Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Taaka sztuka - ichtiolog milioner z Gietrzwałdu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18578 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 14 wrzesień 2005 - 11:18

@all

prawdziwy NEWS dla tych co czytaja tylko prase wedkarska - w Newsweeku został opublikowany artukuł o firmie Salmo i Piotrze Piskorskim o tytule takim jak w nagłówku niniejszego wątku. Skan artykułu przesłałem do Remka, mam nadzieję że wklei go poniżej.
Jak widać na polskiej stronie Salmo może i dzieje się niewiele, ale nie znaczy to że firma nie podejmuje działań PR!
Tylko dlaczego artykuł wieńczy fotka... shad rapa ? Notabene podesłana z zasobów Jacka Kolendowicza jak głosi opis na zdjęciu B)

Tak czy inaczej, lektura ciekawa...

pozdrawiam
Friko

Załączone pliki

  • Załączony plik  salmo1.jpg   175,67 KB   652 Ilość pobrań


#2 OFFLINE   phalacrocorax

phalacrocorax

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 794 postów
  • LokalizacjaDziekanów Leśny

Napisano 14 wrzesień 2005 - 12:44

Wędkarski hit Wobler. Mała sztuczna rybka... No nie koniecznie taka znowu mała ;) :lol:

#3 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 14 wrzesień 2005 - 13:34

Mimo oczywistej maniany jednak ktos kto to redagowal, przypadkiem trafil. To jest niezaprzeczalnie HItwobler wszech czasow...i te kotwiczki wanadowe co sie wbijaja.. :lol:
Gumo
  • Guzu lubi to

#4 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 14 wrzesień 2005 - 16:31

Mysle ze gdyby Salmo sponsorowalo ten tekst to tam bylby ich wobler . Autor interesuje sie byznesem ale o wedkowaniu wie malo inaczej reklamujac-piszac o Salmo nie wstawil by fotki Shad Rapa.
Shad Rap jest oczywiscie super udanym woblerem szczegolnie reklamowany na walleye w USA . Ja nastawiajac sie na szczupaki wole jednak Percha SR 12 lub Slidera 12 . Rapala na rynku amerykanskim jest NR 1 , to nie ulega watpliwosci . W sklepach Rapala oferuje najwieksza ilosc i wybor woblerow . W kazdym programie TV wedkarskim jest Rapala . Salmo na razie zdobywa rynek i zeby wyprzedzic Rapale musialo by wlozyc duze pieniadze w reklame . Jeszcze nigdy nie widzialem reklamy Salmo w TV a to jest podstawa . Na dzis jest reklama w prasie , artykoly , sponsorowanie zawodow i obecnosc w sklepach . To juz jest duzo patrzac z perspektywy Polski ale jeszcze za malo jezeli chce sie byc NR 1 . Kocham Salmiaki i tego im zycze :D .

#5 OFFLINE   SpinerK

SpinerK

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 8 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 14 wrzesień 2005 - 19:54

Mysle ze gdyby Salmo sponsorowalo ten tekst to tam bylby ich wobler . Autor interesuje sie byznesem ale o wedkowaniu wie malo inaczej reklamujac-piszac o Salmo nie wstawil by fotki Shad Rapa.
Shad Rap jest oczywiscie super udanym woblerem szczegolnie reklamowany na walleye w USA . Ja nastawiajac sie na szczupaki wole jednak Percha SR 12 lub Slidera 12 . Rapala na rynku amerykanskim jest NR 1 , to nie ulega watpliwosci . W sklepach Rapala oferuje najwieksza ilosc i wybor woblerow . W kazdym programie TV wedkarskim jest Rapala . Salmo na razie zdobywa rynek i zeby wyprzedzic Rapale musialo by wlozyc duze pieniadze w reklame . Jeszcze nigdy nie widzialem reklamy Salmo w TV a to jest podstawa . Na dzis jest reklama w prasie , artykoly , sponsorowanie zawodow i obecnosc w sklepach . To juz jest duzo patrzac z perspektywy Polski ale jeszcze za malo jezeli chce sie byc NR 1 . Kocham Salmiaki i tego im zycze :D .


A rapala ma swoje reklamy w telewizji?


#6 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 14 wrzesień 2005 - 20:00

Rapalę masz w każdym prawie amerykańskim filmie. Głośno i wyraźnie powiedziane + najczęściej plansza ze zdjęciem przynęty. To samo mepps :D i przynęty ... autora filmu np. Joe Butchera :D
Jeśli chodzi o spoty to nie wiem ...

Pozdrawiam
Remek

#7 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 14 wrzesień 2005 - 20:14

SpinereK , piszac ten tekst mialem na mysli programy wedkarskie w Tv amerykanskiej plus reklama na kasetach i dyskach [n.p. In-Fisherman]] , nie wiem jak to wyglada w Polsce .

#8 OFFLINE   Efex

Efex

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 523 postów
  • LokalizacjaWarszawa / Gdańsk

Napisano 15 wrzesień 2005 - 06:56

Może to będzie dobry początek... Krótki film reklamujący II Salmo Hodag Tournament zrealizowany przez naszego dystrybutora w US.

http://www.fishscout...Hodag_Hello.mpg

Pozdrawiam
  • Guzu lubi to

#9 OFFLINE   phalacrocorax

phalacrocorax

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 794 postów
  • LokalizacjaDziekanów Leśny

Napisano 15 wrzesień 2005 - 07:05

@Efex, w adresie brakuje kropeczki po www

http://www.fishscout...Hodag_Hello.mpg

pozdrawiam

#10 OFFLINE   Efex

Efex

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 523 postów
  • LokalizacjaWarszawa / Gdańsk

Napisano 15 wrzesień 2005 - 07:09

Dzięki Phala.. Nie wiem jak to się stało :D

#11 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 15 wrzesień 2005 - 07:29

Artykuł dobry i tylko można pogratulować, ale to zdjęcie troszkę tam niestety nie pasuje ... chociaż nie mogę zaprzeczyć był to jeden z moich najłowniejszych woblerów szczupakowych, ulubiony do trollingu :D

Pozdrawiam
Remek


#12 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2417 postów

Napisano 15 wrzesień 2005 - 10:10

Promocja jest i bedzie potrzebna zawsze. A jak tam Salmo sobie radzi w Szwecji - rynku nr 2 w Europie? Do tej pory bylo bardzo zle... :(
Poniewaz z racji zamieszkania i ograniczonego czasu wolnego jestem skazany na Narew, mój ulubiony wobler trollingowy to...Salmo MINNOW!! :mellow:
Pamietam, jak na samym poczatku istnienia Salmoforum polecil mi go PePe, za co mu jestem dozgonnie wdzieczny - na nic tyle nie wyciagnalem z Narwi, co na Minnowy. Potem to juz róznie - Original, Hornet...

#13 OFFLINE   Efex

Efex

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 523 postów
  • LokalizacjaWarszawa / Gdańsk

Napisano 15 wrzesień 2005 - 10:39

W Szwecji jest już lepiej, a ma być jeszcze lepiej... Nowy dystrybutor zainwestował w promocję oraz zwiększył obroty.
Ma również ambitne plany na przyszły sezon.. Zapowiada się nieźle.

Pozdrawiam,

#14 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15584 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 maj 2023 - 21:13

Może to będzie dobry początek... Krótki film reklamujący II Salmo Hodag Tournament zrealizowany przez naszego dystrybutora w US.

http://www.fishscout...Hodag_Hello.mpg

Pozdrawiam

Odkopuję po prawie 20 latach. Jest ten filmik gdzieś do obejrzenia?


  • S.N. lubi to

#15 OFFLINE   Efex

Efex

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 523 postów
  • LokalizacjaWarszawa / Gdańsk

Napisano 22 maj 2023 - 19:20

Odkopuję po prawie 20 latach. Jest ten filmik gdzieś do obejrzenia?

Śmiem uważać, że wątpię.



#16 OFFLINE   wiwaldi1970

wiwaldi1970

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 640 postów
  • Lokalizacjapomorskie/Warszawa

Napisano 22 maj 2023 - 22:02

Może Pan Piskorski ma coś w swoich zasobach i pomoże. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych