Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Okoniówka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1598 odpowiedzi w tym temacie

#601 OFFLINE   malinabar

malinabar

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2298 postów
  • Lokalizacjapłd.-zach.
  • Imię:Bartek

Napisano 03 listopad 2017 - 18:39

klasyka to jednak chyba trochę za dużo powiedziane :)

Oj tam , oj tam  :D . Może Tango lub Mikros  to to nie jest , ale kiedy oglądam badyle okoniowe na naszych lokalnych zawodach od lat kilku chyba , to white i blue birdy królują . Pewnie to kwestia lokalnego sprzedawcy i wici rozsyłanych wśród użytkowników , a także ceny zapewne . Więc to taka nowa całkiem klasyka  ;) . Poza tym odnosiłem się do propozycji Marcina , czyli Lucky John'a , który wydawał się egzotyczną dosyć propozycją na tle Favorita .



#602 OFFLINE   bartosz311287

bartosz311287

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 649 postów
  • Imię:Bartosz

Napisano 03 listopad 2017 - 18:46

Faktycznie favorite white bird najlepszy w cenie 160-200 zł. Ja osobiście dla kolegi zamowilem 2,19 od 1-7 g white birda z przesyłką za cenę absolutnie śmieszna bo około 160zl. Dojdzie kijek i przetestujemy

#603 OFFLINE   slawek_2348

slawek_2348

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1679 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Zdunek

Napisano 03 listopad 2017 - 19:45

Faktycznie favorite white bird najlepszy w cenie 160-200 zł. Ja osobiście dla kolegi zamowilem 2,19 od 1-7 g white birda z przesyłką za cenę absolutnie śmieszna bo około 160zl. Dojdzie kijek i przetestujemy

Napisz jaką ma rzeczywistą akcję, bo na stronie są sprzeczne informacje:extra-fast, a akapit niżej że moderate-fast.



#604 OFFLINE   bartosz311287

bartosz311287

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 649 postów
  • Imię:Bartosz

Napisano 03 listopad 2017 - 19:55

Ok w przyszłym tygodniu będzie także napisze. Jakby co na Youtube też jest filmik K.Stepanow opisuje blue i white birda. Bodajże film autorstwa krzywa wędka

#605 OFFLINE   Tom.C.

Tom.C.

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 03 listopad 2017 - 23:49

Myślę że odpowiedzią na twoje pytanie jest wędka rozchwytywana przez wielu sportowych wędkarzy czyli Tsuri Emotion japoński kij ze stajni CRONY FISHING używam na codzień mega czułość bardzo lekki super cena co do wykonania oraz materiałów!!! Osobiście polecam!!!http://fisharrow.com...-EMS-722-6/595#

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
  • Alexspin i Intro lubią to

#606 OFFLINE   RedJin

RedJin

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 423 postów
  • Lokalizacja07-300 Bug, Narew
  • Imię:Piotr

Napisano 04 listopad 2017 - 09:16

Odnośnie Blue Birda. Ktoś ma gdzieś foto ugięcia pierwszej wersji tubular? To chyba 1,5-8g. A może gdzieś w necie widział.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

#607 OFFLINE   Alexspin

Alexspin

    No comment - subjective opinion only

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3692 postów
  • LokalizacjaŁódź (łowiska O/Sieradz, O/Piotrków).
  • Imię:Aleksander
  • Nazwisko:senatorskie

Napisano 04 listopad 2017 - 09:35

Myślę że odpowiedzią na twoje pytanie jest wędka rozchwytywana przez wielu sportowych wędkarzy czyli Tsuri Emotion japoński kij ze stajni CRONY FISHING używam na codzień mega czułość bardzo lekki super cena co do wykonania oraz materiałów!!! Osobiście polecam!!!http://fisharrow.com...-EMS-722-6/595#

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Faktycznie, bardzo zachęcające parametry i przyzwoita cena.

To są tradycyjne wędziska, czy z wklejaną szczytówką?


Użytkownik Alexspin edytował ten post 04 listopad 2017 - 09:38


#608 OFFLINE   stefan..k

stefan..k

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 39 postów

Napisano 04 listopad 2017 - 18:10

No właśnie dostaję różne przykłady ale żaden kij nie przekracza 2,20m a ja napisałem że szukam co najmniej 2,4 do 2,5m



#609 OFFLINE   bartosz311287

bartosz311287

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 649 postów
  • Imię:Bartosz

Napisano 04 listopad 2017 - 19:24

Ten co wysłałem ma 2,36 czyli te 2,2 przekracza a do 2,40 brakuje mu nie wiele 😂

#610 OFFLINE   yffea

yffea

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 530 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 04 listopad 2017 - 19:43

Faktycznie, bardzo zachęcające parametry i przyzwoita cena.

To są tradycyjne wędziska, czy z wklejaną szczytówką?

To nie są wklejki.


  • Alexspin lubi to

#611 OFFLINE   Kamil_D

Kamil_D

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 956 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 05 listopad 2017 - 11:52

@yffea uzywales tego 4 lb moze?

#612 OFFLINE   yffea

yffea

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 530 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 05 listopad 2017 - 14:48

@yffea uzywales tego 4 lb moze?

Tak. Na przykład dzisiaj :)



#613 OFFLINE   Kamil_D

Kamil_D

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 956 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 05 listopad 2017 - 17:27

Mozesz tu lub ma priv napisac trochę o specyfice blanku? Jak pracuje pod ryba jak pod przynęta? Ile realnie dolem ogarnia a ile gora? Bylbym bardzo wdzięczny gdyby dalo rade jakies info? Moze.jakieś ugięcia?

#614 OFFLINE   yffea

yffea

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 530 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 07 listopad 2017 - 12:24

Mozesz tu lub ma priv napisac trochę o specyfice blanku? Jak pracuje pod ryba jak pod przynęta? Ile realnie dolem ogarnia a ile gora? Bylbym bardzo wdzięczny gdyby dalo rade jakies info? Moze.jakieś ugięcia?

Kijek jest dobrze opisany - najmniej rzucałem 0.8 g plus malutka 1" guma, najwięcej 5g plus 2" guma. Przy tym górnym obciążeniu raczej już nie ma co liczyć na bardzo agresywne prowadzenie. Ładnie sprawdza się też przy nie dużych woblerkach i obrotówkach 0 i 1. 

Ugięcie bardzo płynne, z delikatnym zapasem w dole. Ze szczupakiem 60 cm nie było problemu.

 
Poniżej ugięcie - max było 0,75 kg. Minimum nie pamiętam. Ale coś około 20g.
 
Załączony plik  4 lbm.jpg   23,88 KB   32 Ilość pobrań


#615 OFFLINE   stefan..k

stefan..k

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 39 postów

Napisano 07 listopad 2017 - 22:01

A ja bym mimo wszystko pozostał w firmie i jeśli tylko długość nie przeszkadza , to śmiało możesz spróbować klasyki już w postaci http://www.stepanow-...-682-sul-s.html  lub http://www.stepanow-fishing.com/oferta/wedziska-spinningowe/favorite/white-bird/wedzisko-spinningowe-white-bird-2-19m-0-5-5g-732-sul-s.html . To są modele już po liftingu chyba . Cena nie zabija a zamawiając w sklepie internetowym obydwa , można bez większej straty obejrzeć , porównać , odesłać to , co nie pasuje . No chyba , że w stacjonarnym masz szansę na takie porównanie . Sam osobiście nie posiadam , ale kilku moich znajomych łowi na niebieskie i białe chwaląc sobie walory użytkowe i cenę oczywiście  :) . W łapkach miałem - przyjemnie się prezentują w tej kategorii wagowej , jaką podałeś .

No i po przemyśleniu tematu zamówiłem sobie "budżetówkę": http://www.stepanow-...g-732-ul-s.html

Wędka według Krzysztofa Stepanova jest delikatniejsza od Inspire Crazy Fish 1-6g którą posiadam i jestem zadowolony, no i jest bardziej miękka(niższy moduł węgla) do piątku powinna dotrzeć więc w weekend przetestuję kijek na okoniach -jak zechcą współpracować.


  • malinabar i Alexspin lubią to

#616 Guest_MarcinW_*

Guest_MarcinW_*
  • Guests

Napisano 07 listopad 2017 - 22:18

No i po przemyśleniu tematu zamówiłem sobie "budżetówkę": http://www.stepanow-...g-732-ul-s.html

 

konkretnie i odważnie :) fajnie by było gdybyś jeszcze miał jakieś odniesienie do innych kijków o podobnych parametrach, ale spoko czekam na recenzję



#617 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1930 postów

Napisano 07 listopad 2017 - 22:33

No i po przemyśleniu tematu zamówiłem sobie "budżetówkę": http://www.stepanow-...g-732-ul-s.html

Wędka według Krzysztofa Stepanova jest delikatniejsza od Inspire Crazy Fish 1-6g którą posiadam i jestem zadowolony, no i jest bardziej miękka(niższy moduł węgla) do piątku powinna dotrzeć więc w weekend przetestuję kijek na okoniach -jak zechcą współpracować.

Wędkę widziałem, nie łowiłem, koledzy łowią,  może to być bardzo dobry wybór :)



#618 Guest_MarcinW_*

Guest_MarcinW_*
  • Guests

Napisano 07 listopad 2017 - 22:36

a zapomniałbym...  tutaj też jest fajny kijek tylko gość się pierdyknął w opisie - "faforite". Ostatnio kupiłem od niego phenixa sp. i jestem megazadowolony. Sam mówił mi, że zmienia kijki jak rękawiczki  :)



#619 OFFLINE   Tom.C.

Tom.C.

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 07 listopad 2017 - 22:39

Faktycznie, bardzo zachęcające parametry i przyzwoita cena.
To są tradycyjne wędziska, czy z wklejaną szczytówką?

Tradycyjne ostatnio pokazali film jak ładnie się wygina tu sobie zobacz https://m.youtube.co...eature=youtu.be


Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
  • Alexspin lubi to

#620 OFFLINE   malinabar

malinabar

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2298 postów
  • Lokalizacjapłd.-zach.
  • Imię:Bartek

Napisano 07 listopad 2017 - 23:50

No i po przemyśleniu tematu zamówiłem sobie "budżetówkę": http://www.stepanow-...g-732-ul-s.html

Wędka według Krzysztofa Stepanova jest delikatniejsza od Inspire Crazy Fish 1-6g którą posiadam i jestem zadowolony, no i jest bardziej miękka(niższy moduł węgla) do piątku powinna dotrzeć więc w weekend przetestuję kijek na okoniach -jak zechcą współpracować.

No i super . Ja cały czas miałem jednak na uwadze te 2 - 3 gramy plus gumiś , o czym wspominałeś w założeniach wstępnych i wydawało mi się , że "birdy" będą z takimi gramaturami dobrze gadać ( a przynajmniej zadowalająco ) . Jak przetestujesz , pochwal się i wnioskami podziel  :) .






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych