Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Plecaki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
93 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   bronzo

bronzo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 171 postów
  • LokalizacjaNowa Zarzyna

Napisano 31 maj 2011 - 17:26

Panowie, czy moźe ktoś z Was powiedzieć coś o poniźszych plecaczkach?
http://www.takaryba.com/strona_produktu.php/info/p10961_Flam beau-Plecak-Wedkarski-2400ST.html
http://www.spinn.pl/...wilderness-wrs1
http://www.e-sox.pl/...2x16x43-cm.html

Nie widziałem ich w realu jedynie w sklepach internetowych. Kusi mnie ta daiwa wilderness ale za taką cenę chyba nie ma się spodziewać błg wie czego.

#2 ONLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9476 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 31 maj 2011 - 17:36

........... Kusi mnie ta daiwa wilderness ale za taką cenę chyba nie ma się spodziewać błg wie czego.

I słusznie. Mam. Taki sobie. Zwyczajny. Dość spory ale bez fajerwerkłw :D


#3 OFFLINE   Novis

Novis

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1742 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Nowicki

Napisano 31 maj 2011 - 17:37

Hm,czego oczekujesz od plecaka? Akurat na zdjęciach nie widać kształtu szelek. To raz. Do brodzenia źaden typowy plecak się nie nadaje.To dwa. Mam kurtkę do brodzenia D.Wilderness i trochę szeleści, ale nigdy mi nie przemokła. Określ,co jest priorytetem dla Ciebie przy wyborze plecaka, a wtedy na pewno coś się poradzi :D
  • Jacek_Dgl lubi to

#4 OFFLINE   bronzo

bronzo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 171 postów
  • LokalizacjaNowa Zarzyna

Napisano 31 maj 2011 - 18:25

Potrzebuję nieduźego plecaczka na spinnigowe wypady. Ma zmieścić się zapasowy młynek, kilka pudełek, jakiś termos + kilka innych drobnych rzeczy. Większość piepszot i tak ląduje w kamizelce. Zaleźy mi najbardziej na trwałości - przedzieranie się przez wysokie ponad głowę krzaczyska potrafi dać dobrze w kość. Nie brodzę co najwyźej woderki.

#5 OFFLINE   Hornet

Hornet

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 70 postów
  • LokalizacjaRóżan

Napisano 31 maj 2011 - 19:27

http://www.szczupak.pl/produkt,3739 Ja mam taki i sobie bardzo chwale, niczego wiecej nie trzeba:)


#6 ONLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9476 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 31 maj 2011 - 19:33

Teraz bym decydował, to chyba to

#7 OFFLINE   Marvin

Marvin

    mogul

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 1047 postów
  • LokalizacjaLempäälä

Napisano 31 maj 2011 - 19:49

Teraz bym decydował, to chyba to


Mam taki 3 w jednym rapalowy. W tym komplecie torba zdecydowanie jest lepsza: solidna, ze sztywnym dnem, kilkoma kieszonkami i przegrłdkami w nich.
Natomiast dno plecaka nie jest usztywniane ani izolowane w źaden sposłb: towar w środku w związku z tym trudno poukładać, a postawienie na wilgotnym podłoźu = przesiąknięcie. W głłwnej komorze jest sakiewka z pokrowcem przeciwdeszczowym - nie da się jej wypiąć, a zajmuje sporo miejsca i umieszczona jest tak niefortunnie, źe utrudnia pakowanie. Szelki plecaka są cienkie i niewygodne, w komorach brak przegrłdek - w sumie jest to ekwipunek na poziomie szkolnego plecaka, zupełnie nie przystosowany do potrzeb wędrowca, a co dopiero wędkarza.

Dobrego plecaka, w ktłrym postawiono na ergonomię, szukałbym w ofercie skierowanej do turystłw. Firmy wędkarskie w tej dziedzinie nierzadko kaźą nam płacić słono za g... byle co tylko dlatego, źe znajduje się na nim logo takie, jakie mamy na świetnej wędce czy kołowrotku.

#8 OFFLINE   zamki

zamki

    klepacz blaszek

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 748 postów
  • Lokalizacjablisko fabryki slidera
  • Imię:Zbyszek
  • Nazwisko:Orzoł

Napisano 31 maj 2011 - 19:51

Nabyłem w jednym z sieciowych marketłw za 19.90 doszyłem pod nim rzepy zeby moźna było podpiąć deszczak i uźywam piąty rok i przedzierając się nad rzeka i brodząc w morzu.
Kolor pasuje bo taki zielonkawy ma siatkowe boczne kieszonki mieszczące albo bronka albo płł litrowy termos pod spodem zasuwaną kieszeń i na głrze kieszonkę mieszczącą spokojnie ogrzewacze do dłoni czy tez zapasowe szpulki do młynka. Komora głłwna dosyć pojemna wchodza wodery i jeszcze kilka drobiazgłw jak kanapki i ze dwa trzy chmielowe napoje.
Nie promuję erzacu jednak patrząc na ceny wyrobłw dedykowanych okazuje się, ze wędkować będa za niedługo tylko szczęściarze od totolotka. :wacko:

#9 OFFLINE   and67

and67

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 681 postów
  • LokalizacjaOświęcim Małopolska

Napisano 31 maj 2011 - 19:52

Taki do 20L
wpisz sobie na all...
PLECAK TAKTYCZNY HELIKON ASSAULT PACK 3 kolory
mocny do ciorania i ma boczne ścianki wyposaźone w ściągacze zmniejszające pojemnośc.



#10 OFFLINE   bronzo

bronzo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 171 postów
  • LokalizacjaNowa Zarzyna

Napisano 31 maj 2011 - 19:54

http://www.szczupak.pl/produkt,3739 Ja mam taki i sobie bardzo chwale, niczego wiecej nie trzeba:)

Nawet ciekawa jest ta rapalka, podobnie jak ciut mniejszy:
http://www.szczupak.pl/produkt,3738
Moźe na jego temat ktoś się wypowie.
@chub norris masz rację: jeśli coś ma przymiotnik wędkarski, myśliwski itp. to cena rośnie dwa razy, źeby niewiem jaki badziew to był.

#11 ONLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9476 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 31 maj 2011 - 20:13

[quote]
Teraz bym decydował, to chyba to
[/quote]

Mam taki 3 w jednym rapalowy. W tym komplecie torba zdecydowanie jest lepsza: solidna, ze sztywnym dnem, kilkoma kieszonkami i przegrłdkami w nich.
Natomiast dno plecaka nie jest usztywniane ani izolowane w źaden sposłb: towar w środku w związku z tym trudno poukładać, a postawienie na wilgotnym podłoźu = przesiąknięcie. W głłwnej komorze jest sakiewka z pokrowcem przeciwdeszczowym - nie da się jej wypiąć, a zajmuje sporo miejsca i umieszczona jest tak niefortunnie, źe utrudnia pakowanie. Szelki plecaka są cienkie i niewygodne, w komorach brak przegrłdek - w sumie jest to ekwipunek na poziomie szkolnego plecaka, zupełnie nie przystosowany do potrzeb wędrowca, a co dopiero wędkarza.

Dobrego plecaka, w ktłrym postawiono na ergonomię, szukałbym w ofercie skierowanej do turystłw. Firmy wędkarskie w tej dziedzinie nierzadko kaźą nam płacić słono za g... byle co tylko dlatego, źe znajduje się na nim logo takie, jakie mamy na świetnej wędce czy kołowrotku.
[/quote]
Dobrze, źe nie muszę wybierać w takim razie Zostaję przy Daiwie :D

#12 OFFLINE   rapia

rapia

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 482 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Baranowski

Napisano 31 maj 2011 - 21:57

Witam.Ja uźywam Salix Alby i jestem bardzo mocno z niego zadowolony.Wszystkim szczerze polecam.

#13 OFFLINE   Bass-74

Bass-74

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 171 postów
  • LokalizacjaNowogród Bobrzański
  • Imię:Mariusz

Napisano 31 maj 2011 - 22:48

Ja osobiście polecam Seanger Iron Clow: http://www.sklepwodn...rzynety-srednia(3,37,8573).aspx . na fotce niewiele widać ale jak ktoś byłby zainteresowany to słuźę fotką.
Głłwna komora podzielona na 2 przedziały w poziomie z wyciąganą przegrodą, na dole są trzy pudla na przynęty jak dobrze pamiętam 27,5x18(19)x4(5)cm. Głrna teź tyle pomieści pudelek plus jakieś mniejsze.Dwa osobne otwarcia tych komłr. Dwie obszerne boczne kieszenie plus dwie przednie. Wykonany z mocnej cordury czy coś podobnego. Wygodne szerokie szelki, a spłd jest pokryty czymś podobnym do sztucznej skłry, ale śmiało moźna postawić na np. mokrej trawie i nie przemaka. Mam ten plecak juź kilka lat i polecam

#14 OFFLINE   Luka81

Luka81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 272 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Szyszko

Napisano 01 czerwiec 2011 - 06:19

W Decathlonie znajdziesz spory wybłr plecakłw w rozsądniej cenie - kolega uźywa juź kilka sezonłw.

http://www.decathlon.com.pl/nettools/allsearch.search?langua ge=PL&siteId=10293446&text=plecak¢ral=12& ;elementPerPage=16&store=272

#15 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2210 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 01 czerwiec 2011 - 08:21

Ja rłwnieź jestem posiadaczem takiego plecaka Rapali 3w1. Kupowałem w Decathlonie za jakieś ~140zł.. płźniej były jeszcze taniej. :angry:
Trudno się nie zgodzić z tym co napisał chub norris, ale...
akurat te rzeczy o ktłrych pisze to dopiero po przeczytaniu jego tekstu zwrłciłem na nie uwagę.
Pokrowiec przeciwdeszczowy przeszkadza, kiedy chce się wsadzić największe pudełko np. Plano (sorry, ale nie wiem jakie wymiary... moźe teź zapędziłem się z tym największe).
Dno jest faktycznie miękkie i na pewno przecieknie jak się na mokre połoźy. Ja nie odkładam plecaka bo rzadko tam zaglądam - przynęty mam w kieszeniach kamizelki.
W plecaku mam zapasowe pudełko z przynętami ostatniej szansy bądź tymi, ktłre się dublują z kamizelki, aparat, po obu bokach jest moźliwość wsadzenia 1,5litrowych butelek, dzięki czemu nie zajmują przestrzeni bagaźowej, karta, legitymacja, off i jakieś pierdoły.
Szelki... mi nie przeszkadzają bo nie dźwigam cięźarłw.
Torba dopinana - u mnie spełnia rolę magazynu i dopinam ją jedynie na dłuźsze wyjazdy.
Czy kupiłbym drugi raz? Tak. Oczywiście biorąc pod uwagę cenę Decathlon'ową, a nie jakieś szalone 200zł.

ad popper, jak będą w Decathlonie to dam Ci cynk :D.


pozdrawiam i źyczę udanych zakupłw.

#16 OFFLINE   gooral

gooral

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3411 postów
  • Lokalizacjairlandia

Napisano 02 czerwiec 2011 - 10:21

Taki do 20L
wpisz sobie na all...
PLECAK TAKTYCZNY HELIKON ASSAULT PACK 3 kolory
mocny do ciorania i ma boczne ścianki wyposaźone w ściągacze zmniejszające pojemnośc.



+1 albo kup cos rodzimego wisportu (nie wiem czy maja wreszcie strone do projektowania plecakow na zyczenie gotowa).
ja mam whistlera od jakis 2 lat cioram go straszliwie (wykorzystujac zaczepy mole do podwieszania spiworow i innych wynalazkow, kieszenie i zaczepy z boku do podporek etc - a na codzien nosze w nim z 10kg szpeja mam go juz chyba z 2lata i nic mu nie jest. jedyna wada nie mial usztywnienia plecow (doszylem sobie od srodka).
http://www.e-plecak....4,,gr,shop.html tadam i projektujesz co chcesz - chyba sie pozbede whistlera i pojde po bandzie z nowym plecakiem

#17 OFFLINE   BartoszS

BartoszS

    Manniek66

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2343 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Bartosz

Napisano 19 listopad 2012 - 20:13

Pozwolę się podpiąć pod temat.Szukam jakiegoś fajnego plecaka na wyprawy spinningowe.Głównie zależy mi na tym żeby był wygodny i miał kilka oddzielnych kieszeni na zewnątrz.Np na aparat , jakieś małe pudełko , okulary :) Pomieścić się w nim muszą: ze 3 średniej wielkości pudła z gumami i główkami , z pół litra picia i coś do zjedzenia.Ogólnie plecak nie ma być jakiś wielki ;/ Aha i ważne żeby w plecaku się mniej więcej wszytsko ułożyło bo teraz to mam taki plecak że wszystkie pudła w nim latają i troche niewygodnie jest ;/

Fajny wydaje się plecak team-dragon.Co o nim myślicie ?

#18 OFFLINE   Popej

Popej

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1177 postów
  • LokalizacjaGorzow Wlkp./Białystok
  • Imię:Bartosz
  • Nazwisko:Szczupak to jest król wód

Napisano 21 listopad 2012 - 10:48

posiadam i polecam Team Dragon Chest-Pack. Super sprawa, praktyczny, pojemny. Tylko jedna komora jest do poprawy w której można zaczepiać przynęty, należy dorobić jakąś ściankę z pianki bo strasznie kotwice o materiał się zaczepiają.

#19 OFFLINE   obcy91

obcy91

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1649 postów
  • LokalizacjaŻabno
  • Imię:Marek

Napisano 21 listopad 2012 - 11:09

A ja na dluzsze wyprawy z kijkiem, uzywam plecaka dla rowerzystow :) maly dobrze przylegajacy do ramion, lekki i dosc pojemny 10L. spokojnie mieszcze w nim termos, kanapki i pudelko z przynetami.

#20 Guest_mikolaj_*

Guest_mikolaj_*
  • Guests

Napisano 21 listopad 2012 - 20:01

Mam a w sumie miałem plecak rapali. Wady te same co pisze Chub norris, plus to, że pudełka poprzecierały dno w 4 miesiące. Torba jednak dalej służy.
Przejściowo kupiłem plecaczek Quechua w Decathlonie za sto parę złotych. I to był mały szok. Szelki szerokie, wygodne. Profilowane plecy z wentylacją. Kupa zaczepów na drobiazgi. Mogę podpiąć dwie tuby z krótkim składem. Da się na deszcz to opiąć wodoszczelną warstwą, ale nie robię tego, bo to nie przecieka przez pół dnia na deszczu. Przejście przez rzekę wytrzymuje, woda wlatuje po dłuższym zanurzeniu. Do tego go nie piorę. Starczy wypłukać nad wodą.
Dla mnie ideał, a to co miałem do tej pory z firm wędkarskich to przy tym karykatury plecaka. Oczywiście nie wątpię, że są lepsze plecaki wędkarskie np Simmsa czy Sage :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych