Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Cenzura???


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   adam 13

adam 13

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 475 postów
  • LokalizacjaBremen, Niemcy
  • Imię:Adam
  • Nazwisko:Slowik

Napisano 30 grudzień 2016 - 20:51

Witam, mam pytanie do forumowiczow. Czy mieliscie juz tak, ze wasz post przeniesiono gdzies tam, nie informujac was o tym? Na pytanie gdzie jesz moj post, dostalem  taka odpowiedz od moderatora "sprawdz swoja zawartosc, a dowiesz sie ´gdzie jest twoj post" Nie podoba mi sie  to podejscie moderatora do nas :angry:  Co w moim poscie bylo nie tak??? :huh: Dlaczego mnie poinformowano o przeniesieniu?? Moj post byl o korzystaniu z multka zillion, mam z nim problem. Dzis napisalem nowy post na ten temat, byl moze pare minut,  i zniknal Pozdrawiam i najlepszego z nowym rokiem ,Adam :) Jestem ciekawy ile ten post bedzie na forum, kiedy zniknie



#2 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 30 grudzień 2016 - 21:02

Mi tez skasowano kilka postow wedlug mnie nieslusznie. Ale leje na to , nie moj cyrk nie moja malpa. Zeby rownowaga w przyrodzie byla, to za kazdy skasowany moj post, nie dodaje tych bardziej wartosciowych , z fajnymi rybami i opisami polowow. Jednym slowem obrazam sie :)



#3 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8446 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 30 grudzień 2016 - 21:17

Szanowny Adamie,

 

Odpowiem Ci w tym miejscu, choć pytanie zadałeś też na priv (  nie wiem po co to dublować ).

 

Twój pierwszy temat został przeniesiony do Castingowej Kafejki, bo jego treść idealnie do niej pasowała, nie był to temat merytoryczny, a luźne zapytanie.

http://jerkbait.pl/t...ingowa-kafejka/

 

Drugi zaś temat z Twoim zapytaniem usunąłem bo chwilę później napisałem Ci na priv żebyś sprawdził swoją zawartość, każdy ma podgląd do swoich wpisów i może z łatwością sprawdzić czy jego wpis jest nadal na forum, Ty napisałeś o usunięciu, a taka rzecz nie miała miejsca.

 

 

Na forum są określone zasady tworzenia wpisów i prosimy o ich stosowanie

 

http://jerkbait.pl/t...rum-jerkbaitpl/

 

I tyle jeśli chodzi o tajemnicze zniknięcie Twoich wpisów






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych