wiem bo też mam je parę miesięcy i jakoś nie dorobiłem się najmniejszej ryski a nie chucham na nie przesadnie.



#87 OFFLINE   MARIUSZ 69

MARIUSZ 69

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2042 postów
  • LokalizacjaLubelskie
  • Imię:Mariusz

Napisano 15 luty 2017 - 20:09

http://allegro.pl/ok...6562790220.html
Czy to o tych mowa na pierwszej stronie wątku ?

Użytkownik MARIUSZ 69 edytował ten post 15 luty 2017 - 20:14


#88 OFFLINE   pawekus

pawekus

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 165 postów

Napisano 24 luty 2017 - 10:53

Z moich własnych odczuć wynika że jakość polaryzacji w Wiley X jest najlepsza z dotychczasowych okularów polaryzacyjnych jakie używałem. To co na mnie zrobiło akurat największe wrażenie i przekonało mnie do ich wyboru była ostrość widzenia jaką zapewniają. Jakby ktoś podkręcił mi lekko wzrok. ;) Co do szkieł ja mam te lustrzane chyba emerald się nazywają. 

Co do rysowania się ich muszę je dłużej poużywać żeby się wypowiedzieć. Ale raczej będę się starał o nie dbać, jak o każdą moją zabawkę ;) 



#89 OFFLINE   Santiago

Santiago

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1037 postów
  • LokalizacjaKrosno/Rzeszów

Napisano 08 marzec 2017 - 15:01

Czy ktoś użytkuje model Gravity lub Airrage? 



#90 OFFLINE   Alek.

Alek.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 278 postów
  • Lokalizacjaraz tu, raz tam

Napisano 08 marzec 2017 - 17:30

Z moich własnych odczuć wynika że jakość polaryzacji w Wiley X jest najlepsza z dotychczasowych okularów polaryzacyjnych jakie używałem. To co na mnie zrobiło akurat największe wrażenie i przekonało mnie do ich wyboru była ostrość widzenia jaką zapewniają. Jakby ktoś podkręcił mi lekko wzrok. ;) Co do szkieł ja mam te lustrzane chyba emerald się nazywają. 

Co do rysowania się ich muszę je dłużej poużywać żeby się wypowiedzieć. Ale raczej będę się starał o nie dbać, jak o każdą moją zabawkę ;)

Zapytam się Szanownego Kolegi jakie dotychczas używał okulary, że WileyX w porównaniu do nich ma najlepsza polaryzacje?

Tak szczerze.


  • mares lubi to

#91 OFFLINE   malinabar

malinabar

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2298 postów
  • Lokalizacjapłd.-zach.
  • Imię:Bartek

Napisano 09 marzec 2017 - 00:04

To prawda , że z tym może być problem w naszym pięknym kraju ... Z WilleyX'ami jest tak , że dzięki wprowadzeniu dystrybucji na Polskę możemy teraz praktycznie przymierzyć te bryle w każdym większym sklepie wędkarskim . Ja osobiście życzyłbym sobie , żeby obok nich leżały Smith'y czy Costa del Mar , ale na to szans raczej nie ma niestety . Więc i siłą rzeczy porównania mogą najczęściej odnosić się do tej całej Solano/Dragono/Jaxonowskiej konkurencji - a tu już różnica jest , choć nie wiem , czy w polaryzacji  :) . W pobliżu mojej wioski ( bez tramwajów  ;) ) mogę sobie obmierzyć kilka modeli Ray Ban'ów , Oakley i - o dziwo - Maui Jim a nie wyobrażam sobie kupna w ciemno okularów na moją nieforemną za tę kasę bez przymiarki . Więc jest jak jest  :P .


  • pawekus, Alek. i coma lubią to

#92 OFFLINE   januszz

januszz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 618 postów

Napisano 09 marzec 2017 - 10:57

Od kilku dni jestem posiadaczem Saintów.Dwa wypady ale jestem pod wrażeniem tych bryli.Walory użytkowe jak dla mnie super w porównaniu do Solano używanych do tej pory.Produkt wart swojej trochę chyba wygórowanej ceny.


Użytkownik januszz edytował ten post 09 marzec 2017 - 10:57


#93 OFFLINE   woblerwz

woblerwz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1597 postów
  • LokalizacjaBrzeg
  • Imię:Wojtek

Napisano 09 marzec 2017 - 10:59

Czy ktoś użytkuje model Gravity lub Airrage? 

 

Airrage, jedne z kilku które używam. Co chcesz wiedzieć?



#94 OFFLINE   Niedzielny

Niedzielny

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3780 postów

Napisano 09 marzec 2017 - 14:52

Od kilku dni jestem posiadaczem Saintów.Dwa wypady ale jestem pod wrażeniem tych bryli.Walory użytkowe jak dla mnie super w porównaniu do Solano używanych do tej pory.Produkt wart swojej trochę chyba wygórowanej ceny.

Mówiłem, że będziesz zadowolony ;)


  • januszz lubi to

#95 OFFLINE   januszz

januszz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 618 postów

Napisano 10 marzec 2017 - 14:03

Kuba, miałeś w 100% rację.

Dziękuję za pomoc.



#96 OFFLINE   pawekus

pawekus

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 165 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 21:44

Zapytam się Szanownego Kolegi jakie dotychczas używał okulary, że WileyX w porównaniu do nich ma najlepsza polaryzacje?

Tak szczerze.

 

Słuchaj Alek, używałem różnych modeli dostępnych w Polsce Solano, Arctica, Ray-Ban bo nie miałem może szczęścia jak Ty móc przebierać w USA między Oakley'ami Smithami czy Costą i porównywać.  Dzięki temu że WileyX pojawił się w Polsce mogłem przymierzyć i wybrać odpowiedni dla mnie model, co postrzegam akurat za największą zaletę przy wydawaniu pieniędzy na okulary. Po trafnym wyborze okulary zachwyciły mnie nad wodą i bardzo dobrze sprawdzają się podczas jazdy samochodem. Ja jestem po prostu mega z nich zadowolony i zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie.


  • malinabar i januszz lubią to

#97 OFFLINE   januszz

januszz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 618 postów

Napisano 11 marzec 2017 - 21:58

.



#98 OFFLINE   Alek.

Alek.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 278 postów
  • Lokalizacjaraz tu, raz tam

Napisano 12 marzec 2017 - 04:52

Słuchaj Alek, używałem różnych modeli dostępnych w Polsce Solano, Arctica, Ray-Ban bo nie miałem może szczęścia jak Ty móc przebierać w USA między Oakley'ami Smithami czy Costą i porównywać.  Dzięki temu że WileyX pojawił się w Polsce mogłem przymierzyć i wybrać odpowiedni dla mnie model, co postrzegam akurat za największą zaletę przy wydawaniu pieniędzy na okulary. Po trafnym wyborze okulary zachwyciły mnie nad wodą i bardzo dobrze sprawdzają się podczas jazdy samochodem. Ja jestem po prostu mega z nich zadowolony i zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie.

Tu kolego masz rację.

W porównaniu do Solano i innego rodzaju masowej produkcji dostępnej w Polsce to te okulary pewnie są dla Ciebie najlepsze. Ciesz się nimi i bądź zadowolony. Następny etap to marki, które wymieniłeś w swoim poście, czego Tobie serdecznie życzę.


  • malinabar i coma lubią to

#99 OFFLINE   wsw1515

wsw1515

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 262 postów
  • LokalizacjaZielona Góra
  • Imię:Kuba

Napisano 16 marzec 2017 - 10:43

Tu kolego masz rację.
W porównaniu do Solano i innego rodzaju masowej produkcji dostępnej w Polsce to te okulary pewnie są dla Ciebie najlepsze. Ciesz się nimi i bądź zadowolony. Następny etap to marki, które wymieniłeś w swoim poście, czego Tobie serdecznie życzę.



Czyli według ciebie, Smith są lepsze od wiley-x?
Pytam bo stoję przed kupnem 2 par jakiś dobrych okularów na rybki.
Ma jeszcze pytanie,na lampę lepsze będą niebieskie szkiełka czy jakieś ciemne?

#100 Guest_Kwinto_*

Guest_Kwinto_*
  • Guests

Napisano 16 marzec 2017 - 11:19

Jesli Smith Optics to tylko ChromaPop w brazowym. Jesli stac Cie na Costa Del Mar to szklane zielone lustrzanki (copper base). Sa niesamowite. Nigdy nie mialem Wiley-x wiec nie wypowiem sie co do tej marki. Moge natomiast powiedziec cos na temat wyzej wymienionych plus Oakley i Rudy Project. Dla mnie szklane Cosa Del Mar w zielonym odstaja od reszty i to znacznie. Pozostale sa bardzo podobne z wyjatkiem Smith Optics w technologi ChromaPop. 


  • marcinspin lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: okulary

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych