Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Plecionki z Chin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1250 odpowiedzi w tym temacie

#501 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4887 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 20 grudzień 2016 - 19:32

Naturalnie taniocha odkryta gdzieś na antypodach może być ozdobą publicznie prezentowanego wizerunku, albo nawet życiowym drogowskazem. Wyrażam zgodę..

Z chińskich plecionek pierwszy był ze dwadzieścia lat temu Corastrong, później bodaj Dragon, a dość niedawno Jaxon - przypadkowy prezent na urodziny. 

No cóż.. Będę nadal przepłacał .. :) 


  • Jar1808 lubi to

#502 OFFLINE   Szymon82

Szymon82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1571 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Szymon

Napisano 20 grudzień 2016 - 19:37

 

Ja to widzę tak : Starszy pan po 60tce, kamienica, kot,fajka, wykształcenie wyższe, stary sweter, bezrobotny, pieniądze ze spadku po ciotce(hrabinie) ryb nie łowi siedzi jedynie na wielu forach, o różnej tematyce, nie mając o niczym pojęcia

 

 

Chyba już gorzej trafić nie mogłeś ;) Z tego co wiem zresztą Sławek ma psa :D



#503 OFFLINE   raist

raist

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 68 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 21 grudzień 2016 - 00:04

Naturalnie taniocha odkryta gdzieś na antypodach może być ozdobą publicznie prezentowanego wizerunku, albo nawet życiowym drogowskazem. Wyrażam zgodę..
Z chińskich plecionek pierwszy był ze dwadzieścia lat temu Corastrong, później bodaj Dragon, a dość niedawno Jaxon - przypadkowy prezent na urodziny.
No cóż.. Będę nadal przepłacał .. :)


Kiedys niemieckie samochody byly wyznacznikiem wysokiej jakosci a potem pokazal sie Koreanczyk i dal gwarancje na auto 7lat. Teraz niemieckie samochody sa jakosciowo bardziej zblizone do popularnych francuskich czy wloskich a mimo to cena je przewyzszaja. Tylko teraz kupujac niemiecki samochod w segmencie powiedzmy c przeplacajac za to auto raczej naraza sie jego kupiec na smiesznosc a nie na szacunek😉 swiat sie zmienia, wyznacznik jakosci tez sie przenosi w inne regiony a Ci ktorzy tego nie dostrzegaja lub nie chca dostrzec wcale nie uchodza za tych madrych tylko raczej za tych... niereformowalnych 😀
Pozdrawiam serdecznie
  • Hesher, Luckyguliver i eRKa lubią to

#504 OFFLINE   etherni

etherni

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1832 postów
  • LokalizacjaWschód
  • Imię:Sławek

Napisano 21 grudzień 2016 - 00:31

A co ma plecionka do wizerunku publicznego? Ja zawsze myślałem że to do łowienia służy. Ewentualnie można z resztki przewijke do muchy zrobić.
Ale może się mylę, i sprzęt ma być lekarstwem na kryzys wieku średniego, kompleksy i inne dolegliwości emocjonalne.
  • Alexspin lubi to

#505 OFFLINE   cristovo

cristovo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1497 postów

Napisano 21 grudzień 2016 - 00:35

http://abyzarobić.pl...rawo-kopernika/

 

itp., itd.......


Użytkownik cristovo edytował ten post 21 grudzień 2016 - 00:39

  • Hesher, malinabar i Jar1808 lubią to

#506 OFFLINE   Alexspin

Alexspin

    No comment - subjective opinion only

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3695 postów
  • LokalizacjaŁódź (łowiska O/Sieradz, O/Piotrków).
  • Imię:Aleksander
  • Nazwisko:senatorskie

Napisano 21 grudzień 2016 - 05:43



(...)A herb ladny. Mnie sie podobaja takze takie, jak ten Alexspina, chyba siega czasow jeszcze dawniejszych, jest surowy i w tej surowosci mocno rycerski



Akurat herb @Alexspina jest jeszcze starszy niż średniowiecze, i wywodzi się z symboli Scytyjskich lub Sarmackich. Przynajmniej tak z mojej edukacji w tej dziedzinie wynika. (...)

Gwoli wyjaśnienia Ogończyk to jest mój herb rodowy... :)


Użytkownik Alexspin edytował ten post 21 grudzień 2016 - 05:44


#507 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4887 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 21 grudzień 2016 - 06:20

Taniocha - etherni , taniocha. Symbole taniochy są różne.

 

Pudło raist. Wprost obrzydliwa technologiczna supremacja zachodu zdaje się nie mieć końca. Nawet chcący być na topie obywatele dalekiego wschodu masowo prostują sobie oczy, a człowieki z drugiej strony jakoś uparcie nie zamierzają mieć skośnych. 

Kultowy Huawei zaprojektowano w UK, kolej wysokich prędkości w D ..

 

Prosta produkcja zachwycających wtórników wędrująca tu i tam , przy użyciu taniej siły roboczej. Agresywnych amatorów w ciul.. :)



#508 OFFLINE   raist

raist

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 68 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 21 grudzień 2016 - 07:52

Taniocha - etherni , taniocha. Symbole taniochy są różne.

Pudło raist. Wprost obrzydliwa technologiczna supremacja zachodu zdaje się nie mieć końca. Nawet chcący być na topie obywatele dalekiego wschodu masowo prostują sobie oczy, a człowieki z drugiej strony jakoś uparcie nie zamierzają mieć skośnych.
Kultowy Huawei zaprojektowano w UK, kolej wysokich prędkości w D ..

Prosta produkcja zachwycających wtórników wędrująca tu i tam , przy użyciu taniej siły roboczej. Agresywnych amatorów w ciul.. :)

Czyzby pudlo? Na mojej plecionce z Chin mam informacje ze wlokno z ktorego ja wykonano pochodzi z Japonii.
500m Fishing Line Fiber From Japan 8 STRANDS Colorful braided fishing line multifilament fishing line 15 20 30 40 50 60 80LB
http://s.aliexpress.com/6bmMbIj2
(from AliExpress Android)

Użytkownik raist edytował ten post 21 grudzień 2016 - 07:54


#509 OFFLINE   etherni

etherni

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1832 postów
  • LokalizacjaWschód
  • Imię:Sławek

Napisano 21 grudzień 2016 - 08:47

Germanie i Wandalowie też uczyli się łaciny, kopiowali ozdoby i zwyczaje Imperium Romanum. Każda supermacja kiedyś się kończy, a upadek kultury zachodniej właśnie obserwujemy.
Oczy mogą sobie prostować do woli, i tak za 200 lat mówiący po polsku azjaci będą graniczyć z Emiratem Frankfurtu.

"Przybył Li do kraju Lecha, i dał mu sajgonkę. A że dobre to było, to Lech dał mu schabowe. I zamieszkali razem w kraju nad Wisłą ;)"
  • strary, malinabar i eRKa lubią to

#510 OFFLINE   Lepton

Lepton

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 820 postów
  • Imię:Andrzej

Napisano 21 grudzień 2016 - 09:17

Ale się narobiło.

Sławek dalej pływa, nikomu nie udaje się go  "zatopić". Marne to jednak zwycięstwo.

Adwersarze,wyjdźcie proszę poza aktualnie zalecany przez władze program lektur tj. 

Program TV.



#511 OFFLINE   Gofer2005

Gofer2005

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 961 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Łukasz

Napisano 21 grudzień 2016 - 09:35

Chyba już gorzej trafić nie mogłeś ;) Z tego co wiem zresztą Sławek ma psa :D


I ten pies tak z nim wytrzymuje? Pewnie czeka na chwilę nieuwagi żeby zwiać :P
  • eRKa i Alexspin lubią to

#512 OFFLINE   przemo_w

przemo_w

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2263 postów
  • Imię:Przemek

Napisano 21 grudzień 2016 - 10:22


To temat o Sławku i jego psie? Bo już się pogubiłem.
@SOB napisze jeden post z rana a Wy się cały dzień nakręcacie. Ma to jakiś cel?
  • popper lubi to

#513 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 21 grudzień 2016 - 14:55

Bo jakby nie było SOB od dupy strony to BOS . :)

#514 OFFLINE   Paavo

Paavo

    Casting Illuminati

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1616 postów
  • LokalizacjaKanta-Hämee - Southern Finland
  • Imię:Paweł

Napisano 21 grudzień 2016 - 15:17

Pan Sławek ''pływa'',bo jest poniekąd niezatapialny,tak jak te kawałeczki styropianu,brutalnie wyrzucone do rzeki...z wiekiem obłażą szlamem,obrosną nieznaną formą życia i tak wegetują gdzieś przylkejone do tego co tam wystaje na środku rzeki...dostać się do nich ciężko...niby nic nie szkodzą,jednak wkur... widokiem,burząc naturalny sposób postrzegania owego krajobrazu.

 

Wątek zrobił się słabiutki,bo wielki zegarmistrz dostał klucz i nakręca...a cała reszta mu w tym nieświadomie pomaga...



#515 OFFLINE   Robert Crocker

Robert Crocker

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1962 postów
  • LokalizacjaNYC
  • Imię:Bobby
  • Nazwisko:Crocker

Napisano 21 grudzień 2016 - 17:34

no i czasami jeszcze mewy go obsrają ...


  • Alexspin lubi to

#516 OFFLINE   Paavo

Paavo

    Casting Illuminati

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1616 postów
  • LokalizacjaKanta-Hämee - Southern Finland
  • Imię:Paweł

Napisano 21 grudzień 2016 - 17:48

Kiedys niemieckie samochody byly wyznacznikiem wysokiej jakosci a potem pokazal sie Koreanczyk i dal gwarancje na auto 7lat. Teraz niemieckie samochody sa jakosciowo bardziej zblizone do popularnych francuskich czy wloskich a mimo to cena je przewyzszaja. Tylko teraz kupujac niemiecki samochod w segmencie powiedzmy c przeplacajac za to auto raczej naraza sie jego kupiec na smiesznosc a nie na szacunek swiat sie zmienia, wyznacznik jakosci tez sie przenosi w inne regiony a Ci ktorzy tego nie dostrzegaja lub nie chca dostrzec wcale nie uchodza za tych madrych tylko raczej za tych... niereformowalnych
Pozdrawiam serdecznie

Tutaj w kwesti motoryzacji kompletnie się nie zgodzę,lubię niemieckie samochody...nawet bardzo,pozatym aby być w miarę wiarygodnym,to pracuję w ''fachu'' bezpośrednio zwiazanym z tym zagadnieniem i azjatyckie samochody (pomijając niektóre japońskie modele),są fajne...a dlaczego...bo są tańsze i na tym się kończą ich zalety,bo technologicznie,użytkowo czy eksploatacyjnie,jednak to jednak im trochę brakuje do aut produkowanych w Republice Federalnej.



#517 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4887 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 21 grudzień 2016 - 18:40

Żeby się przypodobać - szczególnie tym oczekującym nieustannego potakiwania - pochwalę te tanie, chińskie szpagaciki. Bardzo sobie cenię fakt, że oferujący oszczędził nam dętej marketingowej frazeologii typowej przy opychaniu europejskiej tandety;  przyjazne dla środowiska, fair trade, gay friendly etc.

Za to je trochę lubię. Za nic innego.. nawet polecam.. :)



#518 OFFLINE   Fossegrim

Fossegrim

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 298 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Dominik

Napisano 21 grudzień 2016 - 21:01

Sławek, zachęcam do odwiedzenia wątku Zakładka Edukacyjna, który sam założyłeś w dziale C&R. Twoja działalność kończy się, gdy społeczność zaczyna Cię olewać. Odnoszę wrażenie, że jesteś takim forumowym onanistą, jest zajebiście, bo ktoś odpowiedział, bo jest zadymka... Kolejny raz postuluję powrót do meritum wątku.


  • Robert Crocker i Alexspin lubią to

#519 OFFLINE   Alaryk

Alaryk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 880 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Jarek

Napisano 21 grudzień 2016 - 21:14

Sławek, zachęcam do odwiedzenia wątku Zakładka Edukacyjna, który sam założyłeś w dziale C&R. Twoja działalność kończy się, gdy społeczność zaczyna Cię olewać. Odnoszę wrażenie, że jesteś takim forumowym onanistą, jest zajebiście, bo ktoś odpowiedział, bo jest zadymka... Kolejny raz postuluję powrót do meritum wątku.

No właśnie, a czy ktoś wie, czy jest tania, oczywiście chińska, plecionka 12-splotowa ? Gdzie można taka nabyć.


Użytkownik Alaryk edytował ten post 21 grudzień 2016 - 21:15


#520 OFFLINE   xyzzvpc

xyzzvpc

    Zaawansowany

  • Oczekujący na akcept
  • PipPipPip
  • 1558 postów
  • Imię:Paweł

Napisano 21 grudzień 2016 - 21:36

Czyzby pudlo? Na mojej plecionce z Chin mam informacje ze wlokno z ktorego ja wykonano pochodzi z Japonii.
500m Fishing Line Fiber From Japan 8 STRANDS Colorful braided fishing line multifilament fishing line 15 20 30 40 50 60 80LB
http://s.aliexpress.com/6bmMbIj2
(from AliExpress Android)

 

Papier przyjmie wszystko. Ja w tej cenie nie oczekiwałbym że te włókna mają cokolwiek wspólnego z Japonią poza faktem że sprzedający chce żeby w to wierzyć, a sam kupujący wręcz pragnie mieć poczucie spełnienia i posiadania TOP produktu za 1/5 ceny.

 

Nad Japonią to one nawet samolotem nie przelatywały niestety :(


  • Kuba (50cm+Perch Tracker) lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych