Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

pochwała lub krytyka Jaxona


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
74 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   cezorator

cezorator

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 950 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
  • ImiÄ™:Cezary
  • Nazwisko:Pacocha

Napisano 01 sierpień 2006 - 16:59

Złamania w trakcie transportu itp. proponuję odrzucić bo w drzwiach samochodu równie łatwo łamią się Jaxony jak i Lamiglasy czy Megasassy. Brać pod uwagę należy jedynie uszkodzenia mające miejsce w czasie normalnego urzytkowania.



Ale ja się chciałem pochwalić ile wędek złamałem. !!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jak nie łowię okazów to choc może tym sie pochwalę :D :D :D


#62 OFFLINE   phalacrocorax

phalacrocorax

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 794 postów
  • LokalizacjaDziekanów LeÅ›ny

Napisano 01 sierpień 2006 - 17:19

A to w takim razie muszę wyrazić uznanie. Kolekcja iście imponująca. Ja jeszcze tylu nie połamałem ale mam krótszy staż <_< :mellow: :lol:

#63 OFFLINE   Krzysztof

Krzysztof

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 511 postów
  • LokalizacjaNiemcy

Napisano 01 sierpień 2006 - 22:32

A ja drogi kolego Thymalusie widzé ze nie zrozumiales tekstu.
Pozdrawiam
Krzysztof

#64 OFFLINE   Krzysztof

Krzysztof

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 511 postów
  • LokalizacjaNiemcy

Napisano 01 sierpień 2006 - 22:33

A ja drogi kolego Thymalusie widzé ze nie zrozumiales tekstu.
Pozdrawiam
Krzysztof

#65 OFFLINE   Krzysztof

Krzysztof

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 511 postów
  • LokalizacjaNiemcy

Napisano 01 sierpień 2006 - 22:33

A ja drogi kolego Thymalusie widzé ze nie zrozumiales tekstu.
Pozdrawiam
Krzysztof

#66 OFFLINE   adasio

adasio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 574 postów
  • LokalizacjaWarszawa Jelonki
  • ImiÄ™:Adam

Napisano 02 sierpień 2006 - 10:27

@Cezorator
Dziwnym jesteś człowiekiem skoro chcesz mi wmowic że mam sie cieszyc z tego że pękła mi wedka na którą ciężko pracowałem,ale widać tak musi być.czytając ten wątek zauważyłem też że nie docierają do ciebie oczywiste argumenty dużo bardziej doświadczonych ode mnie kolegów z forum,w sumie to żadne argumenty do ciebie nie docierają i podejrzewam że nawet jakby sam właściciel firmy próbował cię przekonać że handluje tandetą to i tak byś mu nie uwierzył,bo się uparłeś przy swoich racjach,ale nie mi to osądzać

#67 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 02 sierpień 2006 - 11:45

Panowie, za cholere nie rozumiem po co ten caly watek jest sztucznie walkowany...
Kolego Krzysztofie, rozumiem, ze traktuje sie tutaj zdanie kazdego czlowieka jako pojedynczy glos, ktory ma rzutowac na sumaryczna opinie, w tym przypadku jest to firma Jaxon...
Patrzac na Twoje usilowania, starasz sie tak dobitnie przedstawic swoje racje, ze Twoj glos ma byc postrzegany co najmniej jako glos 3ech roznych osob. :D
Ale tak bardziej powaznie...nie zamierzam polemizowac, przyjety sposob dyskusji nie rokuje dojscia do jakichs konstruktywnych wnioskow...
Odniose sie wiec tylko do paru rzeczy: po 1 sugerujesz, ze albo ja albo Thymalus jestesmy kobieta -oboje...nie mam nic przeciwko kobietom, przeciwnie, uwazam, ze to najwspanialsze istoty pod sloncem....ale sugestia Twoja mi nieco zawadza, miedzy innymi wlasnie z powodu relacji plci...
Po 2 - Adasio trafnie i dowcipnie nakreslil utopijnosc dyskusji, jaka moze sie toczyc pomiedzy wedkarzami.....ja tylko moge dorzucic, ze (nie owijajac w bawelne bo widze, ze taka jest patrzeba chwili) dla mnie gowno jest gownem ( stad przydomek Sraxon), obojetnie czy umie latac, pelzac po hurtowni, plywac, miec 180mln psi, byc w stanie niewazkosci albo nawet wznosic okrzyki na czesc ....

Nie ma w tym nic obrazliwego dla uzytkownikow w/w sprzetu bo kazdy rozsadny wedkarz zdaje sobie sprawe z tego ile jest wart ten sprzet.
Jezeli zas sobie z tego sprawy nie zdaje, to jest wlasnie (w moim mniemaniu) rola tego portalu, zeby to jasno powiedziec. A opinia bedzie o tyle ciekawa dla Kowalskiego, bo portal ten nie jest finansowany przez zadnego czlowieka zajmujacego sie zawodowo biznesem wedkarskim.
Gumo
p.s.W sumie nie bardzo nawet wiem po co ja zabieram glos w tego typu duskusjach? Jezeli komus dobry jest Sraxon albo inny produkt hi tech proponowany w Polsce, to mnie nic do tego, jak sobie poscielisz tak sie wyspisz. Ja w sumie juz mam jakis sprzet i pojecie jak wybrac brakujacy, nic mi do tego jaki sprzet wybierze sobie Kowalski...poza tym, ze ja tez jestem czescia rynku i jak juz sie powiedzialo, im wiecej sie bedzie sprowadzac danego sprzetu, tym i ja bedze w stanie taniej i latwiej go w Polsce nabyc.
(Zdecydowanie odcinam sie od kupowania czegokolwiek w celach szpanerskich, nie majacych nic wspolnego z rzeczywistymi potrzebami).
A jak nie, to po staremu, i tak go sobie kupie, choc przyjdzie to znacznie trudniej, ale innego wyjscia, jak widze, nie ma.
Nie mysle dorabiac cwaniaczkow od handlu masowka....a potem sie wk.., ze mi sie polowic nie udalo. A ze tak bedzie w konfrontacji z duzymi rybami( nie trzeba jechac za granice) i intensywnym lowieniem nie mam zadnych watpliwosci, niejeden raz to sprawdzilem na swojej skorze.

#68 OFFLINE   cezorator

cezorator

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 950 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
  • ImiÄ™:Cezary
  • Nazwisko:Pacocha

Napisano 02 sierpień 2006 - 12:03

@Cezorator
Dziwnym jesteś człowiekiem skoro chcesz mi wmowic że mam sie cieszyc z tego że pękła mi wedka na którą ciężko pracowałem,ale widać tak musi być.czytając ten wątek zauważyłem też że nie docierają do ciebie oczywiste argumenty dużo bardziej doświadczonych ode mnie kolegów z forum,w sumie to żadne argumenty do ciebie nie docierają i podejrzewam że nawet jakby sam właściciel firmy próbował cię przekonać że handluje tandetą to i tak byś mu nie uwierzył,bo się uparłeś przy swoich racjach,ale nie mi to osądzać


Nie jestem dziwny tylko praktyczny. Zadowoleni żyja dłużej. :D :D
A poza tym są ludzie, którym wszysko jest źle i Ci co sa zadowoleni. :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja należę do tej drugiej grupy jak słusznie zauważyłeś.
Jestem wesołym człowiekiem i cieszy mnie prawie wszystko co mam. W każdym zdarzeniu można znaleźć coś optymistycznego.
A nie tylko narzekać i marudzić.

Jeden będzie marudził na nowego mercedesa, a inny się będzie cieszył z kozich bobków.
Ludzie sa rózni i trzeba to szanować.
Rozumiem Twoje rozgoryczenie z powodu zepsutego sprzętu.
Ale rozumiem także tych, co kupują to, co Ty nazywasz tandetą i sa przeszczęśliwi, że ich stać na to.
Wydaje mi się, że pora zakończyć ten wątek bo i tak nikt nikogo nie przekona.

Cudze błędy uczą jednej rzeczy, że nigdy nikogo i niczego nie nauczyły. :o :o :lol: :lol:
Było mi miło poznac poglądy innych na temat tego sprzętu.
Teraz trochę zniechęcony opiniami na temat Jaxona i Yorka przeglądam oferty z Ebay'a i oglądam na wszelki wypadek sprzęt wyprodukowany w USA.
Jak znajdę coś ciekawego to postaram się skonsultować.
Jeszcze raz dziękuję za zainteresownie tematem i wyrozumiałośc dla mojej chłopskiej filozofii.



#69 OFFLINE   petrus33

petrus33

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 209 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • ImiÄ™:Marek

Napisano 02 sierpień 2006 - 17:00

Starość......nie radość!!!..... :unsure: :unsure: :unsure:.....amen.

#70 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2417 postów

Napisano 03 sierpień 2006 - 22:17

Podając nazwisko miałeś na myśli pana Andrzeja Podeszwę? Kuba, a kto ma za to zapłacić?

Tak. Za co?


#71 OFFLINE   Thymallus

Thymallus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1837 postów
  • Lokalizacjainternet

Napisano 04 sierpień 2006 - 08:19

Kuba@
Z tego co zrozumiałem sugerowałeś przeprowadzenie testów omawianych kiji castingowych na naszych wodach. jeżeli nawet założyć, że kije pozyskało by się do testów gratis to ktoś musiałby pojeżdzić z nimi na różne łowiska połowić różne ryby, przetestować ich parametry, opracować jakieś założenia, kryteria dla testowanego sprzętu. No i pozyskać minimum kilkanaście kiji do testów, żeby to było jakoś wiarygodne. Poza tym osoba lub firma ta powinna być niezależna i obiektywna w oenach tego co sprawdza. Jednocześnie wiarygodna dla czytelnika.
Gazety wędkarskie są subiektywne przez sponsorów inne media różnie to bywa.
Jak by na to nie patrzeć są to koszty dla testera za próby i opracowanie. Prace społeczne w temacie skończyły się 04-06-1989 r.
A może Kubo ty masz inne mniej dotkliwe finansowo rozwiązenie? To ty jesteś autorem pomysłu.

pozdrawiam

#72 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2417 postów

Napisano 04 sierpień 2006 - 09:53

Oczywiscie :mellow: TU jest przeciez silna grupa, która lowi wspólnie przy róznych okazjach. I nie siedzi w kieszeni u nikogo. Caly rok mozna testowac a koszty i tak by sie ponioslo.
Nie odnioslem wrazenia, ze chodzilo tylko o casting...

Wezly gordyjskie przecina sie mieczem, a nie próbuje rozsuplywac :lol:

#73 OFFLINE   Thymallus

Thymallus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1837 postów
  • Lokalizacjainternet

Napisano 04 sierpień 2006 - 10:10

Masz rację Kubo. Jest to największa i najpotężniejsza grupa ludzi używających zwykłego kołowrotka spiningowego na wszystkich krajowych portalach. Już kiedyś napisałem, że ma się bardzo dobrze.
natomiast cała dyskusja dotyczyła kija castingowego czego raczyłeś nie zauważyć. Zresztą jeżeli liczba ludzi łowiących wyłącznie na casting (pomijam jerkowanie) jest mniejsza niż ćwierć tuzina sama dyskusja może zostać uznana jako bezprzedniotowa. Niech żyje korbolandia. Wszak w demokratycznych strukturach większość ma zawsze rację.
I już nie masz węzła.

#74 OFFLINE   argrabi

argrabi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 665 postów
  • LokalizacjaPiachowo

Napisano 04 sierpień 2006 - 11:10

. Niech żyje korbolandia.


Przeciez i tu, i tu sie korbka kręci :unsure:

#75 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2417 postów

Napisano 04 sierpień 2006 - 13:06

natomiast cała dyskusja dotyczyła kija castingowego czego raczyłeś nie zauważyć

Nie stwierdzam tego. Dyskusja dotyczy marki Jaxon jako takiej, zwanej równiez przez niektórych Srakson (przylozylem sie troche do tej nazwy:d , zas Pogawedki Miesiarskie - w zadnym razie nie sa mojego autorstwa). W pewnym momencie ktos ;) przelozyl zwrotnice w strone kija castingowego, ale to slepy tor, zwlaszcza do testu. Glównie - nie jedynie - dlatego ze Jaxon nie bedzie zainteresowany takim wycinkowym testem. Nie wplynie on w najmniejszym stopniu na wizerunek marki.
Gdybym byl Jaxonem, to bym na to poszedl, w mysl zasady jest gorzej, niz mozna sobie wyobrazic - a wiec jest dobrze, bo cokolwiek sie zmieni, to na korzysc. :lol:
Proponuje, aby admini sie wypowiedzieli co do idei, a póki co to zglaszam desinteressement do kontynuacji watku, EOT.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych