Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

obrotówki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18562 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 10 sierpień 2006 - 17:57

A ja własnie mam mozliwosc podziwiac dwa cacuszka, dzieki niespodziankowej przesylace od @Zamkera

Zbyniu, one w realu wygladaja jeszcze lepiej niz na fotce! Bardzo fajny jest mat srebrnego skrzydelka w tej typu long, i bardzo fajny pomysl na zmatowienie tego zlotego skrzydełka faktura w tej wiekszej.

Trudno mi sobie wypobrazic zeby te blachy zle pracowaly, juz za poltora tygodnia zobaczymy czy zasmakuja skandynawskim okoniom i szczupakom :D

Dziekuje i pozdrawiam

ps. tak, w lewym gornym rogu jest to co mnie interesuje - czekam na Twoje przemyslenia wciaz :mellow:

#22 OFFLINE   benito

benito

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 457 postów
  • Lokalizacjasiedzące (szczecin)

Napisano 10 sierpień 2006 - 19:38

przecietniaki... wygladaja jakby byly poskladane z kupnych czesci czy to prawda @zamker?

P.S. @mifek widziales juz @klanga obrotki ?

#23 OFFLINE   zamki

zamki

    klepacz blaszek

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 748 postów
  • Lokalizacjablisko fabryki slidera
  • Imię:Zbyszek
  • Nazwisko:Orzoł

Napisano 10 sierpień 2006 - 19:45

przecietniaki... wygladaja jakby byly poskladane z kupnych czesci czy to prawda @zamker?


Tak prawda @Benito kupiłem wszystko i poskładałem.Jestem mistrzem no nie ?? :lol: :lol:


#24 OFFLINE   benito

benito

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 457 postów
  • Lokalizacjasiedzące (szczecin)

Napisano 10 sierpień 2006 - 19:47

hahaha tak myslalem :lol: :lol: :lol: przecietniaki bo niepomalowane i wygladaja tak blado Embarassed

#25 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18562 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 10 sierpień 2006 - 19:50

@zamker

jedyne na co bym namawial - zastrzegam ze nie mam żadnych podstaw i jest to bardziej moje widzimisie - to zebys dawal czerwony koralik miedzy kotwiczka a korpusem.

Jestem wyzawca terorii ze okonie celuja sobie w ten czerwony koralik :lol: - to może być kompletna głupota, ale ja w to wierze :D

#26 OFFLINE   zamki

zamki

    klepacz blaszek

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 748 postów
  • Lokalizacjablisko fabryki slidera
  • Imię:Zbyszek
  • Nazwisko:Orzoł

Napisano 10 sierpień 2006 - 19:56

@zamker

jedyne na co bym namawial - zastrzegam ze nie mam żadnych podstaw i jest to bardziej moje widzimisie - to zebys dawal czerwony koralik miedzy kotwiczka a korpusem.

Jestem wyzawca terorii ze okonie celuja sobie w ten czerwony koralik :lol: - to może być kompletna głupota, ale ja w to wierze :D


No nie jest to głupota. Taki akcencik niejednokrotnie poprawia łowność przynęty.Dałbym taki koralik ale niestety nie było nic pod ręką :wacko:

#27 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 10 sierpień 2006 - 20:34

zamker koralikow takich to u nas w wiosce w Kleniu n apeczki - chyba...

jakby coś to powiedz slowo ... :mellow:


@benito widzialem aż jedna obrotke klanga i ... pisalem juz coś na ten temat... :mellow: <_<

#28 OFFLINE   zamki

zamki

    klepacz blaszek

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 748 postów
  • Lokalizacjablisko fabryki slidera
  • Imię:Zbyszek
  • Nazwisko:Orzoł

Napisano 10 sierpień 2006 - 21:01

zamker koralikow takich to u nas w wiosce w Kleniu n apeczki - chyba...

jakby coś to powiedz slowo ... :mellow:


Takie w kolorze ikry z otworkiem minimum 2.5 mm ?? :huh: Jakby takie były a ja nie dostanę w poniedziałek nic na hurtowni to dam znać :mellow: Hmmm koszulka na stopkę kotwiczki też by niezła była. Ale tak jak pisał @Friko raczej tylko do blach okoniowych.


#29 OFFLINE   benito

benito

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 457 postów
  • Lokalizacjasiedzące (szczecin)

Napisano 10 sierpień 2006 - 21:07

na taimen.pl mozna kupic koraliki szklane plastikowe i inne bajery za niskie piniadze :D

rozumiem @mifek, ze obrotowki @klanga nie wzbudzily w Tobie zadnych emocji na temat estetyki wykonania ow arcydziel?

P.S. Lepsze obrotowki w pelni recznie wykonane niz jakies kupne skladaki o czym @zamker wie najlepiej B)

P.S. Na takim drucie jaki mu dales kazda obrotowka wygladala by niefajnie ( wystarczylo by sciagnac pare razy i esy floresy...)

#30 OFFLINE   zamki

zamki

    klepacz blaszek

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 748 postów
  • Lokalizacjablisko fabryki slidera
  • Imię:Zbyszek
  • Nazwisko:Orzoł

Napisano 10 sierpień 2006 - 22:16

P.S. Lepsze obrotowki w pelni recznie wykonane


I takie właśnie są moje obrotówki.Nie rozumiem tych kiepskich podjazdów w celu zdyskredytowania mojej pracy ??? Za kilka dni Będziesz mógł obejrzeć na żywo te blaszki.Wtedy Będziesz mógł wyrazić swoje zdanie na czym zresztą wogóle mi nie zależy.


#31 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 11 sierpień 2006 - 06:49

Benito drut mu dałem nie twierdząc wcale, że jest on super hiper do wszystkich obrotek.Chciał drut. Dostał. Może nadaję sie tylko do najmniejszych, ale zawsze to coś...

P.S. Lepsze obrotowki w pelni recznie wykonane niz jakies kupne skladaki o czym @zamker wie najlepiej

a moim zdanie lepsze sa obrotówki ŁOWNE a nie ładnie wyglądające. Póki co nie wiem nic o skuteczności ani jednych ani drugich, więc jedyne co moge stwierdzić to to czy mi się podobają. ;)

#32 OFFLINE   benito

benito

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 457 postów
  • Lokalizacjasiedzące (szczecin)

Napisano 11 sierpień 2006 - 21:27

chodzilo mi o sama idee konstruowania przynet @mifozo

#33 OFFLINE   zamki

zamki

    klepacz blaszek

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 748 postów
  • Lokalizacjablisko fabryki slidera
  • Imię:Zbyszek
  • Nazwisko:Orzoł

Napisano 12 sierpień 2006 - 19:02

I jeszcze dwie. :mellow: :mellow:

We wtorek testy :lol: <_< :lol:

Załączone pliki



#34 OFFLINE   benito

benito

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 457 postów
  • Lokalizacjasiedzące (szczecin)

Napisano 13 sierpień 2006 - 18:05

:huh: Ooo @zamker widze, ze dodales cos od siebie (koraliki) wydaje mi sie, ze robisz za waskie dolne oczko na kotwiczke :unsure:

#35 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Napisano 13 sierpień 2006 - 23:32

@benito

analizujac twoja wypowiedz musze stwierdzic ze musisz byc naprawde fachowcem i niezlym lurebuilderem skoro krytykujesz tak swietne obrotowki jakie zrobil zemker moze zauwazyles ze zemker w swojej wypowiedzi zawarl stwierdzenie ewentualne sugestie badz co badz twoje wypowiedzi nie sa rzadnymi sugestiami tylko uszczypliwymi docinkami ktore na pewno nie pomoga ci w odniesieniu slawy prawdziwy fachowiec nie krytykuje tylko stara sie pomodz

@zemker

obrotowki sa ciezkie i o to chyba chodzi napisz moze jaka to jest mniej wiecej wielkosc skrzydelka przypasowaly by mi na Odre lowiac szczupaki daleko w klatkach oraz gleboko w warkoczach

aha bo bym zapomnial @benito jest takie przyslowie ze darowanemu koniowi w zeby sie nie zaglada wiec ten drut ktory dal mifek nawet jezeli sie nie nadaje do krecenia obrotowek to nie powinien sluzyc jako ewentualne podwarzenie autorytetu mifka bo po prostu chlopak chcial wam dac zebyscie mieli z czego sobie robic te przynety a ty po nim pojechales nie ladnie nie ladnie chlopak

#36 OFFLINE   zamki

zamki

    klepacz blaszek

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 748 postów
  • Lokalizacjablisko fabryki slidera
  • Imię:Zbyszek
  • Nazwisko:Orzoł

Napisano 14 sierpień 2006 - 07:26

@zemker

obrotowki sa ciezkie i o to chyba chodzi napisz moze jaka to jest mniej wiecej wielkosc skrzydelka przypasowaly by mi na Odre lowiac szczupaki daleko w klatkach oraz gleboko w warkoczach


@Szpiegu jutro jadę nad wodę i wszystkie zaliczą pływanie, wtedy będę mógł coś o nich więcej powiedzieć.Wieczorem spróbuje usiąść ponumerować je i zrobić im fotkę i opis.kilka już pływało i to właśnie te cięższe i jest dobrze. :mellow: :mellow: Co do reszty to robione są na intuicję :lol: :lol: jak do tej pory w oblankach nie zawiodła mnie a jak będzie teraz to już jutro powiem więcej.

ps. @Szpiegu dzięki za dobre dosłowo na temat moich wyrobów :D :D pozdrawiam zamker.

#37 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Napisano 14 sierpień 2006 - 09:24

@zemker napisz troszke jak chodza czy sie kolebia jakos na boki albo jakies inne takie ruchy zauwazylem ze takie gibające jest skuteczne kiedys uwarzalem ze takie gibanie przeszkadza ale musialem szybko zmienic swoje podejsce jak zaczely na nie wchodzic ladne szczupaki o okonie ;]

#38 OFFLINE   benito

benito

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 457 postów
  • Lokalizacjasiedzące (szczecin)

Napisano 14 sierpień 2006 - 13:38

@szpiegu chyba jedynym uszczypliwym docinkiem bylo to iz napisalem, ze zamker robi za waskie dolne oczko na kotwiczke :wacko:

#39 OFFLINE   benito

benito

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 457 postów
  • Lokalizacjasiedzące (szczecin)

Napisano 14 sierpień 2006 - 13:44

@szpiegu pokaz mi w ktorym momencie pojechalem @mifka bo chyba nie chodzi Ci o esy floresy?

#40 OFFLINE   rafael

rafael

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 112 postów
  • LokalizacjaSłupsk

Napisano 14 sierpień 2006 - 13:49

@Benito
widze, że jeszcze wielu spraw nie rozumiesz B) ,
ale młody jesteś przyjdzie czas, że zrozumiesz <_< <_< <_<




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych