Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Szpula do Daiwa Bradia 3000.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Steril

Steril

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 66 postów

Napisano 03 marzec 2017 - 20:23

Cześć. Czy moglibyście podpowiedzieć jakie szpule pasują do daiwy bradii 3000? Znalazłem na aukcji do caldia 2500, tylko wygląd szpuli inny i bardziej nowoczesny - jakby się dostała w szpony orła 😉 Gdzie ewentualnie mogę takie szpule kupić? W Mefisto nie znalazłem. Moja wysłużona bradia została kupiona jak tylko pojawiła się na rynku-chciałbym jej poprawić wygląd, obecną szpulkę zdjąć i traktować jako zapas. Z góry dzięki!

#2 OFFLINE   no name

no name

Zaawansowany

• Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1172 postów

Napisano 03 marzec 2017 - 20:37

wszystkie 3000 z rodzinki R4

#3 OFFLINE   Steril

Steril

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 66 postów

Napisano 03 marzec 2017 - 20:45

Wiem, że głupie pytanie, niestety sprzętowe zero ze mnie - jakie kołowrotki należą do tej grupy? Czy w Polsce mogę zdobyć takie szpule od ręki?

#4 OFFLINE   elpojo

elpojo

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 648 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 03 marzec 2017 - 20:48

Tu masz na szybko:

http://jerkbait.pl/t...do-td-scu-3500/

http://jerkbait.pl/t...uty-pstrągokoń/

Każda z młynka z opisem Real Four (R4) powinna podpasować...

Użytkownik elpojo edytował ten post 03 marzec 2017 - 20:51

#5 OFFLINE   Steril

Steril

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 66 postów

Napisano 03 marzec 2017 - 20:55

Dzięki za link. Wolałbym jednak zupełnie nową.

#6 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

Sparta Rods

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3175 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 04 marzec 2017 - 22:08

Cześć. Czy moglibyście podpowiedzieć jakie szpule pasują do daiwy bradii 3000? Znalazłem na aukcji do caldia 2500, tylko wygląd szpuli inny i bardziej nowoczesny - jakby się dostała w szpony orła Gdzie ewentualnie mogę takie szpule kupić? W Mefisto nie znalazłem. Moja wysłużona bradia została kupiona jak tylko pojawiła się na rynku-chciałbym jej poprawić wygląd, obecną szpulkę zdjąć i traktować jako zapas. Z góry dzięki!

najtaniej będziesz miał od tierry , dalej i chyba najlepiej od caldi X  ma bardzo ładny kolor i były po dwie w komplecie więc dostać nie problem , certate granatowa, infinity , infinity q cc , tournament airity ..... drożej i carbonowo masz morethany :) ewentualnie w chromowym połysku od exista albo na rcs-y ale to już droższe tematy z tym , że to leciutkie szpule i w ciekawych wersjach pojemnościowych.Długo by wymieniać co podpasuje bo jest tego masa, kwestia budżetu.

#7 OFFLINE   gapik

gapik

Nowy

• +Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 11 marzec 2019 - 15:45

Cześć, mam pytanie - czy do Infinity Q 3000A (Mag Sealed) też pasują te szpule co powyżej?? 

Widzę, że to stary temat, ale nie chciałem tworzyć kolejnego i wydaję mi się bardzo pokrewnego....

Pozdrawiam!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych