Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Melanzyk - jerki i swimbaity


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3151 odpowiedzi w tym temacie

#2981 OFFLINE   Melanzyk

Melanzyk

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3064 postów
  • LokalizacjaDublin / Częstochowa / Lubaczów
  • Imię:Maciej

Napisano 17 październik 2019 - 22:20

Panowie w dziale charytatywnym wylądowała jedyna i nie powtarzalna Pirania - http://jerkbait.pl/t...ja-dla-janusza/

Nasz forumowy przyjaciel Janusz "woblery z Bielska" potrzebuje naszej pomocy więc mam nadzieję, że chętni na wylicytowanie unikatowej Piranii się znajdą.

Pozdr
M


  • Rodu lubi to

#2982 OFFLINE   Rodu

Rodu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1898 postów
  • Imię:Robert

Napisano 18 październik 2019 - 10:42

No to licytujemy.



#2983 OFFLINE   Melanzyk

Melanzyk

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3064 postów
  • LokalizacjaDublin / Częstochowa / Lubaczów
  • Imię:Maciej

Napisano 18 październik 2019 - 12:06

Dzięki :)

 

Przy okazji pochwalę się. Wczoraj udostępniłem w sieci moją stronkę www ze sklepem - https://www.melhandmadelures.com

Jeszcze nie jest w 100% dopracowana, ale już wygląda przyzwoicie, chyba :D

 

Pozniżej kilka fotek

 

Załączony plik  IMG_0227.jpg   71,95 KB   19 Ilość pobrańZałączony plik  IMG_0229.jpg   69,24 KB   19 Ilość pobrań

Załączony plik  IMG_0231.jpg   71,72 KB   19 Ilość pobrańZałączony plik  IMG_0240.jpg   68,56 KB   19 Ilość pobrań
Załączony plik  IMG_0068.jpg   93,32 KB   19 Ilość pobrańZałączony plik  IMG_0080.jpg   62,58 KB   19 Ilość pobrań
Załączony plik  IMG_0087.jpg   54,69 KB   17 Ilość pobrańZałączony plik  IMG_0101.jpg   55,33 KB   17 Ilość pobrań

Pozdr
M


Użytkownik Melanzyk edytował ten post 18 październik 2019 - 12:07


#2984 OFFLINE   Melanzyk

Melanzyk

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3064 postów
  • LokalizacjaDublin / Częstochowa / Lubaczów
  • Imię:Maciej

Napisano 18 październik 2019 - 12:08

I jeszcze 2 fotki koloru Clear :)

 

Załączony plik  IMG_0189.jpg   69,48 KB   21 Ilość pobrańZałączony plik  IMG_0190.jpg   44,56 KB   21 Ilość pobrań

Pozdr

M


  • Friko i lenny lubią to

#2985 OFFLINE   Melanzyk

Melanzyk

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3064 postów
  • LokalizacjaDublin / Częstochowa / Lubaczów
  • Imię:Maciej

Napisano 20 październik 2019 - 00:54

Taki oto opakowania popełniłem  :rolleyes:

 

Załączony plik  IMG_0039.jpg   53,71 KB   19 Ilość pobrań

 

Jak się podobają?

 

Pozdr
M


  • hm62 i Kajtelek2 lubią to

#2986 OFFLINE   lysy69

lysy69

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 611 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Paweł

Napisano 20 październik 2019 - 13:16

Szczerze? Na pakowanie suszonych grzybów jest ok, ale jak na tak ekskluzywny produkt to się nie nadaje. Na któryś targach miałeś takie fajne pudełka, to było TO.



#2987 OFFLINE   Mariusz1000

Mariusz1000

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 311 postów
  • Lokalizacjanad wodą
  • Imię:Mariusz
  • Nazwisko:G

Napisano 22 październik 2019 - 15:52

Szczerze? Na pakowanie suszonych grzybów jest ok, ale jak na tak ekskluzywny produkt to się nie nadaje. Na któryś targach miałeś takie fajne pudełka, to było TO.

 

mnie tez się nie podoba, sorry.



#2988 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1054 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 październik 2019 - 18:25

Produkt z najwyższej półki lurebuildingowej wymusza zapakowanie w pudełeczko. Może coś na kształt tych z Rapali. Zmieściłoby się info na temat zakresu głębokości pracy, waga, rozmiar, odmiana kolorystyczna. A na odwrocie zdjęcie uśmiechniętego autora i zamaszysty autograf. Tak to widzę

#2989 OFFLINE   ezehiel

ezehiel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3590 postów
  • LokalizacjaLa La Land
  • Imię:Marcin

Napisano 22 październik 2019 - 18:27

Mel chociaż napisz, że biodegradowalna ta folia bo cię zjedzą :D

Mało śmieci nad wodą zostawiamy?


Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
  • Guzu lubi to

#2990 OFFLINE   Rodu

Rodu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1898 postów
  • Imię:Robert

Napisano 22 październik 2019 - 19:22

Widzisz ,wcześniej pakowałeś w ładne pudełeczka, a teraz folia .Problem jest. ;)

Wreszcie ten sklep uruchomiłeś-brawo.


  • ezehiel lubi to

#2991 OFFLINE   Melanzyk

Melanzyk

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3064 postów
  • LokalizacjaDublin / Częstochowa / Lubaczów
  • Imię:Maciej

Napisano 22 październik 2019 - 21:38

Widzisz ,wcześniej pakowałeś w ładne pudełeczka, a teraz folia .Problem jest. ;)

Wreszcie ten sklep uruchomiłeś-brawo.

 

Dzięki. 

Spędziłem ostatnie 3 miesiące w warsztacie praktycznie dzień w dzień po 15h dziennie ogarniając wszystko. Stronę musiałem zrobić sam, sklep, projekty pudełek i masę innych rzeczy. Dodatkowo 2 miesiące temu pojawiła się u nas mała Hania.

 

Budzę się rano i jestem zmęczony...

 

Niestety na fajne pudełeczka jak napisaliście wyżej mnie po prostu nie stać... Większość firm z którymi meilowałem to niechętnie zrobi 1000szt i to w cenach od 1.5-3€. To cena za jeden model. Wprowadźmy 4 wielkości przynęt w ofertę i mamy klops. Nie ma ktoś przypadkiem na zbyciu z 5 tyś €? Chętnie przyjmę i problem pudełek zniknie.

 

Wiele sklepów chciało by do siebie Baby Shady tylko jak coś takiego zapakować nie za miliony? Albo z innej strony, drodzy klienci, cena Shadow wzrasta o 3.5€ bo muszę je zapakować w paskudne plastikowe pudełko, które wywalicie zaraz po otwarciu. Tu się pojawia problem...

 

Pozdr

M


  • maykel i ezehiel lubią to

#2992 OFFLINE   eRKa

eRKa

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2592 postów
  • Lokalizacjacentralna Polska
  • Imię:Romek
  • Nazwisko:K

Napisano 23 październik 2019 - 00:03

To może w drugą stronę - brak opakowań uczynić atutem.

Wkrętka w nos przynęty, aby w sklepie można było powiesić a sama przynęta zawinięta w folię stretch z niewielką karteczką z danymi przynęty i info dlaczego tak zapakowane.

Ewentualnie jakieś tekturowe opakowanie zbiorcze na 10 czy 15 szt...

W opakowaniu zbiorczym, aby się nie sklejały - przełożyć cienką bibułką...

Koszt znikomy, tendencja eko...i rację masz, że śliczne opakowania w przypadku przynęt niczemu nie służą...


Użytkownik eRKa edytował ten post 23 październik 2019 - 00:07


#2993 OFFLINE   ezehiel

ezehiel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3590 postów
  • LokalizacjaLa La Land
  • Imię:Marcin

Napisano 23 październik 2019 - 06:00

Mel, drewniane pudełka sam zrób, wyłóż siankiem lub wiórem drzewnym :)



PS. Oczywiście moje wpisy to sarkazm.

Tak jak napisałeś - ludzie chcą pudełka które zaraz wywalą

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

#2994 OFFLINE   Pluszszcz

Pluszszcz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 615 postów

Napisano 23 październik 2019 - 07:48

Macieju, czasy takie, że ludziska sugerują się opakowaniem. Kto zna towar nie potrzebuje dodatkowych ingrediencji, ale kto nie zna najpierw patrzy na opakowanie.

Może warto przyjrzeć się takiej plastikowej tubie. Niebrzydka i bardzo praktyczna. Żółte rączki z całą pewnością produkują takie opakowania (i podobne) we wszelkich możliwych konfiguracjach.

https://picclick.com...ml#&gid=1&pid=4



#2995 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1054 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 październik 2019 - 10:11

Przynęty dzielą się na te, które mają zachęcić do zakupu, na przykład opakowaniem i te, które klient kupi nawet luzem. Czysty marketing. Jeśli uważasz, że Twoje rękodzieło sprzeda się, bo ludzie są pewni jego skuteczności, to nie ma żadnego znaczenia, jak będzie zapakowane. Szwedzi sprzedają swoje jerki luzem. Wiszą na stojaku, a przy kasie są pakowane w strunowe torebki. I są one często droższe od Twoich. Pytanie, czy wydanie kasy na efektowne opakowania nie przełoży się na większą sprzedaż? A może wychodząc naprzeciw modzie na ekologię pakuj przynęty w biodegradowalne papierowe torebki. Szary papier z logo i podstawowymi informacjami o zawartości. Opcja chyba najtańsza, a nikt słowem nie piśnie, bo będzie się bał linczu za zaśmiecanie błękitnej planety. Socjotechnika czyni często cuda.

#2996 OFFLINE   Hesher

Hesher

    Ekspert

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPipPip
  • 6203 postów
  • LokalizacjaPułtusk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Prażmowski

Napisano 23 październik 2019 - 10:23

Maćku, dobranie opakowanie przynęty to nie jest takie hop-siup jakby się mogło wydawać. Na przykład w takich eko torebkach można trzymać zioła od Harregio z Tybetu, a nie uzbrojonego jerka natomiast opakowania pudełkowe są zwyczajnie drogie. Rozwiązanie melka jest jednym z najbardziej sensownych i nie rujnuje budżetu twórcy, zwykle i tak dość ograniczonego (ograniczonego budżetu nie twórcy, chociaż to też zależy).


  • ezehiel lubi to

#2997 OFFLINE   Melanzyk

Melanzyk

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3064 postów
  • LokalizacjaDublin / Częstochowa / Lubaczów
  • Imię:Maciej

Napisano 23 październik 2019 - 11:38

Panowie zostaje jeszcze problem tego typu. Ludzie chcą przynęty do sklepów, ale nie mogę ów przynęt tam wystawić bez opakowania. Wbije sobie jegomość X kotwicę w nadgarstek i jest problem zarówno dla mnie jak i dla sklepu. W Polsce może jest ciut inaczej bo ludzie nie szukają tak jak tutaj czy w Stanach. Śmiem stwierdzić, że znaleźliby się i tacy co na swobodnie wiszącą kotwice by się celowo nadziali.

Sprzedaż przynęt bez kotwić uważam, że nie powinna mieć miejsca gdyż taka przynęta jest wybrakowana.

Przy Shadach ostatnio testuję zbrojenie przelotowe i myślałem, żeby po prostu Shada powiesić ze zwisającym kartonikiem z logo a to tego w woreczki jak powyżej z zawiniętym zbrojeniem i link (QR code) do filmiku na YouTube jak to ustrojstwo zbroić (oczywiście jeżeli testy okaza sie pozytywne). 

Pluszcz takie tuby to bardzo ciekawy pomysł, niestety w przykładzie Shada tuba taka musiała by mieć 80-90mm średnicy. Shad gabarytowo jest wielki a do tego wielkie wystające kotwice. Sprawdzę jak to się będzie miało cenowo. Obawiam się jednak, że ze koszt takiej tuby 80mm o długości 35cm może wynieść z 2€ a przy nakładzie 1000szt (zwykle minimalne zamówienie) kwota się robi ogromna.

 

Wpadł mi właśnie do głowy pewien pomysł. Podzielę się nim niedługo!

 

Pozdr

M



#2998 OFFLINE   Rodu

Rodu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1898 postów
  • Imię:Robert

Napisano 23 październik 2019 - 11:45

Znaleść rurkę przeźroczystą o takiej średnicy dł.2 mb , ciąć ją samemu i zatyczki tylko znaleść.Może będzie taniej.



#2999 OFFLINE   eRKa

eRKa

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2592 postów
  • Lokalizacjacentralna Polska
  • Imię:Romek
  • Nazwisko:K

Napisano 23 październik 2019 - 12:29

Kotwice mogą być zabezpieczone osłonkami. Takie osłonki wędkarze często kupują samodzielnie. Zabezpieczyć na tyle mocno, aby wyeliminować przypadkowe spadnięcie takiej osłonki.

Tutaj byłaby podwójna korzyść - taniej i wędkarz miałby dodatkowy element.

 

Myślę, że powinieneś iść w tym kierunku. Jakieś minimalistyczne opakowanie. Pomijając wszystkie aspekty ideologiczne i polityczne ruchów eco mnie samego szlak przysłowiowy trafia gdy widzę nad wodą opakowania po przynętach. Chyba każdy to widział nie jeden raz.

 

A z czasem - wersje luksusowe opakowań dla kolekcjonerów lub gdy przynęta ma być prezentem.



#3000 OFFLINE   Melanzyk

Melanzyk

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3064 postów
  • LokalizacjaDublin / Częstochowa / Lubaczów
  • Imię:Maciej

Napisano 23 październik 2019 - 13:06

Romku mnie też szlag trafia jak widzę przynęty na wodzie. Dwukrotnie wyławiałem dryfujące opakowania po przynętach SG. 

Wkur***a mnie jedno ostatnio. Firmy produkujące przynęty w tonach typu SG których opakowania są ogromne są ok, ale jak ktoś produkujący 50-100 przynęt miesięcznie nie będzie super eco friendly to gotowi go ukrzyżować. 

 

Pozdr

M


  • eRKa lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych