Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Archiwum Przynęt Polskich Twórców - APPT


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
99 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10141 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 25 marzec 2016 - 10:21

Na wszelki wypadek, przeczytałem wszystkie swoje dotychczasowe wpisy i mam przeświadczenie, że zawarłem w nich konieczną ilość argumentów mogących być odpowiedzią nie tylko na Twoje pytania (może i Ty przeczytaj jeszcze raz całość?) 

Jeśli ciebie (a może i innych) to nie zadawala i przekonuje, to cóż mam na to poradzić?

Nie wszystko udaje się zrealizować (z różnych powodów)


  • spinnerman i adam 13 lubią to

#62 OFFLINE   spinnerman

spinnerman

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4605 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 marzec 2016 - 10:30

Tłumacz koniowi, że trawa jest zielona...
Nie ma to jak sobie pokrzyczeć w necie i pokazać kto tu rządzi hehe
Najbardziej żenujące jest jednak to, że najwięcej krzyczą ci którzy mają najmniej do gadania.
Powodzenia w realizacji projektu. Myślę, że na najbliższym GS dołożę coś od siebie. Pozdrawiam.

#63 OFFLINE   Taps

Taps

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1190 postów
  • LokalizacjaKraina Wiecznych Łowów
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Osiński

Napisano 08 kwiecień 2016 - 23:40

Ostatnio mało śledzę forum,fakt nie jestem na bieżąco.Tak czytam sobie te wątek,troszkę wyrywkowo...i powiedzcie mi kto to jest ten BOB1 ?

Kompletnie anonimowy dla mnie koleś. Nawalił  trzy tysiące postów na forum,a ja nie wiem kto to jest ? Wchodzę na jego profil,a tam nic,prawie nic,że Warszawa,że foto z blue grzywką jakieś pewnie z sieci,pewnie jak by mógł to by dopisał "szlachta nie pracuje",czyli nic  Czy to już czas znikać z tego forum,wykasować konto ? Chyba już stary jestem...a przy okazji zlewam osoby wstydzące się swojej tożsamości.


  • mifek i cyprys19 lubią to

#64 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 09 kwiecień 2016 - 08:41

Michale, pozwól, że Ci przybliżę tą postać:
http://jerkbait.pl/t...ja-szafa/page-1

http://jerkbait.pl/t...-hertogenbosch/

Udziela się również w tym (oraz w innych!) wątku:

http://jerkbait.pl/t...kiego-spiningu/

Zdjęcie zostało zrobione przez @remka, podczas wyprzedaży garażowej, a @BOB, człowiek z wielkim dystansem do siebie, wykorzystał je jako zdjęcie profilowe. 

:)



#65 OFFLINE   Melanzyk

Melanzyk

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3064 postów
  • LokalizacjaDublin / Częstochowa / Lubaczów
  • Imię:Maciej

Napisano 09 kwiecień 2016 - 08:51

Taps... chyba pora na emeryturę :) albo przynajmniej baaardzo zimny prysznic.

Pozdr
M

#66 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10141 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 09 kwiecień 2016 - 09:53

Ostatnio mało śledzę forum,fakt nie jestem na bieżąco.Tak czytam sobie te wątek,troszkę wyrywkowo...i powiedzcie mi kto to jest ten BOB1 ?

Kompletnie anonimowy dla mnie koleś. Nawalił  trzy tysiące postów na forum,a ja nie wiem kto to jest ? Wchodzę na jego profil,a tam nic,prawie nic,że Warszawa,że foto z blue grzywką jakieś pewnie z sieci,pewnie jak by mógł to by dopisał "szlachta nie pracuje",czyli nic  Czy to już czas znikać z tego forum,wykasować konto ? Chyba już stary jestem...a przy okazji zlewam osoby wstydzące się swojej tożsamości.

Cześć

Miło mi, że zainteresowała cię moja postać. Mam 56 lat, od 40-tu pracuję na etacie, tym błękitnym przykrywam łysinę (której się nie wstydzę)...jeszcze coś o rodzinie?

Gdyby faktycznie była ci do czegokolwiek potrzebna taka wiedza, mogłeś spytać na priv (jak i o inne na prawdę mające sens tematy)

Natomiast wybrałeś obrażanie kogoś o kim nic nie wiesz na podstawie czego? wirtualnego obrazka życia internetowego? Może być mi przykro bo chyba nikt nie lubi być opluwany bez powodu ale na pewno nie udało ci się mnie obrazić ... bo kim ze Ty jesteś? i tutaj teraz ja mógłbym pójść Twoim tropem myślenia ale po raz kolejny tego nie uczynię ... potrafię rozróżnić życie forumowe od realnego (bo może jesteś fajnym gościem tylko tak ci się wymsknęło ?)

Pozdrawiam

Robert


Użytkownik BOB1 edytował ten post 09 kwiecień 2016 - 09:54


#67 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1054 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 kwiecień 2016 - 22:23

Roberta poznałem przelotnie na GS. Okazał się, podobnie jak na forum, pozytywnie zakręconym, otwartym w rozmowie gościem. Ja wędkarzy szufladkuję sobie w ten sposób: mógłbym lub nie mógłbym pojechać z nim na ryby. Tych pierwszych z wielu względów jest mało. Z Robertem mógłbym. Wzbudza zaufanie. Dość już tej wazeliny, bo teraz o czym innym. Znienacka w wątku pozytywnie zakręconego faceta, który wpadł na pomysł i chce go zrealizować wspólnymi siłami z ludźmi z forum pojawiają się wpisy sugerujące interesowność albo nawet chęć zrobienia w konia. Życie nauczyło mnie ostrożności i ograniczonego zaufania szczególnie wobec nieznajomych. W internecie trudno kogoś poznać od podszewki, bo też trzeba być skończonym idiotą, żeby wszystkie namiary o sobie ujawnić całemu światu i to na zawsze. Forum to takie kolegowanie "na czuja" (dlatego jestem ogromnym zwolennikiem spotkań w realu). I rozbawiły mnie podejrzenia wobec Roberta i jego inicjatywy. Po pierwsze zakłada ona całkowitą dobrowolność, a nie jest ludycznym naganianiem i wymuszaniem dawania datków. Po drugie, zastanówcie się zanim coś napiszecie, ten potencjalny cwaniak chce wyłudzić od rękodzielników blaszkę, woblera, albo (o zgrozo!) muszkę. I to jeszcze owoc ich pracy. I na pewno wywiezie to za siedem gór i siedem rzek i sprzeda z zyskiem. No to rzeczywiście! Czytałem, że nawiązał już kontakty z handlarzami w Kraju Tulipanów. Trzeba być nie halo, żeby na forum, które wpisuje się w zasady szeroko pojętej uczciwości zarzucać jednej osobie, że od innej chce wydębić woblerka. A co do Roberta to mam coraz większą ochotę wrzucić coś do jego szafy, chociaż na codzień nie leży to w mojej naturze. A co do zaufania wobec obcych to forsa, którą trzymacie w banku jest powierzona prywatnej osobie, którą na pewno znacie mniej od Boba. Spokojnych snów. 


Użytkownik Maciej W. edytował ten post 11 kwiecień 2016 - 22:29


#68 OFFLINE   deejaybialy

deejaybialy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 463 postów
  • Lokalizacjachelm/ den bosch nl
  • Imię:Adam

Napisano 11 kwiecień 2016 - 22:50

Ostatnio mało śledzę forum,fakt nie jestem na bieżąco.Tak czytam sobie te wątek,troszkę wyrywkowo...i powiedzcie mi kto to jest ten BOB1 ?
Kompletnie anonimowy dla mnie koleś. Nawalił trzy tysiące postów na forum,a ja nie wiem kto to jest ? Wchodzę na jego profil,a tam nic,prawie nic,że Warszawa,że foto z blue grzywką jakieś pewnie z sieci,pewnie jak by mógł to by dopisał "szlachta nie pracuje",czyli nic Czy to już czas znikać z tego forum,wykasować konto ? Chyba już stary jestem...a przy okazji zlewam osoby wstydzące się swojej tożsamości.


Zamin zaczniesz roastować Boba1 może właśnie powinieneś go poznać? Nie bronię go bo widzę, że świetnie daje radę, nie jestem "tfurcom" ale pisać o nim "szlachta nie pracuje" to już przegięcie. Nie znikać, nie kasować konta, a bardziej się może wczytać w forum.

Pozdrawiam

Adam
  • BOB, Andrzej1 i MarcinZet lubią to

#69 OFFLINE   Radbraw

Radbraw

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1148 postów
  • LokalizacjaBug i bużyska

Napisano 13 kwiecień 2016 - 23:44

Ostatnio mało śledzę forum,fakt nie jestem na bieżąco.Tak czytam sobie te wątek,troszkę wyrywkowo...i powiedzcie mi kto to jest ten BOB1 ?
Kompletnie anonimowy dla mnie koleś. Nawalił  trzy tysiące postów na forum,a ja nie wiem kto to jest ? Wchodzę na jego profil,a tam nic,prawie nic,że Warszawa,że foto z blue grzywką jakieś pewnie z sieci,pewnie jak by mógł to by dopisał "szlachta nie pracuje",czyli nic  Czy to już czas znikać z tego forum,wykasować konto ? Chyba już stary jestem...a przy okazji zlewam osoby wstydzące się swojej tożsamości.

Taps chętnie przedstawię ci mojego klegę o nicu BOB 1.Bardzo wesoły i uczciwy gość, którego poznałem kilka lat temu na forum i zaraz potem w realu gdy wyszedł z inicjatywą by kupić mi ,, niedostępny,, skandynawski film ,,szczupak,, od tamtego czasu wielokrotnie widujemy się na zlotach, wspólnych wędkarskich wypadach itp Nasze rozmowy telefoniczne trwają czasami godzinę, jest to wędkarz o bardzo dużej wiedzy i doświadczeniu dysponujący castingowymi zabytkami jak i najnowocześniejszymi konstrukcjami młynków, blanków i wabików. Jeśli będziesz miał ochotę polecam ci poznać Boba 1 a zyskasz miłego i rozsądnego znajomka :)
Pozdrawiam Radek lat 30.

Robert bardzo fajny wątek mam nadzieję iż będziesz go prowadził mimo iż wymaga wiele zaangażowania.

P.S. Do wszystkich cyprysów i innych forumowiczów piszących pszenno-buraczane posty, zluzujcie gumę w majtkach i poczekajcie na dalszy rozwój wątku może was oświeci i znajdziecie odpowiedź na swoje pytanie.

#70 OFFLINE   Taps

Taps

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1190 postów
  • LokalizacjaKraina Wiecznych Łowów
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Osiński

Napisano 14 kwiecień 2016 - 22:10

Zamin zaczniesz roastować Boba1 może właśnie powinieneś go poznać? Nie bronię go bo widzę, że świetnie daje radę, nie jestem "tfurcom" ale pisać o nim "szlachta nie pracuje" to już przegięcie. Nie znikać, nie kasować konta, a bardziej się może wczytać w forum.

Pozdrawiam

Adam

Nie zamierzam nikogo obrażać. Po prostu widzę kompletnie anonimowego kogoś i nie wiem jak mam się do tego odnieść.Ale widzę, że anonimowość jest tu na porządku dziennym,więc nie ma tematu.Co do "szlachty co nie pracuje" to takie podpisy mają co niektórzy na facebuku,co mnie irytuje.Wywalam takich jegomości z hukiem,w ogóle staram sie nie reagować, nie odpowiadać itd na takich fikcyjnych panów. Więc niestety w tej niewiedzy będę tkwił,bo czasu nie mam by być tu na bieżąco,a osoby no name,czyli takie co nawet się nie potrafią przedstawić,pewnie nie tylko przeze mnie będą mówiąc kolokwialnie "zlani"



#71 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10141 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 15 kwiecień 2016 - 07:31

...to mam do ciebie prośbę, jeśli nie chcesz przeczytać ze zrozumieniem, na prawdę nie widzisz , że to co piszesz świadczy tylko o tym, że nie potrafisz szanować innych i że nikogo to nie obraża, nie stać cię na refleksję w stosunku do samego siebie i innych i tylko trwasz z uporem przy miałkich tezach a argumenty sprzeczne z Twoimi masz za nic  ... to nie zaśmiecaj mojego wątku.

(jak masz ochotę cos sobie ze mną wyjaśniać to zapraszam na priv. Tutaj sobie daruj bo ostatni raz odnoszę się do Twoich tekstów)

 

Tym wszystkim "innym" z otwartego forum i korespondencji na priv - dziękuję za wsparcie.

Nie po to założyłem jednak ten wątek, wychodząc z pewnym pomysłem aby skupiać się na mnie. Jest mi cholernie głupio i przepraszam zniesmaczonych tą sytuacją.

 

Podtrzymuję puki co swoją propozycję skierowaną do twórców i konsekwentnie nie będę nikogo "molestował" privami pozostawiając decyzję ewentualnie zainteresowanym.

 

Pozdrawiam wszystkich

"zlany"


Użytkownik BOB1 edytował ten post 15 kwiecień 2016 - 08:02

  • Radbraw, Adam L. i Qcyk lubią to

#72 OFFLINE   Kogut Fishing

Kogut Fishing

    Pozytywnie zakręcony...

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1189 postów
  • LokalizacjaKielce
  • Imię:Filip

Napisano 17 kwiecień 2016 - 19:42

Czytając ten wątek pomyślałem sobie o moich pierzakach.Wiadomo co mi odbije za kilka lat??Sprzedam sprzęt i ze wszystkimi swoimi przynętami?Kto wie?(Jak na razie na to się nie zapowiada :D).Takie archiwum fajna sprawa.Przynajmniej cząstkę swojej twórczości przekaże do małego "muzeum" Roberta.Z chęcią ukręcę "wystawowe" przynęty.

A co do powyższej dyskusji.Szczerze powiem,że nie smacznie mi jest czytać takie posty.No,ale zawsze trafi się taki któremu coś się nie spodoba.
Nie rozumiem tylko jednego??
Jak ktoś jest nie zainteresowany inicjatywą Roberta to po co zbędnie komentować i pisać głupoty?

Na początku trzeba pośledzić forum i wnioskując z wpisów można wszystko wyczytać.Jakim ktoś jest człowiekiem.A nie kliknąć w profil i mieć wszystko na tacy.

Pozdrawiam
Filip


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Użytkownik Kogut Fishing edytował ten post 17 kwiecień 2016 - 20:07

  • deejaybialy, Maciej W. i BOB lubią to

#73 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10141 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 17 kwiecień 2016 - 20:12

Dzięki Filip :)

Czy aby na pewno trzeba kręcić coś specjalnego? Czy aby czymś specjalnym nie może być jakieś Twoje dzieło co do którego masz wątpliwości? i miało wpływ na Twoją dalsza działalność? ;) ... zagwozdka :rolleyes:  :D



#74 OFFLINE   Kogut Fishing

Kogut Fishing

    Pozytywnie zakręcony...

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1189 postów
  • LokalizacjaKielce
  • Imię:Filip

Napisano 17 kwiecień 2016 - 20:16

Chciałem je jakoś oprawić w jakimś pudełeczku,ramce itp.O to mi chodziło :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Użytkownik Kogut Fishing edytował ten post 17 kwiecień 2016 - 20:16


#75 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10141 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 17 kwiecień 2016 - 20:21

Decyzję pozostawiam Tobie: co i jak. 

O resztę, będę chętnie dopytywał na ptriv ;)  :)


  • Kogut Fishing lubi to

#76 OFFLINE   joker

joker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5133 postów
  • LokalizacjaWzgórze Tumskie nad Wisłą
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Ciarka

Napisano 18 kwiecień 2016 - 20:43

Omyłkowo zmontowany sterowiec pod szczupaka, o właściwym już rozmiarze 12cm pomalowany i gotowy do wyprawy. Tak więc po powrocie ze Szwecji jedzie do ciebie :)


  • BOB lubi to

#77 OFFLINE   Melanzyk

Melanzyk

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3064 postów
  • LokalizacjaDublin / Częstochowa / Lubaczów
  • Imię:Maciej

Napisano 18 kwiecień 2016 - 20:52

A jak nie wroci? :D

Pozdr
M
  • joker i BOB lubią to

#78 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10141 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 18 kwiecień 2016 - 20:58

Macieju, nie kracz! Oczywiście, że wróci na tarczy :)

Choć Robercie, może jednak zrób jakieś zdjęcie ... ot tak na wszelki wypadek :D


  • woblery z Bielska i eRKa lubią to

#79 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 18 kwiecień 2016 - 22:36

Macieju, nie kracz! Oczywiście, że wróci na tarczy :)

(...)

Na tarczy wracali martwi (w domyśle - pokonani) wojownicy. Zwycięzcy wracali z tarczą. Pogubiłem się już, kto tu kracze ;)  :D


  • BOB lubi to

#80 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10141 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 19 kwiecień 2016 - 07:15

O w mordę! ale mi się po... :unsure:

Jak mawiał mój przyjaciel, prosty człowiek z Mazur : "lepszy dobry bajer niż kiepskie studia" wybrnę z tego lapsusu następująco: 

                                                                Robert wróci z tarczą ... a na tarczy wobler ! :P  :D






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych