Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
KONKURS

OSTATNIA SZANSA - WYGRAJ WYPRAWĘ DO SZWECJI - 4 EDYCJA KONKURSU !



  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
82 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18579 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 18 marzec 2016 - 10:08

OSTATNIA SZANSA - WYGRAJ WYPRAWĘ WĘDKARSKĄ DO SZWECJI !!!

 


Co zrobić żeby wygrać? Wystarczy w terminie do 31 marca 2016 roku przesłać "hasło reklamowe" mieszczące się w tematyce konkursu u na adres : konkursy@jerkbait.pl

 

Szczegóły przedstawiamy poniżej w Regulaminie Konkursu.



Regulamin Konkursu:


I Postanowienia ogólne

 

§ 1
Niniejszy Regulamin określa warunki, na jakich odbywa się Konkurs, którego celem jest wyłonienie dwóch najlepszych "haseł reklamowych", zgłoszonych do Konkursu i opublikowanych na portalu jerkbait.pl.

 

§ 2

1. Organizatorem Konkursu jest portal jerkbait.pl
2. Sponsorem Konkursu jest biuro wędkarskich podróży ZEW PRZYGODY

zew.png

 

Nagroda:
(opis Sponsora)

 

 Udział w wyprawie grupowej do Szwecji w maju 2016 roku dla dwóch autorów najlepszych haseł reklamowych. W ramach nagrody zwycięzcy mają zapewnione : zakwaterowanie, pełne ubezpieczenie, korzystanie z łodzi z silnikiem spalinowy oraz paliwo startowe (5l), opiekę przedstawiciela biura podróży ZEW PRZYGODY na miejscu.  Organizator zapewnia również możliwość skorzystania z transportu busem na miejsce i z powrotem. Uczestnicy będą we własnym zakresie pokrywali część kosztów dojazdu oraz biletów promowych (negocjujemy zniżkę) jak i koszty eksploatacyjne na miejscu (prąd, paliwo do łodzi).

 

Partner Logistyczny:

 

Partnerem logistycznym wyprawy do Szwecji została firma Unity Line. Bardzo dziękujemy za włączenie się w realizację naszego projektu. Co to oznacza?

 

Unity Line pokryje koszty:

- transportu obu busów wraz z uczestnikami wyprawy - w obie strony

- kabin dla uczestników 

- wyżywienia na promie (posiłek zostanie ustalony)

- opłat paliwowych

- wynajęcia sali konferencyjnej na potrzeby uczestników wraz  z udostępnieniem sprzętu multimedialnego 

 

Prawdopodobnie, ponieważ to zależy od kapitana jednostki oraz panujących w trakcie rejsu warunków, unikatowa rzecz - wizyta na mostku kapitańskim podczas rejsu.

 

Unity Line, organizator morskich podróży do Skandynawii, zaprasza na pokłady swoich promów. Flotę armatora stanowi 7 jednostek kursujących pomiędzy Świnoujściem a południową Szwecją. Flagową jednostką jest m/f Polonia – jeden z nowocześniejszych i najbezpieczniejszych promów pływających po wodach Bałtyku. W ofercie Unity Line są między innymi: wyjazdy integracyjne połączone ze zwiedzaniem Skandynawii, rodzinne wycieczki na Bornholm, weekendowe wyjazdy do Kopenhagi, pakiety hotelowe w najpiękniejszych miastach w Szwecji i Danii oraz rejsy specjalne połączone z zabawą na promie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: www.unityline.pl

 

 

PARTNER LOGISTYCZNY WYPRAWY Z ZEWEM PRZYGODY

 

UL.JPG

 

 

II Uczestnicy Konkursu i jego przebieg


§ 3

1. Uczestnikami Konkursu mogą być wszyscy pełnoletni Forumowicze jerkbait.pl.

2. W celu wzięcia udziału w Konkursie Uczestnik przesyła "hasło reklamowe" na adres konkursy@jerkbait.pl Uwaga: wysyłając "hasło reklamowe" prosimy podać nick używany na forum

3. Warunki, jakie musi spełniać "hasło reklamowe" aby zostało zakwalifikowane do udziału w konkursie:

(i) tematyka  - hasło musi propagować wędkarstwo - chodzi o to żeby mogło być wykorzystane do promocji wędkarstwa jako ciekawego hobby, aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu itp

(ii) wymagania techniczne  - nie ma żadnych ograniczeń, dopuszczamy również rysunki,  prace graficzne, słowno-graficzne, zdjecia na których będzie umieszczony "dymek" z hasłem, komiksy etc - czyli jeśli ktoś będzie chciał wymyslić coś więcej niz samo hasło słowne to jest to jak najbardziej dopuszczalne a nawet pożądane

(iii) organizator konkursu może odmówić publikacji hasła naruszajacego regulamin portalu.

4. Każdy Uczestnik może przesłać tylko 1 hasło; w przypadku jeśli dwóch użytkowników niezależnie od siebie prześle takie samo hasło, decydowała będzie kolejność wpływu (hasło które wpłyneło wcześniej będzie dopuszczone do konkursu)

 

§ 4
1. Konkurs rozpoczyna się dnia 18 MARCA 2016 roku a kończy się 31 MARCA 2016 roku (czas trwania Konkursu) - w tym czasie Uczestnicy mogą swoje propozycje na adres konkursy@jerkbait.pl (serwer pocztowy przyjmuje pliki nie przekraczajace 20MB ; w przypadku pliku o większym rozmiarze prosimy o udostepnienie zdjęcia w poprzez link do programów dropbox lub wetransfer)

2. Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi w terminie do 3 kwietnia 2016 roku i będzie przebiegało w dwóch etapach:

(i) Organizator Konkursu  opublikuje prace spełniające wymogi niniejszego Regulaminu

(ii) Forumowicze jerkbait.pl w formie anonimowego głosowania zorganizowanego w postaci ankiety umieszczonej na jerkbait.pl wybiorą 2 najlepsze hasła reklamowe

3. W konkursie nie bierze udział JERKBAIT.PL TEAM, grono redaktorów i moderatorów oraz zwycięzcy poprzednich edycji konkursu.

 

§ 5
Uczestnik Konkursu musi dysponować pełnymi prawami autorskimi w stosunku do przesłanych prac. Uczestnik Konkursu zwalnia jerkbait.pl z odpowiedzialności z tytułu opublikowania przez jerkbait.pl prac przesłanych przez Uczestnika na Konkurs.


§ 6
Przystępując do Konkursu Uczestnicy wyrażają zgodę na rozpowszechnianie hasła oraz udzielają jerkbait.pl  oraz Zew Przygody nieodpłatnie upoważnienie do korzystania z przesłanego hasła w celach prezentacyjnych, promocyjnych i reklamowych.
 

III Odbiór Nagrody

 

§ 7 
1. Nagrodę w Konkursie funduje Sponsor Konkursu.
2.  Wszelkie ustalenia dotyczące odbioru Nagrody zwycięzca Konkursu ustala bezpośrednio ze Sponsorem Konkursu.
3. Nie jest możliwa wypłata równowartości Nagrody w postaci pieniężnej; zwycięzca Konkursu  jest uprawniony do przeniesienia prawa do realizacji Nagrody na inną osobę wyłącznie za uprzednią zgodą Sponsora Konkursu oraz Organizatora  Konkursu



IV Postanowienia końcowe


§ 8
Organizator Konkursu zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian do niniejszego Regulaminu Konkursu z mocą obowiązującą od daty ogłoszenia tych zmian.

 

 

zew_unity.jpg



#2 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18579 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 18 marzec 2016 - 10:13

No, Pany - ostatnia szansa żeby sobie zapewnić szanse na udaną wędkarską majówke w tym roku :)  prawdziwe " last minute".

 

DO ROBOTY :)


  • ezehiel lubi to

#3 OFFLINE   olo86

olo86

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 714 postów
  • Lokalizacjabrzegi mazowieckich rzek..
  • Imię:Olaf

Napisano 18 marzec 2016 - 10:38

No to teraz już nikt się brakami sprzętowymi wytłumaczyć nie może ;)

czekamy na kreatywnych towarzyszy podróży ;)


  • Friko i coma lubią to

#4 OFFLINE   szczupły Krzysiek

szczupły Krzysiek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 414 postów

Napisano 18 marzec 2016 - 11:10

Najlepszą reklamą wedkarstwa są słowa: ZŁÓW I WYPUŚĆ. Amen



#5 OFFLINE   antoni

antoni

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 127 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz
  • Imię:Antoni
  • Nazwisko:Kiepura

Napisano 18 marzec 2016 - 21:52

Moze cos w stylu "śledzik , seta i zagrycha i szczęśliwa moja micha"
  • michal7709 lubi to

#6 OFFLINE   platynowłosy

platynowłosy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1274 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 19 marzec 2016 - 00:20

Panowie., pytanie:

 

Znaczy się moją propozycję mogę umieścić...o w tym wątku tutaj?

Czy na adres Mailowy: konkursy@jerkbait.pl?

Przepraszam, ale zamierzam popróbować...

Pozdrawiam

Alek

 

ps: Trzeba dobrze czytać.... doczytałem: na adres mailowy. Przepraszam za zamieszanie...


Użytkownik platynowłosy edytował ten post 19 marzec 2016 - 00:43

  • Friko i Tomasz eS lubią to

#7 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18579 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 20 marzec 2016 - 10:42

Pamiętajcie proszę o podawaniu swojego nicka z forum przy wysyłaniu hasła na adres email konkursy@jerkbait.pl

Nick jest niezbędny do identyfikacji - konkurs jest tylko dla forumowiczów jerkbait.pl

#8 OFFLINE   Pride

Pride

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3211 postów

Napisano 20 marzec 2016 - 14:06

Właśnie wysłałem, mogę prosić o weryfikację czy dotarło? ostatnio miałem problemy z wysyłaniem maili z załącznikami.



#9 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18579 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 20 marzec 2016 - 15:28

Dotarło.

 

W sumie mamy juz .... 3 zgłoszenia w tej edycji. Więc będzie głosowanie - hura !



#10 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2022 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 20 marzec 2016 - 15:38

Spokojnie, do 31 marca daleko ;)

#11 OFFLINE   Wesol

Wesol

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 724 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Michał

Napisano 21 marzec 2016 - 17:39

Hmmm, odpalam szare komórki, może coś urodzą :rolleyes:


  • Friko lubi to

#12 OFFLINE   Sebo

Sebo

    C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2515 postów
  • Imię:Sebastian

Napisano 21 marzec 2016 - 17:52

Pisać Panowie i Panie bo naprawdę warto.....

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

#13 OFFLINE   K-Pon

K-Pon

    Zaawansowany

  • PATRON
  • PipPipPip
  • 1799 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Krzysztof
  • Nazwisko:P.

Napisano 21 marzec 2016 - 21:16

Czytając w chwili spokoju Forum doznałem natchnienia i wysłałem moje wypociny.
Zgadnijcie gdzie jest najciszej w domu przy mojej 3ce? :)
  • Friko lubi to

#14 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2022 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 21 marzec 2016 - 21:31

Czytając w chwili spokoju Forum doznałem natchnienia i wysłałem moje wypociny.
Zgadnijcie gdzie jest najciszej w domu przy mojej 3ce? :)

 

Tam gdzie nawet król chodzi piechotą ;) Miejsce powstania wielu genialnych pomysłów. Lub tych pos... mniejsza z tym ;) Moja propozycja też dzisiaj poszła.

Powodzenia wszystkim uczestnikom!


Użytkownik coma edytował ten post 21 marzec 2016 - 21:32

  • Friko i ezehiel lubią to

#15 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18579 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 marzec 2016 - 12:56

Tym razem planuję małą modyfikację w zasadach głosowania...:

 

otóż nie będziemy podawać Autorów haseł reklamowych - prace umieszczone w ankiecie będą anonimowe, a tożsamość Autorów ujawnimy dopiero po zakończeniu głosowania !



#16 OFFLINE   Pride

Pride

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3211 postów

Napisano 22 marzec 2016 - 12:57

No i prawidłowo :) powodzenia wszystkim.

#17 OFFLINE   szczupły Krzysiek

szczupły Krzysiek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 414 postów

Napisano 22 marzec 2016 - 13:17

Proponuję też nie dopuszczać do głosowania z kont założonych już po ogłoszeniu konkursu.



#18 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18579 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 marzec 2016 - 13:23

Powiem tak, mamy podgląd kto jak głosuje - do tej pory w konkursach nie pojawił się taki problem żeby wyniki były 'wypaczone' przez jakieś dziwne okoliczności... pilnujemy tego


  • platynowłosy, Tomek88 i coma lubią to

#19 OFFLINE   szczupły Krzysiek

szczupły Krzysiek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 414 postów

Napisano 22 marzec 2016 - 13:46

W ostatnim konkursie na foto, były głosy (kilka) z kont wyglądających na założone wyłącznie w celu zagłosowania.



#20 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18579 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 marzec 2016 - 14:58

Tak, były takie 2 głosy zdaje się - nie miały wpływu na wynik głosowania







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: konkurs

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych