Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

FILMY WĘDKARSKIE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6490 odpowiedzi w tym temacie

#5721 OFFLINE   bywalec84

bywalec84

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 374 postów

Napisano 15 luty 2021 - 07:59

Zapraszam na film z ogromnym Szczupakiem z koncowki sezonu wędkarskiego



Wysłane z mojego Redmi Note 9S przy użyciu Tapatalka

oglądałem wczoraj. Piękna ryba gratulacje. Musze się wybrać za rok połowić na Kaszubach na jakimś szczupakowym łowisku :) Możesz polecić jakieś łowiska?


  • Novis lubi to

#5722 OFFLINE   Gadget

Gadget

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 706 postów
  • LokalizacjaRumia

Napisano 19 luty 2021 - 19:12



#5723 OFFLINE   golsyl

golsyl

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 701 postów
  • LokalizacjaStockholm
  • Imię:Michał

Napisano 19 luty 2021 - 19:53

O właśnie zobaczyłem, że Markus na fb udostępnił. Także - popcorn 🍿

#5724 OFFLINE   MarCinFin

MarCinFin

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 846 postów
  • LokalizacjaTurku (FIN)
  • Imię:Marcin

Napisano 19 luty 2021 - 22:13

Lexen swoim, delikatnie mówiąc pretensjonalnym zachowaniem w fińskiej edycji pike master robi szkodę marce. Jak widać, na swojej wodzie też mu kiepsko idzie.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik MarCinFin edytował ten post 20 luty 2021 - 08:13

  • BOB i bob74 lubią to

#5725 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10141 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 19 luty 2021 - 22:34

Noooo powiem mój Kapitanie, że zadziwiłeś mnie złożonością zdanie tego :huh:  ;)  :D


  • MarCinFin i bob74 lubią to

#5726 OFFLINE   MarCinFin

MarCinFin

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 846 postów
  • LokalizacjaTurku (FIN)
  • Imię:Marcin

Napisano 20 luty 2021 - 08:18

Noooo powiem mój Kapitanie, że zadziwiłeś mnie złożonością zdanie tego :huh: ;) :D

Nocna analiza profilu psychologicznego uczestnika

A tak na poważnie Lexen w Finlandii, w ostatnich 2 edycjach pike master, zachowywał się jak celebryta, pierdząc te swoje bzdety o One Big Fish zawsze oskarża swojego kolegę z łódki ze mu metrowych ryb nie wystawia

Ze mną łowić nie będzie

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik MarCinFin edytował ten post 20 luty 2021 - 08:33

  • BOB i bob74 lubią to

#5727 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10141 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 20 luty 2021 - 12:44

Ty mi wystawiłeś fajną 100+ ... więc nic nie sugeruję :rolleyes:  :D


  • fred88 i MarCinFin lubią to

#5728 OFFLINE   ObraFM

ObraFM

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 517 postów
  • LokalizacjaFMI
  • Imię:Mariusz

Napisano 20 luty 2021 - 20:34

Jak są ryby to bez wydatków na sprzęt można połowić:

 


  • popper i elmo lubią to

#5729 OFFLINE   Pracownia Mandula Chełm

Pracownia Mandula Chełm

    Forumowicz

  • Twórcy
  • PipPip
  • 178 postów
  • LokalizacjaChełm
  • Imię:JAKUB

Napisano 21 luty 2021 - 12:16



#5730 OFFLINE   Sławek

Sławek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2720 postów
  • LokalizacjaPolska północna :)

Napisano 22 luty 2021 - 12:26

Zawody wędkarskie to oddzielna kategoria wędkarska. Nie jestem pasjonatem ale przyjemnie było zająć to miejsce 😀. Bez ciśnienia, ale się przełożyłem. Zapraszam do krótkiej, osobistej relacji:


#5731 OFFLINE   Mysha

Mysha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 974 postów
  • LokalizacjaOstrołęka

Napisano 22 luty 2021 - 16:08

Może już był, ale to mój ulubiony film wędkarski.

 

[/youtube][youtube]


  • duży, Krystianin i konopaa lubią to

#5732 OFFLINE   Sławek

Sławek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2720 postów
  • LokalizacjaPolska północna :)

Napisano 22 luty 2021 - 19:50

Skasowany

Użytkownik Sławek edytował ten post 22 luty 2021 - 20:18


#5733 OFFLINE   Pracownia Mandula Chełm

Pracownia Mandula Chełm

    Forumowicz

  • Twórcy
  • PipPip
  • 178 postów
  • LokalizacjaChełm
  • Imię:JAKUB

Napisano 23 luty 2021 - 09:29



#5734 OFFLINE   Marcin Goralewski

Marcin Goralewski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 735 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Goralewski

Napisano 23 luty 2021 - 11:10

Z cyklu wędkarski kalendarz, kilka kolejnych odcinków: 

 

czerwiec:

 

 

lipiec: 

 

 

sierpień: 

 

 

 

 



#5735 ONLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2194 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 23 luty 2021 - 13:25

@wujek,świetny film,nie pierwszy zresztą :good:

Co do tej dyskusji która się wywiązała-mam nadzieję że się nie obrazicie bo poruszanie tematów finansowych to śliska sprawa.Ja osobiście nie wyobrażam sobie co innego niż bariera finansowa mogłoby powstrzymywać mnie przed takim wyjazdem.Piszecie po prostu z pozycji osób które na to stać i ja nic do tego nie mam.

Kolejna sprawa to sprawdzona ekipa-myślę że kwestia nie mniej ważna niż finanse.Jeden "zgniłek"(cokolwiek by to nie znaczyło)w wyprawowym koszyku i może być niefajnie.Miałem jeden taki wyjazd,niewędkarski i wiem że jeden malkontent(ka ;) ) może spier....ć zabawę całej,nawet zgranej ekipie.

Trzecia sprawa to  prozaiczna kwestia wolnego.Niespecjalnie wyobrażam sobie zabieranie dzieci takich jak na przykład moje(7 i 10 lat) na tego typu wyprawę.Jeśli pracujesz na etacie,kasa nie jest problemem i masz standardowe 26 dni to dwie około 10 dniowe wyprawy w roku i w zasadzie po urlopie i wolnego dla rodziny brak.A z mojego punktu widzenia rodzina i dzieci stoi dużo wyżej niż hobby i związane z nim przygody,jakkolwiek zajebiste by nie były.

Na koniec w kontrze do tego co powyżej i żeby nic się nie trzymało kupy :D-zazdroszczę zdrowo tego typu przeżyć i całą duszą jestem za korzystaniem z wszelkich możliwości jakie się ma :)

Na Andamany też bym dzieci nie ciągnął.
A nie myślałeś, aby wziąć całą rodzinę na takie Malediwy albo do Omanu. Uzgodnisz z żoną, że ze 3 dni połowisz. Dla niej ogarniesz kurs nurkowania, albo jakieś inne atrakcje, przelot helikopterem nad wyspami, wypasione spa, delfiny itd. I wszyscy zadowoleni. Na miejscu dogadasz się z przewodnikiem, że da sygnał w które dni będziecie łowić, by zmaksymalizować prawdopodobieństwo sukcesu. Reszta czasu dla dzieci.

Możesz jeszcze dostosować wyjazdy do dni wolnych ustawowo i odebrać coś za nadgodziny. Dochodzą jeszcze dwa dni opieki, czyli już po 27.
 


  • drag lubi to

#5736 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5784 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 23 luty 2021 - 13:59

Korol, z doświadczenia wiem że takie kombinacje nie są dobre, albo jedziesz na ryby, albo z rodziną. Po to łowi się 6-8dni bo z tych ośmiu trafią się może trzy że coś połowisz. Jak weźmiesz dzień lub dwa to szanse mocno maleją, ale co kto lubi. Jak ktoś nie ma możliwości inaczej to dobre i te dwa dni. Ja robię tak że raz jadę z żoną i nie biorę dzieci, a następnym razem biorę dzieci i raczej nie łowię. Poza tym są rejony gdzie dzieci po prostu nie ma możliwości zabrać, głównie z powodu chorób. Nie chciałbym żeby dzieciak mi wrócił np z malaria, a podawanie Malaronu u dziecka jest wykluczone. Tak np jest na Madagaskarze. Co do Omanu to już w ogóle odpada takie rozwiązanie. Wczoraj rozmawiałem z kolegą który jest mocno ogarnięty w temacie i jadąc do Omanu na 8 dni łowienia możesz mieć jedno, dwa brania tyle że może to być ryba 60kg. Bardzo ciężkie łowienie, rzucasz jak w studnie. Jadąc na dzień trzeba mieć kupę szczęścia, a niestety w tropikach jest tak że ryba gdzieś spieprzy bo jest np. nieodpowiedna faza księżyca tak więc i szczęście może nie pomóc. 


Użytkownik wujek edytował ten post 23 luty 2021 - 14:00

  • Mysha, drag i luk_gda lubią to

#5737 OFFLINE   drag

drag

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1654 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Andrzej

Napisano 23 luty 2021 - 14:45

Korol, z doświadczenia wiem że takie kombinacje nie są dobre, albo jedziesz na ryby, albo z rodziną. Po to łowi się 6-8dni bo z tych ośmiu trafią się może trzy że coś połowisz. Jak weźmiesz dzień lub dwa to szanse mocno maleją, ale co kto lubi. Jak ktoś nie ma możliwości inaczej to dobre i te dwa dni. Ja robię tak że raz jadę z żoną i nie biorę dzieci, a następnym razem biorę dzieci i raczej nie łowię. Poza tym są rejony gdzie dzieci po prostu nie ma możliwości zabrać, głównie z powodu chorób. Nie chciałbym żeby dzieciak mi wrócił np z malaria, a podawanie Malaronu u dziecka jest wykluczone. Tak np jest na Madagaskarze. Co do Omanu to już w ogóle odpada takie rozwiązanie. Wczoraj rozmawiałem z kolegą który jest mocno ogarnięty w temacie i jadąc do Omanu na 8 dni łowienia możesz mieć jedno, dwa brania tyle że może to być ryba 60kg. Bardzo ciężkie łowienie, rzucasz jak w studnie. Jadąc na dzień trzeba mieć kupę szczęścia, a niestety w tropikach jest tak że ryba gdzieś spieprzy bo jest np. nieodpowiedna faza księżyca tak więc i szczęście może nie pomóc. 

Całkowicie zgadzam się z powyższym.Niespecjalnie wyobrażam sobie łączenie dzieciarni z łowieniem,z wielu powodów.Nawet w Polsce średnio to wychodzi.


  • wujek i Mysha lubią to

#5738 ONLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2194 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 23 luty 2021 - 15:41

Jeden dzień to loteria, ale już trzy wybrane z dwóch tygodni w teoretycznie odpowiedniej porze roku powinny wystarczyć. Przynajmniej dla mnie. Wole połowić tyle (3x3 rocznie), niż czekać nie wiadomo ile lat, aż dzieci urosną i będzie można wysłać na kolonie lub obóz sportowy. Gdyby nie plaga byłbym właśnie z rodziną na Malediwach :/  A może już bym wrócił, celowałem w początek roku.

Ale wiadomo, u każdego jest inaczej. Można się jeszcze dogadać wyjazd za wyjazd.

Oczywiście, ze najlepiej wyskoczyć samemu na tydzień - dwa (i najtaniej, zwykle potrzebujemy mniej luksusu od piękniejszych połówek), ale to by było nie w porządku jak są dzieci, zwłaszcza małe. Moja gromadka jest młodsza.

Na Kanaryjskich rozwiązywałem w ten sposób, że wyskakiwałem na kilka godzin. Dwa razy przed świtem, raz po zmroku. Lokals mnie odbierał z hotelu i pod bramę odwoził.
Po powrocie w dalszej części dnia (lub kolejnego) ogarniałem dzieciaki, a żona miała czas na zakupy, spa itd. Połowiłem grubo.
W Tajlandii to jeszcze bez dzieci. Inne czasy. Zwiedzaliśmy tak intensywnie, ze żonie nawet się przydały te 3 dni odpoczynku. Również super połowiłem, najlepiej w życiu.
Sprawdziłem jeszcze na naszym Piasecznie. Najpierw 3-4dni łowienia (3 wypłynięcia dziennie na 2godziny - przed śniadaniem, po śniadaniu i po obiedzie), a potem z tydzień nad morzem i wszystkie atrakcje zgodnie z życzeniami żony. Za każdym razem miałem mniej więcej tyle ryb, co reszta gości razem. I dzieci popływały.

Chociaż nie powiem, fajnie wspominam wyjazdy nad Ebro z czasu kawalerskiego. 23/24 nad wodą przez 3 tygodnie :D Człowiek się martwił, aby czy na dzień upału wystarczy baniak wody.


Użytkownik korol edytował ten post 23 luty 2021 - 15:58

  • bob74 lubi to

#5739 OFFLINE   Sławek

Sławek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2720 postów
  • LokalizacjaPolska północna :)

Napisano 24 luty 2021 - 09:39

Na raty, ale teraz już wstawiam 😀. Kolejny wypad na lód i kilka słów, jak sobie radziłem, łowiłem i poradziłem 😀. Oczywiście łajki i suby miłe widziane 😀


#5740 OFFLINE   Gofer

Gofer

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 41 postów
  • Imię:Kamil
  • Nazwisko:Mazur

Napisano 26 luty 2021 - 07:00

Sezon się rozpędza =)

 


  • gulf, luk_gda i mkordeusz lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych