Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
BLANKI

Blanki Travel

blank travel mhx talon

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
329 odpowiedzi w tym temacie

#301 OFFLINE   Piastun

Piastun

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 125 postów
  • LokalizacjaChaszcze

Napisano 20 czerwiec 2019 - 20:31

Fajny wątek a zarósł pajęczyną :D.

Panowie ma ktoś z Was doświadczenia z blankami z serii  - CTS Blank "Revo Salt Travel" Crossover, szczególnie interesują mnie te:

FR869-3  2,62m   10-45g   #8-10,  FR9012-3  2,74m  15-70g   #12-14, producent przewidział ich zastosowanie jako kije "muchowe" jak i spiningi. Będę wdzięczny za informację, pozdrawiam Piastun



#302 OFFLINE   Biesan

Biesan

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1104 postów

Napisano 02 styczeń 2020 - 10:12

Szukam blanku travel
2,75m. 3 składy 1-10gr cw lub coś podobnego
Zna ktoś lub widział taki blank? Przeszukałem wszystkie firmy i nie mogę nic podobnego znaleźć. Przeznaczenie kleń- jaź na lekko.

#303 OFFLINE   Fatso

Fatso

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2638 postów
  • LokalizacjaWarszawa, Choszczówka
  • Imię:Michał

Napisano 02 styczeń 2020 - 10:53

Blank muchowy

Innej możliwości chyba nie ma.



#304 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 02 styczeń 2020 - 11:45

Szukam blanku travel
2,75m. 3 składy 1-10gr cw lub coś podobnego
Zna ktoś lub widział taki blank? Przeszukałem wszystkie firmy i nie mogę nic podobnego znaleźć. Przeznaczenie kleń- jaź na lekko.

Fatso dobrze radzi. Pod taką gramaturę to szukaj blank muchowy #6 . Mam takiego travelka spinningowego  na batsonie rx6  #5  w pięcioskładzie długość 2,60m, opisany 2-7g.Do gumek i małych smużaków jak najbardziej. 



#305 OFFLINE   guciolucky

guciolucky

    NO release NO glory

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4898 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 02 styczeń 2020 - 11:55

Ewentualnie myślę, że w fishingArt możesz zamówić coś indywidualnego.

#306 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7988 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 02 styczeń 2020 - 12:05

Muchowy i po klopocie. Robilem kiedys cos takiego na CTS.



#307 OFFLINE   Biesan

Biesan

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1104 postów

Napisano 02 styczeń 2020 - 13:11

Ewentualnie myślę, że w fishingArt możesz zamówić coś indywidualnego.

Napisałem do nich o poradę i prośbę wykonania takiego kija. Sam nie mam pojęcia który blank z pośród oferty wybrać. Nie znam się na blankach muchowych, dwa razy w życiu może łowiłem na muchę :)
Zobaczymy co odpiszą

#308 OFFLINE   guciolucky

guciolucky

    NO release NO glory

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4898 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 02 styczeń 2020 - 13:50

Ja robiłem kilka podejść do spina na blanku muchowym. Mi bardziej leżały szybkie blanki w 7 klasie niemniej myślę, że Krzysiek może zrobić coś naprawdę fajnego.

#309 OFFLINE   Fatso

Fatso

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2638 postów
  • LokalizacjaWarszawa, Choszczówka
  • Imię:Michał

Napisano 02 styczeń 2020 - 14:56

Poza tym jest jeszcze (choć trudno dostępny) CTS.

Natomiast Fishing Art Ventus R pewnie by się nadał.



#310 OFFLINE   Biesan

Biesan

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1104 postów

Napisano 02 styczeń 2020 - 16:03

Z oferty wstępnie wybrałem CTS Affinity MX FM906-3 lub CTS Affinity X FX906-3. Ale to po omacku na czuja, wszystko do uzgodnienia ponieważ tak jak pisałem, w tym temacie jestem laikiem. Póki co czekam na odpowiedź od Fisching Art.

#311 OFFLINE   filser

filser

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Lokalizacjamazowsze
  • Imię:Piotr

Napisano 02 styczeń 2020 - 16:34

Szukam blanku travel
2,75m. 3 składy 1-10gr cw lub coś podobnego
Zna ktoś lub widział taki blank? Przeszukałem wszystkie firmy i nie mogę nic podobnego znaleźć. Przeznaczenie kleń- jaź na lekko.

aliexpres jest tego sporo https://pl.aliexpres...c8-a0b0a30587ac  https://pl.aliexpres...7e-064db4a0ad20


Użytkownik filser edytował ten post 02 styczeń 2020 - 16:43


#312 OFFLINE   Biesan

Biesan

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1104 postów

Napisano 03 styczeń 2020 - 13:21

Dostałem informację że mam do wyboru 2 lu 4 składy. 3 częściowych brak, plus kilka innych informacji skłoniło mnie do rezygnacji z takiego projektu. O cenie nie będę wspominał bo to już indywidualna sprawa. Zostaję jednak przy 2 częściowym spiningu. Dzięki wszystkim za rady

#313 OFFLINE   mart123

mart123

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 353 postów

Napisano 19 listopad 2020 - 14:59

Gdyby istniał 4 częściowy Talon VI+ w długości 3,05 i cw. 30-35g to bym niczego innego nie szukał. Ale nie istnieje.

Czy coś podobnego w tych parametrach jest na rynku? Ważne by blank miał akcję porównywalną ze wspomnianym VI+.

Dzięki za podpowiedzi.



#314 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7988 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 19 listopad 2020 - 15:23

Gdyby istniał 4 częściowy Talon VI+ w długości 3,05 i cw. 30-35g to bym niczego innego nie szukał. Ale nie istnieje.

Czy coś podobnego w tych parametrach jest na rynku? Ważne by blank miał akcję porównywalną ze wspomnianym VI+.

Dzięki za podpowiedzi.

 

Polaczylem

 

A co do tematu, jakby taki blank byl to chetnie i pewnie juz dawno bym zakupil ;) 


  • Piastun lubi to

#315 OFFLINE   Piastun

Piastun

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 125 postów
  • LokalizacjaChaszcze

Napisano 19 listopad 2020 - 20:52

Gdyby istniał 4 częściowy Talon VI+ w długości 3,05 i cw. 30-35g to bym niczego innego nie szukał. Ale nie istnieje.

Czy coś podobnego w tych parametrach jest na rynku? Ważne by blank miał akcję porównywalną ze wspomnianym VI+.

Dzięki za podpowiedzi.

Pewnie coś uciekło przy przeniesieniu twojego posta, bo trudno wywnioskować jak odnieść się do kija który nie istnieje. Jak byś określił na czym konkretnie tak Ci zależy to może ktoś pomoże. Ja mam tylko dwa talony VI+ ale krótsze ( 260cm), każdy w innej gramaturze i z inną akcją. Napisz ile możesz przeznaczyć i do czego przede wszystkim będzie służył. Są fabryczne travele w tej gramaturze i długości ( cena w okolicach 500 złotych) ja ich nie znam, ale możesz uderzyć do sprzedających. W wątku @Del Toro jest przepiękny travel CTS ale mocniejszy i nieco krótszy ( 290cm), obawiam się że trudny do zdobycia będzie blank. Ja mam też CTS z serii o którą pytałem na górze strony, prawie rok temu i nikt mi nie udzielił odpowiedzi, bo nie są to popularne kije. Napisz coś więcej, radził bym też napisać do Naszych forumowych rodbuliderów, przerabiają dużo różnych blanków, mają dużą wiedzę i orientację w rynku mogą być bardzo pomocni, tu w tym wątku zaginiesz ;). Pozdrawiam Piastun


Użytkownik Piastun edytował ten post 19 listopad 2020 - 20:53


#316 OFFLINE   mart123

mart123

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 353 postów

Napisano 20 listopad 2020 - 08:08

Pewnie coś uciekło przy przeniesieniu twojego posta, bo trudno wywnioskować jak odnieść się do kija który nie istnieje. Jak byś określił na czym konkretnie tak Ci zależy to może ktoś pomoże. Ja mam tylko dwa talony VI+ ale krótsze ( 260cm), każdy w innej gramaturze i z inną akcją. Napisz ile możesz przeznaczyć i do czego przede wszystkim będzie służył. Są fabryczne travele w tej gramaturze i długości ( cena w okolicach 500 złotych) ja ich nie znam, ale możesz uderzyć do sprzedających. W wątku @Del Toro jest przepiękny travel CTS ale mocniejszy i nieco krótszy ( 290cm), obawiam się że trudny do zdobycia będzie blank. Ja mam też CTS z serii o którą pytałem na górze strony, prawie rok temu i nikt mi nie udzielił odpowiedzi, bo nie są to popularne kije. Napisz coś więcej, radził bym też napisać do Naszych forumowych rodbuliderów, przerabiają dużo różnych blanków, mają dużą wiedzę i orientację w rynku mogą być bardzo pomocni, tu w tym wątku zaginiesz ;). Pozdrawiam Piastun

Piastun,
Dzięki za zainteresowanie tematem. Faktycznie, może mało klarownie to opisałem. Szukam mocnego, niekoniecznie lekkiego 4 cz blanku o akcji med i cw 30-35g i długości w granicach 3m przy czym wymóg akcji med jest konieczny. Mam talona vi+ 3,20 42g którego jedyną wadą jest "dwuczęściowość" i stąd to porównanie. Wspomniałeś o jakichś travelach na rynku, mógłbyś podać producentów, modele?
Dzięki

Użytkownik mart123 edytował ten post 20 listopad 2020 - 08:10


#317 OFFLINE   tomaszek11

tomaszek11

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 590 postów
  • LokalizacjaNadolice Wielkie

Napisano 20 listopad 2020 - 08:57

Teraz to już musztarda po obiedzie ale na pewno był 4 częściowy travel o mocy 20lbs.
i długości około 9 stóp. Nie pamiętam czy był też dłuższy czy tylko ten.
tomaszek11

#318 OFFLINE   yglo

yglo

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 1642 postów
  • LokalizacjaGrzegorzewice

Napisano 20 listopad 2020 - 09:01

podpytajcie w Fishing Art, chyba zostały im jeszcze modele CTS...

SD904-3 9’0″  12-20lb  15-45g  3pc

 

A co do lekkiej, UL okoniówki, jaziówki … polecam ten :

 

https://www.tackle24...ndex.php?a=6549

 

zakupiłem, ale jeszcze czeka na ubranie, lekki, dynamiczny o pięknym głębokim ugięciu.


  • krzychun lubi to

#319 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7988 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 20 listopad 2020 - 10:34

9 stop to nie problem, cos mozna znalesc. 10 stop i zaczynaja sie schody ;)



#320 OFFLINE   mart123

mart123

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 353 postów

Napisano 20 listopad 2020 - 10:49

9 stop to nie problem, cos mozna znalesc. 10 stop i zaczynaja sie schody ;)


A z 9 stóp co widzisz?





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: blanki, blank, travel, mhx, talon

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych