Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

TURAWA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3485 odpowiedzi w tym temacie

#2801 OFFLINE   Yelcyn

Yelcyn

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 81 postów
  • LokalizacjaKędzierzyn-Koźle
  • Imię:Grzegorz

Napisano 14 lipiec 2020 - 17:57

Łódka 50tyś, wędki, sprzęt i przynęty 2tyś, skrzynka piwa i wódka na wyjazd 400 zł, ale 30 zł na slip to już szkoda

Miałem prośbę o lokalizację slipów w Turawie i taka pomoc od kolegów uzyskałem za co dziękuję.
I tłumaczę: niejaki problem pojawił się, że trzeba płacić dwa razy za tę samą usługę, a NIKT nigdzie nie napisał jednego słówka, że 30 zł szkoda.
P.S. jestem abstynentem.
 


Użytkownik Yelcyn edytował ten post 14 lipiec 2020 - 18:18

  • pawelHERP lubi to

#2802 OFFLINE   Novis

Novis

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1742 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Nowicki

Napisano 14 lipiec 2020 - 18:19

Z niejakim bólem potwierdzam. Grześ jest abstynentem. Znamy się 14 lat. A uwagi kolegi typu: łódka tyle, sprzęt tyle itd. bardzo śmieszne.


  • Yelcyn, Mateusz88 i DominikSy. lubią to

#2803 OFFLINE   Mjynsiorz

Mjynsiorz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 81 postów
  • LokalizacjaMszana
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Marek

Napisano 14 lipiec 2020 - 18:29

A uwagi kolegi typu: łódka tyle, sprzęt tyle itd. bardzo śmieszne.


Co smieszne? Dla mnie smieszna jest debata na temat ile slip kosztuje! Kazdy wedkarz wydaje 100x tyle na roznego typu sprzet a bol dupy o jakis drozszy slip o 10zl. Nie zasmiecac forum takimi pierdolami
  • Kokot lubi to

#2804 OFFLINE   Yelcyn

Yelcyn

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 81 postów
  • LokalizacjaKędzierzyn-Koźle
  • Imię:Grzegorz

Napisano 14 lipiec 2020 - 18:33

Co smieszne? Dla mnie smieszna jest debata na temat ile slip kosztuje! Kazdy wedkarz wydaje 100x tyle na roznego typu sprzet a bol dupy o jakis drozszy slip o 10zl. Nie zasmiecac forum takimi pierdolami

Czyj ból dupy? Forum jest po to, by się dowiedzieć gdzie jest slip, a nieodłączna częścią takiej informacji jest cena. To wszystko. NIKT tu nie jęczał, nikogo nie bolało. Dramat jak ze zwykłej informacji można wysnuc takie głupie wnioski.


  • DominikSy. i Sailfish lubią to

#2805 OFFLINE   Novis

Novis

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1742 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Nowicki

Napisano 14 lipiec 2020 - 18:49

Twój nick zauracza, specjalisto od bólu dupy.


  • BOB lubi to

#2806 OFFLINE   gucio2020

gucio2020

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 89 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra

Napisano 15 lipiec 2020 - 06:36

Łódka 50tyś, wędki, sprzęt i przynęty 2tyś, skrzynka piwa i wódka na wyjazd 400 zł, ale 30 zł na slip to już szkoda

Żeby ładnie się wyrazić: jeśli ktoś wydala dołem złotówki to owszem nie szkoda. Moim zdaniem cena 2x30zł jest nie adekwatna do tego co otrzymujesz. Oczywiście każdy płaci bo opcji innej zazwyczaj nie ma. Ale to bandyctwo i takie Polskie: nie łyżką tylko chochlą...


  • immortal, golsyl i suhhar lubią to

#2807 OFFLINE   Rebel64

Rebel64

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1372 postów
  • LokalizacjaStolica
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Nicki

Napisano 15 lipiec 2020 - 08:02

Chce polowic trzy razy w tygodniu po cztery godzinki do wieczora.Do tego jeszcze sobota i niedziela.Wychodzi 5X 30zl slipowanie.Mamy sume 150zl tygodniowo.Miesiecznie wyjdzie 600zl. To qrwa troche grubo Kokocie.



#2808 OFFLINE   Kokot

Kokot

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 345 postów

Napisano 15 lipiec 2020 - 08:13

To sobie wykupujesz za 500 zł za cały sezon miejscówkę i zostawiasz łodķę. Po co ją ciągle wyciągać

#2809 OFFLINE   kogut

kogut

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1600 postów
  • Lokalizacjaczęstochowa

Napisano 15 lipiec 2020 - 08:29

Bo są też inne łowiska 🤔
  • BOB, Melabolgia i Rebel64 lubią to

#2810 OFFLINE   tmichalski

tmichalski

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 66 postów

Napisano 15 lipiec 2020 - 08:58

500zl miejsce na łódkę na Turawie za sezon? Podpowiedz gdzie taka promocja i jak wyglada ta przystan?

#2811 OFFLINE   Kokot

Kokot

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 345 postów

Napisano 15 lipiec 2020 - 11:10

W rybaczówce. Moja łodka tam stoi. Poza tym za około 300 zł, nie pamiętam dokładnie można wykupić abonament na cały sezon na slipowianie

#2812 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10141 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 15 lipiec 2020 - 13:46

Zawsze byłem "rozczulony" kiedy w stanicy nad Narwią, mojego własnego koła PZW gdzie płaciłem składki ,   musiałem płacić za slipowanie. A wyraz twarzy (czyli wściekłość) gościa, który musiał otwierać bramę o świcie ... bezcenna ;)  :D

Sorki za off


Użytkownik BOB edytował ten post 15 lipiec 2020 - 13:47


#2813 OFFLINE   Kokot

Kokot

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 345 postów

Napisano 15 lipiec 2020 - 18:37

Chce polowic trzy razy w tygodniu po cztery godzinki do wieczora.Do tego jeszcze sobota i niedziela.Wychodzi 5X 30zl slipowanie.Mamy sume 150zl tygodniowo.Miesiecznie wyjdzie 600zl. To qrwa troche grubo Kokocie.

Jeśli ktoś jest choć trochę inteligentny i potrafi liczyć to wykupi sobie abonament na cały sezon na slipowanie za bodajże 320 zł i ma święty spokój.
Boże przecież to jest wszytsko takie jasne i proste, wystarczy choć odrobinę pomysleć, a nie zaśmiecać forum żalami jak to drogo na tych slipach.
<<edit>>

#2814 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10141 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 15 lipiec 2020 - 18:54

Jakże nam daleko do europejskich, skandynawskich i fińskich standardów w tym temacie...jeszcze długa droga przed nami :rolleyes:


  • Yelcyn i Rebel64 lubią to

#2815 OFFLINE   Krzysztof

Krzysztof

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 511 postów
  • LokalizacjaNiemcy

Napisano 15 lipiec 2020 - 19:00

Jeśli ktoś jest choć trochę inteligentny i potrafi liczyć to wykupi sobie abonament na cały sezon na slipowanie za bodajże 320 zł i ma święty spokój.
Boże przecież to jest wszytsko takie jasne i proste, wystarczy choć odrobinę pomysleć, a nie zaśmiecać forum żalami jak to drogo na tych slipach.
<<edit>>

A czy pomyslales ze nie kazdy chce na Turawie caly sezon lowic ? I nic tutaj nie pomoze inteligencja ,Grzes pisal ze nie rozumie dlaczego ma dwa razy placic .Czy to tak trudno zrozumiec?


  • kornik1978 lubi to

#2816 OFFLINE   Kokot

Kokot

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 345 postów

Napisano 15 lipiec 2020 - 19:12

A czy pomyslales ze nie kazdy chce na Turawie caly sezon lowic ? I nic tutaj nie pomoze inteligencja ,Grzes pisal ze nie rozumie dlaczego ma dwa razy placic .Czy to tak trudno zrozumiec?


Ale ten miły Pan napisał, że łowi trzy razy w tygodniu plus sobota i niedziela, przez cały miesiąc i wychodzi mu 600 zł. To mu podpowiedziałem żeby sobie abonament wykupił, to mu się po dwóch tyg zwróci.
Dlatego nie potrafię zrozumieć tego biadolenia.

#2817 OFFLINE   Yelcyn

Yelcyn

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 81 postów
  • LokalizacjaKędzierzyn-Koźle
  • Imię:Grzegorz

Napisano 16 lipiec 2020 - 00:00

Ale ten miły Pan napisał, że łowi trzy razy w tygodniu plus sobota i niedziela, przez cały miesiąc i wychodzi mu 600 zł. To mu podpowiedziałem żeby sobie abonament wykupił, to mu się po dwóch tyg zwróci.
Dlatego nie potrafię zrozumieć tego biadolenia.

Po to jest koleżeńskie forum, by nie znający np lokalnych realiów zapytał i otrzymał odpowiedź od kogoś mającego wiedzę. Gdybyś od razu dodał swoją, cenną uwagę, o możliwości wykupienia sezonowego abonamentu byłoby miło :)
Uwaga o łódce za 50 tys., wódce i piwie była właśnie zaśmiecaniem forum i była niepotrzebna. Uwagi do Darka64 o braku inteligencji i umiejętności liczenia również :) Bez tego wszystkim byłoby milej :)

A propos: coś się dzieje na Turawie? Nie mogę się już doczekać, jak nomen omen, kogutami zamieszam wodę :P
 


  • Sailfish lubi to

#2818 OFFLINE   Kokot

Kokot

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 345 postów

Napisano 16 lipiec 2020 - 08:14

Zatem koniec dyskusji o pierdołach. Szykujemy się na weekend

#2819 OFFLINE   Rebel64

Rebel64

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1372 postów
  • LokalizacjaStolica
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Nicki

Napisano 16 lipiec 2020 - 09:02

[quote name="Kokot" post="2783994" timestamp="1594834620"]Jeśli ktoś jest choć trochę inteligentny i potrafi liczyć to wykupi sobie abonament na cały sezon na slipowanie za bodajże 320 zł i ma święty spokój.
Boże przecież to jest wszytsko takie jasne i proste, wystarczy choć odrobinę pomysleć, a nie zaśmiecać forum żalami jak to drogo na tych slipach.
<<edit>>[/quo

te]
Hej inteligentny człowieku,może ja chce się zeslipowac latem o godzinie 2 w nocy,czy będę miło przyjęty,jeżeli to będzie też trzy razy w tygodniu.Mysle ,że raczej nie.Na każdym zbiorniku powinny być ogólno dostępne zbudowane slipy,żeby można było się wodowac o każdej porze dnia i nocy.

#2820 OFFLINE   cabage

cabage

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1516 postów
  • LokalizacjaOpole
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Tohatsu/Mercury/Lowrance/MG/Ram Mounts

Napisano 16 lipiec 2020 - 10:12

[quote name="Kokot" post="2783994" timestamp="1594834620"]Jeśli ktoś jest choć trochę inteligentny i potrafi liczyć to wykupi sobie abonament na cały sezon na slipowanie za bodajże 320 zł i ma święty spokój.
Boże przecież to jest wszytsko takie jasne i proste, wystarczy choć odrobinę pomysleć, a nie zaśmiecać forum żalami jak to drogo na tych slipach.
<<edit>>[/quo

te]
Hej inteligentny człowieku,może ja chce się zeslipowac latem o godzinie 2 w nocy,czy będę miło przyjęty,jeżeli to będzie też trzy razy w tygodniu.Mysle ,że raczej nie.Na każdym zbiorniku powinny być ogólno dostępne zbudowane slipy,żeby można było się wodowac o każdej porze dnia i nocy.

Które powinny być wybudowane z naszych składek, oświetlone i najlepiej przypilnowane... Niestety spora brać kolegów wędkarzy nie potrafi się zachować na slipie:

zostawi samochód z przyczepą i płynie na ryby,

zostawi łódkę "na slipie"

czyści zdobycz ,

wyrzuci śmieci obok kosza bo jest pełny....

Bez personalnych wycieczek KOLEDZY bo nie to mam na celu, ale można to dyskusję prowadzić w nieskończoność...

 

Zamiast przeczytać coś konkretnego o Turawie czytam o abonamentach na innych zbiornikach , o tym kto inteligentny a kto nie, o zagranicznych standardach, czy kogoś stać czy nie, kto pije a kto nie po ile kto kupił łódkę i to że kogoś gówno interesuje to lub tamto....

Boże.... Dajcie sobie spokój i idźcie na ryby, albo się napić, to forum koleżeńskie a prawie w każdym wątku ostatnio jest gówno burza......

Gdzie jest moderator... :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:   ? ? ?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych