Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Street Fishing Extreme WARSZAWA 17.09.2016 - ONLINE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Meme

Meme

    booom

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3094 postów
  • LokalizacjaWarszawa - Tarchomin
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Oświeciński

Napisano 18 wrzesień 2016 - 13:49

I parę ujęć z zakończenia :-)

Jeszcze raz dziękuje wszystkim za przybycie, za rozmowy, dzielenie się wrażeniami i kolejne udane spotkanie :)

Dziękuję również za atmosferę, pełna uśmiechu, serdeczności i szczerości, miło zamiast nicku i awataru zobaczyć was w realu !! :-)

f11_.jpg


f10_.jpg


f1_.jpg


f2_.jpg


f4_.jpg


f5_.jpg


f7_.jpg


f8_.jpg



#22 OFFLINE   biker1

biker1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1097 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Wolski - http://bikrod.pl

Napisano 18 wrzesień 2016 - 14:03

Podziękowania dla wszystkich co łowili i nie łowili dla organizatorów impreza jak zwykle super i pogoda też  :D

Podziękowania dla OM PZW za utrudnianie ( dzieci w przedszkolu są poważniejsze od Was ;) )

Tą imprezę tworzą ludzie z pasją nie związek.

 

No i do zobaczenia w Szczecinie  :D  :D


Użytkownik biker1 edytował ten post 18 wrzesień 2016 - 14:05


#23 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 18 wrzesień 2016 - 14:55

Fajnie, że PSR dba o Wisłę w Wwie. Mnie nigdy jeszcze nikt na Wiśle nie skontrolował ale Panie ... zmiany, zmiany, zmiany. I są dwie refleksje - albo rzadko chodzę nad Wisłę, albo wydarzyło się coś specjalnego. Przyjmuję, że to drugie - Mega impreza dla mega wędkarzy w Warszawie!

Impreza w Warszawie pokazała oblicze OM PZW. Mieli prawo nie skorzystać z objęcia imprezy patronatem. Mieli prawo odmówić zwolnienia nas z opłat. Mieli też prawo by nasłać PSR. Mieli też prawo do wielu innych rzeczy ... Tylko czy takie działanie ma coś wspólnego z wzmacnianiem wizerunku naszego hobby? A może o to nie chodzi? A jeśli nie o to, to o co?

Ale jeśli chodzi o - mieć prawo. My członkowie PZW mamy też prawa. Relacja jest obustronna. O tym trzeba pamiętać i korzystać z praw, które nam przysługują.

Tym razem, ze względów rodzinnych, byłem rano a później wirtualnym obserwatorem. Piękna impreza. Ślę podziękowania teamowi oraz wszystkim uczestnikom.

A...zmiany w OM PZW na pewno nadejdą .... Pytanie jak będziemy wspominać i oceniać dzieło i spadek po aktualnej ekipie. Osobiście wystawiam ocenę: pała ze współpracy, celujący z budowania podziałów.

My jedziemy dalej! Przed nami prosty cel - łączenie środowiska wędkarskiego, dobra zabawa, koloryt, pokazywanie piękna naszego hobby nie tylko wędkarzom ale też mieszkańcom miast.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

#24 OFFLINE   spinnerman

spinnerman

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4605 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 18 wrzesień 2016 - 16:37

Fajnie, że PSR dba o Wisłę w Wwie. Mnie nigdy jeszcze nikt na Wiśle nie skontrolował ale Panie ... zmiany, zmiany, zmiany. I są dwie refleksje - albo rzadko chodzę nad Wisłę, albo wydarzyło się coś specjalnego. Przyjmuję, że to drugie - Mega impreza dla mega wędkarzy w Warszawie!
Impreza w Warszawie pokazała oblicze OM PZW. Mieli prawo nie skorzystać z objęcia imprezy patronatem. Mieli prawo odmówić zwolnienia nas z opłat. Mieli też prawo by nasłać PSR. Mieli też prawo do wielu innych rzeczy ... Tylko czy takie działanie ma coś wspólnego z wzmacnianiem wizerunku naszego hobby? A może o to nie chodzi? A jeśli nie o to, to o co?
Tym razem, ze względów rodzinnych, byłem rano a później wirtualnym obserwatorem. Piękna impreza. Ślę podziękowania teamowi oraz wszystkim uczestnikom.
A...zmiany w OM PZW na pewno nadejdą .... Pytanie jak będziemy wspominać i oceniać dzieło i spadek po aktualnej ekipie. Osobiście wystawiam ocenę: pała ze współpracy, celujący z budowania podziałów.
My jedziemy dalej! Przed nami prosty cel - łączenie środowiska wędkarskiego, dobra zabawa, koloryt, pokazywanie piękna naszego hobby nie tylko wędkarzom ale też mieszkańcom miast.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro



pzw zawsze było przeciwne tego typu imprezom. Dla nich świadomy wędkarz to wróg Nr 1.
Nie ma się czym przejmować. Psy szczekają, karawana idzie dalej ;)
Super impreza. Żałuję, ze nie mogłem wpaść :(
Pozdrawiam.
  • grzesiekp., szczupły Krzysiek i Alexspin lubią to

#25 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9475 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 18 wrzesień 2016 - 16:55

..............Impreza w Warszawie pokazała oblicze OM PZW. Mieli prawo nie skorzystać z objęcia imprezy patronatem. Mieli prawo odmówić zwolnienia nas z opłat. Mieli też prawo by nasłać PSR. Mieli też prawo do wielu innych rzeczy .......................

Masakra jakaś  :angry:


Użytkownik popper edytował ten post 18 wrzesień 2016 - 16:59

  • Pisarz.......ewski Piotr i Alexspin lubią to

#26 OFFLINE   Pisarz.......ewski Piotr

Pisarz.......ewski Piotr

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2661 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 18 wrzesień 2016 - 19:15

Masakra jakaś  :angry:

Bo wędkarz to intruz bez wyobraźni , któremu wydaje się że jak płaci to może wymagać . :(

A prawda jest dokładnie odwrotna , płaci i nie powinien niczego wymagać, tylko cieszyć się tym że płaci. :D


Użytkownik pisarz edytował ten post 18 wrzesień 2016 - 19:28


#27 OFFLINE   WIL

WIL

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1489 postów
  • LokalizacjaPodlasie
  • Imię:Łukasz

Napisano 18 wrzesień 2016 - 20:45

Team Barwena!
Załączony plik  FB_IMG_1474190543702.jpg   66,62 KB   35 Ilość pobrańZałączony plik  received_1245280062178251.jpeg   123,66 KB   35 Ilość pobrańZałączony plik  received_659817787528408.jpeg   62,42 KB   33 Ilość pobrańZałączony plik  received_659817817528405.jpeg   76,62 KB   35 Ilość pobrańZałączony plik  received_659815584195295.jpeg   58,49 KB   35 Ilość pobrańZałączony plik  received_1245280055511585.jpeg   136,52 KB   36 Ilość pobrańZałączony plik  received_1075182589268841.jpeg   103,22 KB   36 Ilość pobrańZałączony plik  received_1075184309268669.jpeg   81,02 KB   36 Ilość pobrańZałączony plik  received_1075184299268670.jpeg   109,16 KB   40 Ilość pobrań

Każdy z ekipy mówi, że było super! Tak jak pisałem wyżej... Do zobaczenia za rok! :)

Użytkownik WIL edytował ten post 18 wrzesień 2016 - 20:48


#28 OFFLINE   Meme

Meme

    booom

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3094 postów
  • LokalizacjaWarszawa - Tarchomin
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Oświeciński

Napisano 19 wrzesień 2016 - 04:40

Miło widzieć w końcu Ekipe z rodzimego miasta na zawodach :) Oby częściej !!! 


  • WIL lubi to

#29 OFFLINE   karpiu08

karpiu08

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 236 postów
  • LokalizacjaKłodzko
  • Imię:Łukasz

Napisano 19 wrzesień 2016 - 06:04

to kiedy ten szczecin? 15.10 czy 22.10?

#30 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 19 wrzesień 2016 - 06:40

22.10.2016

#31 OFFLINE   sacha

sacha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1724 postów
  • LokalizacjaW-wa
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Krystosiak

Napisano 19 wrzesień 2016 - 07:29

A...zmiany w OM PZW na pewno nadejdą ....

Tego taki pewien bym nie był :unsure: . Powybierają się nawzajem ci sami i będzie jak jest.


  • w6i6e6, Frogerset i szczupły Krzysiek lubią to

#32 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 19 wrzesień 2016 - 18:49

Team Barwena!

Każdy z ekipy mówi, że było super! Tak jak pisałem wyżej... Do zobaczenia za rok! :)

 

WIL, czy mógłbyś mi udostępnić zdjęcia, które robiłeś na imprezie. Bardzo proszę w imieniu własnym i SFP. 



#33 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 19 wrzesień 2016 - 19:01

Cześć,
Jeszcze raz składam wielkie podziękowania całemu zespołowi SFP za organizację imprezy i wsparcie. Marcinowi za dzielne prowadzenie i debiut. Pewnie napisze więcej ... zanim jednak to nastąpi by nie pozostawiać w niepewności i stanie oczekiwania podaję kilka informacji.
 
STATYSTYKI
1. Największe ryby
 
Boleń - 75 cm
Brzana - 63 cm
Kleń - 47 cm
Okoń - 30 cm
Szczupak - 51 cm
Wzdręga - 28 cm
 
2. Ryb na kartach startowych (przypominam, że umieszczamy TYLKO 2 największe z danego gatunku) - 71!
3. Liczba wykonanych zadań specjalnych - 82 zadania
 
KLASYFIKACJA
1 miejsce - Robert Waszczyszyn - 104 pkt
2 miejsce - Oleksandr Romanchuk - 98 pkt
3 miejsce - Wojciech Kościelski - 65 pkt
 
PEŁNA KLASYFIKACJA - http://tinyurl.com/jrokgq7
 

f8_.jpg



#34 OFFLINE   Bandit

Bandit

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 360 postów
  • LokalizacjaLegionowo
  • Imię:Marcin

Napisano 19 wrzesień 2016 - 19:21

Właśnie dotarłem. Szybki prysznic i jeszcze godzina snu przede mną przed pracą :) ​ Miło było Was wszystkich spotkać! Jestem bogatszy o nowe doświadczenia i znajomości. Marcin - dziękuję za towarzystwo, pomoc i nawigowanie! Aleks i Antoni - za poszerzenie horyzontów: gdybym tego nie widział na własne oczy, trudno byłoby mi uwierzyć, że na "takie nic" można złowić "takie coś" :) Paweł -dzięki za opowieści o okoniach i szczupakach, które kiedyś chciałbym bardzo odwiedzić! To cóż, że ze Szwecji! ;) Remkowi i wszystkim organizatorom, za pomoc, pomysł i za to, że się Wam chce! Wszystkim "streetfishingowcom" za uśmiech i życzliwość na każdym kroku! :D Dobranoc! -_-

Cała przyjemnosc po mojej stronie. Takie towarzystwo na rybach zawsze w cenie. Ciesze sie ze pmoglem chociaz woda domowa to dla mnie tez jeszcze nieznana :)

#35 OFFLINE   bonah009

bonah009

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 108 postów
  • Lokalizacjazach-pom.

Napisano 19 wrzesień 2016 - 19:43



Zapraszam tez na kolejne spotkania:

- 14-16 października Garage Sale 2 (Nadarzyn k/Warszawy) http://jerkbait.pl/t...ol-2/?p=1970011

- 22 października finał SFP w Szczecinie

Pozdrawiam[/quote]
To Szczecin nie jest 15 października? ??

#36 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 19 wrzesień 2016 - 19:51

Nie - zmieniliśmy na 22.10. Będzie o tym oficjalna informacja. Niestety z pewnych względów musieliśmy przesunąć o tydzień.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
  • Friko i biker1 lubią to

#37 OFFLINE   bonah009

bonah009

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 108 postów
  • Lokalizacjazach-pom.

Napisano 19 wrzesień 2016 - 21:51

Szkoda że dopiero będzie oficjalna informacja, jak grafik w pracy już zaplanowany, ale cóż będę robił wszystko żeby być.

#38 OFFLINE   Adam L.

Adam L.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 652 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza
  • Imię:Adam
  • Nazwisko:Lorenc

Napisano 19 wrzesień 2016 - 22:50

W Warszawie było super! Przyjechałem mimo wysokiej gorączki i nie żałuje, z każdą godziną czułem się wewnętrznie coraz gorzej jednak atmosfera zawodów dodawała mi sił by łowić do samego końca.
Podziękowania jak zwykle dla organizatorów za kolejną udaną impreze
Do zobaczenia w Szczecinie

PS mój kleń 47 był jednak jaziem 46 cm głupio się przyznawać ale się pomyliłem co do gatunku a po przyjrzeniu sie na focie bez gadania bylo 46 cm nie 47.
  • coma i biker1 lubią to

#39 OFFLINE   dzepetto

dzepetto

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 248 postów
  • LokalizacjaŁężyca

Napisano 20 wrzesień 2016 - 18:18

Ach... W Poznaniu nie zaciety bolen i było 7 a nie 2 miejsce. A tutaj zabrakło 1 punkcika do podium :) 3 milimetry dłuższy klenik i by było... W Szczecinie sobie odbije :) Dzieki za kolejną fantastyczną imprezę :)

#40 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 03 październik 2016 - 18:53

Uwaga, uwaga! 

Będziemy wprowadzać zmiany w klasyfikacji po Warszawie. Uznaliśmy dwie reklamacje. Ogłoszenie w tym tygodniu.

Przy okazji przyznamy dodatkową nagrodę za 21 miejsce :) O szczegółach za kilka chwil.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych