Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

I Ogólnopolski Zlot Miłośników Jerkingu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
170 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 14 wrzesień 2005 - 10:28

Witam,
Obecnie trwają negocjacje, które mają na celu wyłonienie miejsca naszego spotkania. Są dwie możliwości. Pierwsza wspomniany Wygonin, druga Piłakno. Jeśli chodzi o Wygonin to oprócz luksusu (fantastyczne zakwaterowanie, wygodne łodzie, slinki elektryczne, dobre jedzenie i bardzo kameralne jezioro) mamy kwestię dość dużych kosztów. Drugim wyborem jest Piłakno. Tańsze (około 100 PLN tańsze) jednak zdecydowanie mniejszy standard (mówię m.in. o łodziach, brak silników). Teraz moje pytanie, na które muszę mieć szybką odpowiedź.


KTO JEST ZAINTERESOWANY ZLOTEM JESIENNYM W DN. 14.10.2005-16.10.2005. KOSZT OKOŁO 250 PLN.



Proszę wpisujcie się na listę chętnych.

Podczas zlotu będzie kilka atrakcji wędkarskich (!!!) (dużo dobrego sprzętu castingowego, przynęt jerkowych), aktualnie są one również negocjowane i zależą od liczby chętnych. Nie będę jednak uprzedzał faktów.

Pozdrawiam
Remek

Zakwaterowanie nad Wygoninem:

Załączone pliki



#2 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 14 wrzesień 2005 - 11:06

A zapomniałem:

1. Remek

Pozdrawiam
Remek


#3 OFFLINE   marek_k84

marek_k84

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 343 postów
  • LokalizacjaZielonka

Napisano 14 wrzesień 2005 - 11:12

a co o Piłaknie? Gdzie zakwaterowanie (jest kilka ośrodków)?

Kiedys Piłakno było piekne i rybne, potem (lata 94-96) tylko piekne (I klasa czystiości wody, głębokość chyba ponad 50 metrów). Zero ryb. Płoki tylko do 15 cm (większe zostawały w okach sieci). Jak jest teraz?

#4 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 14 wrzesień 2005 - 11:12

2. Buri

#5 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 14 wrzesień 2005 - 11:17

Myślałem o tym ośrodku: http://www.pindorowka.pl/ niestety trudno określić jaki jest stan łodzi. Podobno jest 20 dwuosobowych (pytanie jednak jakich???).

Pozdrawiam
Remek



#6 OFFLINE   Xavi

Xavi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 394 postów
  • LokalizacjaPruszków
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Lis

Napisano 14 wrzesień 2005 - 11:34

Wstępnie się piszę na Zlocik!!

Pozdrawiam

#7 OFFLINE   marek_k84

marek_k84

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 343 postów
  • LokalizacjaZielonka

Napisano 14 wrzesień 2005 - 11:34

a próbowałeś tu:

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY
J.J. KAROLCZAKOWIE
Maradki 089 7427830
089 7427831
089 7427832
089 7427819


------------------------------------------------------------ --------------------

Obiekt całoroczny, położony nad jeziorem Piłakno, posiadającym I klasę czystości wód, otoczonym strefą ciszy.
Posiada 50 miejsc w budynku hotelowym w pokojach: 2 - i 3 - os. z łazienką i TV, apartamencie oraz domkach kempingowych 2 - i 3 - pokojowych o podwyższonym standardzie z łazienką, aneksem kuchennym oraz lodówką.
Wyposażenie: jadalnia, drink-bar, kawiarnia, dyskoteka, masaż wodny, solarium, sauna, siłownia, korty tenisowe, boisko do siatkówki plażowej, przybrzeżny basen kąpielowy, wypożyczalnia sprzętu wodnego i rowerów górskich.
Organizują: wczasy, pobyty jedno - i kilkudniowe, narady, szkolenia, konferencje, plenery i warsztaty artystyczne, spływy kajakowe rzeką Krutynią, imprezy z pieczeniem barana, kameralne spotkania towarzyskie, kolonie, obozy letnie, zielone szkoły, imprezy okolicznościowe, itd.
Cennik: nocleg 30 - 60 zł, wyżywienie 47 zł.
Dodatkowe informacje o obiekcie:
Kompleks hotelowy spełnia wszystkie wymogi ekologiczne i ochrony środowiska: posiada ogrzewanie olejowe, własną oczyszczalnię ścieków, stację uzdatniania wody.

Adresy stron internetowych:
http://www.maxmedia.pl/jjkarolczak
http://www.jjkarolczak.pl



?

Byłem 10 lat temu. To jest na północnym krańcu jeziora... Tylko jak tam teraz z rybą.... Jeśli ma być nic to myślę, że lepiej (marne szanse na mój udział :() drożej, a u Buzalskich...

#8 OFFLINE   Waci

Waci

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 156 postów
  • Lokalizacjato tu to tam

Napisano 14 wrzesień 2005 - 13:16

Fatalnie bo w tym terminie niestety nie bedę mógł, szkoda może innym razem.

Pozdrawiam


#9 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18579 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 14 wrzesień 2005 - 13:19

Mysle ze mozesz dla mnie zarezerwowac miejsce w samochodzie Remek, nie wiem jak bedzie z urlopem jeszcze, ale powinno sie udac...

Ta cena to na pewno all inclusive?

Pozdrawiam

#10 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 14 wrzesień 2005 - 13:26

Cena 300zł obejmuje niestety tylko spanie i łowienie. Nic więcej. Taka polityka. Dzisiaj będę jeszcze petraktował z p. Buzalskim ponieważ pojawiły się okoliczności łagodzące :D Mam nadzieje, że uda mi się zbić cenę do przynajmniej 250zł bo o kwocie 200zł jaką Piotr załatwił rok temu, to nie mamy co liczyć.
Może i te ośrodki na Piłaknem są jakąś alternatywą, ale w sytuacji kiedy nieznamy zaplecza (łodzie etc.) trochę szkoda ryzykować, to może być dobra meta na następne spotkania. Poza tym trochę już późno się zrobiło. Poza tym Wygonin to jednak inny świat jeśli chodzi o socjal i ogólne warunki. Nie wielu z nas ma swoje silniki, co byłoby problemem na Piłaknie, które malutkie nie jest. Poczekajmy do wieczora. Trzeba się spieszyć, bo dead line w zabukowaniu terminu to koniec tygodnia.
Pozdrawiam

#11 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 14 wrzesień 2005 - 15:03

Słuchajcie. Chciałbym też byście wypowiedzieli sie w tej kwestii. Wiele osób z tego co wiem było zainteresowanych spotkaniem. Jeśli nie odpowiada Wam cena albo miejsce dajcie proszę znać. Zawsze możemy coś zmienić, a tak nie wiadomo czy nie możecie czy koszty Was poraziły. Szczerość wypowiedzi ponad wszystko. :D

Pozdrawiam
Remek


#12 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18579 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 14 wrzesień 2005 - 15:27

@Remek

mysle ze latwiej byloby gdybysmy poznali ostateczna cene i to co ona obejmuje - bo jak widac sa w tym wzgledzie rozbieznosci. NIe wiem co to znaczy łowienie np. - czy tylko oplata za wedkowanie, czy oplata za lodz tez. Za co jeszcze trzeba byloby zaplacic - rozumiem ze za posilki (czy sa obligatoryjne jak na Wiartlu - etc.)

pozdrawiam


#13 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 14 wrzesień 2005 - 16:23

Na bank jestem ZA! mój próg akceptowalny to 300 pln. Więcej będzie problem...

#14 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 14 wrzesień 2005 - 16:26

Mifek, tyle właśnie jest, więcej nie będzie. Może być tylko mniej :D

#15 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 14 wrzesień 2005 - 16:36

Tak sie jeszcze tylko zastanawiam czy Chłopaki z Świny ujścia będą mieli miejsce w wozie... Mam nadzieje, że tak :mellow: Bo jak nie to koszta dramatycznie się podniosą - przynajmniej dla mnie :((((

#16 OFFLINE   MARCIN--Spin

MARCIN--Spin

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 38 postów
  • LokalizacjaPŁOCK

Napisano 14 wrzesień 2005 - 17:58

Ja też

1.REMEK
2.BURI
3.FRIKO
4.MIFEK
5.MARCIN
6, ?

Sluchajcie, jak wygląda sprawa grupek łowiących, ile osob na łódź wejdzie?

Ja bym chcial trafić na łódź z osobą która ma troszkę cierpliwości i wprowadzi mnie w świat JERKINGU!!!!
Jeśli moge liczyć na taką pomoc to chętnie się z Wami zapoznam na takiej imprezie.

Koło jakich większych miast są te łowiska?
Ja może namówię mojego kolege z którym zazwyczaj łowię.



#17 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 14 wrzesień 2005 - 18:15

Marcinku nie ma obaw , bedzie duzo pokazywania przy pomoscie ....oprocz normalnego wedkowania na jeziorze juz z lodek.

#18 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 14 wrzesień 2005 - 19:04

Marcin, nie ma najmniejszego problemu. Cierpliwość u mnie nie mała, wędki jerkowe są (kilka :D), kołowrotki też, a przynęt .... nie pytaj :D Oferuję Tobie jedną wspólną turę. Co Ty na to?

Pozdrawiam
Remek

#19 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 14 wrzesień 2005 - 19:06

Dodam jeszcze od siebie ważną rzecz, którą może Was przekona do odwiedzin. Chciałbym by patronatem objęły nas, niczym jak na amerykańskich imprezach znaczące firmy zajmujące się produkcją sprzętu wędkarskiego. Obecnie jestem w trakcie ustalania szczegółów z ... dużymi i znaczącymi dla mnie firmami :D Co z tego wyniknie? Nie wiem ale staram się ... razem z Bartkiem oczywiście :D

Pozdrawiam
Remek


#20 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 14 wrzesień 2005 - 19:37

B) WOW

REMAS zatem nic tylko powodzenia życzyć :mellow:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych