Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Okręg Mazowiecki - mity a rzeczywistość.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2100 odpowiedzi w tym temacie

#1021 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18564 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 listopad 2017 - 14:40

czyli OM wdraża program "pinć plus"  :lol:


  • Pisarz.......ewski Piotr i ASAPfishing lubią to

#1022 OFFLINE   ASAPfishing

ASAPfishing

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 612 postów
  • Lokalizacja.
  • Imię:Asap
  • Nazwisko:Asap

Napisano 29 listopad 2017 - 14:53

Tak ale zostało to zrobione przez zniesienie dopłaty, czyli mniej pieniędzy na zagospodarowanie tych wód

można by policzyć:

 

wszyscy w 2018 z OM x 5.00 PLN  >?<  Średnia z Górali za 2015,2016 i 2017 x 40.00 PLN  :) ciekawe jak by wyszło ;) zakładając, że te 5 PLN (aż 5 PLN) pójdzie na górskie. Chociaż wtedy wszyscy pojadą też nad górskie.

 

Ja górską w 2017 dopłaciłem :)


Użytkownik ASAPfishing edytował ten post 29 listopad 2017 - 14:54


#1023 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8446 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 29 listopad 2017 - 15:20

można by policzyć:

wszyscy w 2018 z OM x 5.00 PLN >?< Średnia z Górali za 2015,2016 i 2017 x 40.00 PLN :) ciekawe jak by wyszło ;) zakładając, że te 5 PLN (aż 5 PLN) pójdzie na górskie. Chociaż wtedy wszyscy pojadą też nad górskie.

Ja górską w 2017 dopłaciłem :)


Obawiam się że te 5zł niestety nie pójdzie :(

#1024 OFFLINE   Darek P

Darek P

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 183 postów

Napisano 29 listopad 2017 - 18:08

Szkoda roboty chłopaków z koła "Potok" :(

Myślę,że takie działanie władz OM podcina im skrzydła.

Ciekawe komu zależało żeby tak to zrobić?


Użytkownik Darek P edytował ten post 29 listopad 2017 - 18:21

  • Pisarz.......ewski Piotr lubi to

#1025 OFFLINE   vako

vako

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1395 postów
  • LokalizacjaLoża Szyderców
  • Imię:Mariusz

Napisano 29 listopad 2017 - 18:49

Obawiam się że te 5zł niestety nie pójdzie :(

Było tak 3000x40zł=120kzł. Ma być 73000x5zł= 316,5kzł. z tego co najmniej 200kzł(lub całość) ma iść na górskie.

Pisałem o tym wcześniej po posiedzeniu ZOM, zanim ukazały się oficjalne informacje. Póki co, wszystko co napisałem znajduje potwierdzenie w oficjalnych publikacjach. Jeśli ktoś czyta ze zrozumieniem, to nie ma takich problemów.

 

PS. Najlepiej by było by w tym temacie oficjalnie wypowiedzieli się chłopaki z K-62. Należy też pamiętać, że jest jeszcze WTP i odmienna koncepcja zarządzania wodami górskimi na Jeziorce.


Użytkownik vako edytował ten post 29 listopad 2017 - 18:51

  • sacha lubi to

#1026 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8446 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 29 listopad 2017 - 19:00

Było tak 3000x40zł=120kzł. Ma być 73000x5zł= 316,5kzł. z tego co najmniej 200kzł(lub całość) ma iść na górskie.

Pisałem o tym wcześniej po posiedzeniu ZOM, zanim ukazały się oficjalne informacje. Póki co, wszystko co napisałem znajduje potwierdzenie w oficjalnych publikacjach. Jeśli ktoś czyta ze zrozumieniem, to nie ma takich problemów.

 

PS. Najlepiej by było by w tym temacie oficjalnie wypowiedzieli się chłopaki z K-62. Należy też pamiętać, że jest jeszcze WTP i odmienna koncepcja zarządzania wodami górskimi na Jeziorce.

No właśnie K 62 jest zmartwione brakiem dopłaty.



#1027 OFFLINE   vako

vako

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1395 postów
  • LokalizacjaLoża Szyderców
  • Imię:Mariusz

Napisano 29 listopad 2017 - 19:06

Z tego co ja wiem, to ludzie z K-62 są blisko tematu i krzywdy na komisji zrobić sobie nie dadzą :rolleyes:.



#1028 OFFLINE   vako

vako

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1395 postów
  • LokalizacjaLoża Szyderców
  • Imię:Mariusz

Napisano 15 grudzień 2017 - 22:04

Zasady wędkowania w wodach Okręgu Mazowieckiego PZW w 2018 r.:

https://ompzw.pl/fil...1/file-3918.pdf

Oraz Uchwały ZOM(w tym ciekawostka):

https://ompzw.pl/new...u-listopad-2017



#1029 OFFLINE   RedJin

RedJin

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 423 postów
  • Lokalizacja07-300 Bug, Narew
  • Imię:Piotr

Napisano 16 grudzień 2017 - 08:53

Będzie audyt finansowy w Mazowieckim?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

#1030 OFFLINE   Paweł nizinny

Paweł nizinny

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 612 postów
  • LokalizacjaOstrołęka
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Stypiński

Napisano 02 styczeń 2018 - 23:02

http://splawikigrunt...cki-poker-w-pzw

 

Nie wiem czy było, ale ciekawe



#1031 OFFLINE   vako

vako

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1395 postów
  • LokalizacjaLoża Szyderców
  • Imię:Mariusz

Napisano 02 styczeń 2018 - 23:28

http://splawikigrunt...cki-poker-w-pzw

 

Nie wiem czy było, ale ciekawe

No cóż stara śpiewka, częściowo prawdziwa. Jak to bywa z półprawdami, miło się to czyta(prawie jak kryminał), ale od sedna sprawy autor jest daleko, a o prawdziwych zagrożeniach i patologiach nie ma pojęcia. Stąd wnioskuję, że nie ma stosownej wiedzy, a posługuje się jedynie ogólnie dostępną wiedzą. Gdyby panom: Zbigniewowi B., Januszowi  K. i Jackowi P. przyszło do głowy podać jegomościa do sądu za pomówienia. Skończyłoby się to równie wylewnymi przeprosinami okraszonymi dobrowolna wpłatą na rzecz.......  np. LGR ;) .


Użytkownik vako edytował ten post 02 styczeń 2018 - 23:28


#1032 OFFLINE   vako

vako

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1395 postów
  • LokalizacjaLoża Szyderców
  • Imię:Mariusz

Napisano 03 styczeń 2018 - 00:29

Jak ktoś chce zmieniać OM to proszę będzie prościej i łatwiej, droga szeroko otwarta:

https://ompzw.pl/new...oszenie-o-prace

 

PS.Tylko uprasza się o nie wyłamywanie drzwi na Twardej.


  • Dano. lubi to

#1033 OFFLINE   Kotwic

Kotwic

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 116 postów
  • LokalizacjaGiżycko

Napisano 03 styczeń 2018 - 17:06

 

 

No cóż stara śpiewka, częściowo prawdziwa. Jak to bywa z półprawdami, miło się to czyta(prawie jak kryminał), ale od sedna sprawy autor jest daleko, a o prawdziwych zagrożeniach i patologiach nie ma pojęcia. Stąd wnioskuję, że nie ma stosownej wiedzy, a posługuje się jedynie ogólnie dostępną wiedzą. Gdyby panom: Zbigniewowi B., Januszowi  K. i Jackowi P. przyszło do głowy podać jegomościa do sądu za pomówienia. Skończyłoby się to równie wylewnymi przeprosinami okraszonymi dobrowolna wpłatą na rzecz.......  np. LGR ;) .

Trafne podsumowanie. :lol:

 

Aż dziwne, że autor artykułu tak koślawo zrozumiał temat i jeszcze gorzej zinterpretował większość zapisów.
No chyba, że nie ważne są argumenty, liczy się jedynie własna wersja rzeczywistości, nawet jeśli niezrozumieniem i ignorancją trąci.
Ale żeby takim nierzetelnym artykułem epatować na głównej stronie forum, to chyba już desperacja. :D .



#1034 OFFLINE   Paweł nizinny

Paweł nizinny

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 612 postów
  • LokalizacjaOstrołęka
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Stypiński

Napisano 03 styczeń 2018 - 19:54

Nie znam obecnych realiów w OM, wypadłem z obiegu parę lat temu, po kilku latach walenia głową w mur. Jeśli wiecie, że coś jest nie tak w tym artykule to prosiłbym o napisanie. Dzięki i pozdrawiam

Paweł



#1035 OFFLINE   vako

vako

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1395 postów
  • LokalizacjaLoża Szyderców
  • Imię:Mariusz

Napisano 03 styczeń 2018 - 22:42

Nie zamierzam polemizować z autorem i prowadzić zbędnych dyskusji. Sam autor napisał, że wiedzę czerpie z internetu. Ja swoją z innych źródeł. Jeśli jest przekonany o swoich racjach niech skieruje sprawę do CBA lub innych służb i będzie pozamiatane. Musi też w takim wypadku pamiętać o konsekwencjach nieuzasadnionego doniesienia.

 

Dzisiejsze kierownictwo OM PZW jest ideowo najbardziej zbliżone do PO i polskiej lewicy. W związku z tym w swych działaniach kieruje się podobną mentalnością i elastycznością działań. Również w podobny sposób odnosi się do opozycji(również tej wędkarskiej) na wzór Marszów Niepodległości z epoki Tuska. Trzeba też przyznać, że po drugiej stronie barykady jest szczególnie odczuwalny brak opozycji merytorycznej. Kwintesencją działań tej ekipy była uchwała ze strony nr 6:

http://www.pzw.org.p...1205_152225.pdf

Dla porównania jak było wcześniej(str 3):

http://www.pzw.org.p..._15112013_r.pdf

Proszę zwrócić uwagę, kto i gdzie się podpisywał.

 

Po wyborach w czerwcu 2017 roku odrobinę się zmieniło, choć władze w większości są te same, to widać już oddech zmiany pokoleniowej. A przynajmniej w następnych wyborach będzie to już mocno odczuwalne.


Użytkownik vako edytował ten post 03 styczeń 2018 - 22:53

  • Paweł nizinny lubi to

#1036 OFFLINE   Pisarz.......ewski Piotr

Pisarz.......ewski Piotr

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2652 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 04 styczeń 2018 - 19:18


 

PS. Najlepiej by było by w tym temacie oficjalnie wypowiedzieli się chłopaki z K-62. Należy też pamiętać, że jest jeszcze WTP i odmienna koncepcja zarządzania wodami górskimi na Jeziorce.

Niedawno rozmawiałem w tym temacie z Prezesem K-62 i powiem tak , bardzie wk......ego człowieka dawno nie widziałem. :(

 

Jak ktoś chce zmieniać OM to proszę będzie prościej i łatwiej, droga szeroko otwarta:

https://ompzw.pl/new...oszenie-o-prace

 

PS.Tylko uprasza się o nie wyłamywanie drzwi na Twardej.

Właśnie w tym roku ,  po 41 latach przynależności do OM :(  postanowiłem to zmienić :) . Z tego co wiem , wielu  kolegów z tego forum poważnie rozważa taki sam krok. :clappinghands:


  • Dano. lubi to

#1037 OFFLINE   Dano.

Dano.

    Wyprawy wędkarskie do Laponii

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 2303 postów
  • LokalizacjaBaza wędkarska w Laponii
  • Imię:Daniel

Napisano 04 styczeń 2018 - 19:25

 Z tego co wiem , wielu  kolegów z tego forum poważnie rozważa taki sam krok. :clappinghands:

Np ja :) Tylko, że ja to zrobiłem po dwóch latach. Tyle potrzebowałem.

Zielona Góra, Gdańsk  albo Opole - jeszcze nie wiem, gdzie będę częściej wędkował.


  • Pisarz.......ewski Piotr i Karas06 lubią to

#1038 OFFLINE   sacha

sacha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1724 postów
  • LokalizacjaW-wa
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Krystosiak

Napisano 04 styczeń 2018 - 20:20

Właśnie w tym roku ,  po 41 latach przynależności do OM :(  postanowiłem to zmienić :) . Z tego co wiem , wielu  kolegów z tego forum poważnie rozważa taki sam krok. :clappinghands:

Ja to zrozumiałem ok. 10 lat temu i przeniosłem się do OS.


  • Pisarz.......ewski Piotr i Dano. lubią to

#1039 OFFLINE   vako

vako

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1395 postów
  • LokalizacjaLoża Szyderców
  • Imię:Mariusz

Napisano 04 styczeń 2018 - 20:48

Właśnie w tym roku ,  po 41 latach przynależności do OM :(  postanowiłem to zmienić :) . Z tego co wiem , wielu  kolegów z tego forum poważnie rozważa taki sam krok. :clappinghands:

Na pewno z tego powodu Zbyszek nie będzie płakał. Wielu się wydaje, że taka manifestacja i gest ma jakieś znaczenie dla OM. W rzeczywistości w skali okręgu chodzi o promile .... członków. Dodam  od siebie, że w swym postanowieniu powinieneś być konsekwentny i również nie wykupuj składki na ochronę i zagospodarowanie w OM. A najlepiej jeśli już musisz - to dla niezrzeszonych,

Pokaż klasę że jesteś niezłomny po całości.


  • Sławek Oppeln Bronikowski lubi to

#1040 OFFLINE   Pisarz.......ewski Piotr

Pisarz.......ewski Piotr

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2652 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 04 styczeń 2018 - 21:23

Na pewno z tego powodu Zbyszek nie będzie płakał. Wielu się wydaje, że taka manifestacja i gest ma jakieś znaczenie dla OM. W rzeczywistości w skali okręgu chodzi o promile .... członków. Dodam  od siebie, że w swym postanowieniu powinieneś być konsekwentny i również nie wykupuj składki na ochronę i zagospodarowanie w OM. A najlepiej jeśli już musisz - to dla niezrzeszonych,

Pokaż klasę że jesteś niezłomny po całości.

To co zrobię to jest tylko moja sprawa i nikt nie będzie mi mówił co powinienem  , a dobre rady to najlepiej zachować dla siebie.

 Nigdy nie liczyłem że ktoś będzie z tego powodu płakał , ale twoja dygresja mnie rozśmieszyła do łez. :D

Najlepszą obroną jest atak , szczególnie desperacki .Takie wywody jakie czynisz z powodu mojego wpisu , to "papierowe smoki"  pokazujące bezsilność adwersarza .


Użytkownik pisarz edytował ten post 04 styczeń 2018 - 21:27

  • Pluszszcz lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych