Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Projekty ustaw - Prawo wodne, Ustawa o ochronie przyrody oraz o lasach...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
113 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   morales

morales

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 290 postów

Napisano 23 luty 2017 - 11:46

http://www.kp.org.pl...1085&Itemid=353



#2 OFFLINE   Robert Crocker

Robert Crocker

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1962 postów
  • LokalizacjaNYC
  • Imię:Bobby
  • Nazwisko:Crocker

Napisano 23 luty 2017 - 12:05

było



#3 OFFLINE   silurus

silurus

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 828 postów
  • LokalizacjaJózefosław
  • Imię:Robert

Napisano 23 luty 2017 - 12:46

Idą na żywioł, zrobią taki sam burdel jak z drzewami :-((
  • DeepRunner lubi to

#4 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15578 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 luty 2017 - 12:51

Idą na żywioł, zrobią taki sam burdel jak z drzewami :-((

Z podręcznikami i wieloma innymi rzeczami także.

 

Zaraz temat poleci.



#5 OFFLINE   GoLoManoLo

GoLoManoLo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 896 postów
  • LokalizacjaDziki Wschód ;)

Napisano 23 luty 2017 - 12:53

Ręce opadają, bez komentarza...



#6 OFFLINE   bassy

bassy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1937 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 23 luty 2017 - 13:01

Z podręcznikami i wieloma innymi rzeczami także.

 

Zaraz temat poleci.

Dali ciała. Niby prawica a życie od poczęcia ( od ikry :)  ) ich nie obchodzi. A z podręcznikami kompletnie nie masz racji. Od wielu wielu lat każda ekipa robi bałagan w zakresie wydawnictw i dobierania podręczników szkolnych..........



#7 OFFLINE   maroni26

maroni26

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 85 postów
  • LokalizacjaPolskie wody
  • Imię:Wojtek

Napisano 23 luty 2017 - 13:13

To forum polityczne czy wędkarskie?


  • Przemek lubi to

#8 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15578 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 luty 2017 - 13:14

To forum polityczne czy wędkarskie?

Projekt prawa wodnego nas nie dotyczy?



#9 OFFLINE   Dokuś

Dokuś

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1337 postów
  • Lokalizacjaどこ水と自然!
  • Imię:Dok

Napisano 23 luty 2017 - 13:14

Ręce opadają...



#10 OFFLINE   Z.Milewski

Z.Milewski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 622 postów
  • Lokalizacjalubuskie

Napisano 23 luty 2017 - 13:33

Dali ciała. Niby prawica a życie od poczęcia ( od ikry :)  ) ich nie obchodzi. A z podręcznikami kompletnie nie masz racji. Od wielu wielu lat każda ekipa robi bałagan w zakresie wydawnictw i dobierania podręczników szkolnych..........

 

Ta prawica ma mocno czerwoną twarz, jest tylko przesłonięta PiSowską maską.

Centralne zarządzanie wodami już przerabialiśmy przez dziesiątki lat, teraz zbieramy owoce tego. Trudno jest odbudować zdewastowane, "niczyje" środowisko. Szczególnie przy takiej mentalności użytkowników wód.

Miejmy nadzieję ze PIS wycofa tą decyzję tak szybko, jak ustawę o nieokiełznanej wycince drzew.



#11 OFFLINE   Krzysiu

Krzysiu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 637 postów

Napisano 23 luty 2017 - 15:44

Brawo oni , a poza tym serdeczne pozdrowienia ze szpitala w Kobierzynie dla ministra wojny .

#12 OFFLINE   DeepRunner

DeepRunner

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 241 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Darek

Napisano 23 luty 2017 - 21:03

Idą na żywioł, zrobią taki sam burdel jak z drzewami :-((

Na żywioł. Na rympał. Zero zahamowań. Zero refleksji. Zero kompetencji. Puszczę Białowieską zaorają a z żubrów zrobią konserwy z tuszonką dla bojówek strzegących przed urojonoymi zagrożeniami... Masakra.



#13 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4887 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 23 luty 2017 - 21:42

A konkretnie to co złego jest w nowym prawie wodnym, bo dopiero czytam projekt ?

 

Wycinka drzew na prywatnych terenach w  żadnym wypadku nie powinna pozostawać w gestii urzędnika. Prawo własności jest święte i nienaruszalne.. nawet wbrew widzimisię telewidzów i wiecznie podpuszczonych.. :)



#14 OFFLINE   Persi

Persi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 119 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Jacek

Napisano 23 luty 2017 - 21:52

Załóżmy, że ktoś wybudował dom i nasadził gęsto sosen brzozy itd. Potencjalny spadkobierca przejął dom w problemami bo właściciel poprzedni miał widzimisię by drzew nie ścinać mimo, że rynny jego domu pełne były syfu z drzew, a rura kanalizacyjna odprowadzająca ścieki przerośnięta była korzeniami tak, że ścieki w jednym pionie w ogóle nie spływały. Do ubiegłego roku drzew nie wolno było ścinać a od tego roku póki co można. Jeśli za chwilę nie powycina drzew, poprawki do nowego prawa pozbawią go tej możliwości. Jaki z tego wniosek. Ciąć ile wlezie. Bo każde utrudnienie w tym zakresie ograniczają prawo własności i zdrowy rozsądek.



#15 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15578 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 luty 2017 - 21:53

A konkretnie to co złego jest w nowym prawie wodnym, bo dopiero czytam projekt ?

 

Wycinka drzew na prywatnych terenach w  żadnym wypadku nie powinna pozostawać w gestii urzędnika. Prawo własności jest święte i nienaruszalne.. nawet wbrew widzimisię telewidzów i wiecznie podpuszczonych.. :)

Sam jesteś podpuszczony.

Zróbmy samowolkę i niech tną ile wlezie. Jak ktoś kupił działkę z rosłymi dębami zasadzonymi 50 lat wcześniej i zamarzy mu się trawniczek niech rąbie ile wlezie.

Nie widział co kupował pewnie.

 

Poprzednie prawo było złe bo były za duże ograniczenia i kary. To jest jeszcze gorsze bo pozwala na wolną amerykankę.


Użytkownik godski edytował ten post 23 luty 2017 - 22:27

  • Godzio i Krzysiu lubią to

#16 OFFLINE   Krzysiu

Krzysiu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 637 postów

Napisano 23 luty 2017 - 21:54

"Wycinka drzew na prywatnych terenach w żadnym wypadku nie powinna pozostawać w gestii urzędnika. Prawo własności jest święte i nienaruszalne.. nawet wbrew widzimisię telewidzów i wiecznie podpuszczonych.. :)"
Na prywatnych terenach domostw jednorodzinnych i w uzasadnionych przypadkach dla firm i przedsiębiorstw choć w tym przypadku rygorystycznie pilnowana , a nie prywatnych terenach zakupionych przez deweloperów i potentatów gdzie zaraz , pazerni urzędnicy z chęci zysku sprzedadzą deweloperom piękne zielone działki miejskie i zamiast laskow i zagajników powstaną kolejne apartamentowce ,albo jakiś hindus mittal stwierdzi , ze trza zrobic nowy parking do nowego wydziału i wytnie w pizdu z 3 hektary lasu .
Brawo dla władzy i to jest ta qrwa walka ze smogiem .
W tym kraju tak naprawdę jedyne prawo własności które jest święte zostało przywrócone podczas działania "komisji majątkowej " i to sie nazywa zdrada Polskich interesów na rzecz obcego mocarstwa co powinno być karane jak w Korei polnocnej

Użytkownik Krzysiu edytował ten post 23 luty 2017 - 22:00


#17 OFFLINE   Jano

Jano

    mode raptor

  • Moderatorzy
  • 3206 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 23 luty 2017 - 22:03

SOB was podpuszcza (jak zwykle) a wy łykacie jak pelikany... wc.gif


  • hi tower lubi to

#18 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4887 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 23 luty 2017 - 22:14

Podpuszczam ? - nigdy !! :)

 

Zdaje się, że szczujna, plemienna aura stała się dla wielu osobistym punktem widzenia, a upolitycznianie na siłę prostych spraw legislacyjnych czy administracyjnych - głupią normą :rolleyes: 

 

Przeczytałem właśnie projekt i nie widzę w nim nic gorszącego prócz czysto poddańczej formy przeniesienia zapisów dyrektywy ramowej na grunt prawa polskiego. Co przeoczyłem ?

 

Od mojej rodziny i własności urzędnikom wara. Won z komuną!


  • bassy, Fatso i czarnawoda68 lubią to

#19 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 23 luty 2017 - 22:38

Miałem milczeć, ale nie zdzierżyłem.

 

Koło domu mam sad. Około czterdziestu drzew, głównie owocowych. Jak to w sadzie ;)

Są tu trzy orzechy włoskie. Stare. Odziedziczone. Z górką wystarczy mi, gdy obrodzi jeden. Do ubiegłego roku, by wyciąć orzech w MOIM sadzie, rosnący na MOJEJ ziemi, ja, niewolnik jaśnie wielmożnie mi panującego Bardzo Ważnego Urzędasa, musiałem z błagalnym podaniem w zębach pójść do BWU, odczekać swoje w kolejkach i po upływie stosownego czasu przeczytać, czy BWU raczył łaskawie mi zgodę wydać, czy też nie. Jeśli wydał, to z zastrzeżeniem obowiązkowego późniejszego nasadzenia kolejnego drzewa, nie licząc się z moim zdaniem, że teraz to ja chcę tam posadzić truskawki, czy inne kartofle... No rzesz w cholerę jasną z takim bezprawiem! Chłop pańszczyźniany, ba ja sam za znienawidzonej komuny byłem bardziej wolnym człowiekiem! Od wielu lat obserwuję erozję, odrapywanie wolnych ludzi z ich praw, mnożenie władzy urzędniczej, dokładanie kolejnych obowiązków i obciążeń. 

I smucą mnie młodzi ludzie, którzy nie znając innej rzeczywistości, uważają ją za normalną...



#20 OFFLINE   mohave

mohave

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 183 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Bajerski

Napisano 23 luty 2017 - 23:38

Na żywioł. Na rympał. Zero zahamowań. Zero refleksji. Zero kompetencji. Puszczę Białowieską zaorają a z żubrów zrobią konserwy z tuszonką dla bojówek strzegących przed urojonoymi zagrożeniami... Masakra.

Sługa Cimoszki, wielbiciel Władimira czy tzw. pożyteczny id.....?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych