Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Zawody Street Fishing 2017


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
678 odpowiedzi w tym temacie

#641 OFFLINE   Casdamato

Casdamato

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 170 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 06 wrzesień 2017 - 13:25

Przepraszam jeśli już było to pytanie. Czy w trakcie zawodów street fishing 24h maraton Wrocław można jeździć na rowerach ? 



#642 OFFLINE   Kamil G

Kamil G

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 519 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Kamil

Napisano 06 wrzesień 2017 - 14:33

TAK - było to pytanie :)
TAK - można jeździć rowerem.
  • Piotrek Milupa i Casdamato lubią to

#643 OFFLINE   Pan Micz

Pan Micz

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaZagłębie

Napisano 06 wrzesień 2017 - 20:51

Osoby z Katowic bliskie okolice 2 wolne miejsca w samochodzie na Wrocław. Jeżeli jest ktoś chętny czekam do północy na info.



#644 OFFLINE   bonah009

bonah009

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 108 postów
  • Lokalizacjazach-pom.

Napisano 08 wrzesień 2017 - 10:57

Czy te bilety trzeba mieć wydrukowane, czy można mieć na telefonie?

#645 OFFLINE   jedin

jedin

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 528 postów
  • Lokalizacjawyrzysk
  • Imię:Mariusz

Napisano 08 wrzesień 2017 - 11:01

Sie ma , możesz mieć w telefonie



#646 OFFLINE   Frogerset

Frogerset

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 221 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Imię:Marcin

Napisano 08 wrzesień 2017 - 14:44

Witam. Z racji tego ze sam na SFE zawitam chciałbym się do kogoś podczepić z uczestników, wiadomo dwie karty przy rybie. A i we dwójkę zawsze raźniej. Fajnie by było jakby ktoś miejscowy to i by oprowadził po mieście. Ewentualne i bezalkoholowe piwo zapewniam.
W razie zainteresowania proszę na prv.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Użytkownik Frogerset edytował ten post 08 wrzesień 2017 - 14:45


#647 ONLINE   karpiu08

karpiu08

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 236 postów
  • LokalizacjaKłodzko
  • Imię:Łukasz

Napisano 08 wrzesień 2017 - 15:17

Myślę, że nie będzie dramatu z tym żeby kogoś złapać z identyfikatorem do zdjęcia. Ja jestem półmiejscowy (czyt. słoik) i służę skromną radą jakby co ;) Skromną, bo częściej zdarza mi się łowić poza miastem, ale parę miejscówek mam obadanych ;) 


  • Frogerset i Tobek lubią to

#648 OFFLINE   biker1

biker1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1097 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Wolski - http://bikrod.pl

Napisano 08 wrzesień 2017 - 20:19

Witam. Z racji tego ze sam na SFE zawitam chciałbym się do kogoś podczepić z uczestników, wiadomo dwie karty przy rybie. A i we dwójkę zawsze raźniej. Fajnie by było jakby ktoś miejscowy to i by oprowadził po mieście. Ewentualne i bezalkoholowe piwo zapewniam.
W razie zainteresowania proszę na prv.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

piwko bez alkoholowe mnie skusiło, możesz się podłączyć. Ale pewnie będą się tworzyć duże grupki :D


  • rav_id, Frogerset i cyprys19 lubią to

#649 ONLINE   karpiu08

karpiu08

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 236 postów
  • LokalizacjaKłodzko
  • Imię:Łukasz

Napisano 10 wrzesień 2017 - 00:42

Znalazłem identyfikator nr 220. Jakby co tel 661 551 514

Użytkownik karpiu08 edytował ten post 10 wrzesień 2017 - 00:42

  • Frogerset i Tobek lubią to

#650 OFFLINE   biker1

biker1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1097 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Wolski - http://bikrod.pl

Napisano 11 wrzesień 2017 - 07:55

Podziekowania dla ekipy organizacyjnej i ekip które zjechały z całej Polski na maraton Wrocławski. Rybi ilościowo dużo była dobra zabawa i pogoda nas oszczędziła. :D

Dzięki wszystkim za miło spędzony czas na pasji



#651 OFFLINE   jedin

jedin

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 528 postów
  • Lokalizacjawyrzysk
  • Imię:Mariusz

Napisano 11 wrzesień 2017 - 09:33

Podziekowania dla ekipy organizacyjnej i ekip które zjechały z całej Polski na maraton Wrocławski. Rybi ilościowo dużo była dobra zabawa i pogoda nas oszczędziła. :D

Dzięki wszystkim za miło spędzony czas na pasji

Piotrek dzięki za cenne uwagi, od całej naszej ekipy....jak zwykle świetna atmosfera i kupa śmiechu....

Załączone pliki

  • Załączony plik  sfw28.jpg   193,47 KB   17 Ilość pobrań


#652 OFFLINE   jedin

jedin

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 528 postów
  • Lokalizacjawyrzysk
  • Imię:Mariusz

Napisano 11 wrzesień 2017 - 09:36

No i podziękowania dla wszystkich uczestników oraz organizatorów za mega spędzony czas od spinningmaniaców z Wyrzyska, pozdrawiamy i do zobaczenia w kolejnych edycjach...

Załączone pliki

  • Załączony plik  sfw27.jpg   207,8 KB   19 Ilość pobrań


#653 OFFLINE   Romo

Romo

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 48 postów
  • Imię:Roman
  • Nazwisko:Paradowski

Napisano 11 wrzesień 2017 - 19:30

Bardzo fajne zawody bylem pierwszy raz ,jedyne co mi sie nie podobalo to punktowanie okonia ,bo jesli mamy lowic duze ryby to ja zlapalem klenia 37i bolka 51 a kolega 2okonie 24i28 i mamy taka sama liczbe punktow wedlug mojej poini 2punkty za centymetr ponad miare troszke za duzo ale to moja opinia pozdrawiam organizatorów byloprzepieknie
  • remek, Friko i Robert Crocker lubią to

#654 OFFLINE   Romo

Romo

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 48 postów
  • Imię:Roman
  • Nazwisko:Paradowski

Napisano 11 wrzesień 2017 - 19:36

Sorki 26i 28
  • remek lubi to

#655 OFFLINE   rav_id

rav_id

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 498 postów
  • Lokalizacjamiasto ;)
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:http://opowiescizespinningiem.blogspot.com

Napisano 12 wrzesień 2017 - 06:32

Bardzo fajne zawody bylem pierwszy raz ,jedyne co mi sie nie podobalo to punktowanie okonia ,bo jesli mamy lowic duze ryby to ja zlapalem klenia 37i bolka 51 a kolega 2okonie 24i28 i mamy taka sama liczbe punktow wedlug mojej poini 2punkty za centymetr ponad miare troszke za duzo ale to moja opinia pozdrawiam organizatorów byloprzepieknie

Regulamin i punktacja są tak "skonstruowane" żeby przede wszystkim premiować uniwersalność i umiejętność łowienia wielu gatunków ryb. Do tego ryb jak największych w obrębie swojego gatunku - okonie jak wiadomo wolno rosną i osiągają zwykle mniejsze rozmiary. Dlatego za duże okonie jest tyle samo (jeśli nie więcej) punktów co za nieco ponad wymiarowe klenie i bolki.

#656 OFFLINE   Casdamato

Casdamato

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 170 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 12 wrzesień 2017 - 07:54

Regulamin i punktacja są tak "skonstruowane" żeby przede wszystkim premiować uniwersalność i umiejętność łowienia wielu gatunków ryb. Do tego ryb jak największych w obrębie swojego gatunku - okonie jak wiadomo wolno rosną i osiągają zwykle mniejsze rozmiary. Dlatego za duże okonie jest tyle samo (jeśli nie więcej) punktów co za nieco ponad wymiarowe klenie i bolki.

do tego bolka i klenia wystarczyło złowić dwa okonie.. i wynik byłby bardzo wysoki 


  • remek, pampi i jedin lubią to

#657 OFFLINE   Bandit

Bandit

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 360 postów
  • LokalizacjaLegionowo
  • Imię:Marcin

Napisano 12 wrzesień 2017 - 21:34

A ja tym razem się zawiodłem organizacyjnie i ochów i achów nie będzie. Swoje żale wyleję w ankiecie jeśli będzie w tym roku.
  • ASAPfishing lubi to

#658 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 12 wrzesień 2017 - 23:06

A ja tym razem się zawiodłem organizacyjnie i ochów i achów nie będzie. Swoje żale wyleję w ankiecie jeśli będzie w tym roku.

Będzie. Pewnie jutro puszczę. Jestem ciekawy co tam za żale wylejesz ... napisz mi na priv. Chętnie poprawimy, usprawnimy, polepszymy ...

Mamy niesamowitą radość w organizacji tych imprez. Największa nagroda? Uśmiech na waszej twarzy? Czy można zrobić imprezę, która wszystkim dogodzi? Tak - na kartce papieru, siedząc przed tv i popijając piwo przyniesione przez służącego. Sorry ... mamy jasny cel i jasną misję - pokazać, że wędkarska rywalizacja może być przygodą, rozrywką i dobrą zabawą. Cel ponad wszystko: wiemy, że zorganizujemy największa w Europie imprezę wędkarską - pytanie tylko kiedy. Natomiast bez dwóch zdań zrobi to najlepszy kraj i ekipa w Europie Street Fishing Poland Team. Bo potrafimy i chcemy ... a ze jesteśmy najfajniejszymi i najlepszymi wędkarzami to wiadomo. Natomiast martwi mnie mentalność rodzima ... wspierajcie "made by poland". Zapraszajcie na nasze imprezy, pokazujcie że Polska to centrum wędkarstwa a nie zaścianek bo niby w czy ta Holandia czy inne kraje są lepsze? Odpowiedź krótka - w niczym.

Zatem czekamy na wasze opinie, obszary do usprawnień. 2018 przed nami. Marzy nam się tutaj w Polsce ponad 300 osób na imprezie, dobra zabawa, międzynarodowa obsada i Polska centrum Street Fishing ;chociaż jak patrzę na 2017 to chyba już można powiedzieć, że jesteśmy liderem europejskim).




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#659 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18562 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 13 wrzesień 2017 - 06:17

Ja bym miał jeden wniosek, który publicznie chciałbym zgłosić jako rzecz do zastanowienia pod kątem przyszłego roku. Mianowicie żeby w 2018 nie robić imprezy w Warszawie.

 

Uważam że sposób w jaki PZW Okręg Mazowsze podszedł do SFP w roku 2016 i 2017 w pełni zasługuje na to żeby pokazać im w końcu środkowy palec. 



#660 OFFLINE   biker1

biker1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1097 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Wolski - http://bikrod.pl

Napisano 13 wrzesień 2017 - 06:48

Ja bym miał jeden wniosek, który publicznie chciałbym zgłosić jako rzecz do zastanowienia pod kątem przyszłego roku. Mianowicie żeby w 2018 nie robić imprezy w Warszawie.

 

Uważam że sposób w jaki PZW Okręg Mazowsze podszedł do SFP w roku 2016 i 2017 w pełni zasługuje na to żeby pokazać im w końcu środkowy palec. 

Jestem za i dlatego w tym roku odpuściłem Wawę. Miło wspominam Poznań, brakuje jesiennego Szczecina no aby poprawić ilość rybek proponował bym Bydgoszcz 24h bo nocą wygląda super :D






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych