Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Piszczący multiplikator


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1852 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Napisano 25 kwiecień 2016 - 08:29

Kamil i po co się tłumaczysz, winny się tłumaczy, skoro coś w multiku piszczy jego właściciel musi zlokalizować co i to wyeliminować. Są tacy co w jakiś sposób choćby podpowiadając starają się pomóc a są i tacy co muszą sobie skomentować i tacy też są potrzebni by nie było samych ochów i achów, więc na luzie to traktujcie bo to koleżeńska giełda i każdy kupuje na swoją odpowiedzialność sugerując się opisem a czy jest on zgodny z prawdą zależy od sumienia i wiedzy właściciela. Pozdro.

Użytkownik Hunter_pike edytował ten post 25 kwiecień 2016 - 08:30


#62 OFFLINE   przemo_w

przemo_w

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2261 postów
  • Imię:Przemek

Napisano 25 kwiecień 2016 - 09:21

Kamil wtrąciłem ten tekst OT TAK i bez BEZ ŻADNEGO PODTEKSTU odnośnie Ciebie i tego multika. Odwróciłeś kolejność moich wpisów i tak wryrwane z konteksu brzmią rzeczywiście jakbym sie Ciebie czepiał :-) Wylałem po prostu swoje zirtowanie odnośnie niektórch sprzedających, na moje nieszczęście akurat w tej dyskusji..... Nie obrażaj się na mnie :-))
Ps. Sam zgłosze później do moda prośbe o usunięcie mojego wpisu jeśli się gniewasz.....

Użytkownik przemow edytował ten post 25 kwiecień 2016 - 09:33


#63 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 25 kwiecień 2016 - 10:05

Ja się nie tłumaczę, tylko pierwszy raz zabrałem głos w dyskusji. Jakbym chciał pozostać anonimowym sprzedawcą i chciał coś ukryć, to bym nic nie pisał...

 

I po co znowu takie stwierdzenia, w tylu "winny się tłumaczy" ? Uważasz, że jestem czemuś winien? Napisz, co to wg Ciebie jest.

Czasami warto pomyśleć i przeczytać, co się nastukało w klawiaturę, zanim się kliknie "wyślij"...



#64 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1852 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Napisano 25 kwiecień 2016 - 10:44

Nic z tych rzeczy Kamilu, uważam tylko że całkiem niepotrzebnie i zapewne niechcący dałeś się sprowokować do wyjaśnień jakie były zbędne.

#65 OFFLINE   nick

nick

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 354 postów
  • LokalizacjaBydgoshch
  • Imię:Mikołaj

Napisano 25 kwiecień 2016 - 13:31

Dobra chłopaki luźna guma Multek przestał piszczeć po psiknięciu smarem wurtha w sprayu. Pomogło. Pewnie tylko na jakiś czas. Przy okazji zdemontowałem twicha (do jerków i tak się nie nadaje) i jest więcej miejsca. @Kamil Z. młynek jest w super stanie zewnętrznym i wewnętrznym widać, że dużo nie pomielił. Przekładnie niezużyte. Ogólnie ok. Niepotrzebnie się tak spinacie poprosiłem tylko o radę. Więc luuulz. A jak nie to zaraz zawołam "miotłę".

Użytkownik nick edytował ten post 25 kwiecień 2016 - 13:34


#66 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 25 kwiecień 2016 - 13:35

Dobra chłopaki luźna guma Multek przestał piszczeć po psiknięciu smarem wurtha w sprayu. Pomogło. Pewnie tylko na jakiś czas. Przy okazji zdementowałem twicha (do jerków i tak się nie nadaje) i jest więcej miejsca. @Kamil Z. młynek jest w super stanie zewnętrznym i wewnętrznym widać, że dużo nie pomielił. Przekładnie niezużyte. Ogólnie ok. Niepotrzebnie się tak spinacie poprosiłem o radę, nikogo nie oskarżając. Więc luuulz.

 

Spoko. Do Ciebie nie mam i nie miałem żadnych pretensji. Zrozumiałe, że kupiłeś sprzęt, by łowić, a nie z nim walczyć.

Mam nadzieję, że będzie dla Ciebie fartowny i da dużo frajdy nad wodą :)

 

 

Pozdrówka

Kamil


  • fish28 i Hunter_pike lubią to

#67 OFFLINE   nick

nick

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 354 postów
  • LokalizacjaBydgoshch
  • Imię:Mikołaj

Napisano 25 kwiecień 2016 - 18:59

Daiwa Megaforce LITE 531d2e3d825bf9b3d63f048d31f8dc7a.jpg bebechy32798517f54397f9eb5705b9c3eb0ceb.jpg99881e764bd06297323dea41245750f1.jpg51d068fc495bb882a242a7ba941062a3.jpg

Użytkownik nick edytował ten post 25 kwiecień 2016 - 18:59


#68 OFFLINE   1flamaster

1flamaster

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaWARSZAWA
  • Imię:Karol

Napisano 09 lipiec 2020 - 21:11

Cześć, temat stary ale problem mam podobny. Mam multiplikator Hyoko z Decathlonu, kupiony w zeszłym roku. Teraz coś zaczęło piszczeć w środku. Nie udało mi się go do końca rozebrać bo cały bok blokuje pokrętło hamulca, którego nie mogę ściągnąć. Jakiś pomysł jak do tego się zabrać? Nie chcę robić nic na siłę. Zapuściłem trochę kropel oleju przez szparę która się zrobiła na kilka zębatek, ale to nie pomogło :/



#69 ONLINE   HaDe

HaDe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1872 postów
  • Imię:Hubert

Napisano 11 lipiec 2020 - 14:29

Niemożliwe. Zdjąłeś korbę i wykręciłeś gwiazdę hamulca? Musi się dać rozebrać.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych