Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

składka wędkarska na 2017


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Pickerel

Pickerel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1180 postów
  • Imię:Wojtek

Napisano 11 październik 2016 - 22:33

A to czasem nie chodziło o Plock z tym dostępem do morza;-)

#22 OFFLINE   w6i6e6

w6i6e6

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 360 postów
  • Lokalizacjawarszawa
  • Imię:Wiesław
  • Nazwisko:http://polamanie-kija.blogspot.com/

Napisano 02 listopad 2016 - 10:19

Temat składki to temat zastępczy a w tle puszcza się nową ordynację wyborczą, która praktycznie wyklucza możliwość wyboru do władz PZW osób spoza obecnego układu. 

Jak dla mnie PZW = PZPR tylko kiedy przyjdzie czas na to by wynieść sztandar?


  • tondromski i konopaa lubią to

#23 OFFLINE   pezet

pezet

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1383 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Piotr

Napisano 01 grudzień 2016 - 12:37

Temat składki to temat zastępczy a w tle puszcza się nową ordynację wyborczą, która praktycznie wyklucza możliwość wyboru do władz PZW osób spoza obecnego układu. 

Jak dla mnie PZW = PZPR tylko kiedy przyjdzie czas na to by wynieść sztandar?

 

No bo tak jest.

Klasyczna przybudówka PZPR.

Koronnym dowodem jest ćwierć wieku (aż do 2013!!!) kierowanie związkiem przez takiego parszywego szmaciarza jak

http://katalog.bip.i...&osobaId=12266

- dyrektora służby polityczno-wychowawczej najpodlejszej organizacji - WSW - następcy IW, czyli sowieckiego Smiersz-a.

Już bardziej podłego stanowiska nie było - nawet w PRL.

AHA - BYŁO! PREZESA PZW!

 

PZPR jednak zostało zlikwidowane, a towarzysze z WSI okopali się w PZW, rąbiąc sporą kasę od nawet miliona członów - dożywotnio! Bo przecież te sowieckie gnidy z urzędu zostają później "Członami honorowymi".

 

Dopóki to gówno nazywane prześmiewczo "polskim związkiem wędkarskim" będzie istniało, dopóty ŻADNE zmiany nie nastąpią.

Z roku na rok będzie tylko GORZEJ.



#24 OFFLINE   Alaryk

Alaryk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 880 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Jarek

Napisano 16 grudzień 2016 - 18:42

No bo tak jest.

Klasyczna przybudówka PZPR.

Koronnym dowodem jest ćwierć wieku (aż do 2013!!!) kierowanie związkiem przez takiego parszywego szmaciarza jak

http://katalog.bip.i...&osobaId=12266

- dyrektora służby polityczno-wychowawczej najpodlejszej organizacji - WSW - następcy IW, czyli sowieckiego Smiersz-a.

Już bardziej podłego stanowiska nie było - nawet w PRL.

AHA - BYŁO! PREZESA PZW!

 

PZPR jednak zostało zlikwidowane, a towarzysze z WSI okopali się w PZW, rąbiąc sporą kasę od nawet miliona członów - dożywotnio! Bo przecież te sowieckie gnidy z urzędu zostają później "Członami honorowymi".

 

Dopóki to gówno nazywane prześmiewczo "polskim związkiem wędkarskim" będzie istniało, dopóty ŻADNE zmiany nie nastąpią.

Z roku na rok będzie tylko GORZEJ.

Nawet nie wiedziałem, że tak jest. Szok :wacko:



#25 OFFLINE   Jano

Jano

    mode raptor

  • Moderatorzy
  • 3206 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 16 grudzień 2016 - 18:46

No bo tak jest.

Klasyczna przybudówka PZPR.

Koronnym dowodem jest ćwierć wieku (aż do 2013!!!) kierowanie związkiem przez takiego parszywego szmaciarza jak

http://katalog.bip.i...&osobaId=12266

- dyrektora służby polityczno-wychowawczej najpodlejszej organizacji - WSW - następcy IW, czyli sowieckiego Smiersz-a.

Już bardziej podłego stanowiska nie było - nawet w PRL.

AHA - BYŁO! PREZESA PZW!

 

PZPR jednak zostało zlikwidowane, a towarzysze z WSI okopali się w PZW, rąbiąc sporą kasę od nawet miliona członów - dożywotnio! Bo przecież te sowieckie gnidy z urzędu zostają później "Członami honorowymi".

 

Dopóki to gówno nazywane prześmiewczo "polskim związkiem wędkarskim" będzie istniało, dopóty ŻADNE zmiany nie nastąpią.

Z roku na rok będzie tylko GORZEJ.

...dopóki kupą mości Panowie, nie ruszymy dupy!



#26 OFFLINE   nalewator

nalewator

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 436 postów
  • LokalizacjaGóry Sowie

Napisano 26 grudzień 2016 - 21:57

Ktoś wie jak wyglądają porozumienia PZW Opole na 2017r.? na stronie .Pzw Opole nic nie znalazłem.



#27 Guest_zzz_*

Guest_zzz_*
  • Guests

Napisano 14 luty 2017 - 14:56

Witam jestem z okręgu Bydgoskiego zobaczcie porozumienie dla "szlachty",opłatę nr 4.Ogółem koszt nizinne to 276 zł w tym 3 zł na żecz macierzystego koła w NnN.+piękny informator niewiadomo po co komu w 21 wieku strata cudzych pieniędzy!!! A zarybienia to ?Fochowcy z PZW twierdzą że trzeba umieć łowić i tyle sami najlepsi. Mamy też odcinek Not Kill na Brdzie odcinek gurski,gdy postanowiłem zadzwonić i zapytać odkąd dokąd to pierwsze pytanie z drugiej strony a co to jest 👍.Brawo zarząd !!! [attachment=387791:IMG_5021.PNG][attachment=387792:IMG_5023.PNG][attachment=387793:IMG_5022.PNG][attachment=387793:IMG_5022.PNG]

Użytkownik zzz edytował ten post 14 luty 2017 - 14:58


#28 OFFLINE   Hesher

Hesher

    Ekspert

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPipPip
  • 6190 postów
  • LokalizacjaPułtusk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Prażmowski

Napisano 14 luty 2017 - 15:09

+piękny informator niewiadomo po co komu w 21 wieku strata cudzych pieniędzy!!!

Spoko, widzę po okładce, że to Dragon sponsoruje.

ALBO

Informator jest opłacany ze składek członków, a Dragon płaci PZW za reklamę :lol: :lol: :lol: . W takim układzie każdy wygrywa, no prawie każdy  :ph34r: 



#29 OFFLINE   Bander

Bander

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1000 postów
  • LokalizacjaGliwice
  • Imię:Radek

Napisano 14 luty 2017 - 16:06

Witam jestem z okręgu Bydgoskiego zobaczcie porozumienie dla "szlachty",opłatę nr 4.Ogółem koszt nizinne to 276 zł w tym 3 zł na żecz macierzystego koła w NnN.+piękny informator niewiadomo po co komu w 21 wieku strata cudzych pieniędzy!!! A zarybienia to ?Fochowcy z PZW twierdzą że trzeba umieć łowić i tyle sami najlepsi. Mamy też odcinek Not Kill na Brdzie odcinek gurski,gdy postanowiłem zadzwonić i zapytać odkąd dokąd to pierwsze pytanie z drugiej strony a co to jest .Brawo zarząd !!! attachicon.gifIMG_5021.PNGattachicon.gifIMG_5023.PNGattachicon.gifIMG_5022.PNGattachicon.gifIMG_5022.PNG

 

 

Litości... wierze, że jesteś wzburzony, ale na drugi raz sięgnij po słownik ortograficzny zanim klikniesz "wyślij"....



#30 OFFLINE   pezet

pezet

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1383 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Piotr

Napisano 14 luty 2017 - 16:44

Nie trzeba sięgać po słownik. Przeglądarka sama KRZYCZY!



#31 Guest_zzz_*

Guest_zzz_*
  • Guests

Napisano 17 luty 2017 - 13:40

Witam racja nie sprawdźiłem tekstu.Nie jestem wzburzony bo mam gdzieś nie całe 300 zł.Chodzi mi o to kiedy instytucje w kraju zrozumią ze (ludzie nie są dla nich,tylko oni dla ludzi )
(Sama krzyczy) Jeżeli przebywasz w kraju.Ja używam Google Norway i niestety chwilka nieuwagi,i jest to co jest "SORKI"

#32 OFFLINE   Catrol

Catrol

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 602 postów
  • LokalizacjaJanów / Mińsk Maz.
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Jot.

Napisano 05 marzec 2017 - 21:04

...Cóż, nie zostaje nic innego jak wyjść na ulice z manifestacją. Dzisiaj to jest w modzie...a jeśli jakieś formacji politycznej zależy na zdobyciu ewentualnych przyszłych wyborców niech się zainteresuje obecnością wędkarzy na ulicy :D

 

Narzekać można w nieskończoność...podnieść dupę i spróbować coś zrobić...






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych