Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Nedre Dalälven 2006 – czyli pamiętnik wariata - nowy artykuł


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 12 czerwiec 2006 - 08:04

Cześć,
Osobiście też bardzo lubię trolling. Kiedyś uważałem to za wypełniacz czasu nad wodą i nie traktowałem metody tej poważnie. Zawsze kiedy padało hasło trolling nie mogłem doczekać się kiedy będziemy ponownie obławiać castingiem czy spinningiem miejscówki. Teraz wygląda to zupełnie inaczej. Trolling uznaję jako jedną z lepszych metod zapoznawania się z łowiskiem. Zwykle, bo trollujemy (dorożkujemy) głównie z Rognisem, w pierwszy dzień lub kilka pierwszych godzin naszej wyprawy poświęcamy właśnie na tą metodę. Przy okazji trollowania poznajemy jezioro - ciekawe miejscówki związane z ukształtowaniem linii brzegowej orazzwiązane z strukturą dna, roślinnością. Trollowanie, jak Friko powiedział, świadome i efektywne nie należy wcale do takich łatwych.

Moim atomiast osobistym marzeniem jest wypłynięcie na profesjonalny trolling łososiowy. Morze, downringery, fale itd. i łososie. To była by przygoda.

Pozdrawiam
Remek


#22 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 12 czerwiec 2006 - 08:52

Remek marzenia się spelniają .. niektore... np jedno z moich dzisiaj powinno wyruszyc w droge do szczecina :mellow:

#23 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 13 czerwiec 2006 - 17:30

@Pitt,

sorki, że dopiero teraz piszę, ale nie mogłem przeczytać twojej relacji przed napisaniem naszej z Roslagen. :D Możliwe, że miałbym kłopoty ze stylem... hehe :mellow:
Teraz skończyłem relację z Roslagen i dopiero przeczytałem twoją.
Gratuluję wyprawy, wyników i atmosfery.
Dzięki za dobry tekst i zdjęcia.
Szkoda tylko, że fotki nie są dokładnym tłem i odzwierciedleniem tekstu. Według mnie rzuca się to w oczy. :D


@All,

W sprawie trollingu mam podobne zdanie jak @Remek i @Friko. Jest to bardzo ciekawa metoda, wymagająca dużej wiedzy i bardzo dobrego przygotowania. Posłużę się słowami @Friko ...Świadomy, przemyślany i skuteczny trolling to jest sztuka....
Nie widzę także w tym nic nudnego, bo to ciągła praca zarówno przy zestawach, jak i przy elektronice, silniku i innym osprzęcie. :mellow:


#24 OFFLINE   Tomek88

Tomek88

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3209 postów
  • LokalizacjaGrójec
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Zienkiewicz

Napisano 03 luty 2017 - 11:32

Odgrzeję kotleta żeby nie zakładać nowego tematu. Wybieramy się w to miejsce w obecnym sezonie z kolegą z jerkbaita i pytanie brzmi czy był ktoś i czy może podzielić się spostrzeżeniami i wynikami. Z góry dziękuję za wsparcie merytoryczne :)



#25 OFFLINE   Rebel64

Rebel64

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1374 postów
  • LokalizacjaStolica
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Nicki

Napisano 11 luty 2017 - 09:15

Moze lepiej zadac to pytanie w watku Szwecja 2017.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych