Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

domniemany "ban"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   cristovo

cristovo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1490 postów

Napisano 27 grudzień 2016 - 18:50

Wczoraj z wieczora pozawracałem chłopakom głowę...już myślałem, że dostałem bana.

 

A z tym banem to było tak...

 

Piszę sobie w jakimś temacie, udaje mi się nawet zamieścić tych kilka zdań na forum, ale w tym samym czasie zostaję automatycznie wylogowany. Próba logowania kończy się komunikatem w rodzaju - "nie masz uprawnień". Hmmmm. Kolejne podejścia podobnie nieudane. Dopiero gdy przypadkiem kliknąłem na "rejestruj", a dopiero później na "loguj", sukces. Ale tylko bardzo połowiczny, gdy chcę wejść w jakikolwiek temat czy priv, następuje wylogowanie. Wiem już jednak, jak dostać się na stronę główną...robię to wielokrotnie...dzięki temu widzę aktywnych użytkowników na dole, mogę do nich wysłać wiadomości. No i ślę, w tym także do Moderatorów. Nikt mi nie wierzy, bo przecież jestem zalogowany, a skarżę się, że nie mogę się zalogować. Normalnie wariat :D

 

Próbowałem i z Firefoxa, i z Opery, procedura identyczna. Ban, ewidentny ban, tym bardziej, że chwilę wcześniej ktoś nadgorliwy usunął mi niegroźnego mema z cafe, a ja ośmieliłem się ową nadgorliwość obśmiać.

 

Dziś, przed chwilą, wszedłem na forum jak gdyby nigdy nic. Panowie, co to mogło być? Nie wierzę, że to samo się zepsuło, no i przede wszystkim, że samo z siebie się naprawiło.

 

Dziękuję Kolegom, którzy próbowali mi pomóc. Przepraszam jednocześnie za molestowanie monitami i prośbami o nieprzyzwoitej porze :)

cristovo


Użytkownik cristovo edytował ten post 27 grudzień 2016 - 18:52

  • Przemek N. lubi to

#2 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8446 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 27 grudzień 2016 - 19:33

Czy czyściłeś po całej akcji historię przeglądarek ?



#3 OFFLINE   cristovo

cristovo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1490 postów

Napisano 27 grudzień 2016 - 19:42

Nie, nic dziś nie zrobiłem...odpaliłem komputer i bez problemu wszedłem na forum. Dziwne, nieprawdaż? Wczoraj oczywiście komputer także wyłączałem-włączałem w celu wykluczenia jakiegoś prostego systemowego błędu. Późno było i na poważniejsze zabawy nie było czasu B)


Użytkownik cristovo edytował ten post 27 grudzień 2016 - 19:44


#4 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 27 grudzień 2016 - 20:11

Mogę potwierdzić tylko jedno - to nie jest ban :) Nie była to też złośliwość (ani nadgorliwość) nikogo z redakcji forum. Jeśli problem będzie się powtarzał, zadzwoń. Nr podaję na priv.


  • cristovo i cyprys19 lubią to

#5 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 27 grudzień 2016 - 21:44

Tak jak milupa napisał - najczęściej pomaga wyczyszczenie historii w przeglądarce.



#6 OFFLINE   Henri

Henri

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 275 postów
  • Imię:Darek

Napisano 27 grudzień 2016 - 21:47

Może jakieś cookies blokowały i dopiero rano wygasły... Następnym razem otwórz kartę incognito i wtedy spróbuj się zalogować.

#7 OFFLINE   eRKa

eRKa

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2590 postów
  • Lokalizacjacentralna Polska
  • Imię:Romek
  • Nazwisko:K

Napisano 28 grudzień 2016 - 00:13

Wczoraj - właściwie już przedwczoraj - też miałem przez kilka minut info, że strona jb jest niedostępna.Lecz przy kolejnej próbie było ok.



#8 OFFLINE   Robert Crocker

Robert Crocker

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1962 postów
  • LokalizacjaNYC
  • Imię:Bobby
  • Nazwisko:Crocker

Napisano 28 grudzień 2016 - 07:17

Mniej Redtuba kolego :)



#9 OFFLINE   Hesher

Hesher

    Ekspert

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPipPip
  • 6190 postów
  • LokalizacjaPułtusk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Prażmowski

Napisano 28 grudzień 2016 - 08:28

Nie samym jerkbaitem człowiek żyje :)

#10 OFFLINE   cristovo

cristovo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1490 postów

Napisano 28 grudzień 2016 - 21:51

Mniej Redtuba kolego :)

 

Jeżeli to porada kierowana do mnie, ze wstydem muszę przyznać, że nigdy tej ani podobnej strony nie odwiedzałem....wiem, to dziwne, ale nie czuję ani potrzeby, ani odwagi, coby zaglądać w brudne rejony świata virtualnego B)

 

Póki co forum na moim laptopie działa bez żadnej ingerencji z mojej strony. Dziękuję wszystkim pomagającym za pomoc, kilku Kolegów zrobiło więcej, niż należało się spodziewać, to naprawdę miły gest z Waszej strony :)


  • Robert Crocker lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych