Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Rosja.2018


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2428 odpowiedzi w tym temacie

#2421 ONLINE   radek_u

radek_u

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 324 postów

Napisano 16 lipiec 2018 - 22:29

Może ktoś z Was jadących na mundial zabrał ze sobą przypadkiem tubę z travelkiem? Jakieś wieści ze wschodnich łowisk?

Gdyby miało się normalny sprzęt taki jak na codzien w Pl - rzeź. Ruscy łowią na sznury. Ciężarek na końcu i przywieszki jak na śledzie i rzut na 15m i podciąganie. Łowią okonie,sandacze,szczupaki,bolenie. Na wędkę połowienia trochę okoni i boleni. Nastawiałem się też na nocnego sandacza, ale postawili siatkę kolesie i się brania skończyły :)

#2422 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4550 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 16 lipiec 2018 - 23:20

Gdyby miało się normalny sprzęt taki jak na codzien w Pl - rzeź. Ruscy łowią na sznury. Ciężarek na końcu i przywieszki jak na śledzie i rzut na 15m i podciąganie. Łowią okonie,sandacze,szczupaki,bolenie. Na wędkę połowienia trochę okoni i boleni. Nastawiałem się też na nocnego sandacza, ale postawili siatkę kolesie i się brania skończyły :)

 

Ciekawe dlaczego tyle rybek w tamtejszych rzekach pomimo strasznego, prze okrutnego wręcz ponoć kłusownictwa itp., itd., ... ?



#2423 ONLINE   radek_u

radek_u

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 324 postów

Napisano 17 lipiec 2018 - 07:42

Ciekawe dlaczego tyle rybek w tamtejszych rzekach pomimo strasznego, prze okrutnego wręcz ponoć kłusownictwa itp., itd., ... ?

Cały g widziałem Rosji, ale tyle jezior, rzek, potężnych rzek... Normalnie ogrom wody! Rzeki nie skanalizowane, piękne, wijące się. I dwa jak jechaliśmy to tak se jechaliśmy i tylko lasy, bagna, jeziora, rzeki... I tak np  400 km żadnej miejscowości, brak zasięgu, samochodów jak na lekarstwo. 
I ciekawostka kolesie co łowili obok mnie wypuszczali małe rybki i nałowili po pół worka ryb i stwierdzili, że lipa  :D A  wracający z góry rzeki koleś rozłożył na maxa ręce i poinformował tych "moich sąsiadów", że jakiś tam ktoś całą łódź takich cudaków nałowił  :ph34r:


  • S.N. lubi to

#2424 OFFLINE   Paweł nizinny

Paweł nizinny

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 612 postów
  • LokalizacjaOstrołęka
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Stypiński

Napisano 17 lipiec 2018 - 10:31

Taaaaa   ....... bo u nas zawsze musi być pierwsze :)

Tylko czemu od końca :)


  • tibhar lubi to

#2425 OFFLINE   Qcyk

Qcyk

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3201 postów
  • LokalizacjaBug / Wisła
  • Imię:Daniel

Napisano 17 lipiec 2018 - 18:51

Co do mistrzów świata (dla mnie są nimi Chorwaci) odkąd orły pożegnały się z mundialem byłem tylko za nimi i zawsze do końca wierzyłem w ich zwycięstwo w meczu z Anglią bramka na 1:1 dopadła mnie za kierownicą jak śpieszyłem się na mecz do domu z pracy...omal nie skończyło się to na poboczu. Bo przez dłuższą chwilę ręce nie miały kontaktu z kierownicą :) Francuzi mieli 10min przebłysk w finale + decyzje sędziego i to zrobiło robotę. 

 

Pozdrawiam


  • kornik1978, Pisarz.......ewski Piotr, Paweł R. i 3 innych osób lubią to

#2426 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisano 19 lipiec 2018 - 16:24

Przeszlismy razem eliminacje i Mistrzostwa, kazdy jakies oczekiwania czy obawy mial, zycie to zweryfikowalo. Czas otworzyc nowy rozdzial, rusza liga, niedlugo kolejne mecze o stawke.

Slowem...nowe sie rozpoczyna, stare mozemy zostawic za soba. Troche emocji bylo, niestety te dobre zostaly zezarte przez fatalna koncowke...trudno.

Wszystkim dziekuje za kibicowanie oraz dyskusje, poziom rzadko spadal na tyle nisko, zeby Moderator musial wpadac z miotla czy brzytwa 😏

Temat mozna zamknac, a w jego miejsce powolac do zycia kolejny, z bardziej adekwatnym tytulem!
  • coma lubi to

#2427 OFFLINE   chlodnica

chlodnica

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 791 postów
  • LokalizacjaPL-Opole/CH-Davos
  • Imię:Darek

Napisano 19 lipiec 2018 - 16:51

Temat mozna zamknac, a w jego miejsce powolac do zycia kolejny, z bardziej adekwatnym tytulem!

Np. KATAR 2022 ;)


  • coloumb lubi to

#2428 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisano 19 lipiec 2018 - 16:56

Na Katar22 byc moze za wczesnie, bedzie sie dzialo i wczesniej 😏 Ale o to wlasnie chodzi.
  • chlodnica lubi to

#2429 OFFLINE   grzesiekp.

grzesiekp.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 404 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Grzesiek
  • Nazwisko:P.

Napisano 20 lipiec 2018 - 07:11

Teraz czas na Ligę Narodów. ( coś dużo się zrobiło bo i siatkówka, tylko czekać aż w koszykówce będzie )....

No i rusza sezon naszej kopanej!
Znowu się zacznie! Szczególnie w 2 wątkach na L! :)
Tak naprawdę to już się zaczęło, ktoś się zerwał ze stryczka w ostatniej chwili..no ale to nie ten wątek. ..
Lubię to! Idę po popcorn....
  • coma lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych