Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Kupiłem wędkę i linkę-teraz mam wątpliwości


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Daszek

Daszek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 08 lipiec 2016 - 19:39

Witam kolegów,

 

zamówiłem wędkę Redington CT #4 a do niej linkę Vision Presentation 2. Na następny dzień dostałem telefon ze sklepu, że linka jest niedostępna, i zostały mi zaproponowane dwie inne linki do wyboru, Vision Vibe 125 oraz Vision Nite, obie #4. Po krótkim namyśle wybrałem Vibe'a, ale teraz mam wątpliwości czy to był dobry wybór. Będzie to jakoś razem współpracować, czy przestrzeliłem z wyborem?

 

Edit:

 

Vibe nie był w klasie 4 tylko 4/5.


Użytkownik Daszek edytował ten post 08 lipiec 2016 - 19:43


#2 OFFLINE   Elton

Elton

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 389 postów
  • LokalizacjaTarnów

Napisano 08 lipiec 2016 - 21:17

Będzie, bo ma masa wg aftm jest #4, a cała głowica w klasie 5. 



#3 OFFLINE   Daszek

Daszek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 09 lipiec 2016 - 07:11

Dziękuję kolego. A mógłbyś powiedzieć coś o tej lince? Czy nada się jako uniwersalna linka na średnie dystanse do suchej i mokrej?



#4 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 09 lipiec 2016 - 09:06

Vibe 125 w klasie 4/5 ma głowicę 12,5 m (co chyba oczywiste) o masie 10 g, kupiłeś linkę pływającą jak się domyślam. Zatem jest to w miarę uniwersalny sprzęt, kształt głowicy tej linki jest bardzo zbliżony do wspomnianej Presentation 2, to tyle suchych faktów, reszta wyjdzie w praniu. 

Osobiście, na początek, za pieniądze wydane na tą linkę kupiłbym dwie tańsze np. Cortland Fair Play ale jedną DT a drugą WF aby mieć jakieś porównanie  ;)


  • Pisarz.......ewski Piotr i marckus lubią to

#5 OFFLINE   Daszek

Daszek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 09 lipiec 2016 - 10:37

Tak, linka pływająca. Dziękuję za rozwianie wątpliwości :) Ogólnie sprawa wyglądała tak, że dwa sezony łowiłem tanim zestawem Mikado Fly Cast #5 ze sznurem Greys G Series WF5F. Wędka ostatnio drugi raz się złamała, a że miałem trochę pieniędzy odłożone to postanowiłem kupić co lepszego. Padło na wspomniany wyżej zestaw :) Dzięki jeszcze raz :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych