Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Easy Shiner 5' na offsecie - dozbrajanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Majo

Majo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1095 postów

Napisano 01 luty 2017 - 09:49

Owszem, czytałem to. Wyraziłem tylko swoją opinię na temat tego wariantu zbrojenia, nie traktuj tego personalnie.  ;)


  • Night_Walker lubi to

#22 OFFLINE   Tomek88

Tomek88

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3209 postów
  • LokalizacjaGrójec
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Zienkiewicz

Napisano 01 luty 2017 - 09:58

Owszem, czytałem to. Wyraziłem tylko swoją opinię na temat tego wariantu zbrojenia, nie traktuj tego personalnie.  ;)

Dla mnie również bezsensem jest dozbrajanie offsetu, zrobiłem poglądówkę, bo było pytanie w formie stwierdzenia, że dozbrojka ma być do offsetu ponieważ cienka guma nie pozwala uzbroijć główką jigową, nie jest to może najlepsza droga, ale cóż nie mnie oceniać. Osobiście bym zastosował jiga z krótszym ew. delikatniejszym hakiem a mam wrażenie, że główną przeszkodą w tym przypadku jest kołnierz do stabilizacji. Są główki z delikatniejszymi do cienkich gum :)


Użytkownik Tomek88 edytował ten post 01 luty 2017 - 09:58


#23 OFFLINE   Majo

Majo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1095 postów

Napisano 01 luty 2017 - 11:15

Dla mnie również bezsensem jest dozbrajanie offsetu, zrobiłem poglądówkę, bo było pytanie w formie stwierdzenia, że dozbrojka ma być do offsetu ponieważ cienka guma nie pozwala uzbroijć główką jigową, nie jest to może najlepsza droga, ale cóż nie mnie oceniać. Osobiście bym zastosował jiga z krótszym ew. delikatniejszym hakiem a mam wrażenie, że główną przeszkodą w tym przypadku jest kołnierz do stabilizacji. Są główki z delikatniejszymi do cienkich gum :)

Otóż to, nawet te ze zbyt dużym kołnierzem czy talerzami można przerobić pod konkretną gumę. Ale ja już dawno się wyleczyłem ze sklepowych główek.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych