Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Travel casting.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Luckyguliver

Luckyguliver

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 974 postów
  • LokalizacjaN17
  • Imię:Remek

Napisano 13 grudzień 2018 - 10:07

A wracając do tematu to wędkę na pewno sprawie sobie jeszcze raz bo zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie.

 

Na mnie niestety Hitch Hiker nie sprawil dobrego wrazenia. Mialem wersje 5-20 g w spinie i puscielm w swiat po 2-3 wypadach. A dlaczego mi nie spasil? 

 

- Gorzej wykonana niz  np Roadrunner XLNT2 ktora wygladal znacznie schludniej. Widzialem tez wedki za 200 zlotych staranniej zrobione a ta kosztowala mnie 500. 

- Za sztywna jak na moj gust. 

- Dolnik tez za krotki byl. Raz jeszcze w duzej mierze to kewstia preferencji. 

 

Summa summarum pewnie sie skonczy na tym, ze zamowie starsza oraz najnowsza wersje SG Roadrunner XLNT. Porownam na sucho i moze ktoras zostanie. Zdaje sobie sprawe ze trzeba pojsc na kompromis i nie moge wymagac ze wszytko bedzie jak bym sobie tego zazyczyl :)


Użytkownik Luckyguliver edytował ten post 13 grudzień 2018 - 10:09


#42 OFFLINE   erqgth

erqgth

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 333 postów
  • LokalizacjaOLSZTYN
  • Imię:Krzysiek

Napisano 13 grudzień 2018 - 11:21

Ten do 50g wg mnie za sztywny nie jest. Obawiałem się tego ale okazało się, że niepotrzebnie.
Co do jakości wykonania to porównania nie mam do innych traveli ale miałem kilka wędek SG i do wędek z pracowni im daleko ale w sumie takie porównanie nie ma większego sensu.
Ja byłem zadowolony 🙂.

Użytkownik erqgth edytował ten post 13 grudzień 2018 - 11:23


#43 OFFLINE   Luckyguliver

Luckyguliver

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 974 postów
  • LokalizacjaN17
  • Imię:Remek

Napisano 13 grudzień 2018 - 14:18

Ten do 50g wg mnie za sztywny nie jest. Obawiałem się tego ale okazało się, że niepotrzebnie.
Co do jakości wykonania to porównania nie mam do innych traveli ale miałem kilka wędek SG i do wędek z pracowni im daleko ale w sumie takie porównanie nie ma większego sensu.
Ja byłem zadowolony .

Ja go akurat porownywalem do innych wedek w tym i nizszym przedziale cenowym i wyszlo mi ze jest gorzej ale jak jestes zadowolony to moja opinia przeciez nie ma znaczenia  ;)


Użytkownik Luckyguliver edytował ten post 13 grudzień 2018 - 14:19


#44 OFFLINE   erqgth

erqgth

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 333 postów
  • LokalizacjaOLSZTYN
  • Imię:Krzysiek

Napisano 13 grudzień 2018 - 18:31

Nie neguje Twojego zdania🙂. Mogło tak być ale teraz to już nie mam nawet jak tego sprawdzić😁.

Ja poprostu nie zwracałem i w sumie nie zwracam na to aż tak mocno uwagi ale znam takich wędkarzy, którzy wędki traktują wręcz jak męska biżuterię 🙂.

#45 OFFLINE   Luckyguliver

Luckyguliver

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 974 postów
  • LokalizacjaN17
  • Imię:Remek

Napisano 14 grudzień 2018 - 15:05

Interesuje mnie realne CW oraz ugiecie traveli Major Crafta z serii BENKEI BIC-664MH oraz BIC-704H. Ktos nimi lowi ktos je mial w reku?

 

http://www.majorcraf...em/8218?lang=en



#46 OFFLINE   Luckyguliver

Luckyguliver

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 974 postów
  • LokalizacjaN17
  • Imię:Remek

Napisano 04 marzec 2019 - 23:03

Szukam i szukam i chyba nie znajde...travelka w 4 kawalkach, do 7 stop o CW powiedzmy 3-15g. To musi byc kijek o glebszym ugieciu bo chcialem w tym sezonie poprobowac swoich sil z castem na rzekach pstragowych.


Użytkownik Luckyguliver edytował ten post 04 marzec 2019 - 23:04


#47 OFFLINE   hose4ras

hose4ras

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 385 postów
  • LokalizacjaDarłowo
  • Imię:Arkadiusz
  • Nazwisko:<’)))>{

Napisano 04 marzec 2019 - 23:25

Widziales abu garcia ss colors? Lub kuying freestyle walker? Oba 7’ 4pcs.
Mam fajnego travelka ale mocniejszego, na duze pstragi ok ale na duze, maluchy beda spadac.
Pozdraiwam
Arek

Użytkownik hose4ras edytował ten post 04 marzec 2019 - 23:27

  • Luckyguliver lubi to

#48 OFFLINE   Luckyguliver

Luckyguliver

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 974 postów
  • LokalizacjaN17
  • Imię:Remek

Napisano 06 marzec 2019 - 01:42

Widziales abu garcia ss colors? Lub kuying freestyle walker? Oba 7’ 4pcs.
Mam fajnego travelka ale mocniejszego, na duze pstragi ok ale na duze, maluchy beda spadac.
Pozdraiwam
Arek

Przypomniales mi ze kiedys przygladalem sie travelom w spinie Abu Stinger Plus i robily dobre wrazenie. Teraz usiadlem i przejzalem ich caly katalog. Normalnie poczulem sie jak dziecko w sklepie z zabawkami. Okazalo sie ze maja tych traveli cala mase  :rolleyes:  Na poczatku myslalem wlasnie o proponowanym przez Ciebie Salty Style Colors np STCC-704LT-NG ale skonczylo sie na XROSSFIELD XRFC-654ML-BF-MB. Miejmy nadzieje, ze CW jest w miare dobrze opisany. Pstragi w Walii sa dosyc tegie, 60+ to nie zadkosc wiec solidne 8lb bedzie jak znalazl. Miejmy tylko nadzieje, ze wybrany kij nie bedzie za sztywny na kropki. Bede uzywal na poczatek Tatuli SV TW 103HSL i zobaczymy jak pojdzie.

 

 

Przyjzalem sie tez temu Kuying Freestyle (jest kilka filmikow na YT) ale doszedlem do wniosku ze 400pln za ten kij to troszke duze ryzyko. 

 

https://www.purefishing.jp/abugarcia/


Użytkownik Luckyguliver edytował ten post 06 marzec 2019 - 01:43


#49 OFFLINE   RBury

RBury

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 maj 2019 - 18:52

SG Hitch Hiker. Jest wersja do 30g, do 50g i do 80g.
Ja przez chwilę posiadałem tego 15-50 i na szczupaki wędka bardzo przyjemna. Najwiecej rzucałem nim lunker city shaker 6” plus 25g ołowiu w komforcie. Bardzo fajne ugięcie, nie zauważyłem żadnych przesztywnien, nic się nie luzowało na łączeniach, nie wydawało dziwnych dźwięków. Niestety ciężko mi napisać coś więcej bo byłem z ta wędka tylko na dwóch krótkich wypadach bo wbrew mojej woli zmieniła właściciela... (zajumali mi ją).

Po roku operowania Autostopowiczem 10-30 gram jestem w stanie potwierdzić przytoczone wyżej słowa kolegi. Kijek super operuje w
Swoją gramaturą a nawet ciut wyżej (40 gram). Dobrze przekazje brania i sam hol ryby. Jednym słowem duża frajda. A i cenowo można znaleźć okazję.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych