Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Tani sprzet/drogi sprzet, sloma z butow, czarne gumy, czapki z daszkiem itd itp...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
220 odpowiedzi w tym temacie

#141 ONLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4086 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 19 luty 2017 - 09:22

Leszczyną nie leszczyną, bardzo ładnie podaje muchę, rozkołysana witka jak i muszkarz stanowią jedno. Patrzmy obiektywnie a nie przez różowe okulary. Miałem okazje widzieć jeszcze jeden film, gdzieś wcześniej w zasobach, ta sama sytuacja. O szczupaku już wspominałem, kto z nas miał takiego i to na sprzęt "niskich lotów". Za dokonania Krzychu PLUS, co do dyskusji wypowiedziałem się wcześniej. Przychylam się do opinii Kolegów sugerujących zamknięcie wątku. Pozdrawiam i spadam na chatkę popatrzeć jak lód topnieje...  ;)


Użytkownik Andrzej Stanek edytował ten post 19 luty 2017 - 09:23

  • eRKa lubi to

#142 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4889 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 19 luty 2017 - 09:37

No dobrze Andrzeju, kij jest zajebiście alternatywny, ale gdzie jest konweniująca do tej konwencji linka z mchu i paproci albo ekologicznych powojów. Taki sznur z ręki - to dopiero byłoby coś kompletnie powalającego.. :)



#143 OFFLINE   Pluszszcz

Pluszszcz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 615 postów

Napisano 19 luty 2017 - 10:20

Mucha podana ładnie w przeciwieństwie do filmu. Film pływa w niestrawnej ideologicznej zupie serwowanej regularnie i obsesyjnie.

A leszczyna...? Jako materiał do budowy wędzisk pewnie już nie dostanie szansy i wydaje się śmieszny, ale można było powspominać i pogadać skąd niegdysiejsza przydatność.


Użytkownik Pluszszcz edytował ten post 19 luty 2017 - 10:22


#144 OFFLINE   Durzy

Durzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 634 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Andrzej

Napisano 19 luty 2017 - 10:35

Mam niezły ubaw czytając ten wątek.
Jeden z moich kolegów, napisał kiedyś "każdy łowi jak chce". Parafrazując, napiszę "każdy łowi czym chce".
Andrzej

Ps
Jałowiec byłby lepszy na muchówkę.

#145 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14823 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 19 luty 2017 - 11:02

Naprawdę macie potrzebę dopiekac Krzysztofowi ?
Nie bardzo rozumiem za co.
Ma swoja wyboista ścieżkę podążania w rzeczywistości, nie o tym pisaliście, by każdemu dać prawo wolnego wyboru i nie narzucać rozwiązań?
Dobre rzeczy i sprawdzone rozwiązania zweryfikuje rzeczywistość, a nagonka na forum nikomu chwały nie przynosi

#146 OFFLINE   randomrodmaker

randomrodmaker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 419 postów
  • LokalizacjaKrk
  • Imię:Paweł

Napisano 19 luty 2017 - 11:07

Prawda jest taka, że gdyby taką "leszczynę" wystrugał B. Grylls i machał w świetle flashy,

gdzieś w pięknym plenerze, byłby "fejm i łapki w górę".

Dla mnie Krzysiek jest kozakiem, bo nie obawia się śmieszności, wrzucając tego typu produkcje.

Nie jest wielką sztuką popisywać się znajomością nazwisk rodbuilderów wynotowanych z vintagetackle.com

Kijaszków rzeczonych twórców tutaj nie zobaczymy, a jest Cantara ze szczupłym. To jest konkret vs pigułka z Matrixu.

Gratulacje Krzysiu!

.


Użytkownik randomrodmaker edytował ten post 19 luty 2017 - 11:07

  • Guzu i Hansolo lubią to

#147 OFFLINE   Durzy

Durzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 634 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Andrzej

Napisano 19 luty 2017 - 11:18

Jeśli ktoś odbiera mój wpis o muchówce z jałowca jako krytykę Krzysztofa, to jest w błędzie. Dotyczy to tylko i wyłącznie kwestii technicznej. Jałowiec nie pęknie po wyschnięciu.

Generalnie, wg. mnie, cały ten spór jest bez sensu.

Andrzej
  • Krzysiek Dmyszewicz lubi to

#148 OFFLINE   robert.bednarczyk

robert.bednarczyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2064 postów
  • Lokalizacjalubelskie
  • Imię:Robert

Napisano 19 luty 2017 - 11:24

Naprawdę macie potrzebę dopiekac Krzysztofowi ?
Nie bardzo rozumiem za co.
Ma swoja wyboista ścieżkę podążania w rzeczywistości, nie o tym pisaliście, by każdemu dać prawo wolnego wyboru i nie narzucać rozwiązań?
Dobre rzeczy i sprawdzone rozwiązania zweryfikuje rzeczywistość, a nagonka na forum nikomu chwały nie przynosi


Szacunek dla drugiego człowieka wyraża się między innymi w umiejętności pięknego się z nim różnienia. Przyłączam się do pytania Daniela - nie macie Koledzy dość kopania Krzysztofa ?
Socjopata ??? Sądziłem Sławku, że do tego się nie posuniesz !!!
Nie zgadzam się z Krzysztofem fundamentalnie w kwestii siermiężnego "muchowana" , ale do Waszego pospolitego ruszenia przeciwko niemu przyłączać się nie zamierzam.

#149 OFFLINE   ictus

ictus

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1610 postów
  • LokalizacjaWawa
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:W.

Napisano 19 luty 2017 - 11:38

Spor zdecydowanie bez sensu. Malo bylo awantur na naszym forum w dziale muchowym. Wrocmy do tradycji kolezenstwa :)

Oprocz fachowcow od sprzetu premium na forum musza byc tez specjalisci od ekonomicznych wersji. Obie grupy powinny sie szanowac. Ta rozmowa poszybowala za daleko i polaryzuje grupy ktore powinny trzymac sie razem. Zrezygnujmy z nasmiewania sie jak i teletubisiowania. Nie obchodzi mnie co sie dzieje na innych forach, nie musimy do nas importowac zlych wzorcow.

Dla milej atmosfery - skupmy sie na jakims nowym merytorycznym watku. Moze "perelki sprzetowe za male i duze pieniadze" lub cos podobnego. Bedzie pozyteczniej :)
  • Janusz Wałaszewski, Krzysiek Dmyszewicz, Zielony i 4 innych osób lubią to

#150 OFFLINE   ark70

ark70

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1148 postów
  • LokalizacjaStarogard Gdański
  • Imię:Artur

Napisano 19 luty 2017 - 11:41

Dajmy już  spokój, myślę że Krzysiek spokojnie poradzi sobie bez  naszych zbawiennych rad dotyczących jego osoby. To że łowi ryby jest niezaprzeczalnym faktem. A chyba finalnie  o to w tym wszystkim chodzi  by łowić...

A czy łowi je na leszczynę, czy na włókno węglowe z skrzydła mitycznego  Fenixa, cóż nam do tego.. Jego małpy jego cyrk.

 

Niesmak czuję po przebrnięciu do końca wątku.

 

 

Krzysztofie , choć nie zawsze się zgadzam z Twoimi wypowiedziami - szacunek :)  - tak  po prostu po ludzku.

 

Panowie moderatorzy - chyba już najwyższy czas.


  • robert.bednarczyk i marckus lubią to

#151 OFFLINE   Pluszszcz

Pluszszcz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 615 postów

Napisano 19 luty 2017 - 12:08

Szacunek dla drugiego człowieka wyraża się między innymi w umiejętności pięknego się z nim różnienia. Przyłączam się do pytania Daniela - nie macie Koledzy dość kopania Krzysztofa ?
Socjopata ??? Sądziłem Sławku, że do tego się nie posuniesz !!!
Nie zgadzam się z Krzysztofem fundamentalnie w kwestii siermiężnego "muchowana" , ale do Waszego pospolitego ruszenia przeciwko niemu przyłączać się nie zamierzam.

 

Robert, szacunek dla drugiego człowieka wyraża się również tym żeby dyskusji na forum nie doprowadzać do absurdu i  nie wykorzystywać tylko w celu  przemycania swoich "wysublimowanych" poglądów i teletubisiowania . Nie wydaje mi się, żeby ktoś miał zamiar kopać Krzysztofa.


  • sierżant lubi to

#152 OFFLINE   Pisarz.......ewski Piotr

Pisarz.......ewski Piotr

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2662 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 19 luty 2017 - 12:10

Krzysztof , szacunek za odwagę :)  .Odwagę i determinację ,przypominającą bohatera powieści Cervantesa zwanego "Rycerzem Smętnego Oblicza". -_- 



#153 OFFLINE   robert.bednarczyk

robert.bednarczyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2064 postów
  • Lokalizacjalubelskie
  • Imię:Robert

Napisano 19 luty 2017 - 13:02

Robert, szacunek dla drugiego człowieka wyraża się również tym żeby dyskusji na forum nie doprowadzać do absurdu i  nie wykorzystywać tylko w celu  przemycania swoich "wysublimowanych" poglądów i teletubisiowania . Nie wydaje mi się, żeby ktoś miał zamiar kopać Krzysztofa.


Prawda Irku, ale brnięcie w otchłań konfliktu totalnego nikomu nie służy, a mam jednak wrażenie, że wątek zmierza w kierunku nazbyt personalnych przytyków. Merytorycznie chyba już wszystko zostało powiedziane.
Swój udział w temacie definitywnie kończę.
  • albercik2 i sierżant lubią to

#154 OFFLINE   albercik2

albercik2

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 690 postów
  • LokalizacjaChotylow
  • Imię:albercik
  • Nazwisko:przemyslaw

Napisano 19 luty 2017 - 15:39



No dobrze Andrzeju, kij jest zajebiście alternatywny, ale gdzie jest konweniująca do tej konwencji linka z mchu i paproci albo ekologicznych powojów. Taki sznur z ręki - to dopiero byłoby coś kompletnie powalającego.. :)

65f5e64adb99.jpg


  • ictus lubi to

#155 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4889 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 19 luty 2017 - 16:34

Mam przekonanie Robercie, że nie tylko Twoje pięknoduchostwo może być potraktowane czysto użytkowo. Ludzie dochodzą do popularności każdym możliwym sposobem. Wszystko jest na sprzedaż dla zajebistego   wizerunku. Nawet taki  hucpiarski performance się sprzedał.. bo hucpa doskonale się sprzedaje.. :)

 

Moja trollosoba mało co kupuje. Tym niemniej gratuluję nowego designera, marzenie wszystkich księgowych. Zabawa nigdy się nie kończy.. :) 


Użytkownik Sławek Oppeln Bronikowski edytował ten post 19 luty 2017 - 16:40

  • Paweł Bugajski lubi to

#156 OFFLINE   ictus

ictus

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1610 postów
  • LokalizacjaWawa
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:W.

Napisano 19 luty 2017 - 17:48

Marny komentarz.
  • albercik2 i Hansolo lubią to

#157 OFFLINE   Hansolo

Hansolo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 453 postów
  • LokalizacjaLębork
  • Imię:Radosław

Napisano 19 luty 2017 - 18:24

Marny komentarz.

Słuszna uwaga. Jak inaczej można ocenić zlepek słów sprawiających wrażenie mądrych , tworzących nowomowę , bardziej zaawansowanego trolla , zamkniętego w czterech ścianach wielkiej płyty.


  • albercik2 i eRKa lubią to

#158 OFFLINE   Kacper.K

Kacper.K

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 2132 postów
  • LokalizacjaSzczecin/Lębork

Napisano 19 luty 2017 - 18:39

Widzę, że temat się wyczerpał, a jego główny bohater - Krzysztof opuścił wątek (rozmawiałem z nim na PW). Rozumiem, że jest zima, za oknem buro i ponuro (choć robi się coraz ładniej), więc temat mocno na topie. 

 

Z mojej punktu widzenia wybieram zdecydowanie "być", niż "mieć". Gdybym miał wybór, to wolałbym łowić łososie w Kolumbii Brytyjskiej na Jaxona, niż wpuszczaki w Czarnej Przemszy na Sage. 

Uszanujmy zdanie innych i nie narzucajmy im swojego, bo wtedy ugotujemy się tutaj we własnym sosie. 

 

Zapraszam do opisów wędek, kołowrotków w wątkach tematycznych: 

http://jerkbait.pl/t...g-użytkowników/

http://jerkbait.pl/t...g-użytkowników/

 

Ze swojej strony obiecuję, że nikogo kto łowi Cantarą, czy innym mocno budżetowym kijem i kołowrotkiem obrażać tam nikt nie będzie :). Ani spoglądać krzywo na recenzje sprzętu z niższych półek, ponieważ są one tak samo wartościowe jak te, które opisują sprzęt topowy. 

Życzyłbym wszystkim aby nie oceniali innych przez pryzmat pliku papierków w portfelu ale poprzez cechy charakteru i wartości jakie ta osoba posiada i propaguje. 



#159 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4889 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 19 luty 2017 - 19:41

Ale można obrażać do woli teletubisiów z Sage ? Teletubisie są takie uległe..

 

I to by było na tyle.. :)


  • lukomat lubi to

#160 OFFLINE   sierżant

sierżant

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 386 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Ryszard

Napisano 19 luty 2017 - 19:43

Daleki jestem od kopania Krzyśka Dmyszewicza po kostkach, ale przecież to on wywołał te niesnaski. Wyraźnie dał wyraz nienawiści do kolegów, którzy ośmielili sobie kupić coś droższego. Niepoważne sugerowanie dochodów ze zmywaka w Anglii, jakieś teksty o słomie z Simmsów....

Mam rozumieć, że w Simmsach to nowobogacki cham, a w gumiakach stopa w jedwabnych skarpetkach?

 Trochę to nie na miejscu, Ale nie dziwi mnie to, Krzysztof wyraźnie nie trawi ludzi, którzy osiągają jakieś przyzwoite dochody, którzy umieli poradzić sobie w życiu.

Tyle...

 

Leszczyna niewątpliwie piękna i oryginalna, ja jednak wolę Hardy'ego, nie wiem, czemu...






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych