Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wody w okolicach Wrocławia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9089 odpowiedzi w tym temacie

#7781 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 23 kwiecień 2018 - 08:41

Znam To miejsce podjadę je wyłowić.

 

I weź tu wstaw rybę w wodzie na forum jerkbait.... :lol:,  a już tym bardziej sandała.

Toż to każdy kamień w wodzie jest sfotografowany i już koledzy namierzają gdzie to było, HAHAHAHA


  • costi lubi to

#7782 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 23 kwiecień 2018 - 08:54

A tak w temacie łowienia ryb w Odrze w okolicach Wrocławia i Wrocławiu.

Nie zastanawia Was fakt, że w temacie łowionych boleni wszyscy siedzą cicho i nikt nie publikuje zdjęć złowionych ryb? Ciekawe dlaczego? Przecież jest to oficjalnie dopuszczone regulaminem, bolenie już daaawno po tarle są (co potwierdziło wielu wędkarzy, których o to pytałem, bo widziałem że łowią bolenie - co najważniejsze, wszystkie zostały wypuszczone :clappinghands:).

 

1 maja będzie taki wysyp zdjęć złowionych boleni (oczywiście wszystkie będą złowione 1 maja chwilkę po północy i później :lol: ), że serwery jerkbaita wyp...doli w kosmos !!!

 

Co za hipokryzja !!! Rzygać się chce !!!

 

Ja osobiście, widząc jak pięknie bolki harcują i demolują ukleje, sięgnąłem po boleniowego wobka i trochę porzucałem. Efektem były dwa bolusie 50-taki, które w świetnej formie zostały wypuszczone.

 

Na pocieszenie dodam, że 100% łowionych boleni, jakich połowy udało mi się zaobserwować, wróciło do wody. Nie widziałem ani jednej sytuacji zabrania ryby przez spinningistę (jedynymi wyjątkami były kleniki łowione na rosówki na grunt, które niestety nie wróciły do wody. Ale to starsi ludzie byli, którzy mają inne podejście do wędkowania. Tacy szkody nie zrobią łowiąc sobie raz na jakiś czas klenia czy płotkę, leszcza.

 

Tak więc Koledzy, skoro bolki już dawno skończyły amory, ja osobiście nie widzę problemu aby chwalić się złowionymi pięknymi okazami. Zachęcam do wstawiania TYLKO I WYŁĄCZNIE ładnych zdjęć. Zdjęcia robione byle jak, byle tylko było, mija się z celem tego forum. Cofnijcie się kilka ładnych lat wstecz. Tym się to forum mogło pochwalić (czyli pięknymi ujęciami ładnych ryb), bo ostatnio to poziom fotografii jest.....ehhh szkoda gadać :unsure:.

 

Do zobaczenia nad wodą !

 

Slavo



#7783 OFFLINE   mo-chu

mo-chu

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 160 postów
  • Lokalizacjawałbrzych

Napisano 23 kwiecień 2018 - 09:02

no to Sławek farciarz jesteś... w sobotę od 14 do zmierzchu, powyżej Lubiąża i poniżej Lubiąża i nie widziałem ani nie słyszałem ani jednego ataku bolka.. aż mi się odechciewało łazić i rzucać



#7784 OFFLINE   DanekM

DanekM

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 745 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa/Wrocław
  • Imię:Daniel

Napisano 23 kwiecień 2018 - 09:13

Potwierdzam, jesteś farciarz. 

Ja wczoraj natomiast w mieście zaobserwowałem osobnika-spinningistę z dwoma lub trzema boleniami w reklamówce. Może to ja mam pecha i trafiam na widok takich.... Aha, kolo w najlepsze łowił dalej.



#7785 OFFLINE   michalvcf

michalvcf

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 125 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz, Wrocław
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Kyrc

Napisano 23 kwiecień 2018 - 09:23

Czemu nie wrzucamy? Bo znowu się znajdzie najbardziej etyczny wędkarz i będzie gownoburza..a dyskutować na ten temat mi się już nie chce.
  • Oleix lubi to

#7786 Guest_Erin_*

Guest_Erin_*
  • Guests

Napisano 23 kwiecień 2018 - 10:08

Uderz w stół... :)

#7787 OFFLINE   woblery L.E.

woblery L.E.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1222 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Radek

Napisano 23 kwiecień 2018 - 12:27

Co Wy tak z tymi fotkami??? u mnie zmieniły się priorytety...  załóżcie fishbooka od razu. Ja teraz  fotografuje tylko kotlety.

Załączone pliki


Użytkownik woblery L.E. edytował ten post 23 kwiecień 2018 - 12:36

  • DanekM i Homegeon lubią to

#7788 ONLINE   ziom7

ziom7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisano 23 kwiecień 2018 - 13:03

 

 

 

Na pocieszenie dodam, że 100% łowionych boleni, jakich połowy udało mi się zaobserwować, wróciło do wody. ......

 

Do zobaczenia nad wodą !

 

Slavo

Co Ty gadasz, przecież jednego przy Tobie zjadłem na surowo  :D


  • Slavobeer lubi to

#7789 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 23 kwiecień 2018 - 13:18

Co Ty gadasz, przecież jednego przy Tobie zjadłem na surowo  :D

 

Faktycznie dziób już otwierałeś :lol: :lol: :lol:

 

 

woblery L.E., on 23 Apr 2018 - 13:27, said:snapback.png

Co Wy tak z tymi fotkami??? u mnie zmieniły się priorytety...  załóżcie fishbooka od razu. Ja teraz  fotografuje tylko kotlety.

 

Ale smaka narobiłeś :lol: :lol: :lol:

Nad Odrą słychać, że w curry najlepszy :angry:

 

 

 

 

mo-chu, on 23 Apr 2018 - 10:02, said:snapback.png

no to Sławek farciarz jesteś... w sobotę od 14 do zmierzchu, powyżej Lubiąża i poniżej Lubiąża i nie widziałem ani nie słyszałem ani jednego ataku bolka.. aż mi się odechciewało łazić i rzucać

 

mo-chu trzeba będzie w końcu się umówić na wspólne łowienie. Może one faktycznie mnie lubią i wyskakują z wody na mój widok :lol:


Użytkownik Slavobeer edytował ten post 23 kwiecień 2018 - 13:21

  • Dedo lubi to

#7790 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 23 kwiecień 2018 - 13:19

.

Co Wy tak z tymi fotkami??? u mnie zmieniły się priorytety...  załóżcie fishbooka od razu. Ja teraz  fotografuje tylko kotlety.

Załączone miniatury
  • post-60821-0-80136200-1524482688_thumb.j

 

Kurde,

za propagowanie mięsiarstwa to zaraz Cię tu jakiś moderator zbanuje :)


Użytkownik Slavobeer edytował ten post 23 kwiecień 2018 - 13:23


#7791 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 23 kwiecień 2018 - 13:20

.


Użytkownik Slavobeer edytował ten post 23 kwiecień 2018 - 13:21


#7792 OFFLINE   mo-chu

mo-chu

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 160 postów
  • Lokalizacjawałbrzych

Napisano 23 kwiecień 2018 - 13:23

Faktycznie dziób już otwierałeś :lol: :lol: :lol:

 

 

woblery L.E., on 23 Apr 2018 - 13:27, said:snapback.png

 

Ale smaka narobiłeś :lol: :lol: :lol:

Nad Odrą słychać, że w curry najlepszy :angry:

 

 

 

 

mo-chu, on 23 Apr 2018 - 10:02, said:snapback.png

 

mo-chu trzeba będzie w końcu się umówić na wspólne łowienie. Może one faktycznie mnie lubią i wyskakują z wody na mój widok :lol:

pisz kiedy i gdzie i już jestem



#7793 Guest_Tomek O_*

Guest_Tomek O_*
  • Guests

Napisano 23 kwiecień 2018 - 13:54

Co Wy tak z tymi fotkami??? u mnie zmieniły się priorytety... załóżcie fishbooka od razu. Ja teraz fotografuje tylko kotlety.


Ile razy mielisz bolka, że ości nie widać ?? 😀

Użytkownik Tomek O edytował ten post 23 kwiecień 2018 - 13:55

  • Slavobeer i xnt@ lubią to

#7794 OFFLINE   woblery L.E.

woblery L.E.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1222 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Radek

Napisano 23 kwiecień 2018 - 14:05

Ile razy mielisz bolka, że ości nie widać ??

Najpierw mielę raz,po czym dodaje kwas cytrynowy co by rozpuścił ości.Później jeszcze raz ale to po paru godzinach działania kwasu:D, do tego natkę pietruchy, pieprz,sól,cebulka podsmażona, troszeczkę czosnku startego i bułka namoczona jak na melonego ze świna :D Smażysz i czujesz dorsza w smaku:D :D  :D  :D  :D


Użytkownik woblery L.E. edytował ten post 23 kwiecień 2018 - 14:07

  • Slavobeer lubi to

#7795 OFFLINE   oland

oland

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 400 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Andrzej
  • Nazwisko:Olejnik

Napisano 23 kwiecień 2018 - 15:05

Najpierw mielę raz,po czym dodaje kwas cytrynowy co by rozpuścił ości.Później jeszcze raz ale to po paru godzinach działania kwasu:D, do tego natkę pietruchy, pieprz,sól,cebulka podsmażona, troszeczkę czosnku startego i bułka namoczona jak na melonego ze świna :D Smażysz i czujesz dorsza w smaku:D :D  :D  :D  :D

 

Magda Gessler mówiła że dobrze dodać do smaku odrobinę  klenia najlepiej tarłowego  :)


  • pawel79, pawelHERP i rush111 lubią to

#7796 ONLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1931 postów

Napisano 23 kwiecień 2018 - 17:46

Faktycznie dziób już otwierałeś :lol: :lol: :lol:

 

 

woblery L.E., on 23 Apr 2018 - 13:27, said:snapback.png

 

Ale smaka narobiłeś :lol: :lol: :lol:

Nad Odrą słychać, że w curry najlepszy :angry:

 

 

 

 

mo-chu, on 23 Apr 2018 - 10:02, said:snapback.png

 

mo-chu trzeba będzie w końcu się umówić na wspólne łowienie. Może one faktycznie mnie lubią i wyskakują z wody na mój widok :lol:

Zlocik, zlocik, zlocik...


  • Slavobeer i arti24 lubią to

#7797 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1890 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 23 kwiecień 2018 - 18:24

Tak więc Koledzy, skoro bolki już dawno skończyły amory, ja osobiście nie widzę problemu aby chwalić się złowionymi pięknymi okazami. Zachęcam do wstawiania TYLKO I WYŁĄCZNIE ładnych zdjęć. Zdjęcia robione byle jak, byle tylko było, mija się z celem tego forum. Cofnijcie się kilka ładnych lat wstecz. Tym się to forum mogło pochwalić (czyli pięknymi ujęciami ładnych ryb), bo ostatnio to poziom fotografii jest.....ehhh szkoda gadać :unsure:.

 

Slavo

 

Chciałem jednego w sobotę złowić ale zapomniałem zabrać boleniowych przynęt :)

Ludzie mają teraz wysokie wymagania a ja nie dość że ryby słabo łowię to jeszcze ładne zdjecie zrobić ? (to mnie chyba przerasta)

 

no to Sławek farciarz jesteś... w sobotę od 14 do zmierzchu, powyżej Lubiąża i poniżej Lubiąża i nie widziałem ani nie słyszałem ani jednego ataku bolka.. aż mi się odechciewało łazić i rzucać

 

i musiałem męczyć klenie - a bolki chlapały (i mnie denerwowały) ale tylko do 14tej :)

 

 

Załączony plik  kleń45muchaFatAlbert (1).jpg   115,03 KB   11 Ilość pobrań


Użytkownik analityk edytował ten post 23 kwiecień 2018 - 18:25


#7798 Guest_Hans Kloss_*

Guest_Hans Kloss_*
  • Guests

Napisano 23 kwiecień 2018 - 21:51

A tak w temacie łowienia ryb w Odrze w okolicach Wrocławia i Wrocławiu.
Nie zastanawia Was fakt, że w temacie łowionych boleni wszyscy siedzą cicho i nikt nie publikuje zdjęć
złowionych ryb? Ciekawe dlaczego?


Nie wiem dlaczego inni się nie chwalą połowami, mogę odpowiedzieć jedynie za siebie.
Po prostu uważam że chwalenie się fotką 60 cm bolenia jest poniżej mojej godności, a tyle właśnie mierzyły
dwa największe złowione przeze mnie w tym roku. Jedyny okaz 70+ którego udało mi się skusić wypiął się grzecznie
tuż przy łódce przez co oszczędził sobie pozowania a mi p...lenia się z wypinaniem i czyszczenia rąk ze śluzu.
Generalnie łowią się głównie 45-55 cm, w dodatku atakują drobnicę z pewną taką nieśmiałością i najczęściej
tuż przy brzegu, w związku z czym nie jest łatwo je wypatrzyć.
Gdzie się podziały ogromne medalowe boleniska których jeszcze 2-3 lata temu pełna była wrocławska Odra nie mam
pojęcia, choć zamieszczone powyżej fotki kotletów mielonych nasunęły mi pewne przypuszczenia.
  • Slavobeer i rush111 lubią to

#7799 OFFLINE   ziom7

ziom7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisano 24 kwiecień 2018 - 06:47

Po prostu uważam że chwalenie się fotką 60 cm bolenia jest poniżej mojej godności,...

Jedyny okaz 70+ którego udało mi się skusić wypiął się grzecznie tuż przy łódce ...

Za czym już pływasz? za bolkiem?



#7800 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 24 kwiecień 2018 - 08:23

Nie wiem dlaczego inni się nie chwalą połowami, mogę odpowiedzieć jedynie za siebie.
Po prostu uważam że chwalenie się fotką 60 cm bolenia jest poniżej mojej godności, a tyle właśnie mierzyły
dwa największe złowione przeze mnie w tym roku. Jedyny okaz 70+ którego udało mi się skusić wypiął się grzecznie
tuż przy łódce przez co oszczędził sobie pozowania a mi p...lenia się z wypinaniem i czyszczenia rąk ze śluzu.
Generalnie łowią się głównie 45-55 cm, w dodatku atakują drobnicę z pewną taką nieśmiałością i najczęściej
tuż przy brzegu, w związku z czym nie jest łatwo je wypatrzyć.
Gdzie się podziały ogromne medalowe boleniska których jeszcze 2-3 lata temu pełna była wrocławska Odra nie mam
pojęcia, choć zamieszczone powyżej fotki kotletów mielonych nasunęły mi pewne przypuszczenia.

 

Hans,

60 cm to za mało na wstawienie fotki :)

Musisz postarać się o większego :)

 

Slavo






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych