Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

PZW KIELCE czas na zmiany.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
578 odpowiedzi w tym temacie

#481 OFFLINE   uvex

uvex

    Forumowicz

  • PATRON
  • PipPip
  • 284 postów
  • LokalizacjaSkarżycho
  • Imię:Robert

Napisano 29 październik 2021 - 17:06

A może by tak ktoś z Suchedniowa a najlepiej z zarządu koła się wypowiedział.Wiem,że coś było nie halo i jeszcze stary zarząd był wzywany do okręgu.


Artykuł w ED napisany jest przez osobę, która jest w zarządzie koła. Chyba wystarczy?!

#482 OFFLINE   Kamil_M

Kamil_M

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 103 postów
  • LokalizacjaKielce

Napisano 29 październik 2021 - 18:53

A może by tak ktoś z Suchedniowa a najlepiej z zarządu koła się wypowiedział.Wiem,że coś było nie halo i jeszcze stary zarząd był wzywany do okręgu.


Moim zdaniem cokolwiek by koło nie zrobiło, to karanie za to wszystkich wędkarzy jest jakimś absurdem.

#483 OFFLINE   ptr

ptr

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 175 postów
  • Imię:Piotr

Napisano 29 październik 2021 - 20:39

Artykuł w ED przedstawia punkt widzenia jednej strony, a ściślej członka Koła Suchedniów i nijak się ma do rzetelności, a co za tym idzie stanu faktycznego.
  • Skalniak lubi to

#484 OFFLINE   KALI

KALI

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 207 postów
  • Imię:Darek

Napisano 29 październik 2021 - 20:53

Artykuł w ED napisany jest przez osobę, która jest w zarządzie koła. Chyba wystarczy?!

Przemilczanie faktów... jak łatwo manipulować ludźmi i szczuć ich na siebie


Wysłane z mojego CPH2043 przy użyciu Tapatalka

#485 OFFLINE   uvex

uvex

    Forumowicz

  • PATRON
  • PipPip
  • 284 postów
  • LokalizacjaSkarżycho
  • Imię:Robert

Napisano 29 październik 2021 - 22:12

Przemilczanie faktów... jak łatwo manipulować ludźmi i szczuć ich na siebie


Wysłane z mojego CPH2043 przy użyciu Tapatalka


A jakież to fakty redaktor przemilczał, tudzież przeoczył!???

Takie, że jest zbiornik, który cieszy wędkarzy, czy takie że jest zbiornik który jest solą w oku mięsiarzy???

Można by tu tak dywagować w nieskończoność, tylko po co???

W tym roku zrezygnowałem z Wód Górskich, bo uroiło się komuś, że są one warte dopłaty rocznej w wysokości ponad 100 zł. Zapomniał ktoś, że aby kasę za coś pobierać, to najpierw trzeba coś zaproponować.
W przyszłym roku, o ile to z Suchedniowem się potwierdzi, nie zapłacę w tym okręgu (a może i wogóle) slładki.

Ktoś kiedyś powiedział, że na upasione świnie jest tylko jeden sposób, tj. odstawienie ich od koryta.

No i w zasadzie to tyle.

Pozdrowionka

#486 OFFLINE   uvex

uvex

    Forumowicz

  • PATRON
  • PipPip
  • 284 postów
  • LokalizacjaSkarżycho
  • Imię:Robert

Napisano 29 październik 2021 - 22:17

Artykuł w ED przedstawia punkt widzenia jednej strony, a ściślej członka Koła Suchedniów i nijak się ma do rzetelności, a co za tym idzie stanu faktycznego.


Jest to poważne oskarżenie redaktora poczytnej regionalnej gazety. Skoro jest tak jak kolega pisze, to może trzeba przymusić redaktora do napisania sprostowania???
Ale co będzie, dgy okaże się że redaktor napisał prawdę???
Jak kolega @ptr się ze swoich słów wytłumaczy???

#487 OFFLINE   Kamil_M

Kamil_M

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 103 postów
  • LokalizacjaKielce

Napisano 29 październik 2021 - 23:05

Panowie ale jakie to ma znaczenie co kto napisał i co przemilczał. Obojętne jakie grzeszki miałoby to koło (ja o nich nic nie wiem), to jednak zbiornik nie jest własnością tego koła, a należy do obwodu dzierżawionego przez okręg. To jeśli zbiornik cieszy wędkarzy z dużego obszaru, to co to ma wspólnego z jakimiś przewinieniami koła z tego miasta. Czyli zarząd okręgu zastosował tu zasadę, na złość mamie odmrożę sobie uszy. I sam sobie zniszczy fajny zbiornik. Przecież tam była masa wędkarzy, więc chyba ich ten no kill nie bolał.
Często się z Wami zgadzam, ale w tym przypadku nie rozumiem obrońców zniesienia tego zakazu. I nie dlatego że należę do grona fanatycznych no killowców którzy nie tolerują zabierających ryby, a po prostu dlatego, że żal mi że nie będę mógł tam powędkować z dużą nadzieją na dobry wynik, tak jak było obecnie. Jeśli wiecie coś więcej odnośnie tej decyzji to nie piszcie półsłówkami, tylko napiszcie co jest grane.
Dziwne jest to, że w tym roku doszło tyle wód no kill, podobno ma dojść kolejna, a jednocześnie najlepszej z nich zabiera się ten status.
  • uvex lubi to

#488 OFFLINE   ptr

ptr

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 175 postów
  • Imię:Piotr

Napisano 29 październik 2021 - 23:20

uvex: Jest to poważne oskarżenie redaktora poczytnej regionalnej gazety. Skoro jest tak jak kolega pisze, to może trzeba przymusić redaktora do napisania sprostowania???
Ale co będzie, dgy okaże się że redaktor napisał prawdę???
Jak kolega @ptr się ze swoich słów wytłumaczy???




Przymuszać nikogo nie mam zamiaru bo to nie ja jestem pomawiany w artykule i nie mam też nic wspólnego z Okręgiem. Natomiast ciężko czyta się artykuł w którym m.in. za własne winy (czyt. Koła w Suchedniowie) obrzucony błotem zostaje Zarząd Okręgu.
Ciekawi mnie jaki byłby płacz gdyby poszedł j...ć się cały Obwód i kto byłby wtedy winny.
Odpowiedź na ostatnie dwa pytania pominę ale bądź spokojny Robercie, że jeśli będę musiał to wytłumaczę się ze szczegółami.

Szkoda tej wody bo znając możliwości przerobowe okolicznych "wędkarzy" to za rok będzie można złowić (o ile w ogóle) jakieś "pistolety" czy inny narybek.

Użytkownik ptr edytował ten post 29 październik 2021 - 23:25

  • Wedkarz 1987 i Skalniak lubią to

#489 OFFLINE   Kamil_M

Kamil_M

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 103 postów
  • LokalizacjaKielce

Napisano 29 październik 2021 - 23:25

Czyli rozumiem, że no kill został zniesiony pod groźbą utraty całego obwodu? Czyli że co, Wody Polskie stwierdziły że jest za dużo ryb w tym zbiorniku i trzeba je wyjeść? Nawet jak były jakieś problemowe zarybienia to nie można było np. znieść na ten jeden gatunek? Przecież to się kupy nie trzyma.
  • uvex lubi to

#490 OFFLINE   uvex

uvex

    Forumowicz

  • PATRON
  • PipPip
  • 284 postów
  • LokalizacjaSkarżycho
  • Imię:Robert

Napisano 30 październik 2021 - 00:01

Sorki @ptr ale to się kupy nie trzyma. Nie przekonają mnie te argumenty, które w eter pchnął jakiś zdygany jegomość.
Nawet jak coś ktoś schrzanił, to po to jest dialog aby wszystko wyprostować i zrobić tak jak należy. A dla mnie niepodważalnym jest zachowanie obecnego stanu rzeczy na przedmiotowym zbiorniku.
I dziwi tylko ignorancja góry, która jak to już napisał @Kamil_M na złość rodzicom, chcę odparzyć sobie jajca.

#491 OFFLINE   ptr

ptr

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 175 postów
  • Imię:Piotr

Napisano 30 październik 2021 - 01:27

Sorki @ptr ale to się kupy nie trzyma. Nie przekonają mnie te argumenty, które w eter pchnął jakiś zdygany jegomość.
Nawet jak coś ktoś schrzanił, to po to jest dialog aby wszystko wyprostować i zrobić tak jak należy. A dla mnie niepodważalnym jest zachowanie obecnego stanu rzeczy na przedmiotowym zbiorniku.
I dziwi tylko ignorancja góry, która jak to już napisał @Kamil_M na złość rodzicom, chcę odparzyć sobie jajca.

Poczytaj zatem co dzieje się w Okręgu Bielsko-Biała to może zrozumiesz.

#492 OFFLINE   KALI

KALI

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 207 postów
  • Imię:Darek

Napisano 30 październik 2021 - 06:34

Ciekawe czy ktokolwiek jeszcze pamięta czemu RZGW pozbawiło kilka lat temu pozwolenia wodno-prawnego na użytkowanie Brodów i Wiórów. I wprowadziło zakaz nęcenia na tych zbiornikach??? A dzisiejszy właściciel tylko czeka żeby komuś nóżka powinęła w całej Polsce. Tak ja w okręgu Bielsko Biała. I kto wtedy wtedy będzie ponosił konsekwencje? Koło czy Okręg? Wiele jest nieprawidłowości w PZW, ale żeby to naprawić trzeba IŚĆ na zebranie, wybrać dobrych ludzi do działania w kole, odpowiedniego delegata do okręgu. A nie być tylko najmądrzejszym zza klawiatury...


Wysłane z mojego CPH2043 przy użyciu Tapatalka
  • Skalniak lubi to

#493 OFFLINE   uvex

uvex

    Forumowicz

  • PATRON
  • PipPip
  • 284 postów
  • LokalizacjaSkarżycho
  • Imię:Robert

Napisano 30 październik 2021 - 08:22

Sumując. Jaki pan, taki kram. Całe to PZW o Kielce, to po prostu przedszkole!!! W zasadzie to domowe przedszkole. Nie ma to jak zastraszyć albo ludojadami na granicy, albo złym Panem urzędnikiem co to oczyskami łypie, czy czasem ktoś 3 karpiszonów na lewo nie zapoda do zbiornika. Ciekawe tylko, czy w papierkach wszystko się zgadza, bo jak tam się przecinki pomylą, to taka samowolka nijak nie będzie wyglądała przy takim wielbłądzie. Normalnie ubaw po pachy. Nic więcej odemnie, bo Wody czytają, słuchają, patrzą, węszą itd. 🤐

Użytkownik uvex edytował ten post 30 październik 2021 - 08:32


#494 OFFLINE   KALI

KALI

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 207 postów
  • Imię:Darek

Napisano 30 październik 2021 - 08:37

Robert są wybory w kołach. Jeśli chcesz coś zmienić, a nie tylko bić pianę... kandyduj do władz koła, na delegata do okręgu. Skoro jest tak źle, to czemu nikt nic nie robi? Wszyscy tylko narzekają. Jest szansa żeby to zmienić. To "przedszkole" na chociaż ósmą klasę.

Wysłane z mojego CPH2043 przy użyciu Tapatalka

#495 OFFLINE   ptr

ptr

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 175 postów
  • Imię:Piotr

Napisano 30 październik 2021 - 08:55

Robert są wybory w kołach. Jeśli chcesz coś zmienić, a nie tylko bić pianę... kandyduj do władz koła, na delegata do okręgu. Skoro jest tak źle, to czemu nikt nic nie robi? Wszyscy tylko narzekają. Jest szansa żeby to zmienić. To "przedszkole" na chociaż ósmą klasę.

Wysłane z mojego CPH2043 przy użyciu Tapatalka

Ale po co? Przecież w kole nic się nie da zrobić...

#496 OFFLINE   uvex

uvex

    Forumowicz

  • PATRON
  • PipPip
  • 284 postów
  • LokalizacjaSkarżycho
  • Imię:Robert

Napisano 30 październik 2021 - 09:17

Ale po co? Przecież w kole nic się nie da zrobić...


Ja swoje odpokutowałem na zebraniach, Jedno sprawozdawczo wyborcze mi w zupełności wystarczy. Nie mam ochoty dalej tłumaczyć, że 2+2=4 Ani to wszystko śmieszne, ani zabawne, ot taka "Łacina, Dziecina, Pierzyna" Ale cieszę się, że co niektórzy znajomi zadomowili się w tej organizacji. Tak więc do przodu panowie, do przodu. No i urabiajcie, te tęgie głowy, urabiajcie. Może coś z tego będzie.
Oby🤔

#497 OFFLINE   KALI

KALI

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 207 postów
  • Imię:Darek

Napisano 30 październik 2021 - 11:18

Bardzo często mam nieodparte wrażenie że "PZW to nie my" tylko "PZW to oni" ...
Narzekać potrafią wszyscy, ale do roboty chętnych nie ma. Wygląda to tak: "No to weźmy się... i zróbcie"

Wysłane z mojego CPH2043 przy użyciu Tapatalka

#498 OFFLINE   uvex

uvex

    Forumowicz

  • PATRON
  • PipPip
  • 284 postów
  • LokalizacjaSkarżycho
  • Imię:Robert

Napisano 30 październik 2021 - 11:44

[quote name="KALI" post="2963603" timestamp="1635589102"]

Bardzo często mam nieodparte wrażenie że "PZW to nie my" tylko "PZW to oni" ...
Narzekać potrafią wszyscy, ale do roboty chętnych nie ma. Wygląda to tak: "No to weźmy się... i zróbcie"

Wysłane z mojego CPH2043 przy użyciu Tapatalka[/quote

100 na 100 Pięknie i słusznie napisane. No to weźmy się i zróbcie porządek z Kaszanowem.

#499 OFFLINE   KALI

KALI

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 207 postów
  • Imię:Darek

Napisano 30 październik 2021 - 11:47

No to... Dajesz, nie udajesz. W kupie siła

Wysłane z mojego CPH2043 przy użyciu Tapatalka

#500 OFFLINE   Kamil_M

Kamil_M

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 103 postów
  • LokalizacjaKielce

Napisano 30 październik 2021 - 11:53

Robert są wybory w kołach. Jeśli chcesz coś zmienić, a nie tylko bić pianę... kandyduj do władz koła, na delegata do okręgu. Skoro jest tak źle, to czemu nikt nic nie robi? Wszyscy tylko narzekają. Jest szansa żeby to zmienić. To "przedszkole" na chociaż ósmą klasę.

Wysłane z mojego CPH2043 przy użyciu Tapatalka


Darku ja na zebrania chodzę jak wiesz. Nie znam ludzi z Suchedniowa z zarządu koła, ale z tego co słyszałem to byli chwaleni zawsze. To jeśli oni coś schrzanili to jaki ja mógłbym mieć na to wpływ. Czyli jednym słowem co bym nie zrobił to i tak stało by się jak się stało. Czyli warunkiem utrzymania obwodu było zniesienie no killa? W takim razie mimo wszystko dwóch delegatów co było przeciw i dwóch którzy się wstrzymali, chcieli utraty obwodu? Bo jeśli była taka groźba to czemu ktoś się wyłamał?
  • uvex lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych