Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Klejonki / wędki z bambusa

bamboo blank

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
125 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   guciolucky

guciolucky

    NO release NO glory

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4881 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 24 marzec 2013 - 17:48

http://www.barder-rod.co.uk

 

:D

 

 

 

butt%20ring%20and%20snake%20ring%20large


Użytkownik guciolucky edytował ten post 24 marzec 2013 - 17:49


#22 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 24 marzec 2013 - 18:21

Kijki piękne ale cena też- czterocyfrowa funtowa :) .


Użytkownik Jozi edytował ten post 27 marzec 2013 - 16:19


#23 OFFLINE   DonPablo

DonPablo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 702 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Paweł

Napisano 27 marzec 2013 - 14:52

Pocieszające, że polscy specjaliści mogą zrobić jeszcze lepszy i ładniejszy sprzęt za max 1/4 tej ceny.



#24 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14821 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 27 marzec 2013 - 15:37

Pocieszające, że polscy specjaliści mogą zrobić jeszcze lepszy i ładniejszy sprzęt za max 1/4 tej ceny.

 

Budujace, ze sa wedkarze polscy, ktorzy moga to okreslic tylko na podstawie wizyty na stronie www.



#25 OFFLINE   DonPablo

DonPablo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 702 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Paweł

Napisano 27 marzec 2013 - 16:43

To spróbuj merytorycznie promemberze wskazać przewagi wędek Bardera nad wędkami Artura Banachowskiego.



#26 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4430 postów

Napisano 27 marzec 2013 - 16:43

Witam,

 

Polscy specjalisci moga wiele tylko ilu z nas gdy dzwoni po wedke mowi, ze chce zaplacic 300-400 zl wiecej za strasznie dopieszczony produkt? 

 

Mozna oczywiscie wstawic wiele linkow do swietnego rod-buildingu ale nigdzie nie jest to produkt tani bo za extra spedzona liczbe godzin trzeba placic. 

 

Bujo



#27 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 27 marzec 2013 - 16:48

Witam,

 

Polscy specjalisci moga wiele tylko ilu z nas gdy dzwoni po wedke mowi, ze chce zaplacic 300-400 zl wiecej za strasznie dopieszczony produkt? 

 

Mozna oczywiscie wstawic wiele linkow do swietnego rod-buildingu ale nigdzie nie jest to produkt tani bo za extra spedzona liczbe godzin trzeba placic. 

 

Bujo

Michał i tak być powinno, nikt nie będzie za darmo ślęczał godzinami nad produktem, odda go za free bo ktoś chce mieć ładny kijek :) .Nawiązujesz bo benche zapewne :lol: .



#28 OFFLINE   krycek

krycek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 138 postów
  • LokalizacjaLondyn

Napisano 27 marzec 2013 - 17:16

Choc prawda jest ze godzina dopieszczania w uk do godziny dopieszczania w pl rowna nie jest ... w cenie oczywiscie :)

#29 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14821 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 27 marzec 2013 - 17:35

To spróbuj merytorycznie promemberze wskazać przewagi wędek Bardera nad wędkami Artura Banachowskiego.

Popelniasz blad logiczny.

To TY zglosiles wyzszosc wedek polskich mistrzow.

Ja to tylko  z tego zaszydzilem.

Nie stawiam zadnej tezy.

 

Ty ja postawiles - to jesli masz potrzebe jej bronic to ja udowadniaj. Ja nie widzialem produktow ani Bardera ani Banachowskiego, tych o ktorych mowisz.

Dlatego nie zabieram glosu w dyskusji.

 

Tyle z mojej strony :)

 

Pozdrawiam


Guzu


Użytkownik Guzu edytował ten post 27 marzec 2013 - 17:54


#30 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 27 marzec 2013 - 17:57

Budujace, ze sa wedkarze polscy, ktorzy moga to okreslic tylko na podstawie wizyty na stronie www.

 

stary, wedkarze potrafia wszystko okreslic, tylko na podstawie wizyty na stronie www ^_^


  • Guzu lubi to

#31 OFFLINE   DonPablo

DonPablo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 702 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Paweł

Napisano 27 marzec 2013 - 17:59

Przyjacielu, tu nie ma żadnego błędu logicznego. Jeśli poświęcisz trochę czasu na zbadanie sprawy, to zauważysz, że technologie, materiały i know how są na podobnym poziomie w obu przypadkach. Jedyne czego brakuje polskiej pracowni, to tak rozbudowanego a jednocześnie "dyskretnego" marketingu- ale tym się nie łowi. Jeśli więc nie potrafisz wykazać wyższości jednych produktów nad drugimi nawet na tym poziomie, to moja ocena jest prawdziwa i może być oparta tylko na porównaniu suchych informacji. Jednocześnie czuję się pocieszony faktem, że mogę kupić wędkę równie dobrą lub lepszą (czy ładniejszą- to już kwestia gustu) za dużo mniejszą kwotę.

Inna sprawa, to brak kultury. Zauważyłem, że wyśmiewasz sporo rzeczy na tym forum, zamiast służyć swoją (jak mniemam ogromną) wiedzą innym, mniej zorientowanym kolegom.

 

Pozdrawiam- DonPablo



#32 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14821 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 27 marzec 2013 - 18:04

Przyjacielu, tu nie ma żadnego błędu logicznego. Jeśli poświęcisz trochę czasu na zbadanie sprawy, to zauważysz, że technologie, materiały i know how są na podobnym poziomie w obu przypadkach. Jedyne czego brakuje polskiej pracowni, to tak rozbudowanego a jednocześnie "dyskretnego" marketingu- ale tym się nie łowi. Jeśli więc nie potrafisz wykazać wyższości jednych produktów nad drugimi nawet na tym poziomie, to moja ocena jest prawdziwa i może być oparta tylko na porównaniu suchych informacji. Jednocześnie czuję się pocieszony faktem, że mogę kupić wędkę równie dobrą lub lepszą (czy ładniejszą- to już kwestia gustu) za dużo mniejszą kwotę.

Inna sprawa, to brak kultury. Zauważyłem, że wyśmiewasz sporo rzeczy na tym forum, zamiast służyć swoją (jak mniemam ogromną) wiedzą innym, mniej zorientowanym kolegom.

 

Pozdrawiam- DonPablo

 

Odniose sie tylko do ostatniego akapitu.

Odnoszenie sie ze zrozumieniem i aprobata do kazdego przejawu "mniemanologii stosowanej"  i pisania prawd wyssanych z palca nie jest przejawem kultury. W moim jej rozumieniu.

Tak, jak wyszydzanie bzdur nie jest jej brakiem.

Moment, w ktorym przeskocze z poziomu wedkarza poczatkujacego na wyzszy, zaowocuje natychmiastowym dzieleniem sie wiedza w moim wykonaniu. Dzielenie bedzie tak intensywne, ze nie umknie Twojej uwadze.

Pozdrawiam :)

 

Guzu



#33 OFFLINE   DonPablo

DonPablo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 702 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Paweł

Napisano 27 marzec 2013 - 18:11

Ludzie kulturalni niczego nie wyszydzają. Potrafią znaleźć inne metody komunikacji i tego Ci młodszy kolego oraz Twoim kibicom życzę ;).

Pozdrawiam-DonPablo.



#34 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14821 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 27 marzec 2013 - 18:44

Dziękuję za miłe życzenia Panie Pawle
  • DonPablo lubi to

#35 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 27 marzec 2013 - 18:52

Okrutnie długa ta zima, nerwy ludziom puszczają.Myślę, że niepotrzebnie bo jak na zachodzie tak i u nas ludzi zdolnych nie brakuje i ciekawe rzeczy potrafią wykonać.

Chyba nie ma o co kopii kruszyć :) .Wrzućcie na luz koledzy, szkoda nerwów i zdrowia.



#36 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4430 postów

Napisano 27 marzec 2013 - 19:05

Michał i tak być powinno, nikt nie będzie za darmo ślęczał godzinami nad produktem, odda go za free bo ktoś chce mieć ładny kijek :) .Nawiązujesz bo benche zapewne :lol: .

 

Nie mam czasu bawic sie z benchami, na razie starcza ten od Standerusa. Krece za to namietnie muchy, ot tak dla siebie i paru innych laikow aby cos sie swiecilo w pudelku bo to przeciez najwazniejsze :) :) :) Za pare miesiecy Szwecja a tam ryby biora i tak na wszystko :) :) :) 


  • robbox4 lubi to

#37 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 27 marzec 2013 - 19:13

Zazdraszczam Ci tych klimatów w Sweden.Napewno będą biorące te Twoje "kręciołki" :) .



#38 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 27 marzec 2013 - 19:44

Budujace, ze sa wedkarze polscy, ktorzy moga to okreslic tylko na podstawie wizyty na stronie www.

A jeszcze lepsze jest ocenianie kogos kogo sie praktycznie nie zna, a skad wiedziales ze @donpablo ocenial to tylko na podstawie wizyty na stronie www.Postapiles tak samo jak wedlug ciebie postapil @donpablo.



#39 OFFLINE   Lepton

Lepton

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 819 postów
  • Imię:Andrzej

Napisano 27 marzec 2013 - 22:54

                 Polscy specjaliści mogą zrobić jeszcze lepszy i ładniejszy

                 sprzęt za max 1/4 ceny.

 

JASNE,ŻE MOGĄ ! Tym bardziej,że dysponują tańszymi bo polskimi:  blankami,przelotkami,korkiem

nićmi, lakierami etc.

Koszty własne? Obciążenia podatkowe?- pomijalnie małe.Sami też prowadzą ascetyczny tryb życia

roboczo godzina na poziomie minimum socjalnego.

 

Megalomania narodowa,czy ciąg dalszy snu o zielonej wyspie?

 

                  Sarkazm Guza osobiście odbieram jako delikatną ironię a nie obrażanie kogokolwiek.

Być może inaczej postrzegam rzeczywistiść i stwierdzenie " 1/4 ceny"jest tylko żartem którego nie

zrozumiałem?



#40 OFFLINE   Rhyacophila

Rhyacophila

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 320 postów
  • Lokalizacjabamboosfera.blogspot.com/

Napisano 27 marzec 2013 - 23:16

To spróbuj merytorycznie promemberze wskazać przewagi wędek Bardera nad wędkami Artura Banachowskiego.

 

 

Obaj panowie robią świetne wędki, choć przyznam i ja,że nie miałem okazji obu panów popróbować, a szkoda.

 

Różnica między nimi jest jednak zasadnicza - rynek!

Barder robi za 2 500 funtów, gdyż ma takich którzy, chętnie i w pełni świadomie, kupią od niego za takie pieniądze. A robi sporo bo ok 50 klejonek rocznie, czas oczekiwania to blisko 2lata. Chociaż (merytorycznie), co od razu bije w oczy, bardzo agresywnie szlifuje kolanka, co w folku uważane jest za "poor carftsmanship"

 

Co do popytu na rynku Banachwskiego na tego typu wyroby? No cóż, przemilczmy...My Polacy nie jesteśmy smakoszami, niestety.


Użytkownik Rhyacophila edytował ten post 27 marzec 2013 - 23:19






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: bamboo, blank

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych