Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Z wedka w Tajlandii...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

#81 ONLINE   pawelWPR

pawelWPR

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 17 postów
  • LokalizacjaPruszków
  • Imię:Paweł

Napisano 16 listopad 2018 - 19:40

@Luckyguliver Dzięki za informacje, w tym momencie są na wagę złota :) Rozumiem ze większość wody to komercja?

#82 OFFLINE   lukgor

lukgor

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 24 postów
  • LokalizacjaRadom

Napisano 16 listopad 2018 - 19:46

Hej jeśli to pomoże podaje nr do przewodnika ze mną dwa wyjazdy chłopak z dużą wiedzą i co najważniejsze miejscowy na pewno dowiesz się wszystkiego co będzie przydatne +66 85 298 0944 jak coś pytaj ja z braku czasu spędzałem czas na komercji w miarę możliwości pomogę

#83 OFFLINE   Luckyguliver

Luckyguliver

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 978 postów
  • LokalizacjaN17
  • Imię:Remek

Napisano 16 listopad 2018 - 19:54

@ pawelWPR jest zupelnie odwrotnie. Tylko wez pod uwage ze jak bedziesz lowil dziko to napotkasz konkurencje w postaci klusownikow. We mnie to zawsze wywolywalo mieszane uczucia...

 

@ lukgor jakie ryby lowiliscie z tym przewodnikiem? Ile ten pan sobie zyczy za swoje uslugi? Dodam, ze interesuja mnie tylko tylko dzikie odcinki wody. 


Użytkownik Luckyguliver edytował ten post 16 listopad 2018 - 19:54


#84 OFFLINE   lukgor

lukgor

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 24 postów
  • LokalizacjaRadom

Napisano 17 listopad 2018 - 09:27

Ja za wyjazd płaciłem ok 1200 zł miałem samochód dojazd do łowiska z hotelu i powrót ok 350 km wędkę i jakiś obiad.

#85 OFFLINE   lukgor

lukgor

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 24 postów
  • LokalizacjaRadom

Napisano 17 listopad 2018 - 09:38

Wstawił bym parę zdjęć z komercji wtedy można by rozważać jeden dzień w zoo żeby wyłowić się na tydzień;) niestety mam z tym problem.

#86 OFFLINE   olb

olb

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 22 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Bartek

Napisano 23 wrzesień 2022 - 15:13

Cześć, czy miał ktoś okazję ciskać przynętą na północy, Chiang Mai i okolice? Od groma tam górskich cieków, stawów hodowlanych dziesiątki (niektóre bardzo tanie, typu 200 bahtów za dzień, z ładnymi rybami), aczkolwiek mnie wyjątkowo ciekawią te pierwsze bo teren nie jest wybitnie zaludniony, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę zrobienie słynnej pętli wokół Mae Hong Son, więc może konkurencja mniejsza.

W każdym razie, styczeń spędzam w Wietnamie i Tajlandii, będę próbował szczęście w obydwu krajach, ale akurat u Komunistów wiem, że słabo, także się nie nastawiam. Zresztą, w Tajlandii też się nie nastawiam. Wezmę Rona Thompsona do 25g, trochę wahadeł, obrotówek, kilka woblerów i tyle :). Jeśli coś się trafi poza stawem, to się pochwalę :P.


  • Guzu lubi to

#87 OFFLINE   Luckyguliver

Luckyguliver

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 978 postów
  • LokalizacjaN17
  • Imię:Remek

Napisano 23 wrzesień 2022 - 18:47

Cześć, czy miał ktoś okazję ciskać przynętą na północy, Chiang Mai i okolice? Od groma tam górskich cieków, stawów hodowlanych dziesiątki (niektóre bardzo tanie, typu 200 bahtów za dzień, z ładnymi rybami), aczkolwiek mnie wyjątkowo ciekawią te pierwsze bo teren nie jest wybitnie zaludniony, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę zrobienie słynnej pętli wokół Mae Hong Son, więc może konkurencja mniejsza.

W każdym razie, styczeń spędzam w Wietnamie i Tajlandii, będę próbował szczęście w obydwu krajach, ale akurat u Komunistów wiem, że słabo, także się nie nastawiam. Zresztą, w Tajlandii też się nie nastawiam. Wezmę Rona Thompsona do 25g, trochę wahadeł, obrotówek, kilka woblerów i tyle :). Jeśli coś się trafi poza stawem, to się pochwalę :P.

Rzuc okiem na post #58 Wez ze soba ze dwa poppery. Jungle perch dobrze na nie reaguja. No i pamietaj o pojedynczych lub bardzo mocnych kotwach bo bedziesz plakal tak jak ja.


  • olb lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych