Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

24h - Street Fishing Extreme 2016 Wrocław....Online


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
89 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   glowa_1

glowa_1

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:M

Napisano 03 lipiec 2016 - 19:17

Super zabawa. Dziękuję wszystkim:-) Zdjęcia extra:-) Nawet się załapałem na kilka:-)
A najlepszą rybą zawodów moim skromnym zdaniem został jeż :-)

Użytkownik glowa_1 edytował ten post 03 lipiec 2016 - 19:24

  • biker1 lubi to

#42 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 03 lipiec 2016 - 20:04

Gratulacje dla wszystkich uczestników. To naprawde było extremalne przeżycie. Pogoda wystawiła na próbe nasze charaktery. Zatem szczególnie gratuluje zdobywcy najwiekszej nocnej ryby, bo to co sie działo w nocy to nie był kapuśniaczek :) Mam nadzieje, że nagroda za tą kategorie (o ile pamietam- świetny kijek z pracowni) wynagrodzi trudy walki. Pozdrawiam


To jest właśnie tak jak się baletuje 24h non stop. Wtedy głowa niestety nie funkcjonuje prawidłowo i zaczynają się pomyłki. Spieszę wyjaśnić ale w krótkich słowach co by nie zmęczyć.

Po pierwsze obiecałem w zapowiedziach nagrodę dla night makera - łowcę największej ryby w nocy.

Zmęczony zapomniałem o tej klasyfikacji ... ale mówię to szczerze bo nie będę dorabiał do tego ideologii.

Zadzwoniłem do Wojtka z Cage-Rods i mam dla zwycięzcy obiecaną przede mnie na wędkę - będzie wykonana w przeciągu 10 dni od dzisiaj.

Przepraszam za pominięcie zwycięzcy tej kategorii. Skontaktuję się poza forum.

#43 OFFLINE   MARCIN W

MARCIN W

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 50 postów

Napisano 03 lipiec 2016 - 20:36

Zmęczenie robi swoje, a która rybka była największa w nocy?

#44 OFFLINE   Sebo

Sebo

    C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2515 postów
  • Imię:Sebastian

Napisano 03 lipiec 2016 - 21:01

Bolek. ;)

Wysłano z Samsung S6 EDGE Plus
  • PPu88, Vita i biker1 lubią to

#45 OFFLINE   Barthez204

Barthez204

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 117 postów
  • LokalizacjaRadom/Warszawa
  • Imię:Bartek

Napisano 03 lipiec 2016 - 21:08

Dziękuje za wspaniałą zabawą !!!! Z imprezy na imprezę coraz lepiej. Uczestnicy bardziej się poznają i atmosfera robi się coraz bardziej przyjacielska. Wielki szacun dla organizatorów!!! Pozdrawiam wszystkich uczestników i do zobaczenia na kolejnych imprezach!!!!



#46 OFFLINE   M@rcin.

M@rcin.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 75 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin

Napisano 03 lipiec 2016 - 21:56

Ja również dziękuję za super zabawę, zarówno organizatorom i jak i jej uczestnikom. Przyznam szczerze, że aż nie chciało się wyjeżdżać z Wrocławia. No i oczywiście szczere gratulacje należące się zwycięzcom! Mam nadzieję, że niebawem znów się wszyscy spotkamy!


  • Barthez204 i biker1 lubią to

#47 OFFLINE   jedin

jedin

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 528 postów
  • Lokalizacjawyrzysk
  • Imię:Mariusz

Napisano 03 lipiec 2016 - 22:14

Dziękujemy za zaje...............stą atmosferę Remkowi i pozostałym organizatorom,  fotka Team Spirit.... i duże dzięki dla naszego przewodnika Piotra (biker1) - bez Niego miasto by nas zjadło....pozdro dla wszystkich i do zobaczenia....

Załączone pliki


  • Piotrek Milupa, Kamil Z., BoBrzanka i 1 inna osoba lubią to

#48 OFFLINE   Vita

Vita

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 277 postów
  • LokalizacjaWARSZAWA
  • Imię:JOWITA

Napisano 03 lipiec 2016 - 22:28

Kochani, jak zawsze to była przyjemność spotkać się z Wami, dziękujemy za miłe słowa, wspaniały klimat, jaki tworzycie i do zobaczenia!!!

#49 OFFLINE   biker1

biker1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1097 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Wolski - http://bikrod.pl

Napisano 04 lipiec 2016 - 06:27

Dziękujemy za zaje...............stą atmosferę Remkowi i pozostałym organizatorom,  fotka Team Spirit.... i duże dzięki dla naszego przewodnika Piotra (biker1) - bez Niego miasto by nas zjadło....pozdro dla wszystkich i do zobaczenia....

Wielkie podziękowania dla Remka za pomysł wprowadzony z SFE :D , wielkie podziękowania dla chłopaków z TEAM SPIRIT..( nazwa SUPER)...troszkę pobiegaliśmy po Wrocławiu winiki nie najgorsze. Wielkie podziękowania dla uczestników i Team Street Fishing. To moje trzecie zawody w tej edycji i  najlepsze i najwięcej dały mi w kość bo na własnym terenie.

No i do zobaczenia w Krakowie ;) ;)


  • jedin i Vita lubią to

#50 OFFLINE   Durzy

Durzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 634 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Andrzej

Napisano 04 lipiec 2016 - 07:56

Tego Wrocławia to Wam zazdroszczę...

Może następnym razem.


  • BoBrzanka i biker1 lubią to

#51 OFFLINE   Cwaniak

Cwaniak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 121 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Cyliński

Napisano 04 lipiec 2016 - 08:15

To było prawdziwe fishing extreme jakie kiedykolwiek przeżyłem.24 h w upale-deszczu-ciemności i lampie. Ogólnie mówiąc krew,pot i łzy,ale było warto.Pomimo że w trakcie powrotu zasypiałem w trakcie rozmowy z kolegami to były najfajniejsze zawody na jakich kiedykolwiek byłem.Wielkie dzięki wszystkim.



#52 OFFLINE   Vita

Vita

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 277 postów
  • LokalizacjaWARSZAWA
  • Imię:JOWITA

Napisano 04 lipiec 2016 - 08:37

To było prawdziwe fishing extreme jakie kiedykolwiek przeżyłem.24 h w upale-deszczu-ciemności i lampie. Ogólnie mówiąc krew,pot i łzy,ale było warto.Pomimo że w trakcie powrotu zasypiałem w trakcie rozmowy z kolegami to były najfajniejsze zawody na jakich kiedykolwiek byłem.Wielkie dzięki wszystkim.

 

ale z kawą :)

Załączony plik  20160703_141401.jpeg   55,95 KB   28 Ilość pobrań


Użytkownik Vita edytował ten post 04 lipiec 2016 - 08:39


#53 OFFLINE   Meme

Meme

    booom

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3094 postów
  • LokalizacjaWarszawa - Tarchomin
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Oświeciński

Napisano 04 lipiec 2016 - 10:32

Post #32 zdjęcie 4 niesamowite. 

Czasem coś się uda :) 

Tak naprawdę to był wieki sprawdzian dla nas wszystkich - uczestników jak i organizatorów :) - wyszło super, była walka, zmeczęnie, i dużo naprawde dużo uśmiechu zwłaszcza podczas nocnych pogaduszek :) 

Pozdrawiam wszystkich - tych których już znałem jak i Tych których poznałem !! 

Do następnego !! 



#54 OFFLINE   Cwaniak

Cwaniak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 121 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Cyliński

Napisano 04 lipiec 2016 - 11:03

ale z kawą :)

attachicon.gif20160703_141401.jpeg

Kawa po takiej nocy to najlepsze co mogło mnie spotkać ;) A to dzięki najlepszej narzeczonej kolegi jaką kiedykolwiek spotkałem ;D


Użytkownik Cwaniak edytował ten post 04 lipiec 2016 - 11:07

  • wujek i Vita lubią to

#55 OFFLINE   Woytec

Woytec

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 721 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Napisano 04 lipiec 2016 - 12:28

Pogoda w nocy dała nam niezły wpierd...  ;) Dziękuję za fajną imprezę i pozdrawiam wszystkich, którzy byli i dali radę, a szczególnie @ZedSet i @BoBrzanka, którzy powitali nas w namiocie gorącą kawą ok. 03:00 oraz @dreadhnight i @AdamL., z którymi spędziłem noc pod mostem z nadzieją, że w końcu zaczną brać  :D

 

 

Załączone pliki

  • Załączony plik  sfp_1.jpg   23,19 KB   13 Ilość pobrań
  • Załączony plik  sfp_2.jpg   67,59 KB   14 Ilość pobrań
  • Załączony plik  sfp_3.jpg   62,68 KB   14 Ilość pobrań


#56 OFFLINE   Meme

Meme

    booom

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3094 postów
  • LokalizacjaWarszawa - Tarchomin
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Oświeciński

Napisano 04 lipiec 2016 - 12:45

kolejnych pare zdjeć :)

1.jpg


6.jpg

 

a%20(1%20of%2077).jpg

 

a%20(3%20of%2077).jpg

 

a%20(5%20of%2077).jpg

 

a%20(7%20of%2077).jpg

 

a%20(23%20of%2077).jpg

 

a wracaliśmy tak... :D Wybacz Kamil musiałem :) 

a%20(76%20of%2077).jpg



#57 OFFLINE   ars25

ars25

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 145 postów
  • LokalizacjaPiotrków.Tryb
  • Imię:Jarek

Napisano 04 lipiec 2016 - 13:03

Ekipa była zacna i bardzo  koleżeńska! Szkoda tylko, że mój kolega się rozchorował i skończyliśmy przygodę po północy, nawet się nie pożegnaliśmy :(

Dzięki dla Piotra biker1, za wiele cennych wskazówek i dla Wojtka, za miłe towarzystwo w czasie ulewy. Twoja obrotówka zachęciła okonia 29 cm :)

Załączone pliki

  • Załączony plik  oko.jpg   104,31 KB   14 Ilość pobrań

  • Woytec i biker1 lubią to

#58 OFFLINE   Frogerset

Frogerset

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 221 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Imię:Marcin

Napisano 04 lipiec 2016 - 13:32

Byłem w jak dotąd w trzech miastach tj. Bydgoszcz, Poznań, Wrocław. Ostatnie miasto i związana z nim formuła 24 h wymiotło wszystko. To jest prawdziwe wędkarstwo, wszystkie najkorzystniejsze pory tj. świt zmierzch. Bardzo zróżnicowana pogoda(tego się nie da przewidzieć). Topografia miasta z wplecioną rzeką wspaniała sprawa, szczególnie dla przyjezdnego. Nigdy nie otarłem się nawet o takie zawody, czy wydarzenie wędkarskie. Sympatyczni ludzie którzy tak naprawdę nie raz nie znają swoich imion ale wiedzą że łączy ich jedna pasja. To piękne i naprawdę ważne. Ja o powrocie do domu miałem w głowie jedno.....Wrocław....rybyyyyy ! ! !

Niestety nie obyło się bez wpadek technicznych jak np. WC z którego ciężko było skorzystać w godzinach poronna nocnych. No i jeszcze sprawa odcinków specjalnych. (sektory A i  B przynajmniej dwóch uczestników korzystała prawdopodobnie z tych odcinków po wyznaczonym czasie. Było klarownie i jasno o tym na pisane w sms-ach które dostaliśmy, jak i mowa była przed startem. Sprawo została przemilczana ryby zaliczone.

To moje zdanie, ale taki historie, powinny być dementowane w zarodku, albo rozwiązywane zgodnie z obowiązującymi zasadami na zawodach SFE. Jeden z organizatorów tak mi właśnie powiedział. Niestety tak nie było.

Dzięki chłopaki i dziewczyny za dobry czas. Do zobaczenia w Krakowie.


Użytkownik Frogerset edytował ten post 04 lipiec 2016 - 13:33


#59 OFFLINE   kaczor

kaczor

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 446 postów
  • LokalizacjaBielsko -Biała
  • Imię:daniel

Napisano 04 lipiec 2016 - 14:00

Co tu dużo pisać...było naprawdę super!!! Dziękuję wszystkim za świetną atmosferę i organizatorom za trud włożony w ogarnięcie imprezy.

W końcu udało się złowić miarową rybę i wstyd się przyznać pierwszy raz bolenia a raczej boleniusia :P

Może by tak wszystkie zawody z serii street fishing rozgrywać w formule 24h...np. 4 tak duże imprezy w roku.



#60 OFFLINE   jedin

jedin

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 528 postów
  • Lokalizacjawyrzysk
  • Imię:Mariusz

Napisano 04 lipiec 2016 - 14:59

Witam a była podana klasyfikacja generalna po Wrocławiu bo my nie bylismy do końca.....ewentualnie czy jest gdzieś do wglądu.....






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych