Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Korpusy do obrotówek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Klang machine

Klang machine

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 35 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 25 lipiec 2006 - 13:33

Witam było już pytanie jaki drut i z czego zrobic strzemiaczka do obrotówek wiec teraz mam pytanie jak i z czego zrobić samemu korpus do obrotki :D

#2 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 25 lipiec 2006 - 18:08

@klang machine jeden z bardziej znanych tworcow blaszanych przynęt trociowych - niejaki Pan Przyhcoćko - robi korpusy w swoich obrotowych swiecidelkach z ołowianych oliwek. Musze przynac ze mam kilkanaście sztuk tych cudeniek isa fantastyczne. Pięknie latają, ołow je ladnie dociąza (jest sporo cięzszy od mosiądzu czy brązu wiec przy tej samej masie moze miec mniejsza wielkość i n aodwrót przy tej samej wielkości większa mase, czyli głębiej pójdzie. Co prawda jego korpusy maja jakieś powłoki galwaniczne, ale nie wydaje mi się, aby to był powód do stresowania się tym

#3 OFFLINE   benito

benito

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 457 postów
  • Lokalizacjasiedzące (szczecin)

Napisano 25 lipiec 2006 - 19:53

Hejas

Moim zdaniem lepiej uzyc glowek do much szczupakowych mozna je kupic na www.taimen.pl sa tam glowki pakowane po 100 sztuka za niewielkie pieniadze ok 9 zl. Niektorzy robia korpusy z grubego drutu miedzianego, poprostu owijaja go dookola glownego drutu ;)

#4 OFFLINE   Klang machine

Klang machine

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 35 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 25 lipiec 2006 - 20:05

ten pomysł z drutem miedzianym jakos mi sie nie podoba moze jak bym to zobaczył jak to wygla może zmienił bym zdanie :D

Hejas

Moim zdaniem lepiej uzyc glowek do much szczupakowych mozna je kupic na www.taimen.pl sa tam glowki pakowane po 100 sztuka za niewielkie pieniadze ok 9 zl. Niektorzy robia korpusy z grubego drutu miedzianego, poprostu owijaja go dookola glownego drutu ;)


@ benito ten pomysł z drutem miedzianym jakos mi sie nie podoba moze jak bym to zobaczył jak to wygla może zmienił bym zdanie :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych