Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Przynęty Salmo Kolekcje


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
796 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   -PYTOON-

-PYTOON-

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 963 postów
  • Lokalizacja...

Napisano 01 luty 2011 - 18:18

WedÅ‚ug zasad forum dodaje trochÄ™ szczegÃÅ‚Å‚ÃÅ‚w .
WÄ™dka atc 2,13 7-14gr.Super patyk od kolegi z forum(dziÄ™ki Jersey!).Å»yÅ‚ka 0.18 ,przynÄ™ta no name (wyglada jak salmo minnow,ale ma inny ster i zero napisÃÅ‚w).O rzeke nie pytajcie :mellow: .

MoÅźe to Rapala CD-5 ?

Czy sÄ… juÅź jakieÅ› wieÅ›ci z rejonÃÅ‚w Katowic i CzÄ™stochowy? Jak wyglÄ…da woda na poszczegÃÅ‚lnych rzekach?

#2 OFFLINE   pawelG

pawelG

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 226 postów

Napisano 01 luty 2011 - 19:41

[quote]
WedÅ‚ug zasad forum dodaje trochÄ™ szczegÃÅ‚Å‚ÃÅ‚w .
WÄ™dka atc 2,13 7-14gr.Super patyk od kolegi z forum(dziÄ™ki Jersey!).Å»yÅ‚ka 0.18 ,przynÄ™ta no name (wyglada jak salmo minnow,ale ma inny ster i zero napisÃÅ‚w).O rzeke nie pytajcie :mellow: .
[/quote]
MoÅźe to Rapala CD-5 ?

Czy sÄ… juÅź jakieÅ› wieÅ›ci z rejonÃÅ‚w Katowic i CzÄ™stochowy? Jak wyglÄ…da woda na poszczegÃÅ‚lnych rzekach?
[/quote]

MoÅźe i rapala .Ma koÅ‚o 7 cm ,dziwnie gruby ster ,zero napisÃÅ‚w na sterze czy gdziekolwiek.Kupiony od kolegi z innego forum ,ktÃÅ‚ry mÃÅ‚wi ,ze to salmo minnow ,ale nie widziaÅ‚em w Åźadnym sklepie w takich barwach i w dodatku bez opisu i z takim sterem.WaÅźne ,Åźe Å‚owny..
  • costi lubi to

#3 OFFLINE   Wiktor

Wiktor

    Zaawansowany

  • GieÅ‚da komercyjna
  • PipPipPip
  • 1304 postów
  • LokalizacjaGdaÅ„sk

Napisano 01 luty 2011 - 19:50

[quote]
WedÅ‚ug zasad forum dodaje trochÄ™ szczegÃÅ‚Å‚ÃÅ‚w .
WÄ™dka atc 2,13 7-14gr.Super patyk od kolegi z forum(dziÄ™ki Jersey!).Å»yÅ‚ka 0.18 ,przynÄ™ta no name (wyglada jak salmo minnow,ale ma inny ster i zero napisÃÅ‚w).O rzeke nie pytajcie :mellow: .
[/quote]
MoÅźe to Rapala CD-5 ?

Czy sÄ… juÅź jakieÅ› wieÅ›ci z rejonÃÅ‚w Katowic i CzÄ™stochowy? Jak wyglÄ…da woda na poszczegÃÅ‚lnych rzekach?
[/quote]

MoÅźe i rapala .Ma koÅ‚o 7 cm ,dziwnie gruby ster ,zero napisÃÅ‚w na sterze czy gdziekolwiek.Kupiony od kolegi z innego forum ,ktÃÅ‚ry mÃÅ‚wi ,ze to salmo minnow ,ale nie widziaÅ‚em w Åźadnym sklepie w takich barwach i w dodatku bez opisu i z takim sterem.WaÅźne ,Åźe Å‚owny..
[/quote]

To na 100% Salmo Minnow w nie produkowanym juÅź kolorze, gruby ster bez napisÃÅ‚w... cÃÅ‚Åź i takie dawniej byÅ‚y czasy
Masz w swojej kolekcji minnowa bardzo starego i bardzo Å‚ownego.
Dbaj o niego, takich juÅź nie robiÄ… :D

Pozdraw.
W.


#4 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 01 luty 2011 - 19:50

Daj Pawle blizsze zdiecie tego woblera i zobaczymy kto zacz :mellow: ...musisz wiedziec ze dawno , dawno temu Salmiaki mialy grube stery i nie byly opisane . mnie on wyglada na Salmiaka...

#5 OFFLINE   Wiktor

Wiktor

    Zaawansowany

  • GieÅ‚da komercyjna
  • PipPipPip
  • 1304 postów
  • LokalizacjaGdaÅ„sk

Napisano 01 luty 2011 - 19:57

Daj Pawle blizsze zdiecie tego woblera i zobaczymy kto zacz :mellow: ...musisz wiedziec ze dawno , dawno temu Salmiaki mialy grube stery i nie byly opisane . mnie on wyglada na Salmiaka...


Dość mocno powiÄ™kszyÅ‚em to zdjÄ™cie i raczej nie mam wÄ…tpliwoÅ›ci tym bardziej Åźe taki sam leÅźy w pudeÅ‚ku zaraz obok mnie <_<
Ale ja na niego nie Å‚owie




#6 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • LokalizacjaIre
  • ImiÄ™:Tomek

Napisano 01 luty 2011 - 20:01

Daj Pawle blizsze zdiecie tego woblera i zobaczymy kto zacz :mellow: ...musisz wiedziec ze dawno , dawno temu Salmiaki mialy grube stery i nie byly opisane . mnie on wyglada na Salmiaka...


TeÅź mi siÄ™ tak wydaje, Salmo Minnow z poczÄ…tku lat '90tych

Załączone pliki

  • ZaÅ‚Ä…czony plik  IMG_8939.jpg   82,05 KB   614 Ilość pobraÅ„


#7 OFFLINE   pawelG

pawelG

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 226 postów

Napisano 01 luty 2011 - 20:24

http://www.imagic.pl...00/DSC05435.JPG


Fotka ,tego woblera.

CO ciekawe ÅźyciÃÅ‚wkÄ™ teÅź mam na minnowa,ale w innych barwach i tamten wobler tez byÅ‚ z przed 10 lat .Te stara seria jest o wiele lepsza od obecnych,jak dla mnie widoczna znaczna rÃÅ‚Åźnica w pracy.Obecnie juÅź przestaÅ‚em prawie na woblery Å‚owić,ale chyba czas wrÃÅ‚cić do korzeni,jak kiedyÅ› siÄ™ biegaÅ‚o z kilkoma woblerami w pudeÅ‚ku i ryby zawsze byÅ‚y ;)

#8 OFFLINE   Wiktor

Wiktor

    Zaawansowany

  • GieÅ‚da komercyjna
  • PipPipPip
  • 1304 postów
  • LokalizacjaGdaÅ„sk

Napisano 01 luty 2011 - 20:27

http://www.imagic.pl...00/DSC05435.JPG


Fotka ,tego woblera.



Czyli nie ma Åźadnych wÄ…tpliwoÅ›ci :D



#9 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • ImiÄ™:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 01 luty 2011 - 20:29

Stary minnow - rarytasik :mellow: ...

#10 OFFLINE   michcio

michcio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 964 postów
  • LokalizacjaKraków
  • ImiÄ™:MichaÅ‚
  • Nazwisko:K.

Napisano 02 luty 2011 - 00:09

oj tak, genialne wobki, sam dzisiaj go odkryłem.
Cholera Bujo po co Ci je wysyłałem ;)

#11 ONLINE   barach3

barach3

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 275 postów
  • LokalizacjaBiaÅ‚ystok
  • ImiÄ™:Cezary
  • Nazwisko:Baraszko

Napisano 02 luty 2011 - 10:01

Stare Salmiaki bÄ™dzie moÅźna wkrÃÅ‚tce zobaczyć tylko w muzeum. :mellow: Choć jeszcze od czasu, do czasu moÅźna coÅ› wyÅ‚uskać na Alledrogo <_<
Mam z 5 sztuk i traktowane sÄ… jak eksponaty muzealne ;)

#12 OFFLINE   bobesku

bobesku

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2592 postów
  • LokalizacjaWarta

Napisano 02 luty 2011 - 12:05

Wystarczy nakupić teraźniejszych minowÃÅ‚w a za 10lat jak doÅźyjemy to beda rarytasiki aÅź miÅ‚o:D Wtedy w 2020roku bÄ™dziemy gadać -Å‚eeee tamte z 2010 byÅ‚y ale petardy Å‚owne:D

#13 ONLINE   wobler129

wobler129

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4453 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • ImiÄ™:Maciej
  • Nazwisko:JagodziÅ„ski

Napisano 02 luty 2011 - 12:57

Salmo chyba w jakimÅ› celu zbieraÅ‚o stare modele? CzyÅźby chcieli wypuÅ›cić je na nowo? :D

#14 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4433 postów

Napisano 02 luty 2011 - 13:08

Mialem tych Salmiakow sporo,te z czerownym grzbietem byly najlepsze. Niestety skradziono mi je.

Panowie z Salmo powinni zastanowic sie nad wznowieniem. Nabywcy na pewno by sie znalezli, podobnie jak na Hornety GMO :D

Bujo

@michcio- wiedzialem co robie :D Wyglada na to, ze zlot pstragowy bedzie nad Dunajcem, bedzie okazja sie spotkac :D



#15 ONLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5789 postów
  • ImiÄ™:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 02 luty 2011 - 14:25

PamiÄ™tam swojego pierwszego Salmo kupionego w Krakowie chyba na poczÄ…tku lat 90-tych, byÅ‚ to wÅ‚aÅ›nie minow w kolorze pstrÄ…ga. Woblery leÅźaÅ‚y luzem bez pudeÅ‚ek i sprzedawca powiedziaÅ‚ Åźe to nowa chaÅ‚upnicza robota i kosa na pstrÄ…gi, rzeczywiÅ›cie tak byÅ‚o szczegÃÅ‚lnie zimÄ… i wiosnÄ… :D . Chyba minowy to wogÃÅ‚le byÅ‚ pierwszy wzÃÅ‚r SalmiakÃÅ‚w.
Na stare minowy w kolorze strzebli braÅ‚y teÅź niezÅ‚e kleniska, ale teÅź wiosnÄ…, potem lepsze byÅ‚y bardziej oszczÄ™dnie chodzÄ…ce rapalki originale :D WogÃÅ‚le rapalki byÅ‚y de best na klenie, Å‚owiÅ‚o siÄ™ po kilkanaÅ›cie tych ryb dziennie.
Ech te wspominki, przynajmniej naÅ‚owiÅ‚em siÄ™ kleni do bÃÅ‚lu i to w maÅ‚ych rzeczkach :D, a jak siÄ™ pojawiÅ‚y jugolki to jak zrobiÅ‚em koledze pokaz Å‚owienia kleni to byÅ‚ w lekkim szoku . Stare czasy, to se newrati.
wujek

#16 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Napisano 02 luty 2011 - 14:44

pierwszego salmiaka kupiÅ‚em w 93 roku w Zielonej GÃÅ‚rze byÅ‚ to 5cm minnow z grubym sterem malowany w pstrÄ…ga boleniom nie przeszkadzaÅ‚o malowanie a ze chodziÅ‚ za mocno zostaÅ‚ potraktowany pilnikiem do metalu :D tak jak rapalki cd i orginale :D
  • Guzu lubi to

#17 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 02 luty 2011 - 17:04

Musicie wiedziec ze Minnow Trout z czerwonym grzebietem juz jest zrobiony ale ma nowy ster , mam ich kilka od firmy . Z kolei Hornet kolorem GMO juz powrocil w tym roku Bujo :mellow: . Stare Salmiaki ...? no coz... po prostu je uwielbiam :blush:B) troche ich tu lezy w kolyskach :mellow:
Mysle tez Remku ze tytul tego tematu powinien byc ogolny ...-Stare Salmo- ...bo troche tego jest i sam Minnow zbyt to minimalizuje .
Jak sie wykopie ze sniegu za dwa dni :unsure: zrobie troche zdiec moich Starych Salmiakow i tu je wstawie :mellow: :huh: :wacko:
  • Roberto lubi to

#18 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • LokalizacjaIre
  • ImiÄ™:Tomek

Napisano 02 luty 2011 - 21:35

Pstrąg i strzebla z czerwonym grzbietem była killerem na Sanie. Jak Minnow nie miał czerwonej pręgi, to się ją malowało :D
Na normalne Minnowy łowiliśmy piękne klenie na Rajskim.

Gdzieś w 1996 pojawiły się pierwsze Hornety. Podstawowe kolory na rzekach Podkarpacia: pstrąg, GT, G i D. Na pstrągi TR i G, na klenie GT i D.

ZostaÅ‚o mi jeszcze kilka MinnowÃÅ‚w i HornetÃÅ‚w ze starymi sterami. Jutro, przy lepszym Å›wietle porobiÄ™ fotki.


#19 OFFLINE   wyjec

wyjec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 434 postów
  • LokalizacjaToruÅ„
  • ImiÄ™:Tomasz

Napisano 03 luty 2011 - 09:35

Na starego minnow zielonego bolki biorÄ… :D
  • Kunasz63 lubi to

#20 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • ImiÄ™:RafaÅ‚
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 03 luty 2011 - 09:46

skoro temat siÄ™ tak rozwijato moÅźe i ja wstawiÄ™ maÅ‚a grupkÄ™ zasÅ‚uÅźonych...

Załączone pliki






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych