Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
BLANKI

Matagi - Czy to defekt blanku?

blank matagi

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   czarny1

czarny1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 883 postów
  • LokalizacjaLanckorona/Przemyśl
  • Imię:Michał

Napisano 08 luty 2017 - 02:37

A po czym wnosisz, że złącze jest źle wykonane? 

było źle spasowane... objaw - klikanie... coś takiego jest absolutnie niedopuszczalne i prowadzi do złamania... na szczęście dało się doszlifować:)


  • Alexspin lubi to

#42 OFFLINE   Dawid.K

Dawid.K

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 179 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Dawid

Napisano 08 luty 2017 - 07:57

Jakieś swoje prace wstawisz ? bo jestem niezmiernie ciekawy profesjonalizmu a że jesteś estetą to przyjemnie będzie coś eleganckiego pooglądać .

A gdzie napisałem, że jestem profesjonalistą? Napisałem, ze jak coś skopie to mam pretensje tylko siebie. A to jest różnica. Że jak mi się coś nie podoba to nie podoba i nie udaję, że tak ma być.Zapewniam, że nie ma tam krzywo wklejonych przelotek czy blanków z  usterkami powierzchniowymi czy też defektami wizualnymi. A o to mi chodziło.

Aha nie krytykowałem i krytykować nie zamierzam czyjejś włożonej pracy w dany projekt. Moje wrażenia dotyczącą produktów seryjnych (i też nie wszystkich, co zresztą wynika w powyższej poczty).

 

Link do pierwszej pracy (wprawne oko na pewno zauważy pewnie niedoróbki):

 

Lamiglas 1082L:

 

http://jerkbait.pl/t...glas-gsh-1082l/

 

Drugi projekt:

 

Lamiglas XP-Pros Bass 843 5-18g (zapomniałem, że już kiedyś wstawiałem foty):

 

http://jerkbait.pl/t...3-5-18g-8-17lb/

 

Trzeci projekt (foty wrzucę w weekend):

Blaas SLF9014-2N czyli niestandardowe wykonanie. Blank SLF9015-2N osłabiony fabrycznie do 14lb.

 

Postaram się też opisać moje wrażenia z użytkowania. Pewnie się komuś przydadzą.

 

Po ilości wykonanych kijów  (nie licząc przeróbek czy napraw) trudno nazwać mnie profesjonalistą. Ale staram się, aby prace były estetyczne (przynajmniej w moim odczuciu). A czas na krytykę i obrażanie przyjdzie jak wstawię resztę fotek.

 

Pozdrawiam


Użytkownik Dawid.K edytował ten post 08 luty 2017 - 08:41

  • gulf i homax lubią to

#43 OFFLINE   Vodoo

Vodoo

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 27 postów
  • Imię:Paweł

Napisano 08 luty 2017 - 14:31

było źle spasowane... objaw - klikanie... coś takiego jest absolutnie niedopuszczalne i prowadzi do złamania... na szczęście dało się doszlifować :)

A więc piszesz o swoim blanku, ja miałem na myśli mój, który już fizycznie posiadam, w którym tego typu objaw nie występuje. A co do reszty to już kwestia gustu, a o gustach jak wiadomo się nie dyskutuje. Ja jestem w stanie ten wygląd zaakceptować, inni nie, dlatego też blanku nie kupią i raczej nikt nie będzie ich do tego zmuszał:) 


  • Guzu lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: blanki, blank, matagi

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych