Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Z wizytą u dawno niewidzianych przyjaciół... Rodmas

pracownia

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
808 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4887 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 05 marzec 2011 - 13:49

Też bym chciał być taki Scheibler . Póki co tułam się po zakamarkach mieszkania , znosząc gderanie połowicy , którego i tak nie słyszę :lol: .
Przepraszam wszystkich , zgubiło się nieco opisu . To Rodmas Ł.Masiaka oczywiście ..
Korkownia , krręcioły , wyciągi , szlifierki i reszta hardware ..

#42 OFFLINE   mariox

mariox

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 05 marzec 2011 - 15:01

Tylko pozazdrościć takiej pracowni Sławku.Czy można podać adres pracowni,w którym miejscu mieści się w Łodzi.

#43 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 05 marzec 2011 - 15:18

Kolego, to chyba nie Sławka królestwo, jak napisał powyżej.. http://www.rodmas.pl...rc=/index2.html

Zacne miejsce, pro na sto pro, jak młodzież teraz mawia :D Robi wrażenie. A właściciela odgadłem po charakterystycznym korku

Pozdrawiam
Grzesiek
  • arekch1 lubi to

#44 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2189 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 05 marzec 2011 - 15:49

Pracownia prezentuje się imponująco, ale już strona niespecjalnie (muszę uderzyć z propozycją ; ) )

#45 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 06 marzec 2011 - 01:01

fakt, ze stronką szału nie ma :D jak byście zrobili ją na wypasie to nie obiecuje że klientów by się namnożyło, ale oko by cieszyło na 100%

#46 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14822 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 07 marzec 2011 - 23:19

Wyglada to naprawde swietnie.
Dzieki za mozliwosc wgladu do kuchni :D

pozdrawiam



#47 OFFLINE   okno

okno

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 28 postów
  • LokalizacjaKoło Kolbud

Napisano 07 marzec 2011 - 23:26

Witam szanownych Kolegów z pasją.

A takiej jakości kijki się w tej pracowni robi

Załączone pliki

  • Załączony plik  kast.JPG   119,15 KB   2865 Ilość pobrań
  • Załączony plik  korek1.jpg   116,67 KB   2907 Ilość pobrań
  • Załączony plik  gryf.jpg   71,06 KB   2956 Ilość pobrań
  • Załączony plik  ratan.jpg   21,4 KB   2973 Ilość pobrań
  • Załączony plik  rodmas.jpg   116,62 KB   2934 Ilość pobrań


#48 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 07 marzec 2011 - 23:38

Fakt Panowie, że labo robi niezłe wrażenie. Kolego @okno, zaiste piękne wykończenie, fotki też niczego sobie..

Pozdrawiam
Grzesiek

#49 OFFLINE   okno

okno

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 28 postów
  • LokalizacjaKoło Kolbud

Napisano 07 marzec 2011 - 23:38

cd....


A rarytas na ten sezon jeszcze się robi

Pozdrawiam
Jan

Załączone pliki

  • Załączony plik  korek2.jpg   17,27 KB   2838 Ilość pobrań
  • Załączony plik  boleń.JPG   81,75 KB   2893 Ilość pobrań
  • Załączony plik  phenix.jpg   51,71 KB   2904 Ilość pobrań
  • Załączony plik  phenix1.jpg   52,17 KB   2898 Ilość pobrań
  • Załączony plik  korek.jpg   54,71 KB   2852 Ilość pobrań

  • TomekSudety lubi to

#50 OFFLINE   mariox

mariox

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 08 marzec 2011 - 17:15

:huh: Łał ale jazda,chyba wyrosła nam najlepsza pracownia w kraju,tak dalej Panie Łukaszu .Pracownia i kije pierwsza klasa.

#51 OFFLINE   FISH

FISH

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 619 postów
  • LokalizacjaWłodawa

Napisano 25 marzec 2011 - 22:30

Łukasza jako rodbuildingera 2 lata temu polecił mi inny zadowolony klient.Zamówiłem u niego wtedy lekką jerkówkę ATC II c606 18-65g.Sporo przez ten czas przeszła B) .Często na nią łowię i zawsze biorę do ręki z przyjemnością.W akcji blanku nic mi nie przeszkadza.Przelotki i omotki założone poprawnie,z tym nie ma problemu(chyba)żadna pracownia zajmująca się budową wędzisk na poważnie.Ale wykonanie rękojeści,jej wyprofilowanie,jakość korka sprawiła że wiedziałem gdzie wykonam kolejny kij :D .Przyszła kolej na budowę spina do połowu morskiej Troci.Pierwszy mail do Rodmasa był typowy z moim widzimisię co do długości i pytaniem co poleca.Szybko przeszliśmy do rozmowy telefonicznej i po kilku słowach Łukasz skróci moje wymarzone wędzisko o stopę.Polecił Phenixa PST 895-2 8`9``.Po informacji że sam używa tego blanku nie wnikałem dlaczego :D Po info ze taki kij uzbrojony w lekkie tytanowe przelotki zyska na dynamice nadwyrężyłem budżet :angry: .Dostałem zdjęć kilka przykładów rękojeści na maila,tu postanowiłem trochę pomarudzić B) .Chciałem coś klasycznego,eleganckiego,bez zbędnych ozdobników.Łukasz wybrał materiał,ja zasugerowałem długości elementów korkogumy i uspokoiłem go z kolorem tego paska w niej.Czarny lub grafitowy albo bez niego.Generalnie dogadaliśmy się bardzo intuicyjnie,byłem spokojny o efekt końcowy.W końcu przychodzi paczka,szybkie rozpakowanie.Początkowo zaskoczony jestem delikatnością blanku,szybkie machnięcie w powietrzu i uśmiech.To szybki kij,drgania są tłumione błyskawicznie.Lekkie tytanowe przelotki mają w tym swój udział,nie obciążają zbytecznie blanku.Będzie dalekosiężny :mellow: .Ugięcie szczytowe,pięknie przechodzące w parabolę.Kij pracujący na całej długości gwarantuje przyjemność z holu.Jestem tak zadowolony z niego,ze postanawiam pochwalić się nim tutaj.Dla mnie to mistrzostwo świata,zobaczcie sami.

http://iv.pl/images/39237338959711206520.jpg

http://iv.pl/images/07225377812579126596.jpg

http://iv.pl/images/68177992685344993040.jpg

http://iv.pl/images/50430182954265817647.jpg

#52 OFFLINE   Marcin Rafalski

Marcin Rafalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 749 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 25 marzec 2011 - 23:06

Zgadzam się z przedmówcą! Łukasz ukręcił dla mnie do tej pory 13 kijków i nie było takiego z którego nie byłbym zadowolony
U.

#53 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 26 marzec 2011 - 06:47

Fish proszę tylko się nie obrażaj ale design rękojeści mnie osobiście nie leży.Zbyt wybajerowany w kolory a to już nie moje klimaty.Wygląda trochę jak pochód 1majowy na placu czerwonym.

#54 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 26 marzec 2011 - 20:42

Fish proszę tylko się nie obrażaj ale design rękojeści mnie osobiście nie leży.Zbyt wybajerowany w kolory a to już nie moje klimaty.Wygląda trochę jak pochód 1majowy na placu czerwonym.

A mnie osobiście nie leżą wycieraczki w Alfie Brera... :unsure:
O gustach się nie dyskutuje. Rękojeść wykonana TipTop, estetyka na wysokim poziomie.

#55 OFFLINE   FISH

FISH

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 619 postów
  • LokalizacjaWłodawa

Napisano 27 marzec 2011 - 18:50

Fish proszę tylko się nie obrażaj ale design rękojeści mnie osobiście nie leży.Zbyt wybajerowany w kolory a to już nie moje klimaty.Wygląda trochę jak pochód 1majowy na placu czerwonym.

Nie rozumiem o co Ci chodzi z tymi wybajerowanymi kolorami a`la pochód pierwszomajowy.W dodatku na placu czerwonym :huh: .Powaga.To najbardziej stonowana kolorystycznie wędka jaką widziałem.Widziałeś rękojeści wykonane w japońskim stylu z wyplatanką?Aby je skrytykować zabrakło by Ci słów :mellow:

#56 OFFLINE   Herman

Herman

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 542 postów
  • LokalizacjaWłodawa

Napisano 27 marzec 2011 - 19:16

FISH, bardzo ładnie wykonany kij, gustowne, stonowane kolory. Chciałbym mieć taki:) Też nie wiem o co chodzi z tym placem czerwonym :mellow: Że się kijek nie podoba Jozi'emu to jest problem Jozi'ego :D O blankach Phoenixa słyszałem same dobre rzeczy. Nawet taki news, że na jego blankach kije buduje Megabass.

#57 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 27 marzec 2011 - 19:20

Bez urazy ale jak dla mnie trochę za dużo wstawek w rękojeści.To moje zdanie i nie znaczy że mam rację.
Luz koledzy nie każdemu się podoba taki styl, mówiłem bez urazy.

#58 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 27 marzec 2011 - 23:47

Jozi, ale Kolegom nie chodzi o Twoją krytykę, bo nie podobać się może, a o malownicze porównanie... być może o ustawienia Twojego monitora ;) bo ładne czy nieładne, ale wykończenie wędki FISH'a jest (!) stonowane, ledwie dwa rodzaje/kolory materiałów (niezbyt krzykliwe) w prostym zestawieniu + czarny :mellow: Wszyscy zachowują luz i spokój :D
Ode mnie: piękne wędki - Twój Monster, Jozi, też piękny (żeby nie mnożyć postów o tematyce och i ach)

Pozdrawiam
Grzesiek


#59 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 28 marzec 2011 - 09:34

Spoko.Mój monitor nówka 23 może dlatego aż za dobrze widzę B).
Są gusta i guściki, słusznie o gustach się nie dyskutuje-organista lubi ogórki a ksiądz jego córki :lol: .

#60 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2132 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 28 marzec 2011 - 21:33

Wyroby Łukasza widziałem chyba ze 3 lata temu. @Jerzemu od...bał taką rękojeść z elementami rattanu że wymiękłem. Pamiętam tylko, że to było jakieś lajtowe Shikari :D





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pracownia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych