Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wykaz i zaproszenia na zawody wędkarskie 2016


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   RedJin

RedJin

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 423 postów
  • Lokalizacja07-300 Bug, Narew
  • Imię:Piotr

Napisano 14 lipiec 2016 - 22:35

Witam. Czy nie zdarzało się wam kiedyś przegapić jakieś fajnie zawody, ponieważ poprostu o nich nie wiedzieliscie, chociaż odbywały się niedaleko? Szukam w necie jakiś informacji o zawodach organizowanych przez oscienne kola, ale nigdzie nie ma takich danych. Zastanawia mnie czemu to jeszsze nie przeszło ewolucji w kierunku cyfrowym. U mnie w kole oczywiscie, roczna rozpiska zawodow i imprez typu wycieczki jest wywieszana w formie papierowej w słownie 2 miejscach. Podobno jest coś jeszcze na FB, ale nie posiadam więc się nie wypowiem. Wszelkie informacje o zawodach innych innych kół rozchodzą się pocztą pantoflowa. Czy u Was w kołach jest tak samo? Przegapiam przez te zacofanie imprezy które chętnie bym odwiedził.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik RedJin edytował ten post 14 lipiec 2016 - 22:37


#2 OFFLINE   Spawciu

Spawciu

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 357 postów
  • LokalizacjaChotomów
  • Imię:Kamil

Napisano 15 lipiec 2016 - 08:00

u mnie trochę plus bp jest strona  internetowa kola i jest terminarz i przypomnienia ale żeby w innym kole w otwartych wystartować to niestety w detektywa trzeba się trochę pobawić nad czym tez trochę ubolewam bo można by stworzyć ogólnopolski system wprowadzania terminarzy kol i innych komercyjnych zawodow , i np. sobie filtr ustawić na Mazowsze czy powiat i mieć zawężenie widoku 



#3 OFFLINE   *Hektor*

*Hektor*

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1212 postów
  • LokalizacjaPPL-SPIN
  • Imię:Piotr

Napisano 15 lipiec 2016 - 12:33

Wystarczy utworzyć temat, w którym pierwszy post będzie stanowił zestawienie zawodów na dany rok. W kolejnych postach użytkownicy będą dodawali imprezy które moderator miał by dopisać do listy. Tylko trzeba by to jakoś podzielić na podgrupy, np.: Zawody Ogólnopolskie z terminarza GKS PZW (GP, eliminacje, MP), nasze JB Street Fishing, Liga Środkowej Odry (inne podobne jeśli są gdzieś organizowane), pozostałe otwarte imprezy grupować według województw (tak bym wolał) bądź według okręgów PZW.

 

Z moderatorów Janusz jest obeznany z tematem zawodów, może zaproponuje coś administracji ;)


Użytkownik *Hektor* edytował ten post 15 lipiec 2016 - 12:39


#4 OFFLINE   Spawciu

Spawciu

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 357 postów
  • LokalizacjaChotomów
  • Imię:Kamil

Napisano 15 lipiec 2016 - 14:37

ja kiedyś probowalem tu wprowadzić taki podział

tu masz linka 

http://jerkbait.pl/t...a-dzial-zawody/

 

niestety skończyło się tylko na podziękowaniu za pomysł



#5 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 15 lipiec 2016 - 20:05

(...)

 

Z moderatorów Janusz jest obeznany z tematem zawodów, może zaproponuje coś administracji ;)

Wywołany do tablicy odpowiadam - zawody, które powinniśmy promować (a informacja to też forma promocji) to niekomercyjne, towarzyskie, oczywiście No Kil. 

Najważniejsze dla nas są oczywiście SFP, mamy więc cały dział poświęcony wyłącznie tym zawodom: http://jerkbait.pl/f...fishing-poland/

Cyklicznie też pojawiają się informacje o zawodach towarzyskich, organizowanych w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, byście coś podobnego zorganizowali u siebie, może skończyć się to mini zlotem nad jakąś wodą, wędkowanie połączone z integracją, jakieś ognisko, kiełbacha czy grill i długie rozmowy o sprawach najważniejszych :D

 

Zawody organizowane przez koła i okręgi PZW mają inne cele, najczęściej jest to ściganie się i wynik jest ważniejszy niż udział. Dlatego to koła i okręgi powinny starać się dotrzeć z informacją o miejscu i terminie rozgrywania zawodów. Możecie co najwyżej przypomnieć swoim prezesom, że dwódziesty pierwszy wiek zaczął się już jakiś czas temu i powinni nadążyć za technologią, umożliwiając swym (tfu ;)) członkom całodobowy dostęp do informacji. Większość okręgów i kół ma już swoje strony internetowe, jeśli Wasze jeszcze nie, to należy towarzystwo pogonić do roboty. Jerkbait za nich tego robił nie będzie.

:)


  • cyprys19 lubi to

#6 OFFLINE   *Hektor*

*Hektor*

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1212 postów
  • LokalizacjaPPL-SPIN
  • Imię:Piotr

Napisano 16 lipiec 2016 - 00:28

Janusz, w odpowiedzi na pierwszy post, chodziło mi tylko o jeden temat (może być w "Wieści znad wody")np. ZAWODY 2016, pierwszy post stanowił by terminarz, w którym tylko moderator robił by aktualizacje i dopisywał kolejne z propozycji dodania do listy.

Oczywiście tylko te ogólnodostępne, przeważnie towarzyskie, nie Kół i Okręgów tylko dla ich członków.

No i tylko na żywej rybie. W innych od wielu lat nie wystartowałem, jak kolega przyniósł w 2 trze medalowego bolasa do wagi (w pierwszej sam miałem szczupaczka...), to powiedziałem dość!

A żeby nie wyszła jedna wielka "litania", to pisałem o jakiś podpunktach z kategoriami... choć tak na serio, takich imprez jak na lekarstwo.

W moim okręgu nic by się nie nadawało jak z kolegami z klubu w tym roku zaprzestaliśmy z "Drapieżnikiem Warty". Ale z tego co słyszałem, pewne zawody które obaj znamy z przed lat, w październiku mają być pierwszy raz na żywej.

 

@Spawciu, Tobie wtedy o dział chodziło, w dodatku to kwiecień był (co prawda końców zimy, ale jednak ;) ), taki jak wyżej napisałem terminarz nie naruszał by zasad forum, zaglądali by do niego przeważnie zainteresowani gdzie co i kiedy.



#7 OFFLINE   RedJin

RedJin

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 423 postów
  • Lokalizacja07-300 Bug, Narew
  • Imię:Piotr

Napisano 16 lipiec 2016 - 07:28

Dokładnie tak jak Hektor napisał, coraz częściej czuć "wiatr zmian". Jeszcze dwa lata temu nie było by nic do wpisania z mojej okolicy, a w tym na żywej rybie były by dwie imprezy. Domyślam się też, że duża frekwencja na takich imprezach gdzie jest no kill, mogła by motywujaco wpłynąć na innych.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

#8 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 16 lipiec 2016 - 12:58

Koledzy, nikt Wam nie broni informowania o takich spotkaniach. Dotychczas były to informacje zamieszczane w "cafe", imprez śladowa ilość, zainteresowanie również śladowe, więc wystarczało aż nadto. Jeśli gwałtownie wzrośnie zainteresowanie, redakcja z pewnością zareaguje. Na dziś SFP jest priorytetem i wyłącznie ten projekt ma pełne wsparcie. Wszystkie pozostałe posiadają życzliwą przychylność, bez dodatkowych działań typu specjalne miejsce, lub inne wyróżnianie. O zawodach towarzyskich możecie informować bez przeszkód, o komercyjnych - po wcześniejszej akceptacji @remka.



#9 OFFLINE   AdamCh

AdamCh

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 906 postów
  • Lokalizacjalubuskie
  • Imię:Adam

Napisano 02 sierpień 2016 - 11:58

Jak co roku, chciałbym zaprosić Was w moje strony:

 

http://lubniewice.pl...e_na_start.html

 

Impreza całkiem fajna, z promocją C&R.

Szczerze polecam!

 

Ps. Na zdjęciu moje ręce :D


  • *Hektor* lubi to

#10 OFFLINE   deywed12

deywed12

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 146 postów
  • LokalizacjaPyskowice/Śląskie
  • Imię:Dawid

Napisano 03 sierpień 2016 - 15:50

Ooo Adamie, skoro to Twoje ręce na zdjęciu to i ja się zjawię! A tak całkiem serio, kormorany z Pyskowic właśnie się zapisały ;). Będą to nasze pierwsze zawody na Lubiążu, wędkujemy tam od 2 lat i może być ciekawie ;) 



#11 OFFLINE   @Brig

@Brig

    Przedstawiciel marki KFP Watersports

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1914 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Arek

Napisano 03 sierpień 2016 - 16:13

Jak co roku, chciałbym zaprosić Was w moje strony:

http://lubniewice.pl...e_na_start.html

Impreza całkiem fajna, z promocją C&R.
Szczerze polecam!

Ps. Na zdjęciu moje ręce :D

Spalina czy elektryk $

Użytkownik brig edytował ten post 03 sierpień 2016 - 16:14


#12 OFFLINE   AdamCh

AdamCh

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 906 postów
  • Lokalizacjalubuskie
  • Imię:Adam

Napisano 03 sierpień 2016 - 18:03

Spalina :-D
Dawid, fajnie, że wpadniecie, będzie fajna zabawa :-)
Poniżej link z krótkiej relacji i wyników.
Jak widać, rybki też się trafiają :
http://lubniewice.pl...li_nagrody.html
https://m.youtube.co...h?v=4ByJ6xkHHSI

Użytkownik chojny83 edytował ten post 03 sierpień 2016 - 18:07


#13 OFFLINE   tom3

tom3

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 311 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Tomek

Napisano 03 sierpień 2016 - 18:14

Spaliną do ilu koni można pływać?

Użytkownik tom3 edytował ten post 03 sierpień 2016 - 18:16


#14 OFFLINE   AdamCh

AdamCh

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 906 postów
  • Lokalizacjalubuskie
  • Imię:Adam

Napisano 03 sierpień 2016 - 18:38

Nie chciałbym nikogo wprowadzić w błąd...
Tutaj chyba aktualne przepisy:
http://lubniewice.pl...a_jeziorze.html
Jeszcze to potwierdzę.
Potwierdzam :-)

Użytkownik chojny83 edytował ten post 03 sierpień 2016 - 18:56


#15 OFFLINE   tom3

tom3

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 311 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Tomek

Napisano 04 sierpień 2016 - 07:06

I wszystko jasne, dzięki.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych