Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
TECH

Opis / napis na blanku

tech-rb opis naklejka

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
224 odpowiedzi w tym temacie

#221 OFFLINE   trout master

trout master

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4359 postów
  • LokalizacjaRZ
  • Imię:Arko

Napisano 21 luty 2021 - 21:45

Mam jakieś stare kawalki kijów. Spróbuje "szybciej". Gorzej że na cały napis dalej nie wystarcza mi to co na końcówce stalki mam. To też jest problem. :(

#222 OFFLINE   trout master

trout master

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4359 postów
  • LokalizacjaRZ
  • Imię:Arko

Napisano 21 marzec 2021 - 15:28

Trzymając się wskazówek kolegi @ark70 męczyłem dalej ten sam opis bo starłem przypadkowo kilka kresek. Stalówką nie dało rady. Wszelkie próby zdechły. Może i stalówka zdechła.
Ostatnia deska ratunku wieczne pióro okazało się lepsze. Dużo prób, dużo rozcieńczania i wyszło tak jak na fotkach. Więcej nie wycisnę i na tym kiju tak zostaje. Chyba że zanim zrobię dokoracyjne omotki i lakier, znowu coś z tego opisu zniknie.
Jednak jak pisze się szybko i byle jak to najlepiej wychodzi. Grunt żeby tylko to czym się pisze chciało pisać i nie zabrakło "mu" tuszu. Próby trwały kilka godzin wiec nerwy trzeba mieć silne. Może dlatego że rzadko coś mi się podoba i wszystko musze mieć perfect ale. To zostaje tak jak jest bo naprawdę więcej już nie wycisnę. ;)

Pzdr.
_______

Załączone pliki


  • snup i jedin lubią to

#223 OFFLINE   ark70

ark70

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1148 postów
  • LokalizacjaStarogard Gdański
  • Imię:Artur

Napisano 21 marzec 2021 - 15:38

Trzymając się wskazówek kolegi @ark70 męczyłem dalej ten sam opis bo starłem przypadkowo kilka kresek. Stalówką nie dało rady. Wszelkie próby zdechły. Może i stalówka zdechła.
Ostatnia deska ratunku wieczne pióro okazało się lepsze. Dużo prób, dużo rozcieńczania i wyszło tak jak na fotkach. Więcej nie wycisnę i na tym kiju tak zostaje. Chyba że zanim zrobię dokoracyjne omotki i lakier, znowu coś z tego opisu zniknie.
Jednak jak pisze się szybko i byle jak to najlepiej wychodzi. Grunt żeby tylko to czym się pisze chciało pisać i nie zabrakło "mu" tuszu. Próby trwały kilka godzin wiec nerwy trzeba mieć silne. Może dlatego że rzadko coś mi się podoba i wszystko musze mieć perfect ale. To zostaje tak jak jest bo naprawdę więcej już nie wycisnę. ;)

Pzdr.
_______

Brawo Arek :) cel osiągnięty. Bardzo ładny opis wyszedł.

 

Pozwolę sobie na jeszcze jedną uwagę. Rozcieńczanie tuszu może skutkować utrudnionym schnięciem. Mimo że opis wydaje się suchy może mieć tendencję do rozmazywania się od lakierem. Trzeba to zrobić szybko o ile lakierujesz na raz.



#224 OFFLINE   trout master

trout master

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4359 postów
  • LokalizacjaRZ
  • Imię:Arko

Napisano 21 marzec 2021 - 16:53

O cholerka. Tego nie wiedziałem. Dzięki za podpowiedź bo znowu mogą wyjść hocki-klocki. :(
Na raz lakieruję opisy. Chyba znowu będę musiał zrobić test na innym blanku. :D ;)
_______

Użytkownik trout master edytował ten post 21 marzec 2021 - 16:53


#225 OFFLINE   trout master

trout master

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4359 postów
  • LokalizacjaRZ
  • Imię:Arko

Napisano 04 kwiecień 2021 - 13:09

No dobra. "Zmęczyłem" w końcu tę wędkę. Po "x" poprawkach dalej muszę poprawiać. Tym razem żywica coś ześwirowała lub za długo się pitoliłem zanim zacząłem nakładać na opis. Opis ładny (wg mnie) choć poprawiany kilkadziesiąt razy. I tak lakier wyszedł do dupy i dalej poprawki. :(
Oprócz tego te nieszczęsne wąsy z nitki srebrnej ale o tym w innym wątku. Jednym słowem porażka pomimo wielu starań i niezliczonych poprawek. A miało być tak ładnie. ;)
Tak to jest jak się robi od czasu do czasu. Wprawy brak a same chęci to za mało.

Zdrówka na wiosnę i ... dłużej. :)
------

Załączone pliki







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: tech, tech-rb, opis, naklejka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych