Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Drużno


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2214 odpowiedzi w tym temacie

#1941 ONLINE   Bartek_C

Bartek_C

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 418 postów
  • LokalizacjaPółnocne rubieże Polski

Napisano 10 sierpień 2022 - 11:50

Wcale się nie dziwię ze wędkarze z Elbląga chcą zmniejszenia presji a nie zwiększenia.

Presja będzie taka sama. Po prostu na Drużnie łowili by sami członkowie okręgu elbląskiego...

Użytkownik Bartek_C edytował ten post 10 sierpień 2022 - 12:19


#1942 OFFLINE   Czaja911

Czaja911

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 67 postów
  • LokalizacjaGrudziądz

Napisano 10 sierpień 2022 - 14:07

Podziwiam to bicie piany... jak dobrze zauważyłem to w pewnym momencie o godzinie 18 było 2000 gości i blisko 350 zarejestrowanych użytkowników jednocześnie (chyba nawet mam gdzieś screen bo wysłałem koledze). Co z prostej kalkulacji wynika, że ok. 30 dni to rezerwcje kół i nieczynne w święta. Więc pozostałych dni na rezerwacje było sporo jednakże patrząc na zainteresowanie trzeba się uwijać. Mi udało się klepnąć 5 terminów wszystkie w soboty. O 18:06 robiłem ostatnia transakcje. Kolega który nie jest tak dobrze obyty z komputerem poprosił córkę która też równie szybko to zrobiła, inny również sam klepnąl 5 terminów w momencie kiedy ludzie bili się o 15 listopada brał 17 i 18 :)
Stwierdzenie że 15 listopada jest najlepszy śmieszy... w tydzień rezerwatu nie przełowią a blisko bazy nawet w grudniu ryby biorą. Jeżeli czujesz że wolno klikasz, wpisujesz dane, obycie z aplikacja bankowa to poproś syna córkę siostrzenice bratanka wnuka wnuczkę zrobią to 2x szybciej. Największe platformy takie jak bilet.pl czy duże sklepy internetowe potrafią się wysypac w dzień premiery. Mi osobiście podoba się sposób rezerwacji i nie widzę lepszego rozwiązania.

Wspomnę jeszcze ze na łódce dobrze łowi się w 2 jak i 3 wiec warto zgadać się z kolegami każdy klepnie 2 terminy i już robi się 6 :)

Użytkownik Czaja911 edytował ten post 10 sierpień 2022 - 14:13

  • GregorS, ati i Wojtunio lubią to

#1943 OFFLINE   Wojtunio

Wojtunio

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 179 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Wojciech

Napisano 10 sierpień 2022 - 20:20

Podziwiam to bicie piany... jak dobrze zauważyłem to w pewnym momencie o godzinie 18 było 2000 gości i blisko 350 zarejestrowanych użytkowników jednocześnie (chyba nawet mam gdzieś screen bo wysłałem koledze). Co z prostej kalkulacji wynika, że ok. 30 dni to rezerwcje kół i nieczynne w święta. Więc pozostałych dni na rezerwacje było sporo jednakże patrząc na zainteresowanie trzeba się uwijać. Mi udało się klepnąć 5 terminów wszystkie w soboty. O 18:06 robiłem ostatnia transakcje. Kolega który nie jest tak dobrze obyty z komputerem poprosił córkę która też równie szybko to zrobiła, inny również sam klepnąl 5 terminów w momencie kiedy ludzie bili się o 15 listopada brał 17 i 18 :)
Stwierdzenie że 15 listopada jest najlepszy śmieszy... w tydzień rezerwatu nie przełowią a blisko bazy nawet w grudniu ryby biorą. Jeżeli czujesz że wolno klikasz, wpisujesz dane, obycie z aplikacja bankowa to poproś syna córkę siostrzenice bratanka wnuka wnuczkę zrobią to 2x szybciej. Największe platformy takie jak bilet.pl czy duże sklepy internetowe potrafią się wysypac w dzień premiery. Mi osobiście podoba się sposób rezerwacji i nie widzę lepszego rozwiązania.

Wspomnę jeszcze ze na łódce dobrze łowi się w 2 jak i 3 wiec warto zgadać się z kolegami każdy klepnie 2 terminy i już robi się 6 :)

O tototo. Kto potrafi klikać cyka rezerwacje kto nie potrafi niestety bierze słabe terminy.



#1944 OFFLINE   marioligi

marioligi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 309 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 sierpień 2022 - 09:59

1 osoba/ 1 IP powinno mieć max 3 terminy rezerwacji.
Jak coś zostanie to kolejny dzień do dokonywania rezerwacji.
Tak byłoby względnie sprawiedliwie :)

#1945 OFFLINE   Bożydar

Bożydar

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 14 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:B

Napisano 11 sierpień 2022 - 11:36

Dobry pomysł,koledzy nie bijmy piany. Każdy z Nas wie,że terminy najprawdopodobniej były już zaklepane wcześniej nikt z tym nic nie robi,beton jest dalej betonem leśne dziadki zasiedziałe robią co chcą... nie każdy wędkarz musi być super obeznany w internecie i umieć szybko na czas robić
rezerwacje,satrasi koledzy mają z tym problem i co Oni są gorsi...Nie,są tacy sami jak my. W zeszłym roku też była wtopa bo system rezerwacji ruszył dwie godz przed czasem ustalonym...zrobił się bałagan, kolejny rok pokazal że Pzw Elbląg jest nieudolne. Dziadostwo i cwaniactwo. Pieniędzy zwrot rezerwacji nie dostałem do dziś.

#1946 ONLINE   Bartek_C

Bartek_C

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 418 postów
  • LokalizacjaPółnocne rubieże Polski

Napisano 11 sierpień 2022 - 11:42

Ja nie wiem, że były zaklepane. Które terminy wg Ciebie zostały zaklepane wcześniej?

#1947 OFFLINE   wojti80

wojti80

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 591 postów

Napisano 11 sierpień 2022 - 11:46

Panowie jakie to sa słabe terminy? Mogą być słabe terminy na ryby?



#1948 ONLINE   Bartek_C

Bartek_C

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 418 postów
  • LokalizacjaPółnocne rubieże Polski

Napisano 11 sierpień 2022 - 11:57

Słaby termin na Drużnie to pewnie dla części wszystkie dni przed 15.11, a zwłaszcza wrzesień, bo dużo zielska, mało przestrzeni.

#1949 OFFLINE   Czaja911

Czaja911

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 67 postów
  • LokalizacjaGrudziądz

Napisano 11 sierpień 2022 - 12:29

Dobry pomysł,koledzy nie bijmy piany. Każdy z Nas wie,że terminy najprawdopodobniej były już zaklepane wcześniej nikt z tym nic nie robi,beton jest dalej betonem leśne dziadki zasiedziałe robią co chcą... nie każdy wędkarz musi być super obeznany w internecie i umieć szybko na czas robić
rezerwacje,satrasi koledzy mają z tym problem i co Oni są gorsi...Nie,są tacy sami jak my. W zeszłym roku też była wtopa bo system rezerwacji ruszył dwie godz przed czasem ustalonym...zrobił się bałagan, kolejny rok pokazal że Pzw Elbląg jest nieudolne. Dziadostwo i cwaniactwo. Pieniędzy zwrot rezerwacji nie dostałem do dziś.

Rozumiem że najlepiej wprowadzić rezerwacje indywidualną 1 sierpnia stanica godzina 8-16  :D 
Nie wiem jakie terminy twoim zdaniem były zaklepane poza tymi które wiszą na stronie. Zaskoczę Cię ale ani ja ani kilku moich kolegów co ma po 5 terminów nie jesteśmy z okręgu Elbląg nie mieliśmy tajnego hasła na szybsze rezerwacje albo magicznego patentu. Przypomnę raz jeszcze ze jednocześnie było ponad 2350 osób z czego 350 użytkowników którzy bili się o terminy. 

 

 

Panowie jakie to sa słabe terminy? Mogą być słabe terminy na ryby?

Nie ma, może ten wrzesień z uwagi na zielsko. Teoretycznie im później tym lepiej- mniej ziela. Wody tyle że jak każdy dobrze się rozpłynie to innych łódek nie widzisz



#1950 OFFLINE   wojti80

wojti80

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 591 postów

Napisano 11 sierpień 2022 - 13:14

Rozumiem. Dzięki za wyjaśnienie. Chyba sobie zaklepie jakiś słaby termin(o ile cokolwiek zostało) na wrzesień. I pojadę na karachy. To są prawdziwe ryby a nie te wasze szczupaki śmierdzące

#1951 ONLINE   Durzy

Durzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 634 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Andrzej

Napisano 11 sierpień 2022 - 13:19

A wiesz co karasie jedzą?



#1952 OFFLINE   wojti80

wojti80

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 591 postów

Napisano 11 sierpień 2022 - 13:20

Wiem😂😂😂

#1953 OFFLINE   DamTch

DamTch

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 28 postów
  • Imię:Damian

Napisano 11 sierpień 2022 - 13:32

1 osoba/ 1 IP powinno mieć max 3 terminy rezerwacji.
Jak coś zostanie to kolejny dzień do dokonywania rezerwacji.
Tak byłoby względnie sprawiedliwie :)

Sprawiedliwie jest jak jest po naszej myśli. :) 

 

Wiadomo że na Drużnie im później tym lepiej, ale czy sprzyjających warunkach można fajnie połapać w październiku.

Pierwszy raz brałem udział w "black friday" na Drużnie i udało się zarezerwować 5 terminów -  2 terminy listopad i 3 terminy grudzień.  

Też miałem wątpliwości czy opłacać rezerwacje, ale zaryzykowałem i opłaciłem od razu jak wyskoczył błąd. I czas wpłaty za rezerwacje miał podobno znaczenie.



#1954 OFFLINE   Maciej86

Maciej86

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 64 postów
  • LokalizacjaElbląg

Napisano 11 sierpień 2022 - 13:36

Zawsze można przyjechać i wziąć łódkę, której ktoś nie odebrał ( czas odbioru to 8-9 już nie pamiętam) , powiem wam że bardzo dużo łódek zostaje w bazie mimo opłacenia.

#1955 OFFLINE   klimakg

klimakg

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 37 postów
  • LokalizacjaMielec/Warszawa
  • Imię:Kamil

Napisano 11 sierpień 2022 - 14:58

Nie ma już tego zapisu.

#1956 OFFLINE   polak9

polak9

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 403 postów
  • LokalizacjaPasłęk
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:B..

Napisano 11 sierpień 2022 - 16:40

Zawsze można przyjechać i wziąć łódkę, której ktoś nie odebrał ( czas odbioru to 8-9 już nie pamiętam) , powiem wam że bardzo dużo łódek zostaje w bazie mimo opłacenia.



#1957 OFFLINE   Wojtunio

Wojtunio

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 179 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Wojciech

Napisano 11 sierpień 2022 - 17:17

Słabe terminy to cały wrzesień i początek października, reszta października to loteria czy nie będzie lampy z nieba. Dlatego ja w tym roku tylko 30 i 31 październik a reszta to listopad i grudzień.



#1958 OFFLINE   Matteoo

Matteoo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 629 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Robert

Napisano 11 sierpień 2022 - 19:17

To takie rodzime wędkarstwo. Pojechać na Drużno pod koniec listopada, trafić na czas po kilku dniach stabilnej pogody, trafić na czystą jak na Drużno wodę, na dodatek z już przegnitym zielskiem i złapać uwiecznionych na filmie kilkadziesiąt sztuk. Później zbierać pochwały, jaki to ja świetny jestem, a to g..no prawda, bo wtedy łapią tam wszyscy. To jezioro jest właśnie podniecające we wrześniu lub w słabe wędkarsko dni, bo wiesz, że tu ryby są a nie potrafisz się do nich dobrać. Ja co roku wykupywałem termin na początku września, ryby nie widziały wędkarzy 8 miesięcy, a ogromne i piękne patelnie gęstego zielska stanowiły nie lada wyzwanie. W takim listopadzie, czy grudniu szczupaki świetnie biorą na wszystkich wodach, a Drużno pozwala jednie złapać kilka więcej i to nie zawsze. To rybna woda, bardzo wymagająca dla wędkarza, w słaby dzień. Miałem dni we wrześniu, że spływałem na bazę z zaliczonymi kilkoma rybami podczas gdy inni spływali na totalne zero. Miałem dni w listopadzie gdy na większości łodzi padały wyniki po kilkadziesiąt ryb. Jak myślicie, jako wędkarz kiedy miałem większą satysfakcję? Jest to woda, która daje większe prawdopodobieństwo złapania szczupaka w dobry dzień i tylko tyle. Wędkuję na tym jeziorze kilka razy w roku, z reguły do połowy października, bo wędkuję z żoną, która nie lubi zimna, i walczymy wtedy o każdą okazję do brania. To z tej wody 1 września moja żona wyjęła swoją życiówkę 106cm i o niej na dziś zapomniała. Gdy złapała jednak szczupaka 94cm na jednej z rzek w naszej okolicy, to pamięta o nim do dziś.

Użytkownik Matteoo edytował ten post 11 sierpień 2022 - 19:19

  • mariusz79 i Gelor78 lubią to

#1959 ONLINE   Bartek_C

Bartek_C

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 418 postów
  • LokalizacjaPółnocne rubieże Polski

Napisano 01 wrzesień 2022 - 14:08

Ktoś był? Gryzą ?

#1960 OFFLINE   Maciej86

Maciej86

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 64 postów
  • LokalizacjaElbląg

Napisano 03 wrzesień 2022 - 05:43

Nie, nic się nie ruszyło. Woda wysoka i brudna (zielona) nawiana z Zalewu. Parę mualuszków i parę okoni w kanale.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych