Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Punkty Ostrzezen


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Kamil_D

Kamil_D

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 956 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 04 listopad 2016 - 22:04

Witajcie mam takie pytanie mam od dawien dawna punkt ostrzezezenia od czasu nawet juz nie wiem jakiego. Pytanie mam nasteoujace czy ten punkt kiedykolwiek zostanie usuniety? anulowany? Jak sie tego ustrojstwa pozbyc?



#2 OFFLINE   cristovo

cristovo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisano 04 listopad 2016 - 22:13

Była jakiś czas temu akcja - zrób coś dla forum, pozbędziesz się balastu punktów :rolleyes: Zdaje się, że trzeba było uzupełniać bazę sprzętu, a to marudna robota, chyba w kolejkach się nie ustawiano. Może na Święta czy na inne Mikołajki Administracja pomyśli o jakiejś abolicji...chociaż z drugiej strony co komu przeszkadza punkt? Ja też mam :ph34r:  



#3 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18578 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 04 listopad 2016 - 22:14

To "ustrojstwo" jest widoczne tylko dla Ciebie - to tak dla informacji. Inni użytkownicy jego nie widzą.

 

Czy mozna sie go pozbyć - w zasadzie nie. Wychodzy z założenia że każdy z nas pisze swoją historie na jerkbaicie :)  ale czasem zdarza się że organizujemy jakieś specjalne "akcje" w których punktów można się pozbyć np. aktywnościa na forum itp. Wtedy je usuwamy z widoku "właściciela" 


  • rothen lubi to

#4 OFFLINE   Kamil_D

Kamil_D

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 956 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 04 listopad 2016 - 22:23

A ile tych punktow mozna miec i jakie sa ich nastepstwa? ;)

#5 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1852 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Napisano 04 listopad 2016 - 22:28

Max trzy, przy czwartym dostajesz bana na 7 dni lub według uznania Adminów, sam doświadczyłem niedawno, szkoda tylko, że tak samo nie została potraktowana inna osoba, która na równi ze mną albo jeszcze bardziej ale w innym temacie złamała wielokrotnie regulamin. Jakoś nie zostało to zauważone albo niechciane było by zauważyć. Wiem bo cały czas mimo bana czytałem co kto pisał na forum, informatyka znającego ten skrypt jak własną kieszeń nie tak łatwo usunąć. Zapewniam że od zawsze mam tylko jedno konto na jb.pl.


  • Szymon82 i CM Punk lubią to

#6 ONLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6252 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 04 listopad 2016 - 22:32

Teoretycznie można ich mieć nieskończenie wiele. Jeśli zbierasz je szybko, skutkują zablokowaniem konta na czas, o którym decyduje administracja, uznaniowo, według Twoich "zasług". Dodam do odpowiedzi @Friko, że Twoje punkty widzi również administracja.

 

Przemku, czytać może każdy, nawet bez rejestracji, więc nie trzeba być wybitnym informatykiem. Łamanie regulaminu proszę zgłaszać, a nie strzelać focha. 



#7 OFFLINE   Szymon82

Szymon82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1571 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Szymon

Napisano 04 listopad 2016 - 22:32

Przemku , ale aby czytać forum nie musisz mieć nawet konta , o hakerach nie wspomnę ;)


  • Friko lubi to

#8 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1852 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Napisano 04 listopad 2016 - 22:36

Przemku, czytać może każdy, nawet bez rejestracji, więc nie trzeba być wybitnym informatykiem. Łamanie regulaminu proszę zgłaszać, a nie strzelać focha. 

 

Bartku zgłaszałem i zgłaszam, reakcji zero. Przykład proszę http://jerkbait.pl/t...-8#entry2001303

 

 

Przemku , ale aby czytać forum nie musisz mieć nawet konta , o hakerach nie wspomnę ;)

 

Oczywiście ale nie jako zalogowany z tego samego ip a mam jedno stałe.


Użytkownik Hunter_pike edytował ten post 04 listopad 2016 - 22:42


#9 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18578 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 04 listopad 2016 - 22:45

@Hunter_pike, moja cierpliwość się skończyła. Komentowanie decyzji moderacyjnych, kolejny punkt i  żegnam, tym razem definitywnie






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych