Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Shimano vanquish 2016 problem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 28 luty 2017 - 13:13

no masz na fb jak byk Przemysław Grobelny ;) w temacie o smarowaniu exista też taka lekka reklama była ;) złapał trochę praktyki to daje radę , wstrzelił się w dziurę na rynku bo serwisów jak na lekarstwo  a chętnych niezmierzone ilości :P niestety dalej snuje teorie prosto z innej galaktyki ale to raczej nie wpływa na brak chętnych wręcz odwrotnie.



#22 OFFLINE   przemo_w

przemo_w

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2263 postów
  • Imię:Przemek

Napisano 28 luty 2017 - 13:34

Ciągnie wilka do lasu tzn do Jerkbaita :-)
Kolego od Vańka a dostałeś w gratisie makaron na uszy o zaproszeniu VIP na Rybomanie i czapeczce Shimano?
Te rzeczy były wyżebrane przez Facebooka :-)))

Czy może o tej tulejce do ustawienia uszczelki pod oporówką za 400€ którą to niby posiada....?
Na potwierdzenie wysyła fotke którą dostał od kogo innego :-) też tą fotke zrobioną na ręku mam :-)))
Wszystkie konta pozakładane w styczniu i lutym i o tych samych godzinach się logują...dziwne....

I tak na koniec. Szanowny kolego 21 lutego zapytałeś o rozebranie Vańka i dostałeś namiar od kogoś z JB....to czemu te fotki do których link wkleiłeś są opublikowane na FB 12 lutego?
Wehikuł czasu normalnie :-) nic się nie zmieniło .....

Użytkownik przemo_w edytował ten post 28 luty 2017 - 13:48

  • urasenty i G_rzegorz lubią to

#23 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 28 luty 2017 - 13:53

Ciągnie wilka do lasu tzn do Jerkbaita :-)
Kolego od Vańka a dostałeś w gratisie makaron na uszy o zaproszeniu VIP na Rybomanie i czapeczce Shimano?
Te rzeczy były wyżebrane przez Facebooka :-)))
Czy może o tej tulejce do ustawienia uszczelki pod oporówką za 400€ którą to niby posiada....?
Na potwierdzenie wysyła fotke którą dostał od kogo innego :-) też tą fotke zrobioną na ręku mam :-)))
Wszystkie konta pozakładane w styczniu i lutym i o tych samych godzinach się logują...dziwne....
I tak na koniec. Szanowny kolego 21 lutego zapytałeś o rozebranie Vańka i dostałeś namiar od kogoś z JB....to czemu te fotki do których link wkleiłeś są opublikowane na FB 12 lutego?
Wehikuł czasu normalnie :-) nic się nie zmieniło .....



może ma specjalny klucz shimano cofajacy czas.
  • G_rzegorz i Pluton lubią to

#24 OFFLINE   Majo

Majo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1095 postów

Napisano 28 luty 2017 - 13:57

może ma specjalny klucz shimano cofajacy czas.

A cofa ząbkowanie i przywraca masło czy to już inne klucze??? :)


  • Pluton lubi to

#25 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 28 luty 2017 - 14:01

A cofa ząbkowanie i przywraca masło czy to już inne klucze??? :)


nie wiem trzeba zapytac w punkcie dorabiania kluczy , ale podejrzewam że to możliwe bo już nic mnie dzisiaj nie zdziwi grunt że jest faktura + paragon.

#26 OFFLINE   Krab

Krab

    Zaawansowany

  • PATRON
  • PipPipPip
  • 714 postów
  • Lokalizacjanad Drwęcą
  • Imię:Krzysztof
  • Nazwisko:Bartosiak

Napisano 28 luty 2017 - 14:03

no masz na fb jak byk Przemysław Grobelny ;) w temacie o smarowaniu exista też taka lekka reklama była ;) złapał trochę praktyki to daje radę , wstrzelił się w dziurę na rynku bo serwisów jak na lekarstwo  a chętnych niezmierzone ilości :P niestety dalej snuje teorie prosto z innej galaktyki ale to raczej nie wpływa na brak chętnych wręcz odwrotnie.


Ja tylko znam hunter pike, a nie kto się kryje pod nickiem ;) Tak czy siak moderator powinien zareagować. Za zasługi nie wyleciał z forum, więc sprawa jest jasna. A że ciągnie na jb, to normalne. Gdzie znajdzie tylu amatorów topowego sprzętu?! Ktoś kto ma kołowrotek za 200 zł niechętnie wydaje 50-100 zł za serwis plus wysyłki.

#27 OFFLINE   przemo_w

przemo_w

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2263 postów
  • Imię:Przemek

Napisano 28 luty 2017 - 14:25

Krzysiu śmiesznie jest przynajmniej. Kolejna wtopa za wtopą, wtopę pogania :-))))

#28 OFFLINE   Krab

Krab

    Zaawansowany

  • PATRON
  • PipPipPip
  • 714 postów
  • Lokalizacjanad Drwęcą
  • Imię:Krzysztof
  • Nazwisko:Bartosiak

Napisano 28 luty 2017 - 15:03

Krzysiu śmiesznie jest przynajmniej. Kolejna wtopa za wtopą, wtopę pogania :-))))


Śmiesznie to jest jak sobie tylko piszemy. Gorzej jak komuś coś spier... Wtedy kłopot i prośba do tych, którym ten kolega tak często umniejsza. Zresztą jest nowy dystrybutor Shimano, jest serwis działający a nie tylko symulujący działania, wiec wszelkie kroki odnośnie serwisowania sprzętu na gwarancji skierowałbym do filii Shimano w PL.

#29 OFFLINE   P. Grobelny

P. Grobelny

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 20 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Gawron

Napisano 28 luty 2017 - 15:59

Ciągnie wilka do lasu tzn do Jerkbaita :-)
Kolego od Vańka a dostałeś w gratisie makaron na uszy o zaproszeniu VIP na Rybomanie i czapeczce Shimano?
Te rzeczy były wyżebrane przez Facebooka :-)))
Czy może o tej tulejce do ustawienia uszczelki pod oporówką za 400€ którą to niby posiada....?
Na potwierdzenie wysyła fotke którą dostał od kogo innego :-) też tą fotke zrobioną na ręku mam :-)))
Wszystkie konta pozakładane w styczniu i lutym i o tych samych godzinach się logują...dziwne....
I tak na koniec. Szanowny kolego 21 lutego zapytałeś o rozebranie Vańka i dostałeś namiar od kogoś z JB....to czemu te fotki do których link wkleiłeś są opublikowane na FB 12 lutego?
Wehikuł czasu normalnie :-) nic się nie zmieniło .....

Nie uważnie Pan patrzy na daty, to mój vanquish jest pokazany 12 lutego, kolegi jest na samym dole galerii a opublikowano zdjęcia 25 lutego. Widzę że snujecie sobie tutaj jakieś chore teorie, to wasz problem ja się z tego mogę tylko pośmiać, pewnie Pan Przemek też ma niezły ubaw czytając co piszecie. Bez odbioru.

#30 OFFLINE   przemo_w

przemo_w

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2263 postów
  • Imię:Przemek

Napisano 28 luty 2017 - 16:02

Troche wiedzy podłapał , więc już nie powinien psuć. Chodzi tylko o dorabianie do tego wszystkiego dziwnych historii i kłamstwa jakie można przeczytać nawet na facebooku, już pomijając farmazony jakie przez telefon tym biednym/ niezorientowanym ludziom wciska....

#31 OFFLINE   przemo_w

przemo_w

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2263 postów
  • Imię:Przemek

Napisano 28 luty 2017 - 16:03

Nie uważnie Pan patrzy na daty, to mój vanquish jest pokazany 12 lutego, kolegi jest na samym dole galerii a opublikowano zdjęcia 25 lutego. Widzę że snujecie sobie tutaj jakieś chore teorie, to wasz problem ja się z tego mogę tylko pośmiać, pewnie Pan Przemek też ma niezły ubaw czytając co piszecie. Bez odbioru.

Cześć Tereska :-)
Zapytaj swojego guru o historie tej tulejki i czapeczki....
I podziel się tym tutaj....

Użytkownik przemo_w edytował ten post 28 luty 2017 - 16:08


#32 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 28 luty 2017 - 16:10

to pewnie podobna historia z dwoma "różnymi a jednak tymi samymi" vanquishami jak dwoma "różnymi a tymi samymi" szczupakami z Warty



#33 OFFLINE   P. Grobelny

P. Grobelny

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 20 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Gawron

Napisano 28 luty 2017 - 17:25

Cześć Tereska :-)
Zapytaj swojego guru o historie tej tulejki i czapeczki....
I podziel się tym tutaj....

na imię mam Karol, nie pamiętam bym z Panem pił brudzia a kolegami nie jesteśmy by mi Pan pisał per ty. Z zawodu jestem szanowanym prawnikiem i nie zamierzam z Panem dyskutować o nieistotnych dla mnie sprawach ani o nic się dopywać kogokolwiek, ja z serwisu jestem zadowolony i to ma dla mnie znaczenie a nie pańskie wywody.

#34 OFFLINE   przemo_w

przemo_w

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2263 postów
  • Imię:Przemek

Napisano 28 luty 2017 - 17:33

Strach się bać normalnie :-)
Panie Szanowany Prawniku to forum koleżeńskie , jak Szanownemu Panu nie odpowiada to cóż pozostaje?
  • urasenty i G_rzegorz lubią to

#35 OFFLINE   urasenty

urasenty

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 767 postów
  • LokalizacjaGrodzisk Mazowiecki
  • Imię:Daniel

Napisano 28 luty 2017 - 18:15

Teraz "Pany " w modzie 😎

#36 OFFLINE   Andru77

Andru77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1779 postów
  • LokalizacjaRoztocze

Napisano 28 luty 2017 - 19:24

Szanowanym to można być człowiekiem. Prawnikiem z zawodu. Powinni na 1 roku nauczyć.
  • Mariusz Gulbiński lubi to

#37 OFFLINE   maicke82

maicke82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1020 postów
  • Lokalizacjapałownia na Szuminie

Napisano 28 luty 2017 - 19:48

Nie wiem jak inni ale ja tam dostałem prv z delikatnie nachalną reklamą serwisu kołowrotków przez kolegę Przemka. Tylko nie wiem od kogo bo usunąłem wiadomość.Ale na pewno był ktoś z kilkoma postami.


Użytkownik maicke82 edytował ten post 28 luty 2017 - 19:51


#38 OFFLINE   no name

no name

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1172 postów

Napisano 28 luty 2017 - 19:55

a ja się zapytam w prost

czy rozebranie kolowrotka jest czymś trudnym że trzeba w obce ręce wysyłać ?

ja sobie ogarniam sam i nie patrzę czy to stella za dwa koła czy mikado za dwie dychy

tam nie ma nic trudnego

jak ktoś nie wie jak rozebrać to są schematy, jest internet , YouTube itd

Użytkownik tony1983 edytował ten post 28 luty 2017 - 19:56

  • G_rzegorz lubi to

#39 OFFLINE   Catrol

Catrol

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 602 postów
  • LokalizacjaJanów / Mińsk Maz.
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Jot.

Napisano 28 luty 2017 - 20:39

tony1983, rozebrać i złożyć nowy, niezmęczony kołowrotek to nie problem.

Złożyć używany kołowrotek tak żeby pracował poprawnie, poprawić po kimś skopany serwis to wyzwanie które nawet wprawionych serwisantów potrafi zaskoczyć.

 

...Schody się zaczynają jak jest jakaś usterka, a przyczyny nigdzie nie widać, albo jak po samodzielnym dłubaniu pojawia się nowy niuans w pracy kołowrotka...i wtedy to "masło" zjełczeje... :D



#40 OFFLINE   przemo_w

przemo_w

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2263 postów
  • Imię:Przemek

Napisano 28 luty 2017 - 20:41

Nie wiem jak inni ale ja tam dostałem prv z delikatnie nachalną reklamą serwisu kołowrotków przez kolegę Przemka. Tylko nie wiem od kogo bo usunąłem wiadomość.Ale na pewno był ktoś z kilkoma postami.

To już jest mistrzostwo......
Pisałeś odnośnie TP i masz... Uderz w stół a " łapacze" się odezwą :-))))
  • maicke82 lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych