Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

GoFish Cam, alternatywa, która zniszczy WaterWolfa?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
246 odpowiedzi w tym temacie

#141 OFFLINE   hm62

hm62

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 875 postów
  • LokalizacjaIńsko
  • Imię:Tomasz

Napisano 11 październik 2017 - 15:00

A mnie zamkną od 15 listopada ,może jeszcze uda się nauczyć ja pływać :-)

#142 OFFLINE   Melanzyk

Melanzyk

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3064 postów
  • LokalizacjaDublin / Częstochowa / Lubaczów
  • Imię:Maciej

Napisano 11 październik 2017 - 20:50

Obawiam sie, ze sie nie uda. Dzis dostałem kolejnego meila. Sa złe wieści i sa dobre wieści.
Pozniej jak bede na laptopie to go tu wrzuce.

Pozdr
M

#143 OFFLINE   Artur1125

Artur1125

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 189 postów
  • Lokalizacjaśrodkowa Norwegia
  • Imię:Artur

Napisano 11 październik 2017 - 21:00

Zaglądam co jakiś czas na fb (żeby Maćka nie denerwować pytaniami ) i na profilu GoFish Cam z ostatnich wiadomości dotycząca kamer chyba z 5.10 wynika ze ostatniej parti jeszcze nie wysłali. Ale zapewniają że wkrótce wyślą. Ktoś może wie coś więcej ...?

#144 OFFLINE   Melanzyk

Melanzyk

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3064 postów
  • LokalizacjaDublin / Częstochowa / Lubaczów
  • Imię:Maciej

Napisano 11 październik 2017 - 22:43

Zaglądam co jakiś czas na fb (żeby Maćka nie denerwować pytaniami ) i na profilu GoFish Cam z ostatnich wiadomości dotycząca kamer chyba z 5.10 wynika ze ostatniej parti jeszcze nie wysłali. Ale zapewniają że wkrótce wyślą. Ktoś może wie coś więcej ...?

 

Pytania mnie nie denerwują :) denerwują mnie niektórzy ludzie :)

 

Dobra wklejam meila jaki dziś dostałem.

 

Hi Maciej,

 

First off, I want to say thank you for being patient with us while we ramp up production for the next batch of shipments. We have a hand-full of good news items and a few bad news items.

 

We will start with the bad news.

 

The bad news is that the cameras are not going to be ready to ship for another 45-60 days. They will ship out prior to December 15, 2017. Our factory had a delay in parts and we’ve been asking for weeks for answers. Only recently did they give us this hard date. We are still going to work to improve the timelines but the date highlighted above is the longer lead time for the inventory.

We will upgrade the shipping to 1-5 day shipping for free so that everyone will receive their units before the Holidays! Customer support is extremely important to us, so we apologize a thousand times and more. We hate being the bearer of bad news.

 

Now the good news.

 

The first production run of GoFish Cams was successful. We shipped cameras to Kickstarter backers, indiegogo backers, and a number of website customers, and got solid feedback. We also asked these clients to provide as much negative feedback as possible and we used the customer feedback to build a list of adjustments and improvements. As we wait for the next batch of cameras to ship to you, we’re enhancing our mobile applications and making the camera even better. Therefore, you’ll have version 2.0 which are better than ever.

 

Again I appreciate your patience. Please know we're working hard to get you your GoFish Cam as soon as possible. With our limited resources, and being a new company it has been a journey with ups and downs. Should you have any questions, please let me know. I am here to talk with you, and committing myself to providing more updates on a more regular basis until you hear the best news --- "your camera has shipped!". Feel free to contact me.

We are committed to fulfilling our mission of giving you and every other angler a way to relive their favorite pastime.

 

Here are a few recent videos from our last shipment. We hope you like these videos:

 

https://www.youtube....v=S5qTGbeP1dk

 

Także jak widać będziemy musieli jeszcze poczekać, niestety.

 

Pozytywami jest to, że kamery będą, spóźnione ale będą. Jakość z tego co widać już na YT zabija WaterWolfa. Przejrzałem setki godzin materiału z WW i mówię Wam, że jest naprawdę dobrze. Dodatkowo jak się okazuje GoFish Camy nagrywają 1080p w 60kl na sek co daje nam odrobinę Slow Motion. Z tego co jest napisane w emeilu powyżej dostaniemy już ulepszoną wersję 2.0 co może być tylko lepiej. 

Kolejnym pozytywem jest to, że cena kamer skoczyła do góry. Jak już będą dostępne od ręki mają kosztować 239,99$. Opcja zakupu 10szt tak jak to zrobiliśmy wynosi teraz $1649.90.

 

Pozdr

M


Użytkownik Melanzyk edytował ten post 11 październik 2017 - 22:51


#145 OFFLINE   Melanzyk

Melanzyk

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3064 postów
  • LokalizacjaDublin / Częstochowa / Lubaczów
  • Imię:Maciej

Napisano 11 październik 2017 - 22:56

15min temu jak pisałem wcześniejszy post otrzymałem kolejnego meila.

 

Hi Maciej,

 

After yesterday’s email we’ve received a few responses from people requesting manufacturing visuals, proof of shipment from the first production run, and more importantly client footage. We’re happy to provide information in that regard to put your minds at ease.  

 

See the concerns and answers below:

 

“How do we know this timeline is for real this time?”

We are working extremely hard to meet timelines. Frankly, we had more orders than we planned, and as such, had to increase production capacity of manufacturing operations.  This is not an easy thing to do. However, we’ve figured it out and have ramped up operations to meet our new timelines. We’ll also be sending a member of our team to go down to China and oversee the run to meet this date.

 

“How do we know you’re actually manufacturing and shipping  and not still in prototype stage?”

As mentioned we’ve been shipping product for a couple months now. We shipped over 1000 units to 64 countries, fulfilling our Kickstarter, Indiegogo, and early website orders. The remaining orders we’re filling first-come first-serve.  Essentially, you’re next in line and they’re coming soon! :)

 

Here are some pictures from our manufacturing facility

Team making/overseeing the production of the GoFish Cams.

 

Załączony plik  cam1.jpg   76,07 KB   20 Ilość pobrań

Załączony plik  cam2.jpg   56,13 KB   17 Ilość pobrań

Załączony plik  cam3.jpg   78,78 KB   16 Ilość pobrań

Załączony plik  cam4.jpg   79,99 KB   13 Ilość pobrań

 

In addition, here are a few videos from our early customers. We can’t wait to see yours.

 

Unboxing Videos:

 

Unboxing Video and Review

 

Awesome Fishing Video, check out his lap when he shows himself holding the catch!

 

Again, we appreciate your patience. Please know we're working hard to get you your GoFish Cam as soon as possible, and are committed to meeting our new timelines shared in the email yesterday.  We’re guaranteeing delivery by December 15th - if not, we’re happy to refund you.  We appreciate you continuing to be patient (and apologize once again).

 

Should you have any questions, please let me know. As CEO, I am committed to talking to each of you and providing more updates on a regular basis until you hear the best news --- "your camera has shipped!".

 

Best Regards,

Brandon Austin

Co-Founder, CEO,

 

Pozdr

M


  • Kaszub Bait lubi to

#146 OFFLINE   olabo

olabo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 166 postów
  • LokalizacjaŚródziemie(Midlands)

Napisano 05 listopad 2017 - 17:49

Pytania mnie nie denerwują :) denerwują mnie niektórzy ludzie :)

 

Dobra wklejam meila jaki dziś dostałem.

 

 

Także jak widać będziemy musieli jeszcze poczekać, niestety.

 

Pozytywami jest to, że kamery będą, spóźnione ale będą. Jakość z tego co widać już na YT zabija WaterWolfa. Przejrzałem setki godzin materiału z WW i mówię Wam, że jest naprawdę dobrze. Dodatkowo jak się okazuje GoFish Camy nagrywają 1080p w 60kl na sek co daje nam odrobinę Slow Motion. Z tego co jest napisane w emeilu powyżej dostaniemy już ulepszoną wersję 2.0 co może być tylko lepiej. 

Kolejnym pozytywem jest to, że cena kamer skoczyła do góry. Jak już będą dostępne od ręki mają kosztować 239,99$. Opcja zakupu 10szt tak jak to zrobiliśmy wynosi teraz $1649.90.

 

Pozdr

M

Może sie kiedyś spotkamy to bedziesz maił okazję pokazać jaki jestes nerwus :D

Pozdrawiam



#147 OFFLINE   Melanzyk

Melanzyk

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3064 postów
  • LokalizacjaDublin / Częstochowa / Lubaczów
  • Imię:Maciej

Napisano 05 listopad 2017 - 18:38

:D

#148 OFFLINE   wuran

wuran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2151 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Marcin

Napisano 07 listopad 2017 - 19:54

Hej, czy jest ktoś jeszcze chętny na kolejne kamerki, mogę sciągnąc kolejne kilka sztuk w cenie 122 USD za sztukę i dostawa będzie przełomie grudnia i stycznia, tak przynajmniej zapewniają. Dostawa bedzie do Polski i tu urząd celny może dorzucić swoje 23% VATu czyli wyjdzie ze 150 USD



#149 OFFLINE   Tomek88

Tomek88

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3209 postów
  • LokalizacjaGrójec
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Zienkiewicz

Napisano 07 listopad 2017 - 20:43

Wszystko wskazuje, że kamerki będą jednak jeśli Marcinowi przyślą wcześniej to znaczy, że trochę się ślizgają z kasą i starają się jak najwięcej sprzedać kreatywnie żąglując kolejnością, że tak to niewinnie ujmę :)



#150 OFFLINE   wuran

wuran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2151 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Marcin

Napisano 07 listopad 2017 - 20:56

Wszystko wskazuje, że kamerki będą jednak jeśli Marcinowi przyślą wcześniej to znaczy, że trochę się ślizgają z kasą i starają się jak najwięcej sprzedać kreatywnie żąglując kolejnością, że tak to niewinnie ujmę :)

nie przyślą wcześniej mi niż Wam, dostawa jest w grudniu duuużej partii, więc wtedy wysyłka tego co było zamówione wczesnej i bieżących zamowień 



#151 OFFLINE   Melanzyk

Melanzyk

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3064 postów
  • LokalizacjaDublin / Częstochowa / Lubaczów
  • Imię:Maciej

Napisano 21 listopad 2017 - 17:40

Panowie ostatnio dostalem telefon od wlasciciela GoFish Cam. Zapewnil o wysylce priorytetowej 15 grudnia. Podziekowal za wiare w projekt i przepraszal za obsuwki czasowe. Ogolnie zajebiscie ze chcialo mu sie wogole dzwonic do ludzi. Bardzo fajne podejscie do klienta. Mowil ze zalezy im na zbudowaniu spolecznosci i takie tam.


Pozdr
M

#152 OFFLINE   Sebo

Sebo

    C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2515 postów
  • Imię:Sebastian

Napisano 21 listopad 2017 - 17:58

Bardzo jestem ciekaw tej kamery. Wszak tyle czasu kazali nam czekać 😉
  • Rodu lubi to

#153 OFFLINE   Viking

Viking

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 267 postów

Napisano 02 grudzień 2017 - 11:13

jest na ebay

 https://www.ebay.com...353.m1438.l2649



#154 OFFLINE   hm62

hm62

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 875 postów
  • LokalizacjaIńsko
  • Imię:Tomasz

Napisano 15 grudzień 2017 - 17:24

Maćku i jak dotrzymali słowa?Dzisiaj 15 grudzień :-)

#155 OFFLINE   Melanzyk

Melanzyk

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3064 postów
  • LokalizacjaDublin / Częstochowa / Lubaczów
  • Imię:Maciej

Napisano 15 grudzień 2017 - 18:37

Jeszcze nic. Wyczekuje caly dzien magicznego dzieku informujacego o meilu ale jak narazie sam spam :)
Trzeba wziasc poprawke ze u nich 15-ty sie dopiero zaczyna :)

Pozdr
M

#156 OFFLINE   Melanzyk

Melanzyk

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3064 postów
  • LokalizacjaDublin / Częstochowa / Lubaczów
  • Imię:Maciej

Napisano 16 grudzień 2017 - 11:21

Wczoraj ok 21 mojego czasu dostałem meila. Jestem okrutnie chory i nie miałem już siły go tu wklejać.

 

Hi Maciej,

I just wanted to let you know your order has now been processed and will be picked up tonight by the shipping company. Our system will update all the tracking/order status information by Monday morning and an email will be sent to you with the tracking link. As a reminder we put the earliest priority and ship date available so it arrives next week. 

Have a great weekend and happy holidays. 

Keep an eye out for that tracking email on Monday :)

Best Regards,

Brandon Austin

 

Także kamerki już w drodze  :highfive: 

 

Pozdr

M


  • Rodu lubi to

#157 OFFLINE   Kaszub Bait

Kaszub Bait

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1036 postów
  • LokalizacjaBytów
  • Imię:Radek

Napisano 16 grudzień 2017 - 11:31

a tak dla przypomnienia , jaki czas nagrywania oni podają ? :)
wifi pewnie ogranicza baterie



#158 OFFLINE   Melanzyk

Melanzyk

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3064 postów
  • LokalizacjaDublin / Częstochowa / Lubaczów
  • Imię:Maciej

Napisano 16 grudzień 2017 - 11:34

a tak dla przypomnienia , jaki czas nagrywania oni podają ? :)
wifi pewnie ogranicza baterie

 

A google do Ciebie nie dolatuje?

 

Pozdr

M



#159 OFFLINE   Tomek88

Tomek88

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3209 postów
  • LokalizacjaGrójec
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Zienkiewicz

Napisano 16 grudzień 2017 - 18:39

a tak dla przypomnienia , jaki czas nagrywania oni podają ? :)
wifi pewnie ogranicza baterie

 

W HD do 4h jest na ich stronie.



#160 OFFLINE   Kaszub Bait

Kaszub Bait

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1036 postów
  • LokalizacjaBytów
  • Imię:Radek

Napisano 16 grudzień 2017 - 22:11

A google do Ciebie nie dolatuje?

 

Pozdr

M

jak zrobią GoFish zrobi po polsku stronkę to chętnie zagoogluje ;)


  • buszmen lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych