Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

PZW KIELCE czas na zmiany.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
578 odpowiedzi w tym temacie

#501 OFFLINE   KALI

KALI

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 207 postów
  • Imię:Darek

Napisano 30 październik 2021 - 12:44

Kamil mleko się wylało. Burza w szklance wody, bicie piany i wszechobecny hejt... Czasu nie cofniemy. Kilka osób trochę poniosła fantazja. Większość najpierw pisze, potem myśli... A później nie potrafią przyznać się do błędu i powiedzieć przepraszam. Ale smród zostanie... Nie bronię nikogo z okręgu, ale wrzucanie wszystkich do jednego worka to duuuża przesada. Jako przykład podam dwie uchwały z tego roku. Nr 34 i 44. Jak ktoś zna temat to wie o co chodzi. Ale żeby wiedzieć co w trawie piszczy trzeba ruszyć 4 litery zza klawiatury i pojeździć na zarybienia... A nie jak co niektórzy... W d.... byli, g.... widzieli ale widzą najlepiej. Zobaczymy kto z tych wszystkowiedzących ma JAJA i zada sobie trudu żeby powalczyć o miejsce w zarządzie koła, czy o stanowisko delegata na zjazd okręgowy.

Wysłane z mojego CPH2043 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik KALI edytował ten post 30 październik 2021 - 12:45

  • Skalniak i ptr lubią to

#502 OFFLINE   Kamil_M

Kamil_M

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 103 postów
  • LokalizacjaKielce

Napisano 30 październik 2021 - 13:15

Kilka razy się ruszyłem ale nie jestem w temacie co było z tymi uchwałami. Wiem że chodzi o Szydłówek i Plebankę. Możesz coś przybliżyć?

#503 OFFLINE   KALI

KALI

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 207 postów
  • Imię:Darek

Napisano 30 październik 2021 - 13:36

Miałem na myśli te bieżące z tego roku

Wysłane z mojego CPH2043 przy użyciu Tapatalka

#504 OFFLINE   uvex

uvex

    Forumowicz

  • PATRON
  • PipPip
  • 284 postów
  • LokalizacjaSkarżycho
  • Imię:Robert

Napisano 30 październik 2021 - 14:24

Miałem na myśli te bieżące z tego roku

Wysłane z mojego CPH2043 przy użyciu Tapatalka

Lepiej zmoderuj swoje posty i usuń z nich te informacje, bo jak ktoś będzie w te tematy wnikał, to sprawa Suchedniowa okaże się niewinnym bąkiem puszczonym po grochówce.
Generalnie, jest to dowód na to, że ktoś miota się od ściany do ściany, a ponadto nie trzyma ciśnienia.

A wracając do zaproszenia, to podziękuję. Nie mam czasu ani chęci kopać się z koniem.

Idąc dalej informuję, że każdy, nawet ten co nie bierze udziału w życiu PZW ma prawo a nawet obowiązek, udzielać swoją dezaprobatę.

Głupotę, niewiedzę i takie tam, po prostu należy pokazywać, wytykać i jak się da, piętnować.

Użytkownik uvex edytował ten post 30 październik 2021 - 14:36


#505 OFFLINE   KALI

KALI

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 207 postów
  • Imię:Darek

Napisano 30 październik 2021 - 14:33

To nie są tajne informacje... Tylko nikomu nie chce się zajrzeć na stronę okręgu. A poza tym... jak czytam wpisy tych "wszystkowiedzących najlepiej" mam ochotę pier..... ąć to wszystko i przestać walczyć z betonem. Stanąć z boku i patrzeć jak narzekają na PZW i dalej nic nie robią... poza hejtem

Wysłane z mojego CPH2043 przy użyciu Tapatalka
  • ptr lubi to

#506 OFFLINE   Kamil_M

Kamil_M

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 103 postów
  • LokalizacjaKielce

Napisano 30 październik 2021 - 14:49

Miałem na myśli te bieżące z tego roku

Wysłane z mojego CPH2043 przy użyciu Tapatalka


Przeczytałem, nie jestem wtajemniczony o co tam chodzi niestety...

#507 OFFLINE   KALI

KALI

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 207 postów
  • Imię:Darek

Napisano 30 październik 2021 - 15:18

"...A wracając do zaproszenia, to podziękuję. Nie mam czasu ani chęci kopać się z koniem."
I dlatego lepiej krytykować innych, nic nie robiąc poza tym...
Z mojej strony koniec tematu. Pozdrawiam

Wysłane z mojego CPH2043 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik KALI edytował ten post 30 październik 2021 - 15:19

  • ptr lubi to

#508 OFFLINE   KALI

KALI

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 207 postów
  • Imię:Darek

Napisano 30 październik 2021 - 16:36

Przeczytałem, nie jestem wtajemniczony o co tam chodzi niestety...

O zarybienia...

#509 OFFLINE   ptr

ptr

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 175 postów
  • Imię:Piotr

Napisano 30 październik 2021 - 18:45

Ja swoje odpokutowałem na zebraniach, Jedno sprawozdawczo wyborcze mi w zupełności wystarczy. Nie mam ochoty dalej tłumaczyć, że 2+2=4 Ani to wszystko śmieszne, ani zabawne, ot taka "Łacina, Dziecina, Pierzyna" Ale cieszę się, że co niektórzy znajomi zadomowili się w tej organizacji. Tak więc do przodu panowie, do przodu. No i urabiajcie, te tęgie głowy, urabiajcie. Może coś z tego będzie.
Oby

Kurcze @KALI, @Skalniak nie mówiliście nic, że dostaliście etat w Okręgu. Jak mogliście to ukrywać przed nami

#510 OFFLINE   KALI

KALI

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 207 postów
  • Imię:Darek

Napisano 30 październik 2021 - 19:41

chyba mnie ktoś z kimś pomylił
A tak na serio... nawet tego nie komentowałem. Szkoda czasu. Czas pokaże czy warto było powalczyć o nadzór nad zarybieniami wód górskich i nie tylko, zmianą dyrektora, zmianami w regulaminie, dopłatą do Mierzawy(bo ta boli niektórych najbardziej, choć jak jadą nad San, Dunajec, Rabę czy Vah nie płaczą że muszą dopłacać). Ale jeszcze się taki nie urodził co by polaczkowi dogodził...
  • ptr lubi to

#511 OFFLINE   Skalniak

Skalniak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 407 postów
  • Imię:Jacek

Napisano 30 październik 2021 - 19:56

Przeczytałem, nie jestem wtajemniczony o co tam chodzi niestety...

Jeszcze może taka informacja z ostatniej chwili.Odnośnie tych uchwał.Dwóch Strażników Wód postanowiło przyjrzeć się pewnemu zarybieniu,ryby pobierało duże koło na dużą wodę a zatem i ryby miało być dużo.Niestety pan P ponownie pokpił sprawę brakowało spore ilości karpia,szczupaka i sandacza.Co prawda brakujące ilości zostały uzupełnione ale odpowiednia notatka trafiła do okręgu.Tak nie może być,że pan P zgłasza do okręgu możliwość zarybienia i nie ma przygotowanej odpowiedniej ilości ryb.Tyle w temacie.Możecie dalej siedzieć w domu wszystko samo się zrobi,bo ciężko ruszyć dupę i chociaż postać i przypilnować wagi.Obrzucać błotem to tak,jest was wielu.



#512 OFFLINE   uvex

uvex

    Forumowicz

  • PATRON
  • PipPip
  • 284 postów
  • LokalizacjaSkarżycho
  • Imię:Robert

Napisano 30 październik 2021 - 20:18

Kurcze @KALI, @Skalniak nie mówiliście nic, że dostaliście etat w Okręgu. Jak mogliście to ukrywać przed nami

 

 

Możesz podpowiedzieć kolego jak z mojego wpisu wyszedłeś na to, że sugeruję iż ktoś gdzieś dostał etat. Czy sformułowanie o zadomowieniu się gdzieś, jest równoznaczne

z napisaniem czegoś o etacie???

 

Nie rozumiem waszej napinki na słowa krytyki pod adresem PZW o Kielce. Zachowujecie się, tak jakbyście byli prezesem i zarządem w jednym. Każdy strzał przyjmujecie na klatę. O co tu chodzi???

 

Czy zobowiązaliście się komuś, że w necie o ZO Kielce będzie tylko pozytywnie??? 

 

Ja nie mam zamiaru siedzieć cicho gdy do wody wpuszczane są chore ryby (wrzodzienica) Nie mam zamiary siedzieć cicho, gdy ktoś głupią decyzją chce zabić jedyny normalny zbiornik w promieniu 100 a może i 200 kilometrów.

 

Sprawy Słupowa sobie daruję, chociaż korci mnie uzyskanie uzasadnienia, odnośnie dofinansowywania z mojej skład podmiotu prywatnego. 



#513 OFFLINE   uvex

uvex

    Forumowicz

  • PATRON
  • PipPip
  • 284 postów
  • LokalizacjaSkarżycho
  • Imię:Robert

Napisano 30 październik 2021 - 20:30

chyba mnie ktoś z kimś pomylił
A tak na serio... nawet tego nie komentowałem. Szkoda czasu. Czas pokaże czy warto było powalczyć o nadzór nad zarybieniami wód górskich i nie tylko, zmianą dyrektora, zmianami w regulaminie, dopłatą do Mierzawy(bo ta boli niektórych najbardziej, choć jak jadą nad San, Dunajec, Rabę czy Vah nie płaczą że muszą dopłacać). Ale jeszcze się taki nie urodził co by polaczkowi dogodził...

 

Tak tak. Dopłata do Mierzawy ubodła mnie osobiście bardzo. Ubodła, bo chciałem wciągnąć w wędkarstwo na wodach górskich, kolegę i jego syna. Jednakże dopłaty do jedynej sensownej rzeki, zniechęciły ich na dobre.

 

Szukacie kasy na tarliska i ochronę Mierzawy??? To może wniosek formalny trzeba było złożyć, a twardogłowi ZO Kielce by wam kasę dali. Skoro na remont oddanego w dzierżawę ośrodka, skorzy są wyłożyć 15 tysięcy zł, to i wam może sypną groszem. 

 

I powiem szczerze, że wolę zapłacić więcej np. właśnie za połów w Sanie, Dunajcu, Rabie, czy gdziekolwiek indziej niż na Mierzawie, bo taki właśnie ze mnie Polaczek.



#514 OFFLINE   KALI

KALI

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 207 postów
  • Imię:Darek

Napisano 30 październik 2021 - 21:05

Robert nie mam zamiaru przekonywać Cię do moich racji. Wiem że nic nie wskóram. Ale powtarzał będę aż do znudzenia... Chcesz zmian to kandyduj. Twierdzisz że nie można się przebić. A może to lobby "wiaderkowo-mułojadowe" nie chce tych zmian. Nie pomyślałeś o tym? Może im wystarczy zarybić tym karpiem i nic poza tym. Ale tylko wody poza obwodowe. Bo tylko tam wolno bez opamiętania. Model wędkarstwa w Polsce jeszcze długo się nie zmieni...

#515 OFFLINE   uvex

uvex

    Forumowicz

  • PATRON
  • PipPip
  • 284 postów
  • LokalizacjaSkarżycho
  • Imię:Robert

Napisano 30 październik 2021 - 21:24

No i to by było na tyle. Ja zostaje przy swoim, czyli przy narzekaniu. Wam wytrwałości życzę.

Pozdrawiam



#516 OFFLINE   Skalniak

Skalniak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 407 postów
  • Imię:Jacek

Napisano 30 październik 2021 - 21:39

Darku daj spokój z Robertem nic nie wskórasz.Wszędzie same oszołomy.A jakim cudem coś nam się udało zrobić to sam nie wiem.



#517 OFFLINE   uvex

uvex

    Forumowicz

  • PATRON
  • PipPip
  • 284 postów
  • LokalizacjaSkarżycho
  • Imię:Robert

Napisano 08 grudzień 2021 - 09:51

Jest dobrze, przynajmniej na razie. Oby się znowu w drugą stronę nie przestawiło, bo to lekką schizofrenią trąci.

 

https://echodnia.eu/.../ar/c1-15941227


  • cys82 lubi to

#518 OFFLINE   FAFI

FAFI

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 53 postów
  • LokalizacjaKielce
  • Imię:Sławek

Napisano 13 grudzień 2021 - 19:09

https://www.pzw.org....gospodarowanie_


Użytkownik FAFI edytował ten post 13 grudzień 2021 - 19:10


#519 OFFLINE   FAFI

FAFI

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 53 postów
  • LokalizacjaKielce
  • Imię:Sławek

Napisano 13 grudzień 2021 - 19:11

https://www.pzw.org....ja_od_2022_roku



#520 OFFLINE   FAFI

FAFI

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 53 postów
  • LokalizacjaKielce
  • Imię:Sławek

Napisano 18 grudzień 2021 - 06:56

https://www.pzw.org....2022_r__czesc_i






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych