Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wody w okolicach Wrocławia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9089 odpowiedzi w tym temacie

#7181 OFFLINE   marienty

marienty

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 219 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 24 maj 2017 - 05:52

Wczorajszy krótki wypad daje klenia ~45cm w pakiecie z oburzeniem żony. Tym razem (kleń) na uklejopodobnego wobka.

 

Załączony plik  20170523_205621.jpg   72,78 KB   18 Ilość pobrań

Załączony plik  20170523_205705.jpg   57,39 KB   18 Ilość pobrań

 

PS Komary tną już na całego - mugga niezbędna


Użytkownik marienty edytował ten post 24 maj 2017 - 05:53


#7182 OFFLINE   Oleix

Oleix

    Zaawansowany

  • Forumowicz+ bez giełdy
  • PipPipPip
  • 669 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 24 maj 2017 - 11:51

Tak czytałem od kilku dni i czytałem i tak stwierdzałem że we Wrocławiu to można poprostu ryby zbierać na brzegu jak grzyby w lesie... każdy myśli że jest ich od groma itp. nic tylko sie uśmiać idzie...
Panowie ryb moooże jest i troche wiecej a może i nie tylko brzeg łatwiej dostępny co raczej nie wpływa dobrze na ich populacje...bo sa bardziej dostępne dla gumofilców.niewiem gdzie kto widział nie wydeptanych brzegów poniżej wrocławia... Chyba że zaraz po wysokiej wodzie co jest oczywiste...

A gadanie że u nas są ryby bo ktoś pokazuje zdjęcia to tak samo jak patrzenie na inne wątki np. bolenie czy klenie gdzie w każdym BEZRYBNYM rejonie naszego pięknego kraju jest jakiś"pacjent" który te ryby napierdziela bez liku i co pod każdym takim zdjeciem należało by napisać o ten sie nie liczy bo masz ryb jak na komercyjnym??? A z drugiej strony nasze Wrocławskie ryby sa najłatwiejsze a te zagraniczne to co? Tam nie ma ochów achów nikt sie nie sp..... nad zdjeciami ponad 80 cm boleni złowionych w marcu,szczupaków i innych ryb złowionych w zakazanych dla nas okresach...To jest fajne bo tam ryby poprostu sie chyba nie trą ,a u nas jest potępiane...  :blink:

W każdym rejonie naszego kraju takich ludzi co łowią naprawde potężne ilości ryb i to potężnych jest kilka-kilkanaście ale jedni juz sie nauczyli że zdjęć nie nie wrzuca do neta a drudzy nawet o tym nie mysleli bo sa na tyle ogarnięci że maja to w .... poprostu robią swoje i lubią łowić ryby dla swojej radochy a nie dla podniety innych.

 

Dobra koniec... ;)

 

Ja z kolei zdjęć od majówki nie wrzucałem bo głównie łowiłem w mieście i nie chciałem zdradzać miejscówek przed zawodami 

Mimo że moje otwarcie sezonu nie było bogate to troche rybek boleniowatych wyjechało raczej bez szału wielkościowego bo max +/- 72-73 cm ale ilościowo jak najbardziej dobrze,troche jazi na boleniówki też padło na wysokiej wodzie za to kleni niemal że w ogóle nie połowiłem.

Na zawodach z kolei poszło niby ok ale to dopiero 3 miejsce które mnie jakoś nie usatysfakcjonowało,lecz nagroda za największą rybke zawodów jak najbardziej bo był to klenik 60,5 cm :lol:  dawno takiego kloca nie złowiłem...

Załączony plik  kl.jpg   87,25 KB   25 Ilość pobrań



#7183 OFFLINE   Dedo

Dedo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 180 postów
  • LokalizacjaNad brzegiem rzeki

Napisano 24 maj 2017 - 15:18

Brawo za klona. Ładne łapanie i dobrze napisane.

#7184 OFFLINE   marienty

marienty

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 219 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 28 maj 2017 - 11:11

Komary żyć nie dają ale tylko do zmroku. Na szczęście mugga daje radę.

Wczoraj dwa klenie. Ten większy 47cm na uklejkowego Widła.

Zdjęcie jest print screenem z fimlmu.Tak jest dużo szybciej ale jak widać muszę jeszcze poćwiczyć wchodzenie w kadr.

Załączony plik  IMG_20170528_095341.694.jpg   32,62 KB   18 Ilość pobrań

 


  • daz wroc lubi to

#7185 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1890 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 28 maj 2017 - 11:42

U mnie wczoraj jeden wymęczony bolek z ewidentnymi (zagojonymi) śladami po kotwiczkach . Pierwszy raz taką rybę złowiłem. Widać zdaża się że ktoś wypuszcza bolki.


  • Slavobeer i daz wroc lubią to

#7186 OFFLINE   daz wroc

daz wroc

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • Lokalizacjawrocław

Napisano 28 maj 2017 - 13:46

ja wczoraj bylem na mieszczanskich i kolo sikorskiego zaszedlem masakra co tam sie wyprawia ukraincy nawet bolki w reklamowkach wynosza poracha



#7187 OFFLINE   karpiu08

karpiu08

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 236 postów
  • LokalizacjaKłodzko
  • Imię:Łukasz

Napisano 28 maj 2017 - 15:18

ja wczoraj bylem na mieszczanskich i kolo sikorskiego zaszedlem masakra co tam sie wyprawia ukraincy nawet bolki w reklamowkach wynosza poracha

Dzwoniłeś do psr? Ukraińcy bez karty trzepią i biorą wszystko co się da.
Ja wczoraj dwa bolki trafiłem bladym świtem i cisza. Wieczorem miałem nadzieję że się bolki ruszą, ale wyzerowałem.
Dzisiaj o świcie jeden wyjechał i cisza do południa.

#7188 OFFLINE   Zed Zgred

Zed Zgred

    Zed Zgred

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1503 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:RA-V

Napisano 28 maj 2017 - 15:26

Ależ zło :lol: Ukraińcy żrą bolki  :lol:  :lol:  :lol:  Jak nasi żrą to jest ok  :lol:  Ależ się uśmiałem  :D  :lol: 
90% ryb było wynoszonych w reklamówach jak nie było tu przyjezdnych, dlatego na Sikorskiego wołamy Killafornia :lol:



#7189 OFFLINE   karpiu08

karpiu08

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 236 postów
  • LokalizacjaKłodzko
  • Imię:Łukasz

Napisano 28 maj 2017 - 16:16

Ależ zło :lol: Ukraińcy żrą bolki :lol: :lol: :lol: Jak nasi żrą to jest ok :lol: Ależ się uśmiałem :D :lol:
90% ryb było wynoszonych w reklamówach jak nie było tu przyjezdnych, dlatego na Sikorskiego wołamy Killafornia :lol:

Nasi żrą, ale płacą za kartę. Ukraińcy żrą i nie płacą. Tu jest pies pogrzebany
  • Slavobeer lubi to

#7190 OFFLINE   grzegorz88

grzegorz88

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 239 postów

Napisano 28 maj 2017 - 17:06

Ciekawe kiedy gołębie znikną z rynku..

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  • malinabar, rybak44 i gryga lubią to

#7191 Guest_Tomek O_*

Guest_Tomek O_*
  • Guests

Napisano 28 maj 2017 - 18:14

Dzwoniłeś do psr? Ukraińcy bez karty trzepią i biorą wszystko co się da.

W tym roku dzwoniłem na psr 4 razy.

No jakoś nigdy nie mieli czasu podjechać jak usłyszeli zgłoszenie o stawianiu siaty przez sfołocz ! :P



#7192 OFFLINE   Zed Zgred

Zed Zgred

    Zed Zgred

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1503 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:RA-V

Napisano 29 maj 2017 - 16:25

Nasi żrą, ale płacą za kartę. Ukraińcy żrą i nie płacą. Tu jest pies pogrzebany

Doprawdy???? Opłacona karta jest mandatem do walenia wszystkiego w łeb? :lol: Tak na prawdę TU jest pies pogrzebany, właśnie w takim myśleniu :D  
Killafornia to jest mordowisko tak jak Rędzin, Opatowice....itd.  Od baaardzo dawna 'nasi' tam walą w łeb wszytko co żyje i nigdy nie było problemu. A tu masz Ci, Ukraińcy wjechali i zeżrą wszystko :lol: :lol:



#7193 OFFLINE   Daaaro

Daaaro

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 267 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 29 maj 2017 - 16:32

Na Rędzinie też w reklamówki od kilku lat. Od miesiąca na kopyta i twistery lowia pod samą tamą. Nawet z łódki ktoś walil pod tame. Nosz kur.. dno!

#7194 OFFLINE   karpiu08

karpiu08

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 236 postów
  • LokalizacjaKłodzko
  • Imię:Łukasz

Napisano 29 maj 2017 - 16:41

Jak nasi żrą, ale płacą to chociaż te pzw ma choć parę złotych na późniejsze zarybienia. (Jak działa pzw i jak zarybia to wszyscy wiemy, ale coś jednak się dzieje). Jak nie będzie kasy to ryby zjedzą, ale już nie zarybią. A to że niektórzy biorą ponad limit to już temat na inną dyskusję.
  • Slavobeer lubi to

#7195 OFFLINE   daz wroc

daz wroc

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • Lokalizacjawrocław

Napisano 29 maj 2017 - 18:02

zarcie bolkow mozna nazwac dnem ;)  a co tu taka cisza wszyscy na sandacze czekaja nikt juz bolkow nie lowi  zjedzone? :lol:


Użytkownik daz wroc edytował ten post 29 maj 2017 - 18:16

  • Slavobeer lubi to

#7196 OFFLINE   Zed Zgred

Zed Zgred

    Zed Zgred

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1503 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:RA-V

Napisano 29 maj 2017 - 21:50

Się łowi tylko nikt się nie chwali :)


  • oland lubi to

#7197 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1931 postów

Napisano 29 maj 2017 - 21:55

 Bolków nie łowię ale za to wczoraj zameldowałem się nad moją tajną rzeczką szczupakową, przede mną szedł gościu, widziałem jak łowi, znał się na robocie ale widziałem, że ni huhu, nula, nula. Stanąłem w miejscu gdzie miałem puknięcie i przez godziną dobierałem gumę, jak wreszcie  założyłem właściwą :) to aż błoto bryzgało...

 

"Durne szczupaki" udają, że ich nie ma, dopóki im gumy nie podpasujesz, normalnie koniec świata :o



#7198 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1890 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 29 maj 2017 - 22:01

...

Killafornia to jest mordowisko tak jak Rędzin, Opatowice....itd.  Od baaardzo dawna 'nasi' tam walą w łeb wszytko co żyje i nigdy nie było problemu. ...

od zawsza wszyszcy jeczą na forum, że jest problem. Kto twierdzi że nie ma problemu?



#7199 OFFLINE   Daaaro

Daaaro

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 267 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 29 maj 2017 - 22:02

Dwa dni na pusto z bolkami. Na Rędzinie na opasce próbowałem, widocznie zzarli
  • strary lubi to

#7200 OFFLINE   mo-chu

mo-chu

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 160 postów
  • Lokalizacjawałbrzych

Napisano 30 maj 2017 - 07:18

no patrz pan... a ja myślałem że to dziki .... a to Ukraińcy spierdzielali po krzakach

ps niedziela od świtu jeden bolek i milion komarów






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych