Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wędki Fenwick


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1744 odpowiedzi w tym temacie

#1441 OFFLINE   Derrek

Derrek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 312 postów

Napisano 14 listopad 2017 - 11:08

Możliwepoza tym dwójka pewnie jest mocniejsza od jedynki, waży więcej a i wg. opisu czegoś dodali. Chętnie kiedyś wypróbuję.

zważyłem ją wagą i kij ważył 145 gram



#1442 OFFLINE   gammbler

gammbler

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 220 postów
  • Lokalizacjaszczecin

Napisano 17 listopad 2017 - 13:05

witam posiadam fenwick world class do 18gr od kilku mc , pomijajac fakt ze ten kij spelnia moje oczekiwania uzytkowe w 100% to od 2 dni blank w okolicach rekojsci trzeszczy przy kazdym wyrzucie , tak jakby mial sie zaraz zlamac , druga sprawa to mocowanie korka ktore dociska kolowrotek sie odrywa , dzis kij leci do reklamacji a sezon sandaczowy w pelni < a to moj ulubiony kij> i tu moje pytanie czy ktos z kolegow reklamowal juz sprzet w fenwicku i jak dlugo czekal  bo nie ukrywam kij byl zakupiony pod owy okres wedkowania .



#1443 OFFLINE   Derrek

Derrek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 312 postów

Napisano 17 listopad 2017 - 13:52

witam posiadam fenwick world class do 18gr od kilku mc , pomijajac fakt ze ten kij spelnia moje oczekiwania uzytkowe w 100% to od 2 dni blank w okolicach rekojsci trzeszczy przy kazdym wyrzucie , tak jakby mial sie zaraz zlamac , druga sprawa to mocowanie korka ktore dociska kolowrotek sie odrywa , dzis kij leci do reklamacji a sezon sandaczowy w pelni < a to moj ulubiony kij> i tu moje pytanie czy ktos z kolegow reklamowal juz sprzet w fenwicku i jak dlugo czekal  bo nie ukrywam kij byl zakupiony pod owy okres wedkowania .

a to nie jest korek ?  ^_^

 bo korek wydaje taki dźwięk ...


Użytkownik Derrek edytował ten post 17 listopad 2017 - 13:55


#1444 OFFLINE   gammbler

gammbler

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 220 postów
  • Lokalizacjaszczecin

Napisano 17 listopad 2017 - 14:02

to nie jest dzwiek korka , tylko jakby lakier pekal  



#1445 OFFLINE   Derrek

Derrek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 312 postów

Napisano 17 listopad 2017 - 14:05

to nie jest dzwiek korka , tylko jakby lakier pekal  

też mi się wydawało kiedyś że lakier pękał gdzieś w rękojeść ale to korek podczas machania taki dźwięk wydaje ( w kiju dragona ).

 

Co do gwarancji firma ma siedzibę w stanach więc wnioskować można że nie krócej będzie jak minimum 2 tygodnie a ile maximum .

 

za nim to do nich dotrze i jeszcze sprawdzą , to może długo potrwać  pewnie ;p


Użytkownik Derrek edytował ten post 17 listopad 2017 - 14:15


#1446 OFFLINE   gammbler

gammbler

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 220 postów
  • Lokalizacjaszczecin

Napisano 17 listopad 2017 - 14:15

to ze firma jest w stanach to wiem ale przestawicielstwo ma w Pl i obowiazuja go przepisy z RP , to jest moj 5ty fenwick i pierwszy raz mam takie kwiatki a od kija za 1,3 ~~ kafla wymagam tez zeby nie skrzypial mi podczas kazdego podbicia czy wyrzutu nawet glowka 5 gr nie wspominajac ze ten kij uzytkuje 6 mc


Użytkownik gammbler edytował ten post 17 listopad 2017 - 14:16


#1447 OFFLINE   Derrek

Derrek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 312 postów

Napisano 17 listopad 2017 - 14:24

to ze firma jest w stanach to wiem ale przestawicielstwo ma w Pl i obowiazuja go przepisy z RP , to jest moj 5ty fenwick i pierwszy raz mam takie kwiatki a od kija za 1,3 ~~ kafla wymagam tez zeby nie skrzypial mi podczas kazdego podbicia czy wyrzutu nawet glowka 5 gr nie wspominajac ze ten kij uzytkuje 6 mc

ustawowo ma 14 dni na ustosunkowanie .

 

Jednak kij musi dostać się do siedziby firmy( więc dlatego nie mniej niż 14 dni .) i od tego momentu liczone jest 2 tygodnie , nie od dnia którego ty złożyłeś reklamacje ( tylko od momentu kiedy producent otrzyma twoją reklamacje )


Użytkownik Derrek edytował ten post 17 listopad 2017 - 14:31


#1448 OFFLINE   gammbler

gammbler

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 220 postów
  • Lokalizacjaszczecin

Napisano 17 listopad 2017 - 14:41

art 7ust 2 zachecam do lektury , szuakalem inforamcji jak Fenwick traktuje klienta , a dostalem malo trafna pomoc prawna



#1449 OFFLINE   Derrek

Derrek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 312 postów

Napisano 17 listopad 2017 - 14:50

art 7ust 2 zachecam do lektury , szuakalem inforamcji jak Fenwick traktuje klienta , a dostalem malo trafna pomoc prawna

Tak tylko że to jest  prawo na podatek VAT a fenwick nie jest polską firmą i tutaj podatków nie płaci ...

 

A dystrybutor tylko pośredniczy w sprzedaży i nie jest producentem ...


Użytkownik Derrek edytował ten post 17 listopad 2017 - 14:54


#1450 OFFLINE   gammbler

gammbler

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 220 postów
  • Lokalizacjaszczecin

Napisano 17 listopad 2017 - 15:01

czy uwazasz ze mozna prowadzic sprzedaz jakiegos produktu zagranicznego na terenie owego kraju nie respektujac panujacych przepisow , towar kupilem w centrum wedkarskim , zakladam ze ta frima pobiera towar od jednego dsytrybutora na Pl z N Sacza , ktory placi tutaj podatki ,i obowiazuja go przepisy 



#1451 OFFLINE   Derrek

Derrek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 312 postów

Napisano 17 listopad 2017 - 15:08

czy uwazasz ze mozna prowadzic sprzedaz jakiegos produktu zagranicznego na terenie owego kraju nie respektujac panujacych przepisow , towar kupilem w centrum wedkarskim , zakladam ze ta frima pobiera towar od jednego dsytrybutora na Pl z N Sacza , ktory placi tutaj podatki ,i obowiazuja go przepisy 

to pisz do dystrybutora zobaczymy co ci odpowie , bo fenwicka nasze przepisy nie obowiązują teoretycznie :P

 

tutaj ci odpowiedzą

biuro@kr-fishing.pl


Użytkownik Derrek edytował ten post 17 listopad 2017 - 15:12


#1452 OFFLINE   gammbler

gammbler

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 220 postów
  • Lokalizacjaszczecin

Napisano 17 listopad 2017 - 15:16

smiale stwierdzenie , slyszalem ze Fenwick to porzadna firma i rownie sobie dobieraja swoich przedstawicieli , a jesli masz racje mam nadzieje ze dadza mi to na pismie 



#1453 OFFLINE   Derrek

Derrek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 312 postów

Napisano 17 listopad 2017 - 15:26

smiale stwierdzenie , slyszalem ze Fenwick to porzadna firma i rownie sobie dobieraja swoich przedstawicieli , a jesli masz racje mam nadzieje ze dadza mi to na pismie 

widziałeś gdzieś sklep w okolicy z nazwą fenwick ?? bo ja nie .. więc technicznie tej firmy nie ma w polsce, tylko są jego produkty które są sprowadzane przez dystrybutora .. więc technicznie wszystkie prawa i obowiązki w tym reklamacja są obarczone na dystrybutora ... a on nawet tych kijów nie robi :P więc nie są wstanie ci tego kija naprawić a bez porozumienia z producentem nie wydadzą ci nowy egzemplarz..

 

Więc wszystkie informacje możesz i powinieneś uzyskać u dystrybutora .


Użytkownik Derrek edytował ten post 17 listopad 2017 - 15:31


#1454 OFFLINE   gammbler

gammbler

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 220 postów
  • Lokalizacjaszczecin

Napisano 17 listopad 2017 - 17:57

w  sklepie stwierdzono ze to blank uszkodzony, czas pokaze jak ta sprawa sie wyjasni



#1455 OFFLINE   szczupak1

szczupak1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 813 postów
  • LokalizacjaDaleko od domu.

Napisano 17 listopad 2017 - 21:28

Będzie ok znam właściciela spoko chłop.
  • gammbler lubi to

#1456 OFFLINE   wojtt

wojtt

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 68 postów
  • LokalizacjaWrocławska Odra
  • Imię:Wojtek

Napisano 18 listopad 2017 - 22:49

zważyłem ją wagą i kij ważył 145 gram

Aetos a701mfs, 121g. Na przyszły sezon zapowiada się wymiana przelotki szczytowej.

#1457 OFFLINE   Kamil_Olsztyn

Kamil_Olsztyn

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 648 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 20 listopad 2017 - 23:04

też mi się wydawało kiedyś że lakier pękał gdzieś w rękojeść ale to korek podczas machania taki dźwięk wydaje ( w kiju dragona ).

Co do gwarancji firma ma siedzibę w stanach więc wnioskować można że nie krócej będzie jak minimum 2 tygodnie a ile maximum .

za nim to do nich dotrze i jeszcze sprawdzą , to może długo potrwać pewnie ;p


Stek bzdur. Wędka ma gwarancję rozpatrywaną w PL przez KR Fishing i zazwyczaj trwa to bardzo krótko. Żadne USA człowieku...
  • gammbler lubi to

#1458 OFFLINE   Derrek

Derrek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 312 postów

Napisano 21 listopad 2017 - 07:53

Stek bzdur. Wędka ma gwarancję rozpatrywaną w PL przez KR Fishing i zazwyczaj trwa to bardzo krótko. Żadne USA człowieku...

jeżeli tak jest to fajnie , ja tam dziś napisałem do KR fishing maila jak dostanę odpowiedzi to ją opublikuje .



#1459 OFFLINE   Robert Crocker

Robert Crocker

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1962 postów
  • LokalizacjaNYC
  • Imię:Bobby
  • Nazwisko:Crocker

Napisano 21 listopad 2017 - 13:44

Jakby ktoś chciał z bliska przyjrzeć się nowym HMG

Załączone pliki


  • neronhell i szczupak1 lubią to

#1460 OFFLINE   neronhell

neronhell

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 235 postów

Napisano 30 listopad 2017 - 17:23

Z którego sklepu zamawiałeś? PL czy USA?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych