Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Zawody Street Fishing 2017


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
678 odpowiedzi w tym temacie

#361 OFFLINE   Tobek

Tobek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 78 postów
  • LokalizacjaJarocin
  • Imię:Tobiasz

Napisano 14 maj 2017 - 19:53

Witam :D

Z kumplem widzieliśmy jak pewien Pan podebrał okonia przy brzegu, a następnie rzucił go koledze znajdującego się wyżej, na trawce (z 4m ).


  • ASAPfishing lubi to

#362 OFFLINE   ASAPfishing

ASAPfishing

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 612 postów
  • Lokalizacja.
  • Imię:Asap
  • Nazwisko:Asap

Napisano 14 maj 2017 - 19:55

Witam :D

Z kumplem widzieliśmy jak pewien Pan podebrał okonia przy brzegu, a następnie rzucił go koledze znajdującego się wyżej, na trawce (z 4m ).

 

tą sytuację miałem na myśli... i to te same osoby co 3 godziny w tym miejscu stały. Pan w czerwonej czapeczce.



#363 OFFLINE   ars25

ars25

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 145 postów
  • LokalizacjaPiotrków.Tryb
  • Imię:Jarek

Napisano 14 maj 2017 - 20:07

Impreza niesamowita, a ogarniecie takiej ilości wędkarzy to nie lada wyczyn ;) Worki na śnieci można wybaczyć, dla mnie jednak 24/h we Wrocławiu zapisało się na długo w pamięci, mam nadzieję że w tym roku Wrocław będzie tą kropką nad i ;) Podziękowania dla organizatorów i gratulację koledze za klenia 56cm -ta właśnie  rybka  pozamiatała w   zawodach 



#364 OFFLINE   eRKa

eRKa

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2592 postów
  • Lokalizacjacentralna Polska
  • Imię:Romek
  • Nazwisko:K

Napisano 14 maj 2017 - 20:22

Warto było przyjechać do Bydgoszczy na SF. Pogoda dopisała, ryby też, 3cm zabrakło do pierwszej 10. A że zostałem dłużej to trochę pozwiedzałem.

Przy rozpakowywaniu sprzętu w domu takie spostrzeżenia mnie naszły:

- ten zapis o zakazie spożywania alkoholu i innych jest chyba martwy. Łowimy środku miasta i jesteśmy jednodniową atrakcją do mieszkańców oraz turystów. Propagujmy wędkarstwo C&R, mamy te koszulki SF lub teamowe a i tak znajdą się tacy co spożywają % w trakcie zawodów, jak i przed zawodami na teranie biura zawodów. A potem się dziwimy czemu wędkarstwo kojarzy się większości z pijakami. Może przy zdaniu karty badanie obowiązkowe alkomatem?

- czas obławiania miejsca. Chyba mamy szukać ryb a nie stać w jednym miejscu i bocznym trokiem lub z opadu okonie szarpać przez 3 godziny.

- obchodzenie się z rybami. Nie mam podbieraka to rybę na siłę szarpnę z wody a że spadło na beton, co tam, przecież i tak ją wypuszczę.

 

- może w Warszawie czas wprowadzić sędziów? Niech wyrywkowo się rowerem przejedzie po trasie. Jak jednego zdyskwalifikują lub dostanie punkty karne to reszta się dwa razy zastanowi.

 

Witam 

 

Przeginasz kolego dokładnie,ale to bardzo dokładnie.

 

Alkohol jest dla ludzi.Piwo - to podobno żaden alkohol.Jedno czy dwa piwa na takiej imprezie to nawet wskazane w celu integracji większej.

Też widziałem pijących piwo,lecz nie widziałem pijanych,o pijakach nie wspomnę.Więc nie wiem w czym problem.

Fakt - zapis z regulaminu można usunąć,a na potencjalnych rozrabiaków("pijaków")są ogólnodostępne "zabezpieczenia".

 

Gdybym był foką - szukał bym ryby w jej środowisku.Nie jestem.Wytypowałem miejsca gdzie może być.Stoję i łowię - co w tym nie tak??????

Po co mam tracić czas na bezproduktywne spacery?

 

Obchodzenie się z rybami   - tej sytuacji nie widziałem...Na pewno nie należy naśladować.

I apel do organizatorów - wskazane byłoby poinformowanie uczestników o warunkach terenowych.

Północny brzeg był wysoki - podbierak na krótkiej rękojeści mało przydatny.A sporo ludzi takie miało.

 

Dodam,że piwa nie piłem,a chodzić za dużo też nie chodziłem.

 

I chciałbym podziękować organizatorom za włożony wysiłek w przygotowanie tak fantastycznej imprezy.

 

Dziękuję:)

 

Pozdrawiam - Romek eRKa



#365 OFFLINE   Karpiu95

Karpiu95

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 884 postów
  • LokalizacjaTurek/Warszawa
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Karpiński

Napisano 14 maj 2017 - 20:31

Impreza niesamowita, a ogarniecie takiej ilości wędkarzy to nie lada wyczyn ;) Worki na śnieci można wybaczyć, dla mnie jednak 24/h we Wrocławiu zapisało się na długo w pamięci, mam nadzieję że w tym roku Wrocław będzie tą kropką nad i ;) Podziękowania dla organizatorów i gratulację koledze za klenia 56cm -ta właśnie  rybka  pozamiatała w   zawodach 

Dzięki :) to ja może się pochwale i wstawie fotke bo to naprawdę piękna ryba.

Załączony plik  hhuhi.jpg   107,53 KB   31 Ilość pobrań


Użytkownik Karpiu95 edytował ten post 14 maj 2017 - 20:32


#366 OFFLINE   bartosz311287

bartosz311287

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 649 postów
  • Imię:Bartosz

Napisano 14 maj 2017 - 20:37

Gratulacje kolego, piękna rybka. Impreza była super


  • Vita lubi to

#367 OFFLINE   POLONIAb

POLONIAb

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 365 postów
  • Lokalizacjabyd
  • Imię:A
  • Nazwisko:S

Napisano 14 maj 2017 - 20:51

Ale byk!!! Gratulacje.
Było super. A słońca to nawet za dużo :-)
  • Vita lubi to

#368 OFFLINE   qmichalq

qmichalq

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 533 postów
  • LokalizacjaŚwiecie
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Tuszyński

Napisano 14 maj 2017 - 21:01

Warto było przyjechać do Bydgoszczy na SF. Pogoda dopisała, ryby też, 3cm zabrakło do pierwszej 10. A że zostałem dłużej to trochę pozwiedzałem.

Przy rozpakowywaniu sprzętu w domu takie spostrzeżenia mnie naszły:
- ten zapis o zakazie spożywania alkoholu i innych jest chyba martwy. Łowimy środku miasta i jesteśmy jednodniową atrakcją do mieszkańców oraz turystów. Propagujmy wędkarstwo C&R, mamy te koszulki SF lub teamowe a i tak znajdą się tacy co spożywają % w trakcie zawodów, jak i przed zawodami na teranie biura zawodów. A potem się dziwimy czemu wędkarstwo kojarzy się większości z pijakami. Może przy zdaniu karty badanie obowiązkowe alkomatem?
- czas obławiania miejsca. Chyba mamy szukać ryb a nie stać w jednym miejscu i bocznym trokiem lub z opadu okonie szarpać przez 3 godziny.
- obchodzenie się z rybami. Nie mam podbieraka to rybę na siłę szarpnę z wody a że spadło na beton, co tam, przecież i tak ją wypuszczę.

- może w Warszawie czas wprowadzić sędziów? Niech wyrywkowo się rowerem przejedzie po trasie. Jak jednego zdyskwalifikują lub dostanie punkty karne to reszta się dwa razy zastanowi.


Chyba koledze nie poszło w zawodach i szuka dziury w całym. Nie widziałem żadnych wędkarzy pijaków (jak kolega widział trzeba było się zdobyć na odwagę i odezwać na miejscu) martwe poobijane okonie też Brdą nie spływały a przy ponad 200 osobach cieżko obłowić każde miejsce bo to normalne że niektóre ciekawsze jak np. mosty bedą zajęte, każdy miał prawo łowić gdzie chce i ile mu sie podoba w danym miejscu. Zawody bardzo dobrze zorganizowane pogoda i ryby też dopisały.

#369 OFFLINE   Vita

Vita

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 277 postów
  • LokalizacjaWARSZAWA
  • Imię:JOWITA

Napisano 14 maj 2017 - 21:46

Chciałabym podziękować wszystkim uczestnikom- jesteście WSPANIALI! Dla Waszych uśmiechniętych twarzy chce nam się spać zaledwie 2h, przemierzać szosy i walczyć z rozstawianiem i składaniem miasteczka. Przepraszam, że nie było czasu porozmawiać z każdym zainteresowanym (ogrom pracy) liczymy na wyrozumiałość:). Dla Was się staramy i bez Was nie byłoby sensu... Dziękuję również naszym Sponsorom- niesamowicie pozytywni i przyjaźni ludzie, uświetniliście naszą imprezę.

 

Dziękuję i do zobaczenia w Warszawie, a Panu Romkowi eRKa- wielkie dzięki za piękne woblerkowe "kolczyki":)



#370 OFFLINE   jedin

jedin

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 529 postów
  • Lokalizacjawyrzysk
  • Imię:Mariusz

Napisano 14 maj 2017 - 21:52

Dzięki :) to ja może się pochwale i wstawie fotke bo to naprawdę piękna ryba.

attachicon.gifhhuhi.jpg

Gratki piękna ryba powinna dostać punkty nie tylko za długość ale i za szerokość


  • eRKa i pacyfik.77 lubią to

#371 OFFLINE   Tobek

Tobek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 78 postów
  • LokalizacjaJarocin
  • Imię:Tobiasz

Napisano 14 maj 2017 - 22:06

Grubasek :D



#372 OFFLINE   killer zander

killer zander

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 29 postów

Napisano 14 maj 2017 - 23:50

Warto było przyjechać do Bydgoszczy na SF. Pogoda dopisała, ryby też, 3cm zabrakło do pierwszej 10. A że zostałem dłużej to trochę pozwiedzałem.

Przy rozpakowywaniu sprzętu w domu takie spostrzeżenia mnie naszły:
- ten zapis o zakazie spożywania alkoholu i innych jest chyba martwy. Łowimy środku miasta i jesteśmy jednodniową atrakcją do mieszkańców oraz turystów. Propagujmy wędkarstwo C&R, mamy te koszulki SF lub teamowe a i tak znajdą się tacy co spożywają % w trakcie zawodów, jak i przed zawodami na teranie biura zawodów. A potem się dziwimy czemu wędkarstwo kojarzy się większości z pijakami. Może przy zdaniu karty badanie obowiązkowe alkomatem?
- czas obławiania miejsca. Chyba mamy szukać ryb a nie stać w jednym miejscu i bocznym trokiem lub z opadu okonie szarpać przez 3 godziny.
- obchodzenie się z rybami. Nie mam podbieraka to rybę na siłę szarpnę z wody a że spadło na beton, co tam, przecież i tak ją wypuszczę.

- może w Warszawie czas wprowadzić sędziów? Niech wyrywkowo się rowerem przejedzie po trasie. Jak jednego zdyskwalifikują lub dostanie punkty karne to reszta się dwa razy zastanowi.



No cóż mi spadła ryba
Podbieraka nie używam 99% czasu na rybach spędzam na łodzi i podbieram ryby ręką a większe gripem . Chciałem doświadczyć czegoś nowego więc pojechałem do Bydgoszczy. Nie sądziłem źe uda mi się coś złowić, a jednak... pstrążek spadł z kotwiczki. Na takich imprezach człowiek zdobywa nowe doświadczenia a ja wiem że pora kupić podbierak
Pozdrawiam

Użytkownik killer zander edytował ten post 15 maj 2017 - 00:02

  • eRKa lubi to

#373 OFFLINE   rav_id

rav_id

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 502 postów
  • Lokalizacjamiasto ;)
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:http://opowiescizespinningiem.blogspot.com

Napisano 15 maj 2017 - 05:23

Witam

Przeginasz kolego dokładnie,ale to bardzo dokładnie.

Alkohol jest dla ludzi.Piwo - to podobno żaden alkohol.Jedno czy dwa piwa na takiej imprezie to nawet wskazane w celu integracji większej.
Też widziałem pijących piwo,lecz nie widziałem pijanych,o pijakach nie wspomnę.Więc nie wiem w czym problem.
Fakt - zapis z regulaminu można usunąć,a na potencjalnych rozrabiaków("pijaków")są ogólnodostępne "zabezpieczenia"...

Pozwolę sobie nie zgodzić się z tą częścią wypowiedzi. Skoro decydujemy się na udział w takich "zawodach" to znaczy, że akceptujemy postanowienia regulaminu. A ten wyraźnie stanowił o zakazie spożywania m.in. napojów alkoholowych. Tłumaczenia, że alkohol jest dla ludzi (a co nie jest?) to wyraźne naciąganie regulaminu. Koniec, kropka. Poprzez takie imprezy mamy promować nowoczesne wędkarstwo, czyż nie? Zrywać ze stereotypem wędkarza-gumofilca w łatanych portkach i spranej kurtce.
Lubię piwo i z przyjemnością napiłem się szklaneczkę zimnego.... w domu po zawodach ;)

P.s. odnośnie podbieraka wystarczyło śledzić wątek dotyczący pierwszej imprezy. Pytania od przyjezdnych były o to i "miejscowi" odpowiedzieli ;)

Użytkownik rav_id edytował ten post 15 maj 2017 - 05:26


#374 OFFLINE   Expertfloat

Expertfloat

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 50 postów

Napisano 15 maj 2017 - 07:55

Zawody obserwowałem z brzegu, z kilkoma z Was zamieniłem parę słów. Mega impreza i za rok na pewno wystartuję. A teraz ciekawostka, wczoraj sytuacja sprawiła, iż zostałem poproszony o pomoc i wyłowieniu czegoś z rzeki. Jestem płetwonurkiem. Byłem pod wodą wcześnie rano na  odcinku  koło barek w starym Porcie i pod samymi barkami. Ryby widziałem, bardzo mało drobnego okonia, mnóstwo pstrążków i jazi. Natomiast dno Brdy jest dosłownie usłane nowymi przynętami :D, widać, że przetoczył się  tam prawdziwy tabun ludzi..  ;) Podpowiem, że pod wodą jest cała masa zaczepów , śmietników, ławek, wózków marketowych a pod barkami kupa naniesionych gałęzi. I tam jest ryba ale ona jest nie do wyjęcia. 

Pozdrawiam M.H

 

PS. podczas gdy Wy trenowaliście na Brdzie przed zawodami, ja na okolicznym bajorku trenowałem zębate

https://web.facebook...?type=3

https://web.facebook...?type=3


  • rav_id i ASAPfishing lubią to

#375 OFFLINE   ASAPfishing

ASAPfishing

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 612 postów
  • Lokalizacja.
  • Imię:Asap
  • Nazwisko:Asap

Napisano 15 maj 2017 - 07:59

Zawody obserwowałem z brzegu, z kilkoma z Was zamieniłem parę słów. Mega impreza i za rok na pewno wystartuję. A teraz ciekawostka, wczoraj sytuacja sprawiła, iż zostałem poproszony o pomoc i wyłowieniu czegoś z rzeki. Jestem płetwonurkiem. Byłem pod wodą wcześnie rano na  odcinku  koło barek w starym Porcie i pod samymi barkami. Ryby widziałem, bardzo mało drobnego okonia, mnóstwo pstrążków i jazi. Natomiast dno Brdy jest dosłownie usłane nowymi przynętami :D, widać, że przetoczył się  tam prawdziwy tabun ludzi..  ;) Podpowiem, że pod wodą jest cała masa zaczepów , śmietników, ławek, wózków marketowych a pod barkami kupa naniesionych gałęzi. I tam jest ryba ale ona jest nie do wyjęcia. 

Pozdrawiam M.H

 

PS. podczas gdy Wy trenowaliście na Brdzie przed zawodami, ja na okolicznym bajorku trenowałem zębate

https://web.facebook...?type=3

https://web.facebook...?type=3

To mogłeś wyciągnąć wirówkę, którą zostawiłem przy barce... tam gdzie zasugerowałeś by obławiać :) dzięki za rozmowę.



#376 OFFLINE   OlekD

OlekD

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 203 postów
  • LokalizacjaGdzieś nad Wartą

Napisano 15 maj 2017 - 08:16

Kolego Karpiu95- Gratulacje, super ryba! Opisz proszę szczegóły połowu- o której godzinie, na co😉

#377 OFFLINE   eRKa

eRKa

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2592 postów
  • Lokalizacjacentralna Polska
  • Imię:Romek
  • Nazwisko:K

Napisano 15 maj 2017 - 08:40

Pozwolę sobie nie zgodzić się z tą częścią wypowiedzi. Skoro decydujemy się na udział w takich "zawodach" to znaczy, że akceptujemy postanowienia regulaminu. A ten wyraźnie stanowił o zakazie spożywania m.in. napojów alkoholowych. Tłumaczenia, że alkohol jest dla ludzi (a co nie jest?) to wyraźne naciąganie regulaminu. Koniec, kropka. Poprzez takie imprezy mamy promować nowoczesne wędkarstwo, czyż nie? Zrywać ze stereotypem wędkarza-gumofilca w łatanych portkach i spranej kurtce.
Lubię piwo i z przyjemnością napiłem się szklaneczkę zimnego.... w domu po zawodach ;)

P.s. odnośnie podbieraka wystarczyło śledzić wątek dotyczący pierwszej imprezy. Pytania od przyjezdnych były o to i "miejscowi" odpowiedzieli ;)

Witam

 

Ha haaa...łatanych portek(oczywiście nie dosłownie - ale naszywane w innym kolorze kieszenie,nakolanniki czy co tam jeszcze to przecież dziś standard - ale łata jest łata hahahaha) widziałem więcej niż pijących piwo.

 

Oczywiście wszystkiego dziś można się dowiedzieć,ale kto ma na to czas...

 

Pozdrawiam Romek


Użytkownik eRKa edytował ten post 15 maj 2017 - 08:42


#378 OFFLINE   Expertfloat

Expertfloat

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 50 postów

Napisano 15 maj 2017 - 09:35

Kolego RulleZ, nurkowałem akurat przy barkach cumowanych przy Ul Stary port . A jak Ci poszło?

Pozdrawiam Michał



#379 OFFLINE   Meme

Meme

    booom

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3094 postów
  • LokalizacjaWarszawa - Tarchomin
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Oświeciński

Napisano 15 maj 2017 - 10:09

Wiecie panowie jak to jest :) My jako organizatorzy i regulamin zawodów cały czas ewoluuje :) będziemy sie starać go doprecyzowac, dopasować do atmosfery na zawodach :) oczywiście pewne kwestie sa narzucone odgórnie i na to wpływu nie mamy, ja jako organizator z chęcią sam postawił bym dla wszystkich chętnych po piwku usiadł na ławeczce i z chęcią posłuchał opowieści znad wody niestety tak być nie moze.... ale postaramy sie cos wykombinować !! Aby wilk był syty i owca cała :-)
  • Piotrek Milupa i jedin lubią to

#380 OFFLINE   Karpiu95

Karpiu95

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 884 postów
  • LokalizacjaTurek/Warszawa
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Karpiński

Napisano 15 maj 2017 - 10:13

Kolego Karpiu95- Gratulacje, super ryba! Opisz proszę szczegóły połowu- o której godzinie, na co😉


Klenia złowiłem około godziny 14 w odległosci około 100m od "centrum dowodzenia" :) wziął na 10cm Jazgarza od Tomyego na główce 8g , zestaw z przyponem wolframowym :) w zamyśle był szczupak. Uderzenie było bardzo mocne , jak się pokazal przy powierzchni to nie dowierzałem że to Kleń.
  • Adam L., rav_id i Frogerset lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych