Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Street Fishing Extreme 2016 - SZCZECIN (22.10.2016)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
203 odpowiedzi w tym temacie

#161 OFFLINE   Meme

Meme

    booom

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3094 postów
  • LokalizacjaWarszawa - Tarchomin
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Oświeciński

Napisano 23 październik 2016 - 01:39

b81.jpg


Pierwsza Szczecińska "trójka" Gratulacje !!

b82.jpg


b83.jpg


b84.jpg


Ale to nie koniec, jest jescze Grand Prix !! 


b85.jpg


b86.jpg


b87.jpg


b88.jpg


b89.jpg


b90.jpg


  • rav_id lubi to

#162 OFFLINE   Meme

Meme

    booom

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3094 postów
  • LokalizacjaWarszawa - Tarchomin
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Oświeciński

Napisano 23 październik 2016 - 01:43

b91.jpg

 

Radość z pierwszego miejsca !!!!! nie do opsiania ;-)

 


b92.jpg


b93.jpg


b94.jpg


b95.jpg


b96.jpg


b97.jpg


b98.jpg


b99.jpg


b100.jpg


b101.jpg


b102.jpg


b103.jpg


b104.jpg


b105.jpg


b106.jpg

 

A na koniec, zdjęcie które świetnie oddaje klimat SFP - to nie zwykłe zawody to spotkanie w doborowym i koleżeńskim towarzystwie !!!!!!

 


b107.jpg



#163 OFFLINE   Rafał1

Rafał1

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 48 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp.
  • Imię:Rafał

Napisano 23 październik 2016 - 08:33

Jak zwykle atmosfera była super, team Bydgoszcz nie może się już doczekać kolejnego cyklu GP Street Fishing 2017 :)
Dzięki wszystkim za rywalizację i wspólne chwile nad wodą, oby w przyszłym roku było nas jeszcze więcej!
Na podsumowanie zdjęcie zwycięskiej ryby Marcina :)



Oraz team Gorzów (jednoosobowy)! :)
  • Frogerset lubi to

#164 OFFLINE   proraf

proraf

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 346 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:預言者

Napisano 23 październik 2016 - 09:14

Oraz team Gorzów (jednoosobowy)! :)


No bez przesady, byłem tam, a jeśli Ty byłeś to było nas dwoje
  • Rafał1 lubi to

#165 OFFLINE   Bruzda

Bruzda

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 29 postów
  • Lokalizacjalubuskie

Napisano 23 październik 2016 - 12:13

Było ekstremalnie na 102, i te portowe klimaty, ehhh :) Dzięki kolegom po kiju! Remek i Współtwórcy - szacun za SFP :)

Załączone pliki



#166 OFFLINE   peryskop

peryskop

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 125 postów
  • LokalizacjaTU i tam ale raczej tam
  • Imię:Piotr

Napisano 23 październik 2016 - 19:30

Czy są podane gdzieś wyniki zawodów (punktacja jakie rybki padły ??)



#167 OFFLINE   granvorka

granvorka

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 424 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 23 październik 2016 - 19:35

Wiadomo, że nie ryby były najważniejsze w tej imprezie, ale też jestem bardzo ciekawy jak zawodnicy z całej Polski wypadli na naszej szczecińskiej Odrze :)
Ja dopiero dziś mogłem odwiedzić bulwary, łowiłem między 8 a 11 - jednego nadającego się na zawody złowiłem (52cm) :)



#168 OFFLINE   daniel1749

daniel1749

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów
  • Lokalizacjaszczecin
  • Imię:daniel
  • Nazwisko:ludzkowski

Napisano 24 październik 2016 - 15:32

Oczywiście ze wiocha z wawy pozdrawiam strażnik ze Szczecina

#169 OFFLINE   Marcin1

Marcin1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 267 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Dudziński

Napisano 24 październik 2016 - 17:58

http://tinyurl.com/jrokgq7

#170 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 24 październik 2016 - 19:03

 
 
W sobotę odbyły się ostatnie zawody z serii Street Fishing Extreme 2016. Tym razem odwiedziliśmy Szczecin. W sumie niezwykłe miasto. Gdyby rok temu ktoś powiedział mi, że na zawody zarejestruje się ponad 100 osób to pewnie potraktowałbym to jako żart ale … właśnie tak się stało. Cieszymy się, że rośnie siła polskiego street fishingu, a imprezy cieszą się regularną i coraz większą popularnością. Rzeczywiście mamy, jako Polacy, czym się pochwalić. Rok temu zaczynaliśmy mówić o streecie a teraz mamy swoją serię zawodów, organizujemy 24h wydarzenia, bijemy frekwencją niejedne europejskie rywalizacje. Jednak niekoniecznie same liczby i rywalizacja są najważniejsze. Przy okazji naszych wydarzeń wpływamy pozytywnie na środowisko (zarybianie, czyszczenie terenu, utworzony odcinek „no kill”), ale też zaczynamy edukować - pokaz pierwszej pomocy przez szczeciński WOPR.
 
Szczecin z jednej strony był bardzo łatwym przedsięwzięciem organizacyjnym ponieważ uzyskaliśmy OGROMNE wsparcie od PZW o/Szczecin w tym Kapitanat Sportowy, chłopaków z SSR oraz szczecińskiego WOPR dzięki uprzejmości Rescue-Planet.  Jeszcze raz dziękujemy. Naszą współpracę oceniam na szóstkę. Można współpracować z obustronną korzyścią? Można!
 
Z drugiej strony Szczecin dał nam, jako zespołowi, nie lada wycisk - setki kilometrów podróży, tragiczna wręcz pogoda (na szczęście podczas wręczenia nagród było łaskawiej), no i trochę problemów technicznych z energią … choć powinno być inaczej bo dołączył do nas Team Red Bull Wings dodając nam skrzydeł. Niestety na początku agregat prądotwórczy nie chciał pracować co zakończyło się wymianą urządzenia, natomiast obecność Red Bull’a była BARDZO pozytywna. 
 
Dziękujemy bardzo naszym Partnerom, którzy uświetnili nasze wydarzenie w Szczecinie - Konger, Złoty Karaś oraz Świat Przynęt. Dziękujemy Patronom medialnym - Wędkarski Świat oraz Rybomania. Podziękowania dla Sztuki Łowienia.
 
Trochę statystyk ze Szczecina. Łowiliśmy … głównie sandacze, sandaczyki (niewymiarowych padło bardzo dużo), szczupak (słownie jeden wymiarowy i to … jaki!):
- punktowanych ryb (wpisujemy tylko dwie największe) - 53
- liczba wykonanych zadań specjalnych - 76 (3 różne zadania)
- największa ryba zawodów - szczupak 87cm
- największe ryby - sandacz 61cm, okoń 32 cm, szczupak 87cm
 
A teraz klasyfikacja i ogromne brawa dla zwycięzców. Marcin złowił świetną rybę … prawdopodobnie największą (ale to sprawdzę) w całej rywalizacji SFP-2016 - szczupaka 87cm i to w „warunkach" miejskich.
 
I. miejsce (97pkt) - Marcin Żaba
II. miejsce (91pkt) - Sławek Kośka
III. miejsce (82pkt) - Jakub Szemraj
 
Tym razem zadaliśmy pytanie z RAPR, które nie ukrywamy przysporzyło naszym uczestnikom niemałych problemów. Brzmiało ono "Pytanie od PZW i SSR - wędkarz łowiący metodą spinningową zobowiązany jest do zachowania minimum odstępów od innych - ile metrów łowiąc z brzegu?" Prawidłowa odpowiedź to 25 m. Ponadto w trzecim zadaniu (zbierz worek śmieci i wymień na punkty) otrzymaliśmy aż 40 worków ze śmieciami. Dziękujemy i gratulujemy!
 
Szczegółowe wyniki ze Szczecina: http://tinyurl.com/jrokgq7
 
Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za bardzo dobrą zabawę, że jesteście z nami. Niektórzy z Was przebyli setki kilometrów by do nas dotrzeć i … połowić te 6h. To duże wyzwanie. Wasza obecność bardzo motywuje do tego by temat kontynuować.
 
Ślę podziękowania dla całego zespołu realizującego wydarzenie w Szczecinie: Bartek, Patryk (kapitanat sportowy), Artur  (kapitanat sportowy), Jowita, Michał, Marcin, Marcin, Kamil. Włożyliście kawał pracy w przygotowanie i realizację. Dziękuję za wsparcie i pomoc na każdym etapie!


#171 OFFLINE   biker1

biker1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1097 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Wolski - http://bikrod.pl

Napisano 24 październik 2016 - 19:06

:D :D :D  i trafiło mi się 11miejsce w GP


  • remek, proraf i jedin lubią to

#172 OFFLINE   ASAPfishing

ASAPfishing

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 612 postów
  • Lokalizacja.
  • Imię:Asap
  • Nazwisko:Asap

Napisano 24 październik 2016 - 19:09

jak nic pozostaje zapytać... KIEDY TERMINY SFP2017? im szybciej je poznamy tym lepiej :) a im szybciej poznają je nasze rodziny tym lepiej^2.


Użytkownik RulleZ edytował ten post 24 październik 2016 - 19:13

  • remek, jedin i biker1 lubią to

#173 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 24 październik 2016 - 19:14

jak nic pozostaje zapytać... KIEDY TERMINY SFP2017? im szybciej je poznamy tym lepiej :)

 

Dziękuję za takie pytanie. Na razie podsumujemy 2016. Chwilę odpoczniemy. Pomyślimy. A tymczasem będę prosił Was o przysługę ... za chwilę wyjdzie do Was ankieta byście ocenili Street Fishing Extreme 2016 i dali nam swoje uwagi - co byście chcieli w kolejnym roku. Jesteśmy głodni Waszych spostrzeżeń. Po prostu chcemy być lepsi .... jeszcze lepsi .... :)



#174 OFFLINE   biker1

biker1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1097 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Wolski - http://bikrod.pl

Napisano 24 październik 2016 - 19:20

Dziękuję za takie pytanie. Na razie podsumujemy 2016. Chwilę odpoczniemy. Pomyślimy. A tymczasem będę prosił Was o przysługę ... za chwilę wyjdzie do Was ankieta byście ocenili Street Fishing Extreme 2016 i dali nam swoje uwagi - co byście chcieli w kolejnym roku. Jesteśmy głodni Waszych spostrzeżeń. Po prostu chcemy być lepsi .... jeszcze lepsi .... :)

przy najmniej dwóch edycji 24h to extreme.

Duże podziękowania dla całej ekipi SFE 2016 i uczestników, bez was by tego nie było :D


  • tomasxt, MarcinZet i Vita lubią to

#175 OFFLINE   bonah009

bonah009

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 108 postów
  • Lokalizacjazach-pom.

Napisano 24 październik 2016 - 22:26

Szkoda tylko, że na takie imprezy przychodzą osoby którym zależy tylko na nagrodzie: chodzi mi o panów (celowo z małej litery) którzy łowili na składzie opału, chowali identyfikatory pod kurtkami, żeby nikt z przeciwnej strony nie wiedział że biorą udział w imprezie, nie wypuszczając ryb. A przecież zasady były jasne dla Wszystkich,jak się później dowiedziałem to się jeszcze na podium załapał. Szkoda że psują taką świetną imprezę swoim zachowaniem.
Dzięki wielkie dla organizatorów za takie przedsięwzięcie, czekam z niecierpliwością na następne.

#176 OFFLINE   infernovip

infernovip

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 70 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 25 październik 2016 - 02:28

No to ja tu czegoś nie rozumiem...

widzę, że to nie pierwszy głos zwracający uwagę na ten problem...

Czy informacje o takich osobach nie doszły do organizatorów?

Już pominę osobiste odczucia na temat takich zachowań, odniosę się do samego regulaminu, gdzie wyraźnie napisane jest C&R.

No to jeśli ktoś łamie regulamin powinien być wykluczony z zawodów. BA! wykluczenie powinno dotyczyć każdych następnych imprez.

Nie mówię tu o upublicznieniu zdjęć/danych takich osób na forum. Niech tylko organizatorzy mają taką wiedzę i zastosują następnym razem 'Filtr' podczas zapisów.

Dodatkowo może by tak rozważyć wprowadzenie obowiązkowego udokumentowania wypuszczenia ryby. Wiem, że to dodatkowa upierdliwość jednak jeśli ludzie dają rade selfie sobie zrobić to kliknąć opcje nagrywania i pokazać wypuszczenie nawet w najgorszej jakości nagrania, nie będzie problemem.

 

W tym roku mnie nie było. Jednak za rok może się uda. Wtedy jeśli będę światkiem takich sytuacji to nie popuszczę.


  • Del Toro i Marcin1 lubią to

#177 OFFLINE   Pawgas

Pawgas

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 782 postów
  • LokalizacjaBerlin/Szczecin
  • Imię:Paweł

Napisano 25 październik 2016 - 05:14

Remek był poinformowany. Może mu z głowy wylecialo bo miał sporo do roboty. Jak tak o tym myślę to zeszłoroczne wyniki należy pewnie też podzielić na dwa.
  • supersobi lubi to

#178 OFFLINE   Graghowski

Graghowski

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 106 postów
  • Imię:Piotr

Napisano 25 październik 2016 - 05:53

Oj widzę że mam czego żałować ;) Niestety obowiązki wzięły górę nad zawodami. Oby w nastepnym roku się udało. Gratuluje imprezy, i żałuję tylko że cwaniaków nie udało się złapać i postawić przed forum zawodów, na pewno nie byliby już tacy cwani.


Pozdrawiam.


  • supersobi lubi to

#179 OFFLINE   KLANAD

KLANAD

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 467 postów
  • LokalizacjaTORUŃ
  • Imię:Tomek
  • Nazwisko:Krysiński

Napisano 25 październik 2016 - 08:53

Szkoda tylko, że na takie imprezy przychodzą osoby którym zależy tylko na nagrodzie: chodzi mi o panów (celowo z małej litery) którzy łowili na składzie opału, chowali identyfikatory pod kurtkami, żeby nikt z przeciwnej strony nie wiedział że biorą udział w imprezie, nie wypuszczając ryb. A przecież zasady były jasne dla Wszystkich,jak się później dowiedziałem to się jeszcze na podium załapał. Szkoda że psują taką świetną imprezę swoim zachowaniem.
Dzięki wielkie dla organizatorów za takie przedsięwzięcie, czekam z niecierpliwością na następne.

made in Poland --- masakra



#180 OFFLINE   biker1

biker1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1097 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Wolski - http://bikrod.pl

Napisano 25 październik 2016 - 09:30

Cwaniaki to mało powiedziane :huh: cóż powiedzieć niech ich .................... strzeli, sami sobie dopiszą co trzeba






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych