Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

PZW KIELCE czas na zmiany.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
345 odpowiedzi w tym temacie

#341 OFFLINE   KALI

KALI

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 182 postów
  • Imię:Darek

Napisano 08 luty 2019 - 17:13

Mógłbyś uzasadnić czemu? Bez napinki i emocji... z każdej strony. Chcę tylko znać Twoje zdanie.
  • uvex lubi to

#342 OFFLINE   Skalniak

Skalniak

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 270 postów
  • Imię:Jacek

Napisano 08 luty 2019 - 20:17

Teraz taka refleksja odnośnie grupy ludzi działających w naszym okręgu pro społecznie. Skupmy się na wodach górskich, bo w końcu za dużo ugryziemy i tyle z tego będzie.

No ale mogę się mylić.

Sezon pstrągowy też się kiedyś kończy no i do lutego coś trzeba łowić.A jak widzisz jawne działania na naszą wędkarską szkodę będziesz siedział cicho.Mam tu na myśli głównie nieprawidłowości przy zarybieniach bo w zasadzie tylko to nas interesuje.Pora z tym skończyć,dziwne zamienniki,brak nadzoru nad zarybieniami,oczywiście zawyżone koszty materiału zarybieniowego,i jeszcze kilka innych spraw.

• Tomek Scyzor lubi to

#343 OFFLINE   uvex

uvex

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 221 postów
  • LokalizacjaSkarżysko - Kam
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Kępiński

Napisano 08 luty 2019 - 23:55

Nie zgadzam się z jednym z Twoich pomysłów = jestem roszczeniowym gumofilcem :). Grubo. Z mojej strony koniec tematu.

Jak tam Marysia uważa. Osobiście nie czuję się winny porównania Ciebie do gumofilca, bo tego nie zrobiłem. Jednakże skoro sam się w tym zaszczytnym gronie umieściłeś, to szczerze współczuję. Masz rację, grubo. 

#344 OFFLINE   Skalniak

Skalniak

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 270 postów

Napisano 16 luty 2019 - 19:53

No i po zebraniu sprawozdawczym w moim kole,frekwencja porażająca.Większość złożonych wniosków przeszła,najwięcej emocji wzbudził wniosek jednego z kolegów wędkarzy o rozwiązanie umowy o pracę z dyrektorem biura okręgu,nie jednogłośnie ale przeszedł.Podobno w innych kołach był również składany taki wniosek i też przeszedł.Jak mówią najważniejsze jest dobre umotywowanie,teraz ciekawe co z tym zrobi zarząd.

• FAFI i maykel123 lubią to

#345 OFFLINE   uvex

uvex

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 221 postów
  • LokalizacjaSkarżysko - Kam
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Kępiński

Napisano 18 luty 2019 - 15:39

Również jestem już po. W zasadzie wszystko co tam było do klepnięcia to zyskało większość i klepnięte zostało. Delegat troszkę był ciśnięty o różne sprawy, ale w sumie to nikt go pod ścianą nie postawił, tak jakby mdławe tłumaczenie sprawy załatwiało, ku zadowoleniu pytających i odpowiadającego. Osobiście najbardziej ubawiło mnie tłumaczenie drogiego materiału zarybieniowego. Jednakże czułem się tego poranka fatalnie i sił mi nie starczyło aby prowadzić konwersację.

Było pytanie z Okręgu o zakaz wywozu przynęt/zanęt, poparte zresztą większością głosów, był też ponownie wałkowany temat zakazu nęcenia. Jeżeli chodzi o termin spinningowych mistrzostw, to przesunęli na 02 czerwca ponownie czymś tam tłumacząc i obiecując że w przyszłości będzie OK

Czyli takie tam standardowe co roczne ble ble ble.

No i jeżeli chodzi o jeden z postulatów, a mianowicie zakaz spinningowania na przynęty dłuższe jak 5 cm to przeszedł wniosek ale tylko w odniesieniu do wód nizinnych. Większość kolegów pstrągi łowi wobami 5 cm i jeżeli doda się długość kotwiczki i steru, to zestaw taki ma coś koło 8 cm. Generalnie, było minęło i do zobaczenia za rok.

#346 OFFLINE   Skalniak

Skalniak

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 270 postów

Napisano 18 luty 2019 - 22:23

Wiem,że w dzisiejszych czasach uczciwość to towar deficytowy.Może tym razem trafiło na osobę uczciwą.Otóż 10-02-2019 roku kończąc łowienie na małej podkieleckiej rzeczce nieopatrznie pozostawiłem kołowrotek.Dla uczciwego znalazcy oczywiście nagroda.Ewentualne info na priw.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych